Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

gratuluję wszystkim nowym mamusiom :) ja też powoli zaczynam myśleć o drugim łobuziaku.Co do przedszkola to jestem w szoku bo byłam pewna ze Oli sobie nie poradzi a tym czasem nie chce z niego wracać ...tak bardzo mnie to cieszy nawet z chorobami się już uporaliśmy...z budową stoimy niestety w miejscu przez te cholerne media całuję was wszystkie bardzo gorąco a wszystkim naszym trzylatkom życzę 100 lat beztroskiego życia wśród miłości i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję wszystkim nowym mamusiom :) ja też powoli zaczynam myśleć o drugim łobuziaku.Co do przedszkola to jestem w szoku bo byłam pewna ze Oli sobie nie poradzi a tym czasem nie chce z niego wracać ...tak bardzo mnie to cieszy nawet z chorobami się już uporaliśmy...z budową stoimy niestety w miejscu przez te cholerne media całuję was wszystkie bardzo gorąco a wszystkim naszym trzylatkom życzę 100 lat beztroskiego życia wśród miłości i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimo
cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na tę strone i tak mi się przypomniały stare, dobre czasy... Jak to szybko zlecialo! Aż mi się żal zrobilo... dzagusia - co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś_cicho
coś tu (za)cicho.. bywa tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa co tam u was to już 4 lata jak tu zawitałyśmy z wypiekami na twarzach chwaląc się naszymi fasolkami w brzuszku, pełne niepokoju, eufori i obaw a teraz? czy któraś nadąża za swoją pociechą?? moje to małe ADHD+ ;P pozdrawiam i niech sie któraś odezwie kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milianna, na końcu 850 strony jest podany mail do Falsy, napisz, to Cię przyjmie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milianna, na końcu 850 strony jest podany mail do Falsy, napisz, to Cię przyjmie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milianna - coś falsa widze się nie odzywa:( Ja oczekuję już drugiego brzdąca i przeniosłam się na forum sierpniówek 2012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) no gratulacje "")") też bym tak chciała, :( niestety po komplikacjach porodowych z pierwszym czeka nas seria badań i nie wiadomo czy można :( narazie czekamy a szkoda bo różnica wieku rośnie ;( ale Ci zazdroszczę bo już pewnie kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psudonimo
A takie fajne babki tu pisały i gdzie się podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psudonimo
A takie fajne babki tu pisały i gdzie się podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie , gdzieś wybyły i nie chcą powiedzieć gdzie, bo to że są zajęte wychowywaniem swoich pociech to juz minęło z pierwszymi 3 latami macieżyństwa więc kobietki pora na nowe forum hallo czy ktoś tu jeszcze zagląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milianna --> jak zagladasz jeszcze tutaj to zarejestruj sie na pazdziernik2008.pun.pl . przyjmiemy cie tam chetnie. forum jest prywatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pisałam do Cię maila i cisza nie mam dostępu do tamtego forum, loguje się tak samo jak tu i nic, trzeba mieć inny login?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pisałam do Cię maila i cisza, nie mam dostępu do tamtego forum, loguje się tak samo jak tutaj i nic, trzeba mieć inny login?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw sie musisz zarejestrowac! to jest calkiem inne forum. nie sprawdzam tego maila za czesto bo mam caly zawalony reklamami wiec rejestruj sie bezposrednio na stronie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tu czasami wracam ... łezka się w oku kręci ...cały poczatek chwile porodu ...i te nasze pierwsze zmagania .... u nas niestety z drugim brzdącem może być cięzko :( ale trzeba się cieszyć z tego co się ma a mamą jestem szcześliwą.Oli zdrowo się rozwija i to jest najważniejsze ...Buziaki dla wszystkich którzy czasem tu zagladają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli30
dżagusia, milena.....a czemu ciężko, nie możecie zajść w drugą ciążę? my za jakieś 3 mies też planujemy drugie, ale jak to będzie to zobaczymy. W sumie to mieliśmy się starać rok temu, poszłam do gina,żeby zobaczyć czy wszystko ok, ale miałam grzybice, którą niestety leczyłam rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zpaprali robotę lekarze w szpitalu przy pierwszym porodzie nie mamy szans na zdrowe dziecko i tylko mniej niż 5% szans że się wogóle urodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×