Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

A tacy byliśmy od poniedziałku szczęśliwi, tak sie cieszyliśmy z rozwodu. A tu takie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana --> tylko sie osmieszyl kretyn. nic nie zrobia. spokojna glowa. oli jakos nie nabija sobie siniakow, ciagle sie przewraca, uderza ale ja nie wiem jaka on ma ta skore ale nigdy po nim sladow nie widac. ja po aerobiku. dziewczyny, po pol godzinie myslalm ze wyzione ducha i sie poplacze, taki szok dla oragnizmu! ale dotrwalam do konca a im dalej po punkcie kryzysowym tym lepiej. takze teraz sobie siedze z wypiekami na twarzy, cialo mam jak z waty (zapowiada sie cierpienie jutro) ale jestem szczesliwa, ze w koncu dupe ruszylam, podobalo mi sie i na pewno wracam i jeszcze sie zapisze na zumbe :) .. popijajac sauvignon blanc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dostałam okres i strasznie mnie boli brzuch, wzięłam nospę, ale nie wiem czy nie wezmę ketonalu bo mi głowa pęka. Od 3 rano Miśka robiła sobie wędrówki- od mamy do nas- z powrotem, później znowu słyszę mamusiu, więc 5 min. leży z nami i znowu babciusiu- i z powrotem do mamy i ledwo się położyłam- mamusiu mleko- więc wysłalam M. i zrobił dziecku mleko- zasypiałam 4.55, a pobudka do pracy 5.40! wrrrr Artigiana--> nikt Ci Blanki nie zabierze! zapewne będziesz mieć jakieś teraz kontrole przez ten cały incydent. falsa--> zakwasy są :)) fajnie, ze się ruszyłaś :) u mnie na wiosce nie ma aerobiku bo tak specjalnie jechać z powrotem do słupska czy Ustki to szkoda czasu i kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - sprawa idzie do sądu i tam ją jak sam mówił policjant na 99,9 procent umożą. To 0,1 procenta to szansa że nas wezwą na ponowne przesłuchanie. Sam policjant mowił że to śmiechu warte wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, mój przyszedł do mnie o 4, więc ja poszłam do sypialni. Maz wstał o 6,30, patrzy a Franek siedzi sobie w dużym pokoju, przykryty i patrzy w wyłączony telewizor:) Czekał na bajkę. Tata mówi - Franiu jeszcze jest noc, idz sie przytul do mamy i jeszcze pośpij, no i pospał do 7,30. A ja wciągnełam kawał sernika z wisniami - pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po wizycie, pani przynisola zabawki i ollie sie z nia pobawil: musial dopasowywac szablony z kolorami (10 roznych kolorow), pokazywac ktora lyzka jest duza ktora mala, uczesac lalke (lezala lalka, kubel, lyzeczka i szczotka), pokazac gdzie ma poszczegolne czesci ciala, narysowac gdzie na twarzy bedzie oko, gdzie wlosy, narysowac prosta linie i kolko, nazwac podstawowe ksztalty, kolory, wlozyc srubki w male otworki, zbudowac wieze z 7 klockow, powkladac drewanien rybki w odpoweidnie miejsca, nawlec koralik, ktore dziecko na obrazku nie ma butow, ktore dziecko je sniadanie itd. i wszystko wykonal szybko i pani go chwalila ze jest bystry i ladnie mowi, wiec ja sie tak bardzo ciesze! nie wiedzialam ze umie nazwac czesci ciala po angielsku, nawet nie wiem kiedy sie tego nauczyl bo ja mu tylko po polsku pokazywalam. wazy 13.5kg i jest miedzy 50 a 75 centylem. wiec jedna mi sie wydawalo ze schudl bo trzyma sie dokadlnie na tej samej linii od ponad roku! a tak sie balam, bo mi sie wydaje ze on nic nie je :) mowila, ze najwazniejsze jest zeby chociaz raz dziennie siedzial przy stole przy posilku a tak to roznie z dzieciakami bywa, nie maja czasu na jedzenie po prostu i jedza z doskoku:) ogolnie wszystko super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana--> czyli jest i będzie dobrze! paula--> :)) A teraz w skrócie jak si ę wczoraj wkurwiłam- byłam z siostrą w aptece i patrzę, że wisi karta- kto może być obsłużony poza kolejką,więc wołam siostrę mówię choć bo nawet kartka wisi, że kobiety w ciąży poza kolejką. Na to ludzie jakby ich coś trafiło- stanęli tak przy kasie, że nie można było przejść! więc już wiedziałam o co chodzi, ze będzie gadanie! No i otworzyli drugą kasę i siostra podchodzi no i babka się odzywa, ze się wpychamy. Siostra już kupowała, więc się odezwałam- że nie widzi , że kobieta w 6 miesiącu ciąży, a ona nie widać- a ja- z gołym brzuchem ma chodzić??? i z tyłu jakiś dziadek , że on emeryt i tez powinien bez kolejki- a ja - to proszę sprawdzić czy jest pan wymieniony - jeśli tak o niech staje bez kolejki. A tamta baba , ja jestem babcia i ciekawe czy też mogą- juz tak ironicznie. Mówię Wam jak się wkurwiłam1 wiedziałam, że będzie akcja bo już spod byka patrzyli :/ Dodałam- ale po co ta dyskusja?? należy się obsługa poza kolejką? należy, więc korzystamy! a ten dziadek - a pani to w ciąży, że się odzywa? a ja- może tak! i koniec tematu. Wychodząc przeszyłam ich wzrokiem! wrrr co za debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - wychodzimy w poniedziałek z sali sądowej na przerwe bo sedzina ogłosiła 10 minut i potem ogłoszenie wyroku. Na ławce siedzi 3 młodych ludzi ok 20 lat. Ja o dwóch kulach, ledwo stąpam bo mnie wyjątkowo biodra bolały tak że sie wyć chciało. Stanęłam obok nich i czekam czy któreś dupsko ruszy. A taka jedna cipa mnie zmierzyła wzrokiem i do reszty towarzystwa; " Nie wyglada na starą to stac może". Miała pecha bo przechodził facet i to usłyszał i zbluzgał ją tak że sie ławka zaraz cała wolna zrobiła. Ty w Polsce dziewczyno kultury wymagasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami...powiem tak, najbardziej wredni ludzie to stare babcie i dziadki. Widze jak czasami podjadę gdzies autobusem, pchają się, autobus ledwo sie zatrzymał ale oni pierwsi. falsa...świetne to badanie, można zauwazyc jak dziecko zachowuje sie w swoim środowisku, a nie z rykiem u lekarza. Natalka była wczoraj na urodzinach kuzyna, oczywiście jak weszła w oczach łzy, pełno osób, dzieci. Ale jak sie rozbawiła to wyjśc nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w jednej aptece też jest kartka kto ma pierwszeństwo ale kobiety w ciąży nie są tam wymienione tylko kombatanci i honorowi dawcy krwi itp... Niestety ludzie nie widzą zwykle brzucha u kobiety i się do tego przyzwyczaiłam - jestem zdania, że kiedyś i tak im to bokiem wyjdzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> kurka super te wizyty bo wtedy babka dokładnie może powiedzieć co i jak :) szkoda, ze u nas takich wizyt nie ma! Artigiana--> gówniarstwo :/ dobrze, że ogarnięty facet przechodził. A oni pewnie jacyś patologiczni no bo co robili w sądzie! ja wczoraj się nastawiłam, że się odezwę jak zaczną gadać! deli--> ta babka miała gdzieś z 50 tkę i się mądrowała wraz ze swoim mężem. Najgorsze były te ich głupie uśmieszki, więc ja też z ironią zaczęłam się śmiać! i ona powiedziała, ze będzie babcią to jej kolejka przysługuje! Najgorsze, ze był z nami Aluś i taki smutny stał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika--> tam też kombatanci i inni byli wymienieni w tym kobiety w ciąży. Wiesz jakby chodziło o mnie to bym stała w tej kolejce, ale była tak duża, że najzwyczajniej w świecie wstawiłam się za moją siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo chwile mnie nie było a tu tyle postów Artigiana ogromny buziak dla ciebie za to co przeszłaś...a temu skur..... daj delikatnie do zrozumienia że się odwdzięczysz jak jego dziecko przyjdzie na świat w końcu co to za kłopot od siniaków się nie uchroni i niech sie poczuje huj tak jak ty wrrrrrrrrrrrr co do kultóry polaków to sie nie wypowiadam bo to temat rzeka.Jeju dobrze ze oparcie w Jerzym masz. Paula a za co ta premia? :P fajnie i koniecznie wydaj ja tylko na siebie no i oczywiście ze Franio jest grzeczniutkim dziabągiem a pamietasz jak się martwiłaś przed pójściem Frania do przedszkola? Falsa no ja kombinuje żeby przekonać męża jeszcze raz na turcję nawet juz ofertę zajefajną znalazłam tylko że ....no własnie nie pisałam wam o tym bo jak czegoś nie jestem pewna to się nie chwalę ale w październiku 2010 kupiliśmy działkę no i w tym roku zamierzamy się wybudować ...jak dobrze pójdzie to boże narodzenie powinniśmy spędzić już w nowym domu.Aktualnie jesteśmy na etapie załatwiania pozwolenia na budowę a potem to juz kwestia kiedy sie sprzeda mieszkanie.Od sprzedaży mieszkania do 3 ms powinniśmy być na swoim. Co do tej wizyty kontrolnej to super sprawa i strasznie sie ciesze ze Oli uzyskał taki super wynik -gratulacje oj poszłabym na aerobik ale nie mam z kim uwielbiam taki pozytywne zmęczenie Kamika jak samopoczucie? kami z ciebie taka lacha a ty narzekasz a ten steper ci niepotrzebny bo masz rewelacyjną figórkę.Co do pitu i internetu to tak jak Pola L pisała.I jak odespałas zmęczenie?No ja ostatnio byłam świadkim jak ludzie w kasie z pierszeństwem nie zaóważyli gościa na wózku a jak dostali zjeb od ekspedientki to i tak z fochem się przesunęli więc naprawde brak słów nic tylko im wszystkim głosnego obciachu narobić tak zeby im w piety poszło goja jak Wiktorek się czuje? Kurcze u nas zaczyna panować grypa żoładkowa...gdzie się nie ruszysz to ktoś chory tfu tfu żeby do nas nie przyszła a tak ogólnie to włąsśie mam 5 dni wolnego -urlop za zeszły rok i siedzimy z małym w domku i sie nudzimy asiurka przeglądnęłam całą tą galerię i nie mogłam uwierzyć ,super makijarze ,świetne stroje wogóle widać ze z taka pompą to było robione no normalnie do tv się nadaje.A ty i Czaruś rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... A mi się spóźnia okres dwa dni... W sumie niby nic, ale w moim idealnym zegarze biologicznym spóźnił mi sie tylko raz - 3 lata temu... A po 9 miesiącach urodził się Wiktor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - mam już gratulowac? :D :D :d Moje dziecko mnie dzis zabije od połtorej godziny je obiad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - jak do jutra nic nie będzie to kupię test i dam zanć, czy gratulować:P Generalnie tragedii nie będzie, ale chciałam jeszcze z pół roku zaczekać, bo w sierpniu jest wesele mojego brata. w ogóle to źle się czuję i trochę mi słabo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja no nie powiem jak by ktoś mnie zastąpił z brzuszkiem bo ja już jestem bliżej końca :P A to złe samopoczucie to może być już na samą myśl o ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia--> ale fajnie, że się budujecie! będziemy się wymieniać info :) a jaki projekt wybraliście??? u nas to trochę trwa bo my przekształcamy ziemię na budowlaną, wyznaczamy nowe granice, no ale niby w czerwcu powinniśmy zacząć :) goja--> no no no :) I to Kamika miała pytanie co do pita, nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - gratulacje z budową:) Ale chyba nie masz na myśli, że wybudujecie sie od poczatku do końca do bozego narodzenia? Moim zdaniem to nierealne, bo sama tylko podnosiłam strych, no ale trzymam kciuki. Zresztą ja ciągle marzę o domku... Idę spać. Wiktor śpi, ja dzisiaj jestem skołowana i już nie mam na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje budów. My sie z naszego mieszkanka nie ruszamy, ale kiedys wybudujemy mały domek nad jakimś jeziorkiem kaszubskim. Mój mąz zwariował, jutro jedzie na targi do Warszawy, a dzisiaj kończy sobie tatuaz, ciekawe jak opatrunek zmieni. Ale to jeszcze nic - wytatuował sobie Kaprala i Hegemona z Kajka i Kokosza...... chyba przechodzi kryzys wieku średniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> haha ten twoj maz to wyluzowany po prostu jest :) a wogole to mi sie wydaje, ze fajny facet, nigdy sie na niego nie skarzysz, dobraliscie sie ladnie. goja --> no to jak? wznosic toast?:) dzagusia --> super! jeszcze troche i bedziesz pania na wlosciach. tutaj w uk nie ma takiego czegos jak kolejka dla ciezarnych czy miejsce dla ciezarnych czy osob starszych, ciezarnej nie traktuje sie w zaden sposob inaczej. nie ma klas w pociagach, jakichs podzialow, z jednej strony to dobrze a z drugiej zle. chociaz ludzie bardzo chetnie sie przepuszczaja, w drzwiach, czy wpuszczaja do kolejek albo na ulicy (nie ma prawa prawej reki i na skrzyzowaniu rownorzednym ludzie sie nawzajem przepuszczaja, albo jak wyjezdzaja z podporzadkowanej to tez ten z pierwszenstwem przejazu puszci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na moment zgłosić że jakiś czas może mnie nie być. Sprawa z tym maltretowaniem zatacza kręgi, wczoraj dzielnicowy chodził po sąsiadach, wszyscy ok, życzliwi tylko najbliźsi sąsiedzi ponieważ staneli we wrześniu za bartoszem nakłamali tak potwornie że to sie w pale nie mieści, aż sie prosi o wniesienie im sprawy o zniesławienie. Moja przyjaciółka u której był tez dzielnicowy mówiłą że facet sam mówił że tu jest wszystko ok i to wina bartka bo sie mści za rozwód ale muszą wypełnić papiery tak czy siak. Więc w tej chwili na dwoje babka wrózyła. Może nas wezwą do sądu może nie. Generalnie sasiedzi wszyscy głosili chęc zeznawania, do tego mam opinie kuratora z rozwodu i będe mieć opinie naszej pediatry. Wiec nie ma siły żeby nie było dobrze co nie zmienia faktu że czuje sie potwornie, pierwszy raz w życiu czuje sie tak zagrożona. Ta sprawa to dla mnie porażka jako matki!!!!! Tak wiec przepraszam jeśli nie bede sie troche odzywać, nie umiem powiedzieć czy bedę mieć po prostu na to siłę. Cały czas płacze. Dziekuję że jesteście, kocham Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana--> przytulam Cie mocno mocno! Jesteś wspaniałą matką pod każdym względem i pamiętaj o tym!To Bartek jest nieodpowiedzialny! jak on mógł??? no jak??? :( normalnie płakać mi się chce jak myślę o Tobie co przeżywasz! :( Pamiętaj JESTEŚ WSPANIAŁĄ MAMUSIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzagusia--> pozytywnie myślicie jak sądzicie do świąt się uda :) ja myślę o czerwcu 2012- żeby 30 tka M. była w domku :) ale np.mijamy codziennie domek który zaczęli budować w marcu i w grudniu już tam mieszkali także trzymam kciuki i przyślij projekt domu! Dziewczyny czy przy okresie boli Was rana od porodu??? mnie tak wczoraj cały dół rwał, że myślałam, że zwariuję! :( miałam tampon i może przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana, nawet nie wiem co napisć... jestesmy z Tobą. Popłacz sobie trochę, to może te emocje opadną. Pamietaj będzie dobrze! Jestes super mamą i masz super dziecko! Kazdy to zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana zawsze możesz na nas liczyć! Współczuję przeżyć :( Tak mi przyszło do głowy bo kiedyś pisałaś więc może spróbuj to przelać na papier to może trochę Ci ulży! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana...również współczuje, tyle nerwów i niepotrzebnej bieganiny po sądach. A nie rozważaliście z J wyprowadzić sie gdzie, zmienić otoczenie? Bo co Cie tam trzyma, nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie humorki ale raczej powiedziałabym, że jesteśmy w szoku po tym co Artigiana przechodzi :( A co do tatuażu męża to przecież fajny :P Chociaż ja bym se takiego nie zrobiła :P Ciekawe czy zawsze będzie mu się tak samo podobał bo tak lekko się go nie pozbędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - przykro mi bardzo, że musisz przez coś tak absurdalnego przechodzić! To jest jakaś paranoja:( Test negatywny:) Ale okresu dalej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×