Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

kami --> nie sadze zeby wysylali za granice ciuszki, chyba, ze jakies wieksze rzeczy, to wtedy masz w opisie ze wysylaja do europy albo do usa. ale to nie wiem czy by ci sie oplacalo bo to duze koszta tak nadac paczke zwykla poczta.. place w systemie paypal - konto internetowe polaczone z twoim kontem w banku, podajesz tylko login i haslo i kasa zostaje przelana z banku do paypala a paypal wysyla na konto sprzedawcy. uwazam to za najwygodniejsza i najbezpieczniejsza metode. najlepiej to przyjedz do mnie na wakacje i sie obkup :) zdarza mi sie dawac klapsy ale maly olewa i mysli, ze to zabawa i mi sie na glos smieje. a nie chce go za mocno uderzyc.. musze wprowadzic w zycie sadzanie na schodku za kare. paula --> nie kaz mezowi jeszcze czegos dzwigac! ale dziekuje za propozycje! kochana jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa...ja poproszę ten przepis na pasztecik, tylko bede musiała go troszke bezglutenowo zmodyfikować. A te 15 godz darmowego przedszkola do miesięcznie? kami...też mi zdarzyło dac klapsa, ale musze przyznac,że u nas ostatnio juz nie ma takiego kładzenia na ziemie i walenia tylko mała sie obraża i najczęsciej chowa pod stół. A z ubieraniem też u nas był problem, zaczełam na siłe ją ubierac i jak na razie jest juz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie też wydaje że z tym moim żłobkiem coś nie tak, ale zobaczę jak będzie w tym tygodniu. Bo to mija się z celem że w domu bez pieluchy ładnie robi a w żłóbku w pieluchę go wsadzać. Co do ubierania to Szymek ma takie dni ze ładnie wszystko ubieramy sam zakłada rajstopki, spodenki tylko mu w podciąganiu pomagam. A innym razem to na golasa gania i jak mu chcę założyć to słyszę "nie chciem" i jak zakładam np. majty to mi je zaraz ściąga . Wtedy żeby wyjść to oczywiście wielki ryk i "babciusiu ratunku" i z płaczem wyjście. Potem mu mija ale żeby ubrać to koszmar. Więc jak widzę to norma takie zachowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli --> 15 godzin tygodniowo, tutaj wszystko sie zawsze liczy na tygodnie i sie zapominam :) podaje przepis na chicken liver pate: 60g masla 2 lyzki oleju cebula cienko pokrojona na piorka 1 zabek czosnku przecisniety przez praske 500g watrobek kurzych 100ml smietany slodkiej gestej - nie wiem jak w polsce sie nazywa, moze kremowka sol, pieprz maslo, olej, cebule i czosnek wrzucic do miski, i gotowac w mikrofali na HIGH (wysokiej temp) ok. 3 min. watrobki przeplukac, odcieczyc i dorzucic i gotowac ok 12 min na MEDIUM (sredniej temp), przemieszac w trakcie 2 razy uwazac zeby sie nie zarumienily za bardzo. zmiksowac na calkiem kremowa konsystencje, dodac smietane, przyprawy i mozna jeszcze 2 lyzki brandy albo ziola jak ktos lubi. przelozyc do pojemnika wylozonego i schlodzic kilkanascie godzin w lodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mozna robic na patelni, ale to ten sam efekt, podalam uproszczone wykonanie, bo ja nie lubie sie grzebac za dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> mój teść mieszka niedaleko Ciebie, wiec mam nadzieję, ze w końcu ans zaprosi do siebie to Cie chętnie odwiedzę :))a i tak pomyślałam, że On mi zrobi zakupy na eBay! a co! ma przyjechać w wakacje na 3 tygodnie, więc przed jego wyjazdem kupię kilka rzeczy. Powiem ,że oddam Mu kasę, ale mąż mówi, że powie Mu żen by kupił Miśce i już ;0 bo chciałam przed pójściem do przedszkola kupić Jej jakieś fajne ciuszki, a tam są takie ceny, że normalnie szok! I z tym przedszkolem to super sprawa1 3 godzinne dziennie dziecko może spędzić ! super! Polal-->te babki w tym przedszkolu jakieś chyba nieogarnięte1 pogadaj z nimi koniecznie, a jak to nie pomoże to idź do dyrektorki. Uciekam do domu- do mojej Terrorystki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa...dzięki, własnie miałam sie pytac czy to trzeba w mikrofali. A przepis wypróbuje. A z przedszkolem to macie fajnie, u nas to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli --> fajnie ale co z tego skoro takie drogie, no i te za darmo 15 godz. to dopiero od 3 roku zycia chociaz na wiele to sie nie zda bo jak dziecko ma 3.5 roku i zaczyna sie rok szkolny we wrzesniu to idzie do szkoly, takze wszystkie 4 latki juz pomykaja w mundurkach codziennie na lekcje :) chociaz moja kolezanka ma niskie dochody i panstwo jej pokrywa 70% kosztow za przedszkole. czyli doplaca tam jakies mniejsze pieniadze. ja niestety albo stety nie mam co liczyc na dodatek do przedszkola. i tak dobrze ze panstwo placi na dziecko - mimo ze mamy nie takie znowu niskie dochody nadal dostajemy 120 funtow miesiecznie na dziecko. wiec nie mam co sie skarzyc. spokojnie mozesz robic na patelni, oryginalny przepis to wlasnie z patelni tylko zostal przerobiony na potrzeby leniwych gospodyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> zapraszam cie! :) wszystkie mozecie wpasc, ja chetnie gosci przyjme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie kręć łezką tylko męża do roboty pogoń :D Teraz małe chłopaki śpią razem w łóżku i na dobrą sprawę dla mnie nie ma miejsca :P muszę kabel od tel poszukać to fotę pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż niestety w gdańsku :( Tak liczyliśmy na tydzień urlopu a tu kicha :( jedynie w środę na załatwienie papierów :( z resztą będę musiała tatę z autem wykorzystywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika, ale świnie w tej pracy męża:( przecież jemu teraz nawet tacierzyński przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula takie życie :( Jak wiadomo są terminy i trzeba ich dotrzymać bo nikt nie chce płacić kar :( Do tego u niego w pracy chyba wszyscy nawet nie wiedzą, że mu się dziecko urodziło! No może oprócz szefa - on wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny moja Marysia też mała zmora. Ubierać się nie chce ucieka, jak się ubierze to zaraz gdzies ją przed tv widzę jak rozebrana w pisi sobie grzebie:( w przedszkolu na tych zajęciach adaptacyjnych taka cholera, że aż mi wstyd jak mają tańczyć to ona idzie do stolika siada i chce malowac jak maja malować to chce śiewaćdzisiaj takiej grzecznej dziewczyne podczas zabawy rozwaliła jakąś układankę dziewczynka w płacz. Na spacerze ręki nie da, zębów nie da sobie umyć wszystko chce sama.Jak buty źle ubierze i zwrócę jej uwagę to krzyczy, że dobrzę. Teściowa, która się nią zajmuje twierdzi również, że przy niej jest grzeczna a przy mnie nie.pocieszające. A najgorsze to , że wszystko wymusza płaczem i straszliwym krzykiem kładzie się i piszczy w niebogłosy.Ja wracam z pracy (ze szkoły) i oczywiście nie mam cierpliwości i nie daję rady dostaje klapsa potem wyrzuty sumienia a efektów wychowawczych oczywiście nie ma.Jutro wyjeżdzam z nią w góry i zamiast się cieszyć to boję się czy dam radę z nią.:( pozdrawiam dziewczynki wogóle to zafarbowałam włosy na rudy i schudłam q10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika--> przesłodki widok :) Adr4ianek jakie ma ciemne włoski :)) paula--> oj tam zajęty :P pazdziernikowa mama--> Ooo witaj w grupie Mam małych szatanków :P tez masz kolorowo! No i jakie wiadomości! 10 kg! chylę czoła! na Duncanie byłaś??? A moja mama jedzie do sanatorium jutro rano, ale już dziś przyjechała do siostry bo ma fryca i chce coś tam sobie kupić i my Michasie zostawiliśmy z moim kuzynem :) Miśka Go uwielbia, on zresztą Ją też. Sam nie ma dzieci (ok 40 lat ma) i tak jestem ciekawa jak spędza ten dzień! falsa--> oj chętnie bym Cie odwiedziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październikowa mamo - a Marysia wygląda na takiego aniołka:) Franek znowu kaszle:/ on jest chyba bardzo wrażliwy na suche powietrze, bo widzę, że to sie powtarza przy wiekszych mrozach - na dworzu wilgotnosc jest 30%, w domu to samo i pokasłuje. Na dodatek znowu wpadam w panike, bo ma "ała" koło ust i strasznie się martwie czy to nie opryszczka, ale mój mąż, który miewa opryszczki, pani z przedszkola i znajoma, która wczoraj była, mówią, że nie. Ponoc opryszczka dla dziecka jest groxna i koniecznie trzeba ja leczyć. No ale jeszcze poczekam - w sumie on nadal się ślini, takie mrozy.... a w niedzielę jadł wielkiego lizaka i moze od tego? Mówię Wam laski, mam siebie dosyć, cały czas sie czyms martwię - strach mnie paraliżuje i żadne argumenty do mnie nie trafiają. Tzn trafiają do rozumu, ale strach jest podświadomy. Juz jestem tym zmęczona:( 8 marca ida z przedszkolem do Teatru Miniatura:) mam dosyc tych cholernych mrozów, ubierania i zimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa--> przelotem będę nad tobą w lipcu - nie zapomnij pomachać :) bo wybieramy się na wakacje do Irlandii do mojej siostry. To prawie jak wizyta u Ciebie :) Paula--> wiesz słonko ty chyba nie byłabyś sobą jakbyś się nie martwiła, ja mam to samo ale jak czytam Twoje wypowiedzi to uświadamiam sobie ze częściowo mamy te same schizy więc o czym tu pisać :) A, puściłam kasiurkę sorki że dopiero teraz ale trochę mi wczoraj zajęło na Policji więc się nie wyrobiłam potem i zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika--> słodziak i jeszcze to zdjęcie jak maluchy razem śpią - cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaL, spoko, nie śpieszyło się. Paczka czeka tylko na Pana Paczkarza. Co powiedzieli na Policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--> ale co tu dużo pisać, tak masz i już. Tylko Cię to męczy to martwienie, więc nie wiem poczytaj może jak się zwalcza takie cechy. Ja tez mam dosyć tych mrozów! brrr! w czwartek jadę na szkolenie do Gdańska :) mam nadzieję, ze w pociągu grzeją! Miśka zadowolona z wujkiem siedzi :) nakarmiona, ubrana i zaraz mają obiadek robić, więc jest wesoło :) dzagusia, Artigiana, wisienka--> co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> siedziałam ponad godzinę i pan spisywał moje zeznanie. Na dniach dostaniemy pismo o wszczęciu postępowania o oszustwo internetowe. Powiedziałam ze nie podaruję, bo to miało być łóżeczko kupione w prezencie od babci dla Szymka. I to są jej pieniądze a 680,00zł to jest sporo - jak dla mnie. A babka mi ciągle pisze że już wysyła, lada dzień będzie no ile można czekać . Pieniądze wpłaciłam 30.12.2010r. Oszustka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 680 to dużo:(, a jaki ma nick na allegro? obejrze ją sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polal--> oszustka!! i jak wysyłała łóżeczko to powinno iść kurierem , a nie paczką , więc takie przesyłki są z dnia na dzień! Dobrze zrobiłaś z tą policją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! POlal - bardzo dobrze zrobilas ze zglosilas na policje, mam nadzieje ze to cos da!! Kamika - jaki sliczny Adrianek! No i imie super! Musze sie pochwalic ze z mezem zdecydowalismy sie jednak "pospieszyc" proby, no i bierzemy sie za braciszka lub siostrzyczke dla Damianka! :) Dzisiaj mam ostatni dzien miesiaczki, no a potem do roboty ;) Juz sie nie moge doczekac, mam nadzieje ze pojdzie nam rowno szybko jak z Damiankiem (udalo nam sie od razu)...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykończę się -Czarek znów gorączkuje! niby tłumacze sobie, że to tylko gorączka ale mam wewnętrzną histerię chyba jak Paula...nie jesteś kochana sama jak widzisz:) znów nie chce nic jeść, teraz śpi i ma 38.7 st lekarka się niczego nie dopatrzyła, ani gardło, ani płuca, ani brzuch... w nocy raz zwymiotował i cisza, tylko gorączka najgorsze że mama jutro sama jest i panikuje, ze nie będzie wiedziała co robić co mu podać- mówię Wam ona mnie jeszcze bardziej nakręca a ja już na piątek ledwo ledwo dostałam urlop bo mam szkolę i wizytę u gina i wolałabym teraz na zwolnienie nie chodzić bo juz i tak mamy braki bo jedna koleżanka w ciąży martwię się tylko dlaczego on tak często choruje ostatnio i czemu od takiej wysokiej gorączki sie zaczyna...wcześniej tak nie było kaszel, katar owszem ale tylko stan podgorączkowy a teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, gratuluję decyzji:) Asiurka, współczuję.... ja ostatnio nawet apetyt straciłam z tych nerwów:(. Mega świruję. A Franek łapie tylko katary. Ponoc grypa panuje. Podawaj Nurofen 3x dziennie, bez względu na temperaturę, przez 3 dni. Może przejdzie. Ja po wypłacie zamówię ten miód manuka - sprawdze na naszej rodzince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×