Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

oj Falsa... nie mam pomysłu... a mi w sobotę jednak robią tą sypialnię. Jutro już materiały przywożą, od rana w sobote robią, w niedziele kończą. Musze wybrac tapete i kinkiety. Rany te remonty mnie kiedys wykończą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pażdziernikowa mamo, ale Ci zazdroszczę:) tez bym się wyrwała z miasta.... ale samej mi sie nie chce, a mąz ma mnóstwo pracy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa nie wiem czy ci sie spodoba ale może skoro to ma być wspólny prezęt to kup im cyfrową ramkę i wrzuć tam zdjęcia Olinka mały praktyczny fajny a w uk napewno znajdziesz niedrogi no chyba ze już mają to lipa paxdziernikowa mamo opowiadaj jak było paula do lekarza marsz!!! a dla pocieszenia dodam ze Oli moze nie marudny ale od tygodnia piszczy tak okropnie że az uszy bolą ja mam jutro wolne :) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny było super. Na samym początku jak dojechałyśmy to okazało sie, że ratrak, którym zawsze nas wwożą na górę zsunął się i musimy podchodzić. No i tym samym Marysia pokonała swój pierwszy szczyt weszła na Przegibek 900, n.p.m chyba.Było super mieliśmy sanki ale ona w nich nie chciała jechać i tym samym zamiast wchodzić ok 30 min wchodziłyśmy 1,5 godz.na miejscu juz było ok.Marysia zjeżdżała z ciocią na nartach i jiała super radochę, tańczyła na stoku bo młodzież miała tam puszczona muzykę, Jej ulubionym kawałkiem okazał się utwór Będę brał cię w aucie:0) Jadła to co my dostawaliśmy więc spoko wyjazd naprawde udany jedyne przy czym sie wkurzałam to przewijanie.Jezu jak ona się wierci:)'No to tyle chyba.Myślę ze na pewno tam wrócę z Marysią pochodzimy po górkach jak będzie ciut starsza albo kupię takie specjalne nosidełko. Poza tym ferie się kończa od poniedziałku powrót do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_29
Witam i zapraszam na aukcje ślicznych ubranek i bucików po mojej córeczce.Ubranka są jak nowe, wyprane i wyprasowane, pochodzą z domu w którym nie ma zwierząt i się nie pali, szczerze polecam: http://allegro.pl/item933236591_skorzane_wiosenne_biale_pantofelki_r_20_uk4_12cm.html http://allegro.pl/item933271216_sukieneczka_na_chrzest_i_nie_tylko_gratis_next.html http://allegro.pl/item935939036_skorzane_wiosenno_jesienne_mokasynki_r_20_12_5cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! właśnie wróciłam ze spacerku i rzuciłam foty na fb :) falsa-->mojemu dziecku na pewno by takie szelki się przydały- bo nawet za rękę nie chce chodzić. Biegała dziś jak szalona po tych kałużach :) efekty na fb ;) pazdziernikowa mama-->super, że wyjazd się udał :) paula-->nie dołuj się! remonty nie takie straszne ;) dzagusia--> ale będziesz miała wakacje :) i to za super cenę! my za Majorkę płaciliśmy 3,5 tys. za tydzień! Miśka śpi- chyba się zmęczyła ;) ja wysyłam cv bo są dwie fajne oferty, a po 15 ma przyjechać koleżanka z córą miesiąc starszą od Michaśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> a takie ramki to duzo pradu pobieraja? bo u wiekszosci znajomych u ktorych je widzialam na polkach staly poprostu wylaczone.. a prezenty nie musza byc wcale wspolne, tylko ze zawsze jej przywoze krem albo perfum i chcialam cos innego i calkowicie nie wiem co. bylismy na spotkaniu mamusiek. olliemu sie podobalo i zasnal dzis po poludniu o wiele wczesniej niz zazwyczaj. szelki przyszly ale mnie nie byl i musze odebrac jutro. a moj R idzie pozniej ogladac mecz do klubu rugby i nie wroci na noc bo to dosc daleko a mnie sie nie bedzie chcialo po niego jechac jeszcze z mlodym w samochodzie, a jutro musze isc do pracy, ale jeszcze zobacze.. no roztopy okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecko dzisiaj nie spało:/ nie dość, że ostatnie dwie noce koszmarne, to teraz jeszcze dzień. Ta jedna czwórka przebija się w kilku miejscach, ta druga czwórka spuchnięta, poza tym chyba czuje dolną dwójkę i jakby piątkę? możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo chyba mozliwe,ze jak zaczely zeby wychodzic to na calego... Moja spi dlugo,az do 10 rano od 22,ale juz w dzien nie ma zamiaru kimac. Ale cieszmy sie,ze bedzie lepiej.Pomyslcie co bylo na samym poczatku,jak nasze bable byly kruszynkami :) Doceniajmy plusy ;) Falsa a moze jakies ciuchy?Albo cos z bizuterii? Sama nie wiem,dzieciom latwiej-kupisz zabawke i dziecko sie cieszy.A u doroslych mam zawsze dylemat co do prezentow,zwlaszcza dla rodzicow. Idzie wiosna idzie...az milo sie oddycha,powietrze zupelnie inne.Co prawda,jeszcze gory sniegu,ale coraz mniejsze. Moja maruda za nic nie chce chodzic w butach,wiec spacer po podworku nas nie dotyczy,tylko na rece chce albo w wozku :-0 Jak mam dwoje dzieci,to widze,jak dzieci sa rozne,a co mowic np.w przedszkolu,zlobku.Podziwiam osoby,ktore tam pracuja. Falsa taka bez sil czasem laze,wiec troche mnie pocieszylas,tym co powiedzial Ci lekarz. Ide smazyc rybe,znowu bedzie dwa dni smierdzialo.Juz nie bede kupowac morskich ryb 😠 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołeczek, to nie smaż - w rekawy do pieczenia i do piekarnika. Nie śmierdzi i zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleczek --> zobacze moze jakis lancuszek srebrny albo naszyjnik znajde. a na rybe to ja tez mam sposob, jak mam w calosci tylko bez wnetrznosci to wsadzam do srodka cytryne, swiezy rozmaryn, maslo i przyprawiam. zamykam wykalaczkami, na wierzch jeszcze klade cytryne i maslo, ukladam rybe na foli aluminiowej, naokolo sypie warzywa, zawijam szczelinie w forme torebki i zapiekam okolo pol godziny otwierajac torebke na ostatnie 5 min. je sie bezposrednio z foli. rybka szybka i przepyszna i nic nie smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a moze jakas fajna posciel? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-->pościel to fajny pomysł :) a Polska szarfa i ponura! i wszędzie błoto- bynajmniej u mnie ;) dzagusia-->a z jakiego biura jedziecie??? co do rybki ja zawijam w folie- robię takie kieszonki- przyprawiam vegeta, pieprzem, ziołami,skrapiam cytryną i na to majonez, który później się rozpuszcza i dobry smaczek daje. Każdą kieszonkę nakłuwam widelcem i zapiekam w piekarniku z pół godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzagusiu - dzieki słonko za zainteresowanie. Byłam dziś u chirurga. Operacja 22 marca, bo wczesniej nie załatwię wszystkich papierzysk. Co do samopoczucia to jeśli nie ma ataków jest ok, ale atak... Dziewczyny GANDZIULKA W SZPITALU. Przed chwilą pisała do mnie. wiem tylko tyle ze pod kroplówką i po tomografii głowy. Bede was informować na bierząco, bo ma pisac. Ufff ale sie zdenerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, a co się stało Gandziulce? Artigiana, to nie cały miesiąc, chyba i tak w miarę wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - wcześnie bo trafiłam na szpital gdzie te zabiegi są priorytetowo traktowane na tzw szybką ścieżkę Falsa, Paula - nic wiecej nie wiem, jak tylko sie Ania odezwie to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana-->napisz proszę gandziulce, ze jesteśmy z nią! jjeku ciekawe co się dzieje :( a Ty Kochana, dobrze, że w miarę szybko się Tobą zajmą! ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana no to nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć ci aby do samej operacji nie było już żadnych ataków i sama operacja zeby przebiegła pomyslnie kurcze ciekawe co z Anią ...ale tomograf i kroplówka to mi na jakiś wypadek wyglada ...może gdzies uderzyła głową ...sama nie wiem mam nadzieję ze wyjdzie z tego obronną ręką i oczywiscie będziemy ja wspierać październikowa mamo to super ze wyjazd udany mam nadzieję ze szybko wrzucisz jakies fotki falsa my kupilismy taka ramkę na boze narodzenie teściom i wrzuciłam tam taka prezentację którą zrobiłam na kompie z róznych zdjęć rodzinnych rodzice jak to zobaczyli to sie poryczeli autentycznie :)fakt że nie zawsze maja to włączone ale prądu czerpie to bardzo niewiele z tego co mi misiek mówił to jest ok 5 zl miesięcznie gdyby szło 24 na dobę kami ale majorka jest droga :( i piękna :) i powodzenia z ofertami a lecimy z itaki bo tylko oni mają ten hotel w swojej ofercie paula głowa do góry w końcu wyrosną :P a macie jakiś fajny pomysł na mintaja ? dodam ze to są mrożone filety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> mintaj w ciescie? ciasto robisz z wody, maki, troche octu, proszku do pieczenia i soli, o konsystencji troche gesciejszej niz smietana, smazysz na pelnym tluszczu. podajesz z frytkami, puree z groszku i sosem tatarskim. to tak na sposob brytyjski. ja przepadam. ale zaraz, ty na diecie jestes, a to tluste dosc.. czasem tez robie filety z tym sosem z knora "sposob na.." jak nie lubisz smazyc i chcesz zeby bylo na maksa zdrowe to pieczesz z dodatkiem oliwy z oliwek i cytryna zawiniete w folie po prostu. gandziulka skoro pisala sms to nie moze byc tak zle - moze rzeczywiscie sie uderzyla gdzies..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania parę dni temu uderzyła sie w głowę. Bardzo ją ta głowa bolała i wymiotowała więc pojechali do spzitala. W badaniach nie wyszło nic, ale chcieli ją zostawić na obserwacji. Oczywiście sie nie zgodziła. Jakby co ma wrócić. Dziś jeszcze nie miałam wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem!!! strachu sie najadlam... dwa tygodnie temu uderzylam sie konkretnie w okolicy skroni az mialam sliwe taka fioletowa, alenic mi niebylo pobolewala mnie glowa ale to nic strasznego. za to wczoraj myslalam ze umre jestem wytrzymala na bol ale tym razem nie dalam rady. do tego potwornego bolu glowy doszly wymioty... w szpitalu zrobili mi badania podstawowe i tomografie. na szczescie nie wykryli zadnego guza ani krwiaka jest tylko jakis pecherzyk z plynem ktorego jest troche za duzo ale dopiero we wtorek radiolog mi powie co i jak. Takze jest juz oki mam nadzieje ze atak wiece sie nie powtorzy bo sugerowali mi punkcje plynu rdzeniowo-mozgowego czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka-->ale stracha nam narobiłaś! dobrze,że pojechałaś do szpitala i nie zbagatelizowałaś objawów! obyś już dobrze się czuła! ściskam Cię mocno!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej gandziulka to rzeczywiscie straszne przezycia miałaś to gdzie tak przygwizdałaś??? i dobrze ze najgorsze wykluczone zdróka i jestesmy z tobą artigiana co teraz ciekawego czytasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ja znów mam zaległości ale powoli czytam :) Gandziulka oby wyniki były ok bo straszne przeżycie Artigiana o ile pamiętam też jakiś zabieg Cię czeka czy coś :( I jeszcze przypomina mi się, że któraś znów w szpitalu z dzieckiem wylądowała :( Oraz wszystkim pozostałym życzę dużo dużo zdrowia :) My mamy się lepiej ale jeszcze na antybiotyku bo mieliśmy na 10 dni :( do tego akurat w dzień wizyty kontrolnej serducho mi znów nawalało i jak domu mierzyłam to pikawa waliła 99 / min i lekarz przy badaniu też coś wyczuł i zmierzył ciśnienie a tam puls 117/min no to dostałam skierowanie na zbadanie tarczycy :( ale przypuszczam, że tarczyca będzie ok bo to nie pierwszy raz tak mi się działo a oprócz okresu ciąży to z tarczycą nie miałam kłopotu! A teraz na jakiś czas se na wszelki wypadek odpuszczę kawusie :( Jeszcze raz życzę wszystkim dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szelek to już sporo dzieci widziałam na "smyczy" i chyba nie jest w tym nic złego bo z ręki może się wyrwać :( My mamy szelki od dawna ale na razie korzystałam z nich głównie w wózku i na rowerku ale na spacer po mieście to myślę, że to bezpieczniejsze :) Będę chyba odpisywać na raty co tematów nie pogubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda jeszcze nie doczytałam ale Paula ja chyba Cię na wieś ściągnę :) No i obowiązkowa wizyta u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×