Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

:) To bylo wam fajnie! Nie martw sie napewno to nie bylo nic strasznego, jesli piszesz ze bylo tylko male plamienie. Pewnie po tej pizzy kochaliscie sie z mezem? Bo to ponoc moze spowodowac male plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie kochaliśmy się, bo ja panikuję na razie (po poprzednim poronieniu), ale dziś muszę się spytać mojego gina co ja dokładnie mogę robić, a czego nie, bo tęskno mi za niektórymi rzeczami ;) ale pociesz mnie to, że plamienie było pojedyncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez troche panikuje pod tym wzgledem, no ale ponoc wszedzie pisze ze jak nie ma komplikacji to mozna kochac sie bez umiarkowania! :D No ale zkad mamy juz wiedziec ze nie ma komplikacji.. narazie nie mialam zadnego badania usg, wiec nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina 2x2, odpoczywać, leżeć, chodzić tyle co po domu, ewentualnie malutki spacerek jak mi się chce, na usg jeszcze nic nie widać :( ale mój lekarz mówi, że to jeszcze wcześnie i ma prawo nic nie widać kurcze dziewczyny, to kiedy będzie widać???, coś mi się w tym nie podoba :( 6 tydzień się zaczął, to już powinien być pęcherzyk prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki! jak cudnie Was czytać wszystko mi się przypomina :D jestem mamusią Jasia z października 2006, więc już duży łobuziak z niego, mam nadzieję, że się nie pogniewacie, jak czasem do Was zajrzę 30 na karku, nie martw się na zapas, ja miałam dokładnie tak samo, pierwszą ciążę też poroniłam a jak tylko zaszłam z Jasiem to miałam odpowiednią dawkę duphastonu i przez 4 miesiące leżenie plackiem, zero seksu, ale warto było, więc trzymam kciuki i pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wracam po przerwie :) meczacy tydzien malam. ciagle siedze w domu z kaszlem i katarem. zroblam badania na rozyczke i cmv, toxoplazmoza przede mna. nestety tamte wypadly nie najlepiej, a raczej nawet kiepsko, trafilam do szpit. zakaznego :( teraz oni beda sie nami zajmowac. mam nadzieje, ze wiedza co robia i wszystko bedzie ok. co do pizzy - tez wczoraj mialam ja na obiad i kolacje, jakby byla, to bym i dzisiaj zjadla :) smieszne rzeczy mi teraz smakuja, bo normalnie to pizzerie omijam szerokm lukiem :) miewacie ochote na slawne kiszone? bo mnie jeszcze jakos nie naszlo. dopisze sie do tabelki, tak na dobty znak :) NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD... oliwkabambino...28.........kalisz...................05.1 0 weroniczka......31..........Gd......................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.10 Marceli123.......25..........W-wa..................11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 30 na karku......31..........wiocha w Polsce ... 18.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, radze zacząć się już smarować różnymi specyfikami, ja wczoraj zauważyłam 2 rozstępy na piersi ;( nie sądziłam że mogą się zacząć robić tak szybko... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam juz sobie balsamik do brzucha fissan w poprzedniej ciazy tez sie nim smarowalam i zero rozstepow na brzuchu, o pirsiach nioe wspomne bo mam juz od dawna jak zaczelam dojrzewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, dzięki za słowa pocieszenia, ja na razie bez humoru, plamienia mam dalej (niewielkie ale są), no to biorę luteinkę i obijam się, Olivka mam nadzieję, że masz rację i na następnej wizycie (czwartek) okaże się, że wszystko jest ok. trzymajcie się dziewczyny i miłego weekendu, ja idę się położyć :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny-pomimo,że jestem najstarsza na tym topiku mimo wszystko chętnie przygarnełabym sie do Was.Mam 33 lata a za soba juz jedno poronienie i ....ciaza pozamaciczna.......Nigdy nie sadziłam ,ze cos takiego mnie moze spotkać!!!Zawsze dbałam o siebie,uczeszczałam do gina .....no ale.... Mieszkam obecnie w Szkocji od roku i tu okazało się ze jestem w ciązy pozamacicznej,boze co za rozpacz!!!!..przeżyłam ale dopiero teraz w styczniu pozwoliłam mojemu meżowi zasiac plemniczki:-D jednak wczesniej byłam w Polsce i oczywiście u polskiego gina,przepisał mi cleo ,miałam brać 2 miesiace apotem miesiac przerwy i znowu 2m_c Pierwsze 2 miesiace wziełam i styczeń był niby wolny od brania ale dostałam inaczej @ miałam 6 stycznie lekkie plamienia apotem 10 niby normalny okres ale trwał tylko 2 dni:( no i przez to cykl był 30 dniowy gdzie normalnie mam 26albo 28 dni.Owszem w lutym zrobiłam test ciazowy bo nie dostałam @ byłam przekonana ze to przez cleo mam rozlegulowany okres.Ale testy wykazały ciaze:)byłam taka szczesliwa pojechałam z męzem do tutejszej kliniki(szkoda ze nie ma prywatnych lekarzy i badań)pani połozna zrobiła mi test wyszedł pozytywny ale domagałam sie usg!!!zeby wykluczyc ciaze pozamaciczną której bardzo ale bardzo sie bałam! no i zrobili mi ale było w macicy jakis pecherzyk widziałm bardziej czarna plame a niej powinno było być zalazek ale poozna nic nie widziała tłumaczyła tym że to jest malusienkie i nic nie moze zobaczyc ,wiem ze naradzała się z lekarzem bo tu niestety nie robi usg lekarz ginekolog.Wiem ze zadycydowali pobrac mji krew zrobili to w piatek,wczoraj też póżnym wieczorem pojechalismy po wynik krew potwierdziła ze jestem w ciązyale...chca ponownie pobrac mi krew po 48 godzinach i zobaczyc czy beta podskoczyła. Bardzo ale to bardzo się boje,dlaczego nic mi ne powiedzieli juz po pierwszym pobraniu krwi chyba mozna juz wykryć który to tydzień ciazy i czy jest prawidłowa?! Jutro ide ponownie oddac kre i czekanie.....jestem tak zdenerwowana a pozatym strasznie jestem przewrazliwiona teraz na punkcie mojego ciała jak zakłuje mnie brzuch to juz siadam i nic nie robie. Nie wiem czy przeczytałyście mój post ale.....zrobiło mi sie troszke lzej bo oprócz mnie i męza oraz teraz Was nikt jeszcze nie wie o moim stanie. Mam jeszcze prosbe--czy ktoś mógłby mi z Was podac jakiś wiarygodny kalendarzyk obliczeń? I czy macie tez takie delikatne upławy?? ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku jest tylko taki czarny pecherzyk widoczny, nie martw się, wszystko bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzis podłamana,o 16 mam pobranie krwi..... a.... wczoraj mielismy małe bara bara z mężem pozniej poszłam do łazienki i miałam delikatne plamienie ale krew była bardzo jasniutka tak jakbym sie skaleczyła .Tłumaczyłam sobie ze to moze jakies obtarcie ,dzis rano plamienie tez ciupenkie ale takie az czarne,nie boli mnie brzuch------nie wiem czy tu jest lek o nazwioe duphaston na podrzymanie ciazy,bede walczyc aby mi dzis cos przypisali.Boze jaka ja jestem zdenerwowna,a mąz dziś w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesz skusilismy sie na male "co nieco" z mezem no i na szczescie zadnych skutkow nie bylo, zadnego plamienia ani nic. Balam sie troche bo ostatnio po kochaniu miala troche rozowego sluzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie narazie boje, ja k biore leki to nie mam plamien i oprocz mdlosci to nic mi juz chyba nie dolega ale troche sie boje, 4-tego ide na usg to jak bedzie wszystko ok to moze wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez 4-ego ide do gin! no ale nie wiem czy mi zrobi usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ALE JA JESTEM GLODNAA!!!! zjadlabym jajecznice... Czy wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to ze wzielam sobie jablka do pracy ale wogole nie mam na nie smaku! chce czegos slonego i goracego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mnie wylacznie do slonych i goracych dan ciagnie! Najadlam sie we wloskiej restauracji spaghetti, juz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie pusto na tym topiku. Co te pazdziernikowe mamusie takie ciche?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosialka78
hej. wpisuję się na październik :)) 02.10.2008 W kupie raźniej. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×