Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

A teraz z innej beczki :) Falsa Ty to potrafisz się znęcać nad ludźmi :P Takie fotki pizzy wstawiasz a nam kiszki marsza grają :( i tak ostatnio mnie chęci na pizze ale, że poród się zbliża i nie chcę mieć przebojów z żołądkiem to wolę nie iść do pizzerii :( ale po tych zdjęciach to dziś jak świeci słońce w końcu wyszłam z domu i kupiłam już prawie wszystko do pizzy i w sobotę będę robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jestem ciekawa czy dziś będziemy mieli obiad :( bo chcę wstawić żeberka do piekarnika a w kuchni przy radiu siedzi teściowa :( i póki nie skończą tam modlitw to nici z kręcenia się tam bo nie będę jej ciągle na krześle przestawiać bo jak wiadomo miejsca tam za bardzo nie ma:( Jak by nie mogła mieć tego radia w pokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to juz 3 lata... szok paula jak znajdziesz sposób na zrzucenie tego na jakis dysk to daj znac bo ja kiedyś kopiowałam każdy wpis i wrzucałam do notatnika ale strasznie to pracochłonne musze kolegi informatyka podpytać bo za żadne skarby nie chcę tego stracić kamika i co obiadek był? my mielismy dzisiaj ksiedza ,niestety mały nie doczekał wizyty i zasnął a ksiadz ze mna o piwie rozmawiał ze lubi ale tylko latem hi hi wogóle taki wyluzowany artigiana jak samopoczucie? asiurka zdrówka zyczymy kami jak urodzinki mamy? moi chłopcy śpią a mi sie nudzi obejrzałam 2 odcinki pamiętników wampirów i skończył mi się limit na playtubie no i nie mam co z sobą zrobić.Szok nie pamietam takiego spokojnego popołudnia od dawien dawna.Młodzienek ostatnio nie wstaje wcześniej niż o 8 albo o 9 wiec chodze wyspana.Obiadek ugotowany i zjedzony, mieszkanko sprzatniete na błysk łącznie z myciem podług,nawet do wyprania nic nie mam.Normalnie mi sie nudzi -jakies obce to uczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka - zdrówka życzę:) dzagusia - tobie się faktycznie nudzi:P A ja wróciłam własnie z zakupów i jestem wymęczona. Wszystko się pokończyło, a ja sama. Na szczęście teściowa została z młodym. A on śpi. Już trzeci dzień śpi w południe po 3 godziny. Nawiasem mówiąc, paula by na moim miejscu osiwiała:P:P (bez urazy):) kamika - aleś mi tą pizzą smaka narobiła! hmmm może tez zrobię na sobotę. Tylko że nie mam składników a dopiero co z zakupów wróciłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad zjedzony :) chociaż trochę później niż zwykle :) A do pizzy już prawie wszystko mam :) Musiałam do domu dzwonić po przepis na ciasto bo w necie znalazłam tylko takie na wodzie a wolę ciasto na mleku i z jajem :) Młody starszy szaleje i chyba śmierdzi a młody młodszy też szaleje przez co ciężko tego starszego będzie mi myć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poleccie mi jakies dobre polskie filmy, w miare nowe (byle nie komedie), bo mnie jakos tak wzielo po ogladnieciu "rozyczki". bardzo mi sie spodobala! teraz ogladam "wszystko bedzie dobrze" i tez wyglada na fajny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my "juz" po spacerze. jestem padnięta:(. Mój mąz nadal cały czas pracuje i wszystko, ale to wszystko na mojej głowie. Zaczynam byc zmęczona i znużona. Miałam jeszcze odebrac od siostry paczkę z Tchibo, ale jest takich rozmiarów, że z Frankiem i z zakupami nie dałabym rady. Wiec mąż odbierze "jak będzie miał czas", czyli chyba nigdy.... jeszcze "tylko" obiad na jutro, kolacja Franka, kąpanie Franka, czytanie ksiazki Frankowi, wstawienie prania i juz chyba "wszystko". Co mi z tego męża..... wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - skad ja to znam ale twój przynajmniej pracuje a nie opierdala sie mowiąc dosłownie. Chyba też zrobie pizze w weekend na dwa dni i obiad z głowy bede mieć. Miałam robić gołabki z kapusta w srodku ale chyba nie mam weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Artigiana, że pracuje, ale ileż można??? Poszedł po tą paczkę. Kombinezon jest super, mam nadzieję, że w przyszłym roku ponosi - niby do 4 lat:P, ale wypasiony strasznie. Frytkownica super - na 1 litr oleju, czyli na raz 2 porcje frytek, własnie takiej szukałam, bo za dużo miejsca nie zajmuje. Franek własnie spałaszował dwa jajka + 2 srednie danonki. Pani mówi że w przedszkolu jak jest zupa, to prosi o "jeście". No i z mówieniem coraz lepiej:P oczywiście nadal królują trudniejsze słowa. po co mówic oko, jak można powiedzieć ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - u Blanki tak samo. Po co powiedzieć ucho skoro można całe dziękuję czy prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my się pakujemy na jutrzejszy wyjazd do Trójmiasta i piję drineczka z okazji mamy urodzinek :) Wiecie co wczoraj Miśka mnie zszokowała-leżymy już przed zaśnięciem, opowiadam jakaś bajkę, później mówię,że wszyscy kochają Michalinę bo jest grzeczna słucha się mamy i wymieniam wszystkich ,którzy ją kochają. I na koniec mówię: babcia Wiesia i dziadek Miruś też Cię bardzo kochają choć juz ich z nami nie ma. A Miśka mówi- zakopali dziadka (zrozumiałam za 3 razem jak powiedziała) i mówię,że tak zakopali dziadka bo umarł, teraz chodzimy robić dziadkowi amen- na co Miśka - zakopali dziadka i płacze teraz babcia! I dosłownie 15 minut temu woła moją mamę i mówi- babcia choć zobaczysz Mirusia- bierze za rękę i pokazuje krzyż na ścianie- mówi jest Miruś :( mama się popłakała! U taty na pomniku jest krzyż i ona wchodzi na ten pomnik i całuje krzyż (że daje buzi dziadkowi) i teraz tak jej się skojarzył ten krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami aż mi łezka poleciała Oli też zawsze daje dzidziowi buzi bo mój tata ma na pomniku swoje zdjęcie :(a misia to jest bardzo mądra dziewczynka Paula przesyłam ci moją energię bo z tych dzisiejszych nudów nie zdąrzyłam jej spożyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana 2 sezon 10 odcinek zaczełam oglądać tydzień temu 1 odcinek z pierwszej serii i zakochałam się w tym serialu a szczególnie w "nich obu :P" grrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzagusia - a ja drugiej serii nie zdzierżyłam. Stanełam na 3 odcinku i ruszyć dalej nie mogę. A za ksiażki sie nie bierz od razu ci mówie że zrypane jak diabli. A z serialem wspólnego mają tyle co imiona bohaterów. Kami - strasznie mądra ta Twoja dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie - tata się golił i Damianek też chciał :P Ale musi poczekać na zarost :P Sudokrem już kiedyś był i od tego czasu nie jest w zasięgu jego rączek :P Osobiście wolę krem nivea bo lepiej schodzi niż sodocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie z innej beczki! Czy któraś rozlicza PITy? Bo mam małe wątpliwości dotyczące odliczenia netu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia zdrówka niestety do przychodni się nie dostaliśmy - zabrakło numerków dzwoniłam od 7:30 i albo było zajęte albo "kierunek przeciążony" generalnie przyjmują od 8 a jak dodzwoniłam się o 8:05 to już numerków nie bylo poszłam prywatnie gdzie indziej niby osłuchowo czysto, lekko czerwone gardełko, dostaliśmy pyrosal, oscillococcinumi i heviran- przciwwirusowy bo do antybiotyku nie ma podstaw ale znów mi bardzo gorączkuje - pół godziny po panadolu bylo 39,3! już daję na zmianę ibum i panadol, okładam go mokrym kompresem... boje się co będzie w nocy siostra ma mi po drodze kupić nurofen w czopkach ale nie sądzę żeby udało mi się założyć a jeśli nawet to pewnie zaraz go wypchnie... ile najwięcej gorączkują Wasze szkraby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek kompletnie NIC nie zjadł od godz 10 a do do 2 łyzki ziemniakowi dwa biszkopty w brzuchu ma same syropy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiurka ja osobiście to wolę podać czopek! A co do jedzenia jak nie chce to przecież na siłę nie wepchniesz! Po prostu tak bywa a zje jak mu apetyt wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika, Damianek przesłodki, na pitach się nie znam. Asiurka, niestety nie pomoge z temperatura, bo Franek miał chyba 2 razy i zawsze pomagał nurofen. Serdecznie współczuje :(. Trzymajcie się i uważaj żeby nie przedawkować, bo moze wystąpic reakcja alergiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj te pytania z pitów zawsze wszystkich w koło rozliczam wiec moze pomoge asiurka no u mnie nigdy wiecej nie było niz 39,5 trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki mieliśmy wieczór to zgroza... nie chce przyjmować leków, nie je, na picie tez się obraził.jeszcze nie widziałam go w takim stanie... trzeba było mu już na siłe do buzi syrop wlewać a on krzyczał na całe gardło.. no i jeszcze się o to wszystko pokłóciliśmy z mężem:( a zaraz jadę na egzamin i nie wiem jak go napisze no i nie wyobrażam sobie jak jutro mama sama z nim zostanie i cokolwiek mu wciśnie bo my we troje nie dawaliśmy rady niby humor ma dobry, temperatura spadła ale jadłowstręt ma nadal przepraszam że zamulam ale przepłakałam cały wieczór wczoraj z bezsilności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka nie masz za co przepraszać! Biedna się namęczyłaś :( Dlatego właśnie wolę na temp czopek bo z syropami czasem kiepsko :( A jak dawałam na siłę to nieraz się dławił i mógłby to zwymiotować! Dużo dużo zdrówka Wam życzę i żeby szybko się poprawiło! Co do PIT-ów to mam taką małą wątpliwość - chodzi o internet! Bo mamy taki z polsatu który jest jak by nie patrząc bezprzewodowy a z tego co wyczytałam to dopiero od przyszłego roku będzie można odliczać bezprzewodowy net - więc jak do tej pory takiego raczej nie można było mieszać do PIT-ów! Chociaż jak rozliczyłam PIT męża to ulga rodzinna wystarczy i już i tak więcej nic nie wyciągniemy! A teraz o tym jak moje dziecko dba o moją wagę! Jak się go pytam czy zrobić chlebek to mówi, że nie ale jak za chwilę wejdę z moim jedzeniem to się nim chętnie delektuje:) no i zwykle jeden kawałek chleba mi podje a ja za to się tak nie opycham :P Tak stróż by się przydał mojej siostrze bo ona mądra jadąc na badanie krwi - glukoza 75g - zjadła 2 kawaki chleba z herbatą :P Bo lekarz jej powiedział, że troszkę można zjeść :) - to jak to było troszkę to ile u niej jest więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiurka, współczuje i mam nadzieję, że juz dzisiaj lepiej będzie. Kamika, no widzisz jak synek o Ciebie dba! No i dobrze, że je. My własnie przetestowaliśmy nowa minifrytkownice. Super jest - 1 litr oleju, 180 g frytek sie mieści. Franek zjadł miesko, buraczki i kończy drugą porcję frytek. Ale chyba na kolacje jeszcze mu zupę ugotuje.... bo on taki teraz wiecznie głodny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka --> dawaj mlodego do mnie z tymi lekarstwami, ja juz mam taki trening po ollim infekcji (dawalam 5 dawek dziennie w strzykawce bo inaczej sie nie dalo) ze wcisne dzieciakowi wszystko do ostatniej kropelki - a wierz ze moj synus to ostro walczy :) no ale zdrowia zycze.. ja po pracy. troche ciezi dzien byl i jeszcze sie z R w pracy poklocilam. on jest czasem taikm pieprzonym egoista ze juz mi sil brakuje, ale dzwonil i przepraszal i nie wiem czy tak od razu wybaczac czy bys nadal obrazona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×