Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

dziewczyny już coś mam :) myślę, że wieczorem będą wszystkie szczegóły- i kontaktujemy się na fejsie i nk! paula--> o kurczę! no nie dziwię się, że jesteś zła! to sobie zrobił wycieczkę! kamika--> Bidulek :( jaki język!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86a
Ja też kiedyś pisałam jako Natalie86, niestety zapomniałam hasła do mojego konta. Kiedyś miałam dłuższą przerwę od neta i potem już mi było głupio tak ni z gruchy i pietruchy pisać jak zamilkłam bez słowa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak zapisać nasz pamiętnik? troszkę dużo drukowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalii- ale ja chyba Ciebie mam na nk? prawda? także pisz do mnie na nk :) i podam Ci adres prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86a
Kami25- Pewnie tak, dawno nie zaglądałam na NK, jak teraz się wszystko dzieje na Fejsie :). Ok to się odezwę... Super, dzięki dziewczyny. Może czas się zacząć udzielać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mogłam i pamiętałam wysłałam adres i mam nadzieję, że można się logować- jak nie piszcie do mnie! idę bawić się w domek ;) i zrobić dziecku dach bo się zawalił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba cos pokreciłam ;) bo jak wejdzie na to co Wam wysłałam to będziecie jako ja ;) blondynka! więc to powinno być tak, że wpisujecie adres fora, rejestrujecie się i ja chyba jako admin Was "wpuszczam" także zmienię hasło i tak będziemy robić, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzę, że bez logowania też można przeczytać mój post :( kurka coś pokręciłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie86a :D :D :D moze chcesz mi cos powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika, strasznie Damianka wysypało:( bidulek, pilnuj zeby sie nie drapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema..
Jeśli mogę i ja do Was... Też na początku wpisałam się do tabelki bodajże jako margerytka11 z terminem na 26 października. No i milczałam potem jak zaklęta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--> bo zmieniłam hasło :) powoli wiem jak to funkcjonuje ;) także jutro ogarnę, albo może któraś z Was co wysłałam do niej adres forum chce być adminem? ema--> no ale jak mamy Cię zlokalizować? tu na pewno nie będzie podany adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema..
Kami spróbuję Cię namierzyć na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--> no właśnie :/ także jutro zaloguję pod nowym adresem i jak żadna się nie zgłosi na chętną to ja będę administratorem, ok? ema--> namierzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86a
Ja kiepska w te klocki z netem :/. Falsa-Co mam Ci powiedzieć :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrr teraz zła jestem na siebie, bo juz zakupy mu zrobiłam. Nie w ten piątek, tylko w następny!. A ja głupia juz jutro chciałam mu kurczaka na drogę piec, bo tam maja pierwszy posiłek dopiero w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami tam chyba mogą ze 2 osoby mieć prawa administratora ... A od jakiej stronki zaczynasz? to bym sebyeż luknęła co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika..oj biedny musi być Damianek, ospa na języku to musi być straszne. Ja miałam bardzo późno ospe, chodziłam do 8 klasy, bardzo gorączkowałam a blizny na twarzy mam do dzisiaj. Natali...Ciebie znalazłam w tabelce faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86a
Byłam byłam :). Falsa-Nie mam pojęcia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jakies tajemnice?? ja tez szukam jakiegos forum a moze ktorejs sie uda dowiedziec czy np nasze forum mozna zablokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka --> zadna tajemnica, po prostu wczoraj owa natalie zjechala mnie na innym topiku, ze jestem materialistka, ze chwale sie co sobie kupilam, ze dowartosciowuje sie na forum, ze jestem pusta "polka" na dorobku, no i takie tam, jak to ona mnie nazwala.. attention bitch :) aha i jeszcze, ze sie bardzo zdziwila, ze mnie dziewczyny tu na pazdziernikowkach lubicie. powiem, ze sie bardzo zdziwiliam, bo zawsze was wszystkie lubilam i nikogo z was nie obrazalam, no ale widocznie nie ma to jak sie czepiac, jakbym cos jej zrobila, a ja kobity nawet nie znam za dobrze (trzeba bylo mnie chociaz usunac z nk jak mnie tak bardzo nie lubisz natalie!). przyznam ze jestem zawiedziona. teraz jeszcze sprawa z artigiana, no i wlasne problemy mam na glowie.. bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86a
Falsa Ja w ogóle nie wiem o czym Ty mówisz... Dlaczego sądzisz, że to ja? Na co i po co miałabym to robić? A potem tu przyjść i zagadywać? Czy nie byłoby to głupotą? Na NK ostatni raz zaglądałam w moje urodziny, czyli 22 stycznia. No i dziś by zagadać do Kami. Ale jeśli myślisz, że to ja, to proszę bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×