Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Zgadzam sie. Przykro mi pomaranczko. Nie daj za wygrane, napewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 oliwkabambino...28.........kalisz...................05.1 0 weroniczka......31..........Gd......................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.1 0 Marceli123.......25..........W-wa..................11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 usana..............27.........Boston.................28. 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc cioteczka - kloteczka. 🌼 fajnie ze sie wpisalas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja27.10
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 oliwkabambino...28.........kalisz...................05.1 0 weroniczka......31..........Gd......................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.1 0 Marceli123.......25..........W-wa..................11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 goja27.10..........26.........Wrocław..............27.10 usana..............27.........Boston.................28. 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno dowiedzialas sie o ciazy? Ja wiedzialam juz w 10-tym dniu, zrobilam test z apteki + badanie krwi. Zaczely sie mdlosci...? Mi niestety tak, od wczoraj.. ale popoludniu jest lepiej, ranek szczegolnie jak narazie jest trudny.. A myslalam ze sie obejdzie bez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj goja :) Zaczarnij sobie nicka zeby ci sie nie podszywali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja27.10
Witajcie dziewczyny! Tu znowu 27.10, jak sie rezerwuje nicka? Nie chce zeby sie ktos podszywał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo--> czekałam na okres, bo wiedziałam, że z chłopakiem mogliśmy wpaść i jak mi się spóźniał tydz zrobiłam test i do gina poszłam :))) a test w Walentynki zrobiłam, więc menio miał fajny prezent ;))) goja--> wejdź w preferencje i tam jest zakładanie konta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszyl sie chlopak? Skoro mowisz ze to wpadka. Mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec jak wspominałam parę stron temu mam termin prawdopodobnie na 27.10.:) Cieszę się bardzo! Zastanawiam się, czy przyjdą mdłości, bo od dwóch dni jest mi ciągle niedobrze ale nic się nie dzieje. I mam pytanko do was dziewczyny - chodzę od kilku miesięcy na aerobic (taki średni, nie bardzo zaawansowany) i nie wiem, czy moge dalej chodzić. Właściwie zanim zrobiłam test to chodziłąm przez te 4 tyg. na ćwiczenia i nic kompletnie się nie działo. Badania mam w porządku, super się czuję. Unikam oczywiścię skakania i ćwiczeń na brzuch. Ale proszę o porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. my tak prawde powiedziawszy zaczęlismy znów być ze sobą... 3 lata temu się rozstaliśmy.. teraz wróciliśmy do siebie i dzidziuś :))) on się bardzo ucieszył :)) mimo , że jest młodszy :)) bardzo mnie wspiera , bo rodzina moja nie za bardzo na to wszystko zareagowała :( a ja póki co z mamą mieszkam a on ze swoją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja--> pytałaś się lekarza?? ja jestem tak ospała teraz , że samo chodzenie po domku mnie męczy bo od dwóch tyg na zwolnieniu siedze z powodu przeziębienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem taka zmeczona ze sama mysl o aerobicu... ;) Ale do pracy chodze, mam nie meczaca, caly dzien sidze przed komputerem i nawet nie mam sporo roboty. Cioteczka- najwazniejsze ze masz wsparcie chlopaka, bo bez niego bylby ci o wiele trudniej. A ty goja? Jak zareagowal chlopak, czy moze maz? A moze juz jakis czas staraliscie sie? My chcielismy dziecko, na szczescie szybko sie udalo bo juz w pierwszym cyklu staranek :) i jestesmy malzenstwem od sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja praca głównie w terenie więc za lekko nie będzie, mam nadzieję, że jak się wykuruję z przeziębienia to będzie lepiej bo musze mieć siły by latać te ok 10 km dziennie ;) nio i musze się postarać o etat bo w październiku prackę zaczęłam, a mam póki co umowę- zastępstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczelam prace w pazdzierniku, mialam 3 miesiace probne ale juz jest na stale na szczescie. No mam nadzieje ze nie bedzie ci za trudno z ta praca \"w terenie\". Ale te 10km to samochodem jezdzisz? chyba nie na piechote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczelam prace w pazdzierniku, mialam 3 miesiace probne ale juz jest na stale na szczescie. No mam nadzieje ze nie bedzie ci za trudno z ta praca \"w terenie\". Ale te 10km to samochodem jezdzisz? chyba nie na piechote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ---> jestem mężatką 1,5 roku a dziecko planowaliśmy z początkiem tego roku. Tak więc szybciutko nam poszło - w 2 cyklu. Mój mąż bardzo chciał dzidziusia i jest bardzo szczesliwy, co mi niezmiernie pomaga. Chodzi za mną i ciągle pyta się kiedy powiemy rodzicom - bo ja chciałm po pierwszym usg, ale juz teraz nie wiem, bo wizyte mam za tydzien. Dziewczyny z tą pracą to też mam problem - do wrzesnia umowa na zastepstwo. Szukam innej pracy. Ciągle jezdze na rozmowy i czekam. Ale nie wiem jak to teraz bedzie, czy to uczciwe zeby isc do nowej pracy bedac juz w ciazy? Co wy o tym myslicie? Cioteczka-kloteczka---> jeszcze nie byłam u ginka, ale robiłam badania ogólne i wszystko jest ok., a spać mi sie w ogóle nie chce! Jestem nakrecona jak na speedzie:) A aerobic mnie odstresowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki fajnie ze piszecie goja powodzenia w znalezieniuy pracy, zawsze pare groszy przyda sie nawet jesli bedziesz miec umowe tylko do dnia porpdu. wiem cos o tym bo bylam przez 7 miesiecy na stazu z urzedu pracy a jak zaszlam w ciaze nic nie dostalam. kiedy do wiedzialam sie nie bede miec przedluzonej umowy do dnia porody (to byl 5 miesiac ciazy) juz bylo za pozno na szkuanie pracy , bo wiadomo brzuszek rosnie :) powodzenia teraz mam dobra sytuacje bo mam umowe do konca sierpnia 2009 takze wszystko bedzie mi sie nal;ezec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 oliwkabambino...28.........kalisz...................05.1 0 weroniczka......31..........Gd......................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.1 0 Marceli123.......25..........W-wa..................11.10 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 goja27.10..........26.........Wrocław..............27.10 usana..............27.........Boston.................28. 10 Haj Mamuski. Byłam dzis na pierwszym USG. Łoooooo mateńko. Ale serduszko slicznie biło mojej dzidzi. Ma juz 7 mm więc to prawdziwy olbrzym. Mąż aż się wzruszył jak usłyszał \"puk, puk, puk\" 140 razy na minutke :) Fajne przeżycie w życiu kobiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że się Wam wcinam w topik, ale sentyment mnie chwycił bo rok temu jechalam na Waszym wóżku. Jestem z topiku Paźziernik 2007. Co prawda juz sie tam nie udzielam (jestem teraz na \"gazetowym\"), ale dosc dlugo tam bylam. Tak, jak Karo91 mialam termin na 19 października (wg USG). Na podstawie OM - mialam termin na 24 października i wlasnie tego dnia odeszly mi wody ;) Urodzilam (cesarka byla konieczna, co wyszlo w ostatniej chwili) 25-go października. Dzisiaj moja coreczka konczy 17 tygodni :D Pozdrawiam Was dziewczyny, bede do Was zaglądać, jesli pozwolicie - to trochę tak, jak cofnięcie się w czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka to może jako doświadczona \"ciężarówka\" udzielisz nam paru fajnych wskazówek? Np. na to co wlasnie wiekszosc z nas przechodzi ----> RZYGACZKE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Zdecydowałam się urodzić to dziecko. Będę potrzebować wsparcia. Jestem tak wykończona psychicznie, że dziś nawet na mnie myśl o porodzie nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troche mnie nie bylo, od poniedziałku byłam w szpitalu bo mi sie polało troche krwi ipojechalam na oddzial i juz mnie zostawili....masakra... zrobil mi sie jakis mały krwiaczek i stad te plamienia byly, dostalam zastrzyki i teraz moze juz bedzie ok, miesiac zwolnienia dostalam i mam sobie lezec i nic nie robic :) no i bede sobie lezec bo nie chce juz tam trafic na tydzien brrryyy szpitale mnie przerazają, ale fasolka rosnie i lekarze mowia ze to sie czesto zdarza i ze bedzie wszystko ok wiec mam nadzieje ze tak bedzie, na usg jak mnie brali to juz mi serce do gardła podeszlo bo obok mnie lezala dziewczyna w tym samym tygodniu i jej ciaza obumarła... ale jak uslyszalam serducho to sie malo nie poryczalam ze szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! wlasnie wrocilam z usg lezalam i plakalam co za piekne uczucie slyszec bicie serduszka oczekiwanego dziecka takie piekne puk puk puk puk... moja fasolka ma juz 21,7 mm takze jest spora lekarz powiedzial ze to 9 tydz... jak to uslyszalam az mi oczy wyszly na wierzch bo lekarz prowadzacy powiedzial ze jestem w 6:) takze ja chyba bede wrzesien 2008 ale z sentymentu zostane z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×