Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kropcia1

sale weselne w Krakowie i okolicy

Polecane posty

Gość luiza22
nie wiem dokladnie gdzie sie znajduje ten dom,bo tam nie bylam,ale wiem ze jest zbudowany w nowoczesnym stylu,podobno jest super.pierwsze wesele ma byc w pierwsza sobote czerwca.tam sa dwie sale wieksza i mniejsza do wyboru.a jezeli chodzi o polozenie to podobno niedaleko bartoszowki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksband
Witam ! Ponieważ gram na weselach z naszym zespołem właśnie w Krakowie i rejonach pozwoliłem sobie na udział w dyskusji. Sporo imprez na karku a za tym i doświadczenie i pewne spostrzeżenia. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania proszę śmiało pisać, będę zerkał na ten wątek i moge podzielić się opinią. Może zacznę od najpopularniejszych lokali, w których najczęściej grałem.: Dwór w Tomaszowicach : Istotnie prezentuje się ten cały kompleks bardzo okazale. Malowniczy park do zdjęć, kuchnia godna polecenia (szczególnie przystawka z łososia). Oranżeria najokazalsza, dobra akustyka dla zespołu. Z tego co zauważyłem niekiedy ten przepych może powodować skrępowanie wśród gości. Problem znika jednak po kilku toastach. Spichleż to jak wiecie bardziej kameralna sala choć czy sama zabawa będzie kameralna to już zależy od gości! Trochę boli brak kontaktu pomiędzy gośćmi a zespołem ale jest to do przejścia. Sala na samym końcu mam wrażenie zbyt biurowo-firmowa bardziej na bankiety firmowe choć mieliśmy tam parę udanych wesel. Uwaga na dojazd na miejsce, kiedyś Para Młoda spóźniła się dwie godziny na wesele gdyż kierowca zabłądził! Folwark Zalesie : Znakomity lokal! Malowniczy widok, polana udekorowana starymi maszynami rolniczymi, znakomite miejsce z dala od ludzi. Pomimo, że jest to świetnie urządzony lokal jego styl na pewno nie spowoduje skrępowania gości co może się przydażyć w wyżej wymienionej Oranżerii. Nie pamiętam abym był świadkiem jakiegoś imprezowego niewypału w tym lokalu. Tam można pozwolić sobie na beztroską zabawę. Kuchnia jest bardzo dobra, choć nie tak fikuśna jak w Tomaszowicach - w końcu to folwark!Jedynym minusem jest dojazd ale to kwestia dobrej organizacji. Na mniejszej sali nie grałem więc niewiele mogę powiedzieć. Piszcie śmiało, spróbuję wam pomóc w wyborze lokalu. Będę odwiedzał ten wątek od czasu do czasu. A piszę o tym ponieważ sam byłem niedawno świadkiem przygotowań weselnych i trudnych wyborów jakie trzeba podjąć...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0pp
nowo otwarty lokal w Zielonej , za Krakowem w kierunku Proszowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksband
Ponieważ jest to nowy lokal niestety nie miałem jeszcze okazji wystąpić w tym miejscu. Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie, okolica świetna na zabawę, trochę przypomina folwark zalesie.Hmmm... Może przejazdem podjadę zobaczyć co to za miejsce, wygląda przyzwoicie ale nic więcej nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nineczka8333
Ja będę mieć weselew Tempoczowie i naprwdę polecam - super obsługa, smaczne menu , sami ustalamy , nie ma dania ,potrawy ,której oni nie zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek00
Hej a macie jakieś namiary na dom weselny anna w opatkowicach?? Jakie tam są ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1098
co sądzicie o domu weselnym w zielonej?? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1098
pilnie potrzebuje namiaru na dom weselny {nowy } w Racławicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp71
www.szlacheckidwor.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosek7074
Hej Dziewczyny... Ale my mamy urwanie głowy z tymi lokalami weselnymi...:-)ale przezyjemy to napewno. Ja mam wesele w Skroniowie 26 czerwca 2010. Lokal znajduje się 45km za Miechowem w strone Jędrzejowa (kielc). Lokal znajduje sie nie przy głównej drodze E7 (superrr ze względu na bezpieczenstwo gości i dzieci) Sala jest poprostu fantastyczna, przepiękna poprostu brak mi słów. Wszystko w pięknie urządzonym stylu. Kremowe krzesła w obiciu w bordowo kremowe pasy. Złote zdobione lustra, mega parking, parasole i stoliki. Lokal nazywa się "Lanckorona" Wiecej informacji znajdziecie w google wpisujac nazwe lokalu i miejscowość Skroniów. Włascicielka jest prze przemiła , super babeczka , wszystko się ustala indywidualnie. Cena 125zł od osoby Obiad + 4 dania gorąCE sałatki, zimna płyta napoje. Właściciele mają masarnie więc wędliny i inne mięska będa od nich więc są sprawdzone. We własnym zakresie alkohol tort ciasta. Jest mozliwosc zrobienia stołu wiejskiego. Desery do wyboru wg własneego gustu podniebienia. Dla zainteresowanych podaje nr tel do Włascicieleki 41 3863318. Znajoma miała tam wesele- jest zadowolona. Pozdrawiam. Mam troche zdjec sali w razie pytan piszcie na Kataya21@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosek7074
Dziewczyny poszukuje jakiegos sprawdzonego fotografa i kamerzysty z okolic Miechowa Słomnik Skały Wolbromia i ostatecznie z Krakowa. Czy ma ktos moze jakies namiary? Jakis tel strona internetowa? Pilne.... Bede zaglądac na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) w salach niestety nie pomogę gdyż posiadamy dom z ogrodem i jako że wiele lat już żyjemy razem ślub postanowiliśmy zrobić w ogrodzie przy domu- cięcie kosztów. Wesele na 80 osób - ja korzystałam z cateringu, cena baaardzo zadowalająca, wszystko do ugadania, obsługa super. Mają własny namiot , stoły krzesła , dekoratora współpracują z wieloma firmami wiec sprawdzona orkiestra to nie problem :) tylko że nr nie jestem w stanie znaleźć mam tylko maila- twojcatering@prokonto.pl gdyby ktoś był zainteresowany poszukam gdzieś nr tel. moje gg 8068572 Życzę wszystkim owocnego szukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek327
a można dowiedzieć się coś więcej na temat tego nowego domu weselnego w Racławicach gdzie to jest i coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrycaroline
Ktoś pytał o kamerzystę z okolic Miechowa. Polecam Mateusza Gamrata. Jak potrzeba więcej info albo namiar, to podaje mojego maila carrycaroline@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach21
czesc dziewczyny Oddam termin sali weselnej w Opatkowicach Dom Weselny Anna (przyczyny osobiste). 2 maja 2010 wplacona jest zaliczka 1000pln - dlugi weeken majowy tel. 502596795

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek327
a jaka jest cena od osoby i co wchodzi w to w tym domu weselnym Anna w Opatkowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach21
Kasiu - cena to okolo 130 PLN - i w tym jest wszystko procz ciasta i tortu i alkoholu (jest szmpan na powitanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_ala
Bardzo polecam dom weselny Zielone Wzgórze na Zielonej. Cena niska jak na taki standard sali, jedzenia jest dużo i na dodatek bardzo smaczne. (obiad, 4 dania gorące, zimna płyta, napoje bez ograniczeń)Okolica urokliwa, spokój, goście mogą swobodnie wyjść na zewnątrz, podziwiać piękny las wokoło. Właściciele bardzo sympatyczni, przy podpisywaniu umowy, wiedziałam wszystko z konkretami, chociaż podpisywałem umowę 2 lata wcześniej. Zawsze podają wszystkie szczegóły i spełniają każdą prośbę. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bardzo was proszę o namiary na sale weselna w okolicach Krk- piszecie głównie o salach które maja własny catering - po wstępnej analizie kosztów na własnym cateringu można zaoszczędzić ok 15tys zł przy weselu z poprawinami na ok 150 osób dlatego bardzo mi zależy na namiarach na fajna dużą sale do wynajęcia. bardzo proszę o pomoc :) Sama oglądałam w Czernichowie sale Szafran- nowo otwarta- jest piękna ale wynajem to co najmniej 5 tys- szukam czegoś tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakuska81
Za tydzien ide na wesele do Zajazdu Celtyckiego, znajomi chwala sobie obsluge, zobaczymy jak bedzie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam przyjemność być gościem na weselu w Zajeździe Celtyckim i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wystrój super, jedzenie pyszne:) Sama miałam wesele w Karczmie pod Wielką Solą w Wieliczce i szczerze polecam! Jestem baaaaardzo zadowolona z organizacji, z managerem można było wszystko indywidualnie ustalić i brał pod uwagę wszystkie nasze prośby. Cena nie wygórowana, jedzenia mnóstwo i mnie bardzo odpowiadał wystrój i układ sali (w kształcie litery L). Jedynym minusem może być to, że jest to sala na raczej mniejsze wesela. U nas było ok 75 os. i było akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka35
Hej! Ja chciałabym się wypowiedzieć na temat domu weselnego Anna w Opatkowicach. Byłam na 2 weselach i sama organizowałam tam swoje wesele. Wszystko jest do ustalenia z włąścicielką! Nie robią żadnych problemów. Piękna dekoracja, bardzo czyste toalety, pełna klimatyzacja i jedzenie gościom bardzo smakowało. Gorąco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLastNight.pl
Witamy Wszystkie przyszłe Pary Młode ! Jesteśmy organizatorem Wieczorów Panieńskich i Kawalerskich Działamy na terenie Krakowa i okolic Staramy się by "ostatnia noc wolności" na długo pozostała w Państwa pamięci. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia dla Obojga Zakochanych. Jesteś Świadkiem bądź Świadkową ? nie masz pomysłu na prezent ? Wieczór Kawalerski / Panieński zorganizowany przez naszą firmę przebije wszystkie prezenty ! Tylko u nas możliwość połączenia Kawalerskiego i Panieńskiego w jedną imprezę ! ZAINTERESOWANY ? ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ! TO NIC NIE KOSZTUJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) poszukuję zespołu muzycznego na wesele i mam "na oku" dwa konkretne, tyle, że nie byłam na żadnym weselu, gdzie mogłabym je usłyszeć. Sami członkowie zespołu mówią, że nie dysponują żadnymi płytami, które mogliby pożyczyć... :( Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was może miał okazję bawić się przy tych zespołach, za jakąkolwiek pomoc bardzo dziękuję! 1) Zespół ACCORD, Piotr Studziński (Miechów), 2) Zespół MAGIC, Stanisław Stachowicz (okolice Krakowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Tak się cieszę że trafiłam na waszą dyskusje. Ja jestem na samiutkim początku szukania sali i na pewno skorzystam z wasztch namiarów. Jak tylko sama będę odwiedziać sale to bedę pisać jakie ceny, wrażenia itp.. Narazie mogę polecić Zajazd Celtycki (jako gość super się bawiłam, pyszne żarcie i miły wystrój) oraz Hotel Lipsk (k/Carrefour w Hucie)-mimo że z zewnątrz nie za ładnie to sala pięknie przystojona i jedzenie też ok, z tym że z tego co wiem to tam mniejsze wesela chyab do ok. 90 os , no może 100 ale tego na pewno nie wiem. Pozdrawiam Judyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka89
Polecam Hotel Maria w Nowym Brzesku cena to 150 lub 160 zł sprawdzony lokal jedzenie przepyszne, obsługa extra byłam tam na kilku weselach i sama tam swoje będe mieć.Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf małopolska śląsk
Działam na terenie najczęściej: Wadowice Andrychowa Sułkowice Biertowic Myślenice Zator oraz Pszczyna Tychy Żywiec. FOTOGRAF www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mam pytanie: czy ktoś może wie coś na temat hotelu Black and white w myślenicach ?? ze strony www wygląda bosko i nic piękniejszego nie widziałam ale jak weszłam na menu weselne to jakoś tam jest tak dziwnie napisane że nie bardzo mogę się połapać:( najlepiej by było gdyby ktoś z was miał sprawdzone informacje na ten temat?? Może ktoś miał tam wesele co?? Pozdrawiam Judyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ma ktoś informację na temat Hotelu Black and White w Myślenicach?? Ze strony www wygląda bosko!!! Natomaist troche dziwnie jest opisana cena za menu, jakoś nie mogę się połapać. Z resztą jak któraś wejdzie na te przykładowe menu to bedziecie wiedzieć o co mi chodzi:( No a wiadomo najlepiej jak ktoś miałby sprawdzone informacje, może któraś miała tam wesele?? Szukałam jakichś opinii na necie ale jakoś nie ma:( Będę wdzięczna za jakie kolwiek info Pozdrawiam Judyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ma ktoś informację na temat Hotelu Black and White w Myślenicach?? Ze strony www wygląda bosko!!! Natomaist troche dziwnie jest opisana cena za menu, jakoś nie mogę się połapać. Z resztą jak któraś wejdzie na te przykładowe menu to bedziecie wiedzieć o co mi chodzi:( No a wiadomo najlepiej jak ktoś miałby sprawdzone informacje, może któraś miała tam wesele?? Szukałam jakichś opinii na necie ale jakoś nie ma:( Będę wdzięczna za jakie kolwiek info Pozdrawiam Judyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×