Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

pola to super się masz z tym przedszkolem zazdroszcze my dzisiaj złożylismy wniosek do tego dodatkowego naboru i zobaczymy ale juz sie nie nastawiam co do brata to wiem o czym mówisz bo my z siostra zawsze byłysmy takie papużki nierozłoczki a jak wyjechała do włoch na 4 lata to potwornie mi jej brakowało na dodatek nie miała neta :( ale jak wróciła to już nie jest tak jak dawniej my już po wczasach było cudownie -zdjęcia na fb kurcze jutro do pracy załamka totalna buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaL a jeśli można widzieć to w którym miejscu wysypały się te pryszcze i twojego dziecka? Mój młodszy od wczoraj też ma na boku pryszcze z wodą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja ma na pupie takie dwa czerwone suche kółka i też nie wie co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hip hura!!!!!!!!!!!!!!!!! Oli dostał się do przedszkola w drugiej turze naboru na dodatek do tego który mamy najbliżej czyli jakieś 4 bloki dalej no i obyło się bez anginy miał 4 dni temperature po 49 stopni i lekki katar lekarz go zbadał i nic nie wykrył na własną rękę zrobiliśmy badanie moczu bo bałam się ze jakas bakterię złapał w Egipcie ale wyniki wyszły idealne.Ostatecznie po tych 4 dniach wszystko przeszło jak ręką odjął nie ma nawet żadnej wysypki która świadczyła by że to 3dniówka a jak u was zdrówko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia--> gratuluję1 super!!! :) a czym leczyłaś Oliego??? U ans dużo lepiej :) wczoraj ostatni dzień antybiotyku i jedziemy na kontrolę do lekarza. Pewnie będzie się bać. Wczoraj był u nas festyn z okazji Dnia Dziecka i Misia tańcowała, brała udział w konkursie i teraz jak patrzę na fotki to Ona już jest taka duża, taka dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami tylko zbijalismy temperature ibumem bo nie było zadnych innych objawow a co do naszych pociech to ja tez ostatnio tak sobie uswiadamiam ze sa juz tacy dorosli tacy madrzy czasami az trudno mi uwierzyc ze ten czas tak szybko zleciał. Moja bratowa lada dzien bedzie miała drugiego synka. Oliwcio bedzie przedszkolakiem i jest juz taki rozumny :) gada jak najety i zadaje takie trudne pytania hi hi i zdecydowanie woli bawic sie z dziewczynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami tylko zbijalismy temperature ibumem bo nie było zadnych innych objawow a co do naszych pociech to ja tez ostatnio tak sobie uswiadamiam ze sa juz tacy dorosli tacy madrzy czasami az trudno mi uwierzyc ze ten czas tak szybko zleciał. Moja bratowa lada dzien bedzie miała drugiego synka. Oliwcio bedzie przedszkolakiem i jest juz taki rozumny :) gada jak najety i zadaje takie trudne pytania hi hi i zdecydowanie woli bawic sie z dziewczynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio jak patrzę na małego to zastanawiam się kiedy to zleciało. Już taki duży chłopak. Na razie nie mam zbyt dużo trudnych pytań - choć nie wiem co pod tę kategorię wrzucić :) Mój mały wie co ma chłopak a co dziewczynka. Oglądaliśmy zdjęcia z ciąży to wie że był w brzuszku. A jakie są u was trudne tematy, bo chyba musze sie na nie naszykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimo
nm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami dziekuje jestes kochana ze pamietałas :) wczoraj bylismy na dniu otwartym w przedszkolu i stwierdzam ze bedzie u nas dramat moje dziecko nienawidzi tej instytucji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze, może trochę dłużej to potrwa, ale musi się z socjalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimo
uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia-> nam z kolei Miśka zrobiła "akcję" przed wyjściem an spotkanie, nie chciała się ubrać, uczesać. Ale już w przedszkolu Jej się podobało , bawiła się ładnie z wszystkimi :) myślę , ze u Oliwiera to przejściowe jest- bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s...u nas też ciężko na zajęciach w przedszkolu. Jak tylko nie było mnie w zasięgu jej wzroku to od razu grochy leciały. Widziałam,że czuje sie taka zagubiona. Aż serce mnie boli na myśl jak to bedzie. nie cierpi na dodatek zabaw wspólnych z dziećmi w kółku. kamika...coś się nie odzywasz ostatnio. Mały załapał ospe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za słowa pocieszenia deli u nas dosłownie to samo.Dobrowolna zabawa autkami-ok ale kontrolnie co chwilę patrzył gdzie jestem.Potem zabawy taneczne w kółku i wielki dramat a dla mnie ogromne zaskoczenie bo w domu od rana do wieczora tańce i śpiewanie.Na dodatek on te wszystkie piosenki co były doskonale zna.Potem malowanie i tu o dziwo o mnie na chwilę zapomniał a w domu nie lubi malowac.Ja już sama nie wiem co myśleć :( wiem jedno w pierwsze dni napewno nie będę go zaprowadzała bo pewnie bym ryczała jak bóbr zresztą i tak będę ale najważniejsze żeby tego nie widział. kami jak budowa? bo my niestety utkneliśmy -biurokracja nas pokonała i zrobienie przyłączy wody,gazu i prądu okazało się w tym roku niemożliwe bo takie są kolejki jedyne co mamy to pozwolenie na budowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia--> nic nie mów z tą biurokracją ! szlag mnie trafia! my też mamy podział i teraz załatwiamy notariusza (przepisanie ziemi na mnie) później właśnie media, architekt, więc lipa straszna! Być może zaczniemy budowę i pociągniemy media od sąsiadów- zobaczymy. i co do przedszkola to mimo, ze na tym 1 spotkaniu Michasia ładnie się bawiła to i tak boję się, że nie będzie chciała jeździć, będzie robić sceny rano i mówić- chcę zostać z babia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 30 lat kk
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s....widać że wycieczka w góry się udała. Super zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie jak sie mieszka tak blisko takich ładnych miejsc to aż zal sie gdzieś nie wybrać z rodzinnką a ze nam sie tak zadko zdarza wspólny wolny weekend to trzeba to wykorzystać jak tam przygotowaia do przedszkola? ja z dnia na dzień mam coraz większego stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s ...i jak Oli w przedszkolu? bo nas nadzwyczaj dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że powoli zamiera nasze forum. Ja nie mam czasu NIESTETY pisać ani na jednym ani na drugim ale dziś może coś naskrobię. Mój Szymek też od września jest już przedszkolakiem (żłobek mamy już za sobą). Różnica żadna bo ten sam budynek a panie i tak nam się zmieniały co roku więc nic nadzwyczajnego dla niego. A jak tam u was wyglądają te opłaty za przedszkole ? U nas jest niby 2,80zł trochę sporo zobaczę ile mi wyjdzie w tym miesiącu do zapłaty. A tak to właśnie wróciłam z weekendu nad morzem i nie spodziewałabym się że w październiku będę się kąpała w morzu. No ale sama siebie zadziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny, tutaj cisza, bo przeniosłyście się na inne forum, a ja niestety nie wiem gdzie :( Jestem ciekawa czy naszym 3 latkom przybyło rodzeństwa. Nam mniej wiecej na koniec listopada urodzi się Zośka :) Hubert z przedszkola bardzo zodowolony... Pozdrawiamy cieplutko wszytskich, którzy tu jeszcze zaglądają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magslom--> no to gratulacje :) U nas jeszcze jak na razie Szymek jest sam ale zaczynamy powoli starania o rodzeństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................*
No szkoda, że umarło to forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×