Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kropcia1

sale weselne w Krakowie i okolicy

Polecane posty

Gość ramrod5
a co myslicie o nowo powstalym domu weselnym na zielonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach21
hej - zarezerwowałam sale w Opatkowicach Dom Weselny Anna, terminy straszne - cały 2010 zajęty, ja mam 2 maja 2010 niedziela - ale pon jest wolny pani nawet mila ale jej maz straszny gosc, nie spodobal nam sie problem jest taki ze nie chca podac ceny na 2010r. teraz jest 130 zl bez ciasta tortu i alkoholu, ale na 2010 nie wiedza i umowe sposuja bardzo prosta bez podania ceny, jest 1000 zl zaliczki sala ladna bo nowa elegancka znaczy dwie sale jedna do tanczenia druga do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1-84
czy mogla bym prosic o jakies zdjecia sali weselnej w opatkowicach ??? z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza22
bylam na sylwestrze w zielonej i szczerze mowiac nie polecam ani na wesele,ani na inne imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasmina_99
ja też mogłabym prosić o zdjęcia tego domu w Opatkowicach?? będę bardzo wdzięczna dzasmina_99@vp.pl z góry bardzo dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach21
sory dziewczyny ale nie mam niestety zadnych zdjec ja zarezerowowalam na 2 maja Opatkowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek327
Witam!!! Chciałam się dowiedzieć coś więcej na temat domu weselnego na Zielonej. Przede wszystkim jak tam dojechać byłam tam w ostatni weekend ale nie mogłam znaleźć go . Oraz dlaczego luiza22 nie polecasz go?? Jeśli można wiedzieć co takiego jest tam co nie jest godne polecenia??? Zły wygląd niemiła obsługa czy coś jeszcze innego ??? możesz wysłać jakieś zdjęcie lub więcej informacji odnośnie tego domu na mojego e- maila kasia.wirek@poczta.fm Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza22
oni maja bodajze strone internetowa ,wpisz sobie zielona 43 i ci wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenas64
Ja polecam www.castor.keep.pl tam kosztuje juz od 100 z za osobę i jest całkiem fajna sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wam Dwór w Tomaszowicach!!! Cos wspaniałego! To cały kompleks hotelowo-konferencyjny, tuż za Krakowem w stronę Olkusza, w okolicahc Modlnicy. Sale weselne są tam bodajże trzy różnego rodzaju. Nie znam niestety szczegółów, cen itd, bo byłam tylko gościem - wesele na 170 osób w Oranżerii Dworu. Jest jeszcze Spichlerz (mniejszy) i jeszcze coś zdaje się. Było CUDOWNIE, mega elegancko, i co wydaje mi się też ważne - sala pięknie prezentuje się na zdjęciach! Choćby taka głupia sprawa jak PODŁOGA! Serio - niesamowite tło, dla zdjęć robionych z przeszklonej antresoli. No po prostu było CUDOWNIE, wszyscy goście jak i P Młodzi byli zachwyceni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam właśnie wstępnie termin na 25. kwietnia w hotelu Krystyna w krakowskich Swoszowicach. Zdjęcia na stronie są średnie, podane menu- również, za mało wnętrza pokazują i nie piszą jakie goście mają możliwości, chociażby z dekoracją i menu. A wszystko do dogadania. Przyjęcie na 60 osób nie powinno mnie kosztować więcej niż 7 tys. W środku ładnie, świeżo po remoncie, w miarę przestronne i bardzo zadbane toalety, żadnych grzybów czy odpadających kafelków/tynku na ścianach. W środku palarnia z fotelami, duży parking, pokój dla nowożeńców gratis, zniżki dla gości. Jedyne co mi się nie podoba to spore drzwi, przeszklone ale z niebieską futryną, wychodzące na parking, które są w części jadalnej (bo sale nie są zupełnie oddzielone). Ale to już "dekoratorka" mi się tym zajmie :) Podoba mi się właśnie wygląd ogólny, łącznie z korytarzami i oświetleniem na sali tanecznej. Będę tam jeszcze w ciągu jednego- dwóch tygodni, jeśli kogoś interesuje, mogę zrobić zdjęcia i podesłać, napisać też jakie menu i za jaką cenę mamy (bo zmieniane będzie kompletnie). A dla dziewczyn biorących ś;ub w bardziej letnich miesiącach- w pobliżu jest duży park przy uzdrowisku, fajne miejsce na zdjęcia. Chciałam zająć termin w restauracji Leoni, reklamują się na różnych serwisach, przyznaję że oceniałam na podstawie ceny (100 zł./os.) i zdjęć (czerwone ściany i kolumny z latarniami jak na starym mieście). Zajęli mi termin w ostatnim momencie, no co za złośliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby powstrzymać komentarze, uprzedzam że nie sprecyzowałam wypowiedzi- duży parking to już nie w środku, rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diupa.........
historynka szkoda tylko ze nienapisalas o smrodzie jaki sie unosi w poblizu z tego owego parku uzdrwiskowego, jakim jest zapach zgnilych jaj i czasem autem sie nawet przejechac nieda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipua... dopiero rok temu, niecały nawet, wyprowadziłam się od rodziców i przyznaję bez bicia że mi temat(smrodu) umykał przez te 20 lat :) A mieszkałam raptem kilometr dalej i w Swoszowicach była, chociażby przejazdem, co najmniej raz dziennie. Zapach, bardzo charakterystyczny, można poczuć właściwie w jednym miejscu parku i na dwóch przystankach. Zasadniczo. No, a przy dobrych wiatrach i wysokiej temperaturze może się roznosić... ;) Była tam kopalnia siarki, teraz w parku jest uzdrowisko z wodami siarkowymi i pachnie... jak siarka, nie da się ukryć, mocne ścieki czy zgniłe jajka :) Tyle że o parku wspomniałam tylko, jako o miejscu do zdjęć plenerowych np, hotel wystarczając z dala od źródła tejże woni daleko że nie ma problemu. Raczej salę chciałam pochwalić, chociaż ma minusy, menu praktycznie sama ułożę na nowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
czesc:) a ja polecam wam Dom weselny w Opatkowicach:) pracowałam tam rok i wspominam bardzo miło:) Dom nowy, na duze wesela nawet do 350 osób a i takie sie zdarzały:) i niska cena. Właścicielka może nawet polecić orkieste bo zawsze zostawiaja tam jakies swoje wizytówki. Jest możliwośc noclegu(jest pare pokoi dla gości oczyiwście za dodatkowa opłata) jesli sama będę w przyszłości brać ślub chciałabym mieć go tam:) no i rezerwacje nalezy składać wczesniej poniewaz soboty w te najbradziej chodliwe miesiące sa zajete i z tego powodu czasami są tam śluby nawet w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokusa1986
polecam Rezydent w Rudniku naprawde Rewelacja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokusa1986
czy ktos juz o tym domu weselnym slyszal?? jesli tak to podzielcie sie spostrzezeniami! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokusa1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokusa1986
czy wg Was cena 170zl za menu ktore zawiera w sobie 4 gorace dania zimne zakaski napoje cieple zimne i zimna plyte to jest duzo czy nie bo ja sie nie orientuje ale wydaje mi sie ze wsumie tanio nie jest ale wejdzcie na strone REZYDENTt Rudnik i zobaczcie jaka jest piekna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokusa1986, to zależy co dokładnie masz w menu. Jeśli jeden z tych ciepłych posiłków to obiad (czyli trzy ciepłe posiłki oprócz obiadu), to popatrz jeszcze co masz tam dokładnie. Jeśli ciasta, zimne i ciepłe napoje (najlepiej bez ograniczeń albo w dużej ilości) i owoce są wliczone w cenę, to jest w porządku. Jeśli nie, to do tej ceny musisz doliczyć oprócz tortu i alkoholu, które sama kupujesz, właśnie ciasta, owoce i ew. zimne napoje na zapas. A wtedy już bardzo tanio to nie jest. Zależy też na ile osób robisz i czy masz coś ekstra, np. pokój dla nowożeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela666Devil
Czesc planuje slub na sierpien 2010 czy ktos wie gdzie moge znaleśc jakies fajne miejsce na wesele w strone ojcowa? chodzi mi tez o przystepna cene bo dla 19 latki ktora pisze mature za pare miesiecy jest to wazne. planujemy wesele na 130 osob ( sie uzbieralo tej rodziny) dlatego goraco was prosze o jakies informacje moj e-mail: Angela7Dzita@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lade 327
hej chciałam się dowiedzieć czy w okolicy Krakowa bardziej w stronę Kazimierzy Wielkiej i okolic są jakieś domy weselne oczywiście( oprócz Domu Anna w Opatkowicach oraz na Zielonej tu nie chcę mieć wesela) taki do 150 osób i w nie drogiej cenie ????? a jeśli nie ma to coś dalszej okolicy ale też nie drogiego ale ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza22
Jest jeszcze dom weselny Bartoszówka w Raclawicach i Tempoczowie,w krotkim czasie otwieraja w Skalbmierzu,albo remiza w Szczytnikach przystosowana do wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienkakwspz
Witam serdecznie. Odstąpię rezerwację sali weselnej w BOCHNI w "Gospodzie nad Rabą" (obok Tankowni) na termin 27 czerwca 2009r. Termin był zarezerwowany już w tamtym roku, ale niestety plany się pozmieniały. Sala jest nowa, bardzo ładna. Koszt od osoby też nie wygórowany. W razie pytań proszę dzwonić: 510657876 lub pisać wisienka.kwspz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzych
Witam serdecznie! Słyszeliście może o jakimś domu weselnym do wynajęcia. Mam własny catering, ale potrzebuję miejsca żeby zorganizować sobie wesele. Chodzi mi dokładniej o jakieś ładne miejsce a nie pospolitą remizę chyba ze jest wyjątkowo ładna. Bardzo proszę o pomoc, bo mnie narzeczona ściga. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattii
Cześć ja mogę się wypowiedzieć na temat domu weselnego w Opatkowicach ponieważ byłam tam nietak dawno druchna u kuzynki na weselu. I powiem wam że mówie zdecydowane nie temu lokalowi. Po pierwsze kierowniczka wcale nie jest miła, po drugie obsługa słaba a jedzenie nic specjalnego jak na te pieniądze. Po trzecie jest strasznie zła akustyka co przeszkadza zarówno w tańcu jak i na sali gdzie jest jedzenie. Mało kto z moich okolic decyduje się na ten dom a mieszkam ok 10km od niego. Dla pporównania powiem że dużo lepsze domu weselne są w Racławicach Bartoszówka i w Tępoczowie. Lepsze menu i lepsza cena a i obsługa lepsza. Ale co do tutejszych wypowiedzi to popieram zdecydowanie Dwór w Tomaszowicach też byłam tam na weselu i było bosko...super... tylko cena też była "super"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1-84tlen.pl
Witam możecie polecic sale weselna w północnej, północno-wschodniej części okolic krakowa na wesele 200-250 osób :/ słyszalam tylko o opatkowicach ze "przyjma" tylu gości bez wiekszego ścisku dziękuje za pomoc pozdrawiam anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza22
mysle ze powinnas sprobowac w raclawicach-bartoszowka,albo tam jest jeszcze jeden dom weselny, w czerwcu bedzie juz oddany do uzytku i on ma 450 miejsc dla gosci ,w dodatku jest bardzo nowoczesny.Jest jeszcze zielona ale tego domu ci nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaa
Cześć! Luiza22 czy wiesz gdzie dokładnie znajduje się ten nowy dom weselny? Tak w stosunku do Bartoszówki. W Bartoszówce jest bardzo dobrze, ale toalety są okropne (chyba, że coś się zmieniło, ostatnio byłam tam na weselu we wrześniu), mimo wszystko gościom to przeszkadzało... Będę bardzo wdzięczna za jakieś informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×