Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

PolaL, przykro mi:( Kami, nie mam zdania, bo niezbyt tym się interesowałam. Kamika, ja sama w życiu nabrałam się mnóstwo antybiotyków i wiem, że strasznie osłabiają organizm. Ja zazwyczaj miesiąc po antybiotyku znowu jestem chora. Dlatego tak z nimi uważam. Dostałam ptasie mleczko od kolegi z pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja też ich mam sporo na koncie :( ale na szczęście jednak w porównaniu z Tobą mam lepsze doświadczenie bo jednak w miarę skutkują :) Ale Ci się nie dziwię bo skoro później dalej jesteś chora to co się dziwić, że wolisz nie brać! Nas teraz jeszcze męczy kaszel :( Czyli podrażniony brzuch po cesarce i teraz kaszel to niezłe połączenie :P Ja chcę mieć już to wszystko za sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika, jeszcze pare dni i bedzie lepiej. Ale jak przejdzie, to duzo spacerujcie. Ja katar nadal mam:( nie wiem skąd sie tyle tego bierze. Aha, Franek ma teatr przeniesiony na 25 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> u nas też katar trwa ale chyba już go jest mniej. Wczoraj rozpoczęłam sezon rowerkowy u mojego dziecka i dziś chciał jechać nim do żłobka. Ale rano jest przymrozek więc dogadaliśmy się że po południu pójdziemy na rowerek :) A my w pracy już po lampce winka i pizzy :) i facetów masa przychodzi ale tylko facet od pizzy pamiętał o dniu kobiet i złożył nam życzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaL, dla mnie te katary to zmora, ale jeżeli nie zielone, to nic z nimi nie robie, chodzimy do przedszkola i na spacery. Ja kupiłam ciasto do pracy i była mega słodkie - i się zasłodziłam:(. Kurcze, jeszcze mi się przypomniało, że mąż znowu mnie zostawia na łikend i leci sobie do Anglii na koncert:/ wiem, że przy okazji interesy i zrobi zakupy, ale i tak mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami...uważam,że przedszkole integracyjne to dobry pomysł. Nie miałabym nic przeciwko,żeby Natalka należała do takiej grupy. Polal...no to ładnie w pracy winko, pizza... byłam z Nacią w miescie i aż mi nogi pieką od chodzenia. Kupiłam jej body juz najwieksze na 104 z długim, krótkim i bez rękawów. A teraz mi zasnęła. Mój mąz też juz poczuł dzisiaj wiosnę i pojechał rowerem do pracy. Ale po sporej przerwie w jeżdżeniu to niezłej zadyszki dostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> przyjeżdżaj do mnie jakoś zatopimy smutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz kupuje ciuchy na 104, te na 98 sa juz za kłuse, co ciekawe nawet spodnie na 2-3 lata robia sie krótkawe. dziewczyny, Franek wymyslił sobie, ze chce hulajnoge, to nie za wcześnie? Myślałam o takiej trójkołowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polal - dzięki, ale ja jestem antyalko - nie umiem pić, jeszcze się nie upije, a juz mam kaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> ja też nie za bardzo jestem alkoholowa, lampka wina i wsio. Ale coś by się innego wymyśliło :D A co do hulajnogi to chyba nie za wcześnie bo mój już od jakiegoś czasu próbuje na dwóch kółkach siostrzenicy mojego P. Ale ja mu chyba kupię 3 kołową bo w sumie ma dopiero 2 lata. Niech łapie koordynację to będzie łatwiej z rowerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tez trójkołowa.... a taka tańsza, czy taka milly mally? - juz patrzyłam na allegro. No i konicznie kask - w dodatku czerwony:P - tak mi dzisiaj powiedział, że niby kickic (zając) mu taki prezent przyniesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też katar :( ale i tak co dziennie na placu zabaw jesteśmy :P oczywiście wszystkiego dobrego z okazji dnia naszego :P w domu mam chwilowo jak w kwiaciarni :) od teścia dostałam wiśnie w czekladzie i bukiet tulipanów ,od szfagra tulipany i od męża bukiet takich drobniutkich rózyczek plus komplet prześlicznej biżuteri :kolczyki,łańcuszek z wisiorkiem i bransoletke na rękę normalnie mnie zaskoczył bo spodziewałam sie tylko kwiatucha :D kami co do przedszkola integracyjnego to ja sama sie zastanawiam nad ta opcją ja mam w pobliżu dwa takie i napewno do jednego sie przejdziemy zapytac bo z tego co wiem to dziecko musi przejśc jakies testy i rozmowy zeby sprawdzić czy sie nadaje do kontaktu z niepełnosprawnymi dziecmi a ja mam inne pytanko mamy dylemat miedzy 4 przedszkolami i chciałam was zapytać czy mozemy np. do wszystkich 4 złozyć podania ? bo i tak nie mamy pewności czy gdzieś nam sie uda. paula super te gatki :) a co do hulajnogi to ja ostatnio tez non stop na alegro siedze bo moja mama i siostra chcą kupić Lilciowi kamika ty nie patrz na nic tylko doprowadźcie sie do zdrówka jak najszybciej bo sie kobietko wykończysz ,buziak polal rzeczywiście przykre informacje :( no ale tak to juz jest ze nie na wszystko mamy wpływ buuuuu jutro znów do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> faktycznie fajne te gatki :) Chyba sobie też looknę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kogo chcesz obudzić o tej porze ;P Niestety dzieci nie dadzą tak pospać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma tych dzinsowych na allegro, a nie wiadomo jaka to firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu takie pustki ?????????? misiek pytał dzisiaj telefonicznie od kiedy mamy składać podania i panie w 4 przedszkolach powiedziały ze ma sie wstrzymać do 21.03.2011 bo wtedy najprawdopodobniej maja ruszyć zgłoszenia internetowe i one dopiero od ok21.03. będą wiedziały co i jak ...no i mi namieszał jeszcze bardziej w głowie bo Liluś miałby 100% miejsce miesce w przedszkolu obok komisariatu bo tam dużo policjantów prowadzi maluchy i mają pochytane i panie tam ponoć wychodza ze skóry zeby dzieciaczkom było dobrze....ja zwariuję !!!! mówie małemu ze fajnie ze pójdzie do przedszkola i ze bedzie sie bawił i takie tam a on mnie pyta czy ja też no to mu mówie ze nie bo mama i tata muszą isc do pracy a on tak patrzy na mnie smutnymi oczkami i mówi : mamusia no ale przeciez będę tęsknił :( a ja baseny w oczach ale dalej sie usmiecham i opowiadam mu jak w przedszkolu jest fajnie że zabawki,koledzy ,tańce ,spacerki a on do mnie :przecież to wszystko jest tludne ja jestem jeście za mały ojjjj będzie ciężko :( no ale mam całe lato żeby utwierdzić go w przekonaniu ze w przedszkolu jest superrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusiu - ja siedziałam non stop z moim dzieckiem przez 2 lata i nie wyobrażałam sobie przedszkola , a JEST SUPER. wiec spokojnie - bedzie dobrze. Falsa!!!! heloł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wzięłam dziś i jutro wolne :) spędzamy razem czas z Michaśką i powiem, że tego mi brakowało :)) już posprzątałam , kawka i idziemy na spacer. A u nas się składa podania oj 1 kwietnia i do tego mam dołączyć podanie dlaczego chcę to przedszkole i zdecydowaliśmy , że będzie to integracyjne bo mamy po drodze, Alek tam chodzi i dużo dobrego słyszałam o tym przedszkolu :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wcisnęłam się w dżinsy sprzed ciąży ;P Co prawda fałdki brzucha się troszkę wylewają ale muszę je ubrać bo nic innego już nie mam :( a na zakupy jeszcze sie nie wybiorę bo musimy się do końca wyleczyć :( Damian i tak już chyba ma się lepiej a ja niestety dziś muszę wyjść z Adrianem do lekarza więc potem pewnie znów temp mi skoczy w górę :(! Do tego nasz GOPS co chwilę coś chce :( pomijając fakt, że miałam czekać ponad 14 dni aż wystawią decyzje - no i oczywiście w tym czasie naliczali by sobie odsetki! A jak wspomniałam o odwołaniu to jakoś nagle decyzja została wystawiona i szło szybko załatwić :P A za ich odsetki wolę dziecku batona kupić niż im dać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika- wow to na prawdę szybko straciłaś sadełko :P a ja znów zapomniałam się zorientować w przedszkolach....nieprzytomna jestem po prostu, nie wiem kiedy nabór (a pewnie już!!!) niby Czarek ma iść do mojego przedszkola na razie i tez mam obawy ale z tego powodu, że widzę że będzie odstawał... wprawdzie w tym roku byłby ze starsza grupą ale jest w niej kilkoro dzieci z 2008, tylko że z początku roku a te nasze październikówki to jeszcze głuptaski przy nich:D a podania chciałam złożyć do państwowych gdzieś gdzie się tylko da (bo u nas w gminie nie ma żadnego) bo jeśli tylko uda mi się obronić magistra w czerwcu to szukam nowej pracy, no i wtedy z Czarkiem muszę coś zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadełko jeszcze trzyma ale teraz mam zamiar wciskać się w jakieś gatki co mi spłaszczą brzuch :P Dziś w końcu odpadł Adrianowi pępek ale niestety ostatnio co chwilę pielucha była na nim zakryta - zasikana no i nie wysechł tak jak powinien i zebrała się ropka Do tej pory psikałam go octeniseptem bo tak to wszędzie polecali a tu dziś lekarz kazał normalnie spirytusem go potraktować! Już siostrze zapowiedziałam, żeby najlepiej od razu przygotowała spirytus bo jednak chyba najlepszy na pępek! Niestety dupkę ma już też odparzone i niby dostaliśmy na nią coś ale co z tego jak na jedną maść do jutra muszę czekać a drugiej jak się okazało nie zapisał na recepcie i do jutra jeszcze musi mały pocierpieć Bo jutro muszę znów iść do lekarza co poprawnie wszystko zapisze! A skoro już do niego idę to ja jeszcze też sie zarejestruję bo niby temp spada ale faktem jest że od tygodnia trzyma Na podwórku już się robi wiosna a ja z dziećmi w domu się kisimy przez to chorowanie to i mleka mam mało bo nieraz nie miałam siły go przy cyckach trzymać no i dostawał sztuczne mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam jeszcze jedno pytanie! Czy miała któraś zapalenie piersi i jak się to objawia :( Bo tak od 3 dni mnie bolą piersi :( nieraz taki ból jak kłucie :( i to obie na raz, że jajo można znieść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika, odparzenia pewnie od Twojego antybiotyku. Zapytaj lekarza czy mozesz podac probiotyki, to mu się polepszy. Ja zapalenia piersi nie miałam, tylko zastoje. A masz zgrubienia? Czy może pokarm napływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×