Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

No ja tez padnieta jestem ;) No tak jak w kazda sobote prawie.. bo od rpzeprowadzki ciagle jezdzimy po cos, skladamy itd. Tzn ja sie bardziej napatrze (i naslucham bo moj mezus kochany jak sklada meble to lepiej obok niego nie byc ;) ) ale to chodzenie po sklepach jednak jest meczace... A dzisiaj kupilismy jakies tam polki, ale tez... WOZEK!!! byla okazja, cos takiego jak 40% przeceny na komplet wozek + gondola. Nie ma fotelika do samochodu dlatego ze gondola sie \"sklada\" na fotelik! Oto link do tej gondoli jak chcecie zobaczyc o czym mowie : http://www.babywaren24.de/images/MatrixCup.jpg Ja pierwszy raz cos takiego widzialam i bardzo mi sie spodobalo, a ze byla taka przecena kupilismy. Ale fajnie bylo pojzdzic w domku dzisiaj :):):) Aha, i kupilam sobie tez stroj kapielowy ciazowy, bo za ciasny ten \"normalny\" mi sie zrobil... Juz nie bede miala wymowki zeby na basen nie pojsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jak gondola jest w pozywji lezacej to mozna przymocowac daszek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika --> daj znac jak wyszlo:) ja niedlugo musze robic nowa porcje bo tescie przyszli i mi wszystkie zjedli i jeszcze wiecej chcieli:) nawet moj nielubiacy paczki chlopak jadl nieprzymuszany i powiedzial ze pycha. a my dzisiaj bylismy nad morzem na spacerku, cala droge powrotna przespalam tak sie wymeczylam a potem wtrzachnelam pol kilo truskawek sama, ale pogoda byla piekna no i piekne miejsce. zakupow narazie mam dosyc, czekam na paczke z ciuchami ciazowymi z polski od chrzestnej bo bardzo chciala mi cos podeslac:) dzisiaj byl pogrzeb mojego dziadka, staram sie o tym nie myslec, nie moge sie przemuc zeby zadzwonic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te moje jak to nazwałam \"stworki\" są już prawie zjedzone :) więc chyba się dały Najbardziej smakowały siostrzenicy ktora mi pomagała je jeść a ogólnie to ona raczej jest niejadkiem :) A jak się tak zajadałam pączkami to nawet mi pasowało żeby kubek odstawiać już sobie na brzuszku bo juz na tyle odstaje :) To już wiem skąd się wzięły kawały, że jak kobieta jest w ciąży to facet na półeczkę na piwo A jeszcze co do zakupów to powiem, że staram się nie kupować ciążowych ciuchów ale dłuższe bluzki i spodnie biodrówki, ale nie wiem czy uda mi sie tak zaoszczędzić do końca bo nie wiem jak się jeszcze roztyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam fotke na nasza klase, i tak wlasnie zbieram zdjecia z brzuszkami i stwierdzam, ze miesiac temu wyglada jakby byl wiekszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem tegoroczna sierpniowka :-) kupilam niedawno sukienke, owszem na brzuszek idealnie pasuje ale w biuscie jest za mala moze ktorejs z was sie spodoba.. ewentualne pytania prosze kierowac przez allegro http://allegro.pl/item378552818_atmosphere_40_l_sliczna_haftowana_w_stylu_lat_60t.html pozdrawiam i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wreszcie odważyłam się na zdjęcie z brzuszkiem w pełnej krasie :) wrzuciłam na nk. :) w ostatnim 1,5 tygodniu troszkę jednak urósł i będzie teraz rósł i rósł i oby było wszystko ok. a dowiem sie już w czwartek - trzymajcie kciuki za nas. brzuszek niestety u mnie nadal boli :( jak w czwartek mi nic nie powiedzą to i tak za 2 tygodnie lecę do PL i pójdę do naszego lekarza - to przynajmniej porządnie się dogadam. trzymajcie się ciepło koleżanki... PS: falsa - boli niestety każda strata bliskich... kami25 - wszystkiego naj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku, byłam z sąsiadeczką na czereśniach i objadłam sie strasznie :) Michalina dziś kopała jak nigdy, koleżanka położyła rękę ui tez czuła :) chyba się przekręcała! Super uczucie :) A czekamy na mecz! Polllssskkkaaa biiiiaałłłłłoooooooooooo cccccczzzzzzzeerrrrrrwwwwoniii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Ja co prawda nie jestem kibicem ale gdyby tak Polacy dokopali niemcom to było by bosko Ale chyba zaraz se gdzieś pójdę bo mąż będzie mi tu za głośno krzyczał! Zawału można dostać. A mnie od wczoraj boli gardło i powoli tracę głos więc i tak się nie nadaję do kibicowania :) A dziś robiłam ciasto truskawkowe i koktajl i tak się opchałam truskawek, że mam dziś chyba wydeptane ścieżkę do kibelka po truskawkach :) Życzę miłego wieczorku i ewentualnie miłego oglądania meczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dalismy popis jak zwykle:P magdzikm --> pytalam sie swojej polskiej koezanki co sadzi o tutjeszych szpitalach i powiedziala, ze jest baaardzo zadowolona jak nigdy z zadnego szpitala. dzisiaj w koncu patio jest w calosci, fajowo wyglada, tak srodziemnomorsko, szczegolnie z nowymi kwiatami w koszach, dom mam oczywiscie caly zapylony od podlogi po sufit.. glowa mi peka, ide spac a jutro mam nadzieje, ze bede sie wylegiwala na plazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy kolejny tydzień:( A wczoraj było tak przyjemnie... robiliśmy imprezę dla teściów z okazji 30 rocznicy ślubu. Był grill, piwko/soczek, pyszne ciasto, które sama tak walecznie piekłam:) A potem chłopaki przynieśli na dwór laptopa i oglądali ten nieszczęsny mecz. Teściowie bardzo zadowoleni z prezentu a impreza ogólnie była udana. Najadłam się nawet nie za dwoje ale za troje tych pyszności i spałam jak zabita! Dzidziuś ostatnio szaleje w brzuchu i cały czas czuję jak kopie:) To cudowne uczucie tak poczuć swoje dziecko, już nie moge się doczekać, kiedy będzie z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sobie chcialam zapytac
kim jest toska- zalozycielka topiku??? Chyba z wami nie pisze?? Zalozyla topik i zniknela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie, jak wam mówiłam, że piszę pamiętnik z okresu ciąży? Robię to cały czas w miarę regularnie a dzisiaj sobie zaczęłam czytać od początku i aż się wzruszyłam. Normalnie poleciały mi łzy! I teraz wiem, że to właśnie dla takich chwil wzruszeń warto zapisywać swoje myśli i emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.. No wlasnie, znowu poniedzialek :( Dzisiaj sie obudzilam z bolem gardla, uszu i z zatkanym nosem... Maz mnie uprzedzal jak wychodzilam w sobote z mokra glowa... Ale ja glupiutka jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27.10 --> też piszę pamiętnik z tego okresu :) i w sumie troszkę go zaniedbalam ostatnio i musze nadrobic zalegosci. Mam jakiego wirusa na moim szkolnym kompie i nic nie moge na nim zrobic! Dzis wizyta u gina z usg 3d! juz sie noie moge doczekac jak zobacze Michaline w kolorowym obrazie :) buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Kami ale szczesciara z ciebie :):):) Ja musze poczekac do soboty, i nie wiem czy zrobi mi 3D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - idź do lekarza i się lecz! Nie ma co ryzykować, bo jeszcze jakiejś grypy się nabawisz! Kami - pozazdrościć tylko tego usg:) Życzę miłych i niezapomnianych przeżyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) No ale co nie dalybysmy dla naszych pociech!! :) Jak jutro nie bedzie lepiej to pojde do lekarza, nastraszylas mnie goja, ja sobie powiedzialam ze to napewno glupie przeziebienie..ale rzeczywiscie powinnam teraz duzo wiecej uwazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze wychodze z mokra glowa, suszarki nie uzywam wogole, wiec moze to cos innego? nowy tydzien sie zaczal, ja czekam na wiesci z uni czy mnie beda chcieli przyjac dalej czy nie,mam nadzieje dostac jakas odpowiedz dzisiaj, moze sie skonczyc na pracy nad jakimis esejami czy projektami w czasie wakacji eh.. goraco sie zrobilo, wczoraj sie ladnie opalilam, chwile na sloncu a potem w cieniu i mam ladny brazowy odcien, balam sie o te plamy ale nic takiego mi nie wyskakuje, a przeciwnie, mam jeszcze ladniejszy odcien niz przed ciaza. jutro mam swoj polowkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo lepiej dmuchac na zimne. Bo poprostu sama sie meczysz. Głowa do góry:) Kami - noooo dwie stówki to sporo! Ja nie robie takich dodatkowych badan, jeśli lekarz nie zleci. A tobie lekarz kazał, czy tak sama z siebie chcesz? Zjadłam właśnie zupę ale jakoś mi dzisiaj nie bardzo smakowała. W ogóle jakiś dzisiaj taki ciężki dzień, spać się chce, głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też musze te moje blade szkity wyciągnąć na słońce! W życiu nie byłam taka blada, jak teraz! Ale ja się nie boję aż tak o plamy, tylko robi mi się słabo na mocnym słońcu. falsa - daj znać jak wyglądało twoje badanie! Kurczę masz termin po mnie a to badanie przede mną:( Ale cierpliwie poczekam na 25 czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki karo idż lepiej do lekarza , bo faktycznie nie ma zaniedbać przeziębienia tym bardziej w naszym stanie , a wieczorem soczek , malinowy , herbatka z cytrynką i do łóżeczka . Fajne macie zdjęcia dziewczyny na NK. Ja na wizytę u lekarza musze jeszcze poczekać do przyszłej środy , też będe miała USG 3D , tylko on mi nie bierze za to dodatkowej kasy , ma u siebie taki sprzęt i robi mi to w cenie wizyty czyli 100 zł , już ostatnio mi też takie robił tylko dzidziuś był jeszcze malutki , mam pare zdjęć naprawde super widać , a teraz będzie chyba jeszcze lepiej już nie moge sie doczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> nie zawsze musze byc na tym szarym koncu :P a swoje usg mam idealnie pod koniec 20 tygodnia, pociesz sie tym, ze twoje bejbi bedzie wieksze od mojego, ale sie denerwuje,no i mam nadzieje, ze mi powiedza czy chlopiec czy dziewczynka.. nie wiem jak to bedzie z usg 4d bo tutaj to kosztuje minimum 100 funtow ale jeszcze dostajesz dvd i zdjecia w kolorze, nie wiem czy decydowac, jak juz to chyba pozniej.. dzisiaj upieke sernik puszysty na kruchym spodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację falsa, będziesz przynajmniej raz nie na końcu:) Ja tez już bym chciała znać płeć, chyba bym do końca ciąży nie wytrzymała! Ale ty masz zapał do pieczenia ciast! Serniczek mniam... Uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie dowiedziałam , że w tej klinice w której chce rodzić , a dokładniej mieć CC to przyjmują dopiero po 37 tygodniu jeśli dzieje sie coś wcześniej to u nich nie ma mowy o porodzie , mam tylko nadzieje , że donosze dzidziusia do tego czasu bez komplikacji , bo nie wyobrażam sobie innego miejsca na poród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzidzius wczoraj kopal non stp wieczorem jak sie polozylam spac, maz tez poczul kilka razy. Kopal tak regularnie ze myslalam ze to czkawka, ale nie jestem pewna. Ktoras z was pisala kiedys ze czula czkawke.. to jest cos podobnego do kopania? Goja - jak ci sie robi slabo to lepiej sie nie wystawiaj zbyt na slonce, wyobraz sobie co czuje dziecko. Ja czytalam ze wlasnie z tego powodu lepiej sie nie wylegiwac na sloncu, bo dziecko moze sie \"przegrzac\".. Ja chyba w lecie bede uwazac, tylko na chwilke sie wystawie od czasu do czasu.. caly rok chodze blada, nic sie nie stanie jesli tak bedzie rowniez w lecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×