Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Kurcze to ja mam jakąś dziwna babke w aptece. Z tego powodu że kobiety mało kożystaja z testu owulacyjnego to ona takich testów nie ma na stanie ale może dla mnie zamówić no i zamówiła dwa rodzaje jedno opakowanie po 3 sztuki kosztowało 48 zł a drugie 5 sztuk 98 zł. A kupował ktoś te testy za chyba 2 zł jeden na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie takie mi załatwiła ja kupiłam sobie wtedy te trzy sztuki za 48 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chyba w nią nie trafiłam. O tym właśnie chciałam napisać za mało pasków i za drogie gdyby były tańsze to kupiłbym więcej i robiłabym test codzinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lece dalej pracować bo chce wcześniej wyjśc z pracy. Do jutra papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka - owulacje moze mialas 25.01? Jak robilas test 24 to doba pozniej jest 25 dodac 14dni = @ spodziewany na 08.02 Piszesz ze na 07.02, moze ci sie przydluzy o dzien? No ale tak najlepiej sie na tym nie znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny :) kamka - możliwe, nie wiem czy to co cykl będzie standard, ale owu może się opóżnić pod wpływem wielu czynników. Gruszki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 czekamy na wieści :) miłego tłustego czwartku dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ❤️ nie smutaj się - niedługo ja do ciebie dołączę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) madu mam nadzieje, ze nie ;) A ja tak uwielbiam paczki ale to cholerstwo ma tyle kalorii... No i pewnie sobie daruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny a ja powinnam sie troche poodchudzać do wesela żeby do sukienki się zmieścić :) ale bardzo lubie pączki i raczej sobie nie odmówie choć kurcze zapomniałam że dziś jest tłusty czwartek i nie kupiłam sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Kamila chyba do Ciebie dołacze też mam już zabarwione uplawy :( Ale w tym miesiący się aż tak nie starałam z powodu tego wesela jednak w lutym sobie już nie popuszcze starania na maksa a słyszałam że olej z wisiołka pomaga pójde do apteki i sobie kupie mój narzeczony juz od miesiąca bierze sarfazin mam nadzieje że to nam pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka i jeszcze jedna mała rada którą przekazał mi mój gin nie róbcie tego codziennie tylko co 2 lub 3 dni bo plemniki muszą mieć czas na rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ummm valeri ma rację i co do oleju z wiesiołka i kijanek. Ja łykam wiesiołka już 2 cykl - w tym cyklu zwiększyłam dawkę z raz dziennie po 2 kaps. na 2 razy dziennie i miałm super śluz, a dzień po owu zniknął i nie wiem o co chodzi. Pamiętajcie, że wiesiołka bierze się tylko do owulacji - potem przerwa az do @ i znów. Wiesiołek to jeden z najstarszych środków poronnych i w przypadku zaciążenia może powodować skurcze macicy - czego nie chcemy :) Cera przy okazji tez na tym zyskuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slyszalam o zadnym olejku z wiesiołka, musze sie zaopatrzyc ;) A ten sarfazin dla Niego jest bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy wiesioł jest firmy Oeparol - wspomaga produkcje płodnego śluzu, który jak wiadomo jest niezbędny do zaciążenia;), a Salfazin akurat tez biorę - to cynk+ witaminy - bez recepty. Może podetknę TZ skoro dla chłopów taki dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny ! :) Wlasnie przyszlam do pracy i jak widac bardzo powaznie pracuje ;) Kamka - mozliwe ze cykl ci sie przedluzyl o dwa dni, moze wlasnie przez to myslenie o tym, itd. O olejku wiesiolka nigdy nie slyszalam i nie czytalam, moze i tez sprobuje? Ale narazie poczekam do 9tego... Ale chyba Kamila tez do Ciebie dolacze, bo jak juz wspominalam piersi mnie wczoraj zacxzely bolec tak jak na miesiaczke.. A jak dziala sarfazin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na opkowaniu pisze - ze u meżczyzn dba o prawidłowe funkcjonowanie narządów rozrodczych. Ja biore na cerę bo to cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo moze akurat nie na @ piersi Cie bola, kto wie... ;) A ja juz zanotowalam co mam kupic w aptece ;) Macie jeszcze jakies cudowne specyfiki? Szczególnie dla faceta, bo moj ma stresujaca prace i boje sie ze moze to dlatego.. Niedawno rzucilismy oboje palenie, no ale stresu raczej nie da sie tak latwo pozbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kurcze powinnam sobie material powtorzyc przed dzisiejszym egzaminem, ale jakos tak mi sie nie chce... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dopiero mam dostęp do kompa niestety w pracy nie mam:( kamila co studiujesz?? informatykę??ja mam licencjat z informatyki ale żałuje bo nic konkretnego mi te studia nie dały żeby pracować w zawodzie, więc magistra uzupełniam z ...ekonomii;) wiem że dziwnie, w sobotę mam 2 egz i w tej pilne się uczę;) ale w niedzielę miałam trudne zaliczenie i dziś dostałam wyniki i zaliczne, i jestem ogromnie szczęśliwa:) wiedziałam że jak mnie nie będzie kilka godzin to będzie mnóstwo czytania:) NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @....miasto Karo91........Karolina..........23.....1......... ...09.02......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25......4......... .. .25.02....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1.......... ....... aga25_........Agnieszka.......25.....3........... ..12.02....podkarpacie madu..........Asia..............29......3......... ....07.02 kamka82......Kamila...........25......1..............6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia...........26......1......... .....26.01 valeri..........Aga..............28......2....... .......1-3.02....katowice valeri witaj, my się jeszcze nie znamy, bo nie było mnie jak dołączyłaś:) kamila podobno najwięcej kobiet zachodzi w ciążę w 4 cyklu więc wszystko przed tobą:) a za jakieś 2 tygodnie też wpiszę u siebie 4:( ja teraz mam dni płodne, ale nie wiem co z owulacją, zawsze jak był to mnie bolało w boku i pojawiała się krew, ale tylko w owulację, w poprzednim cyklu bolało mnie kilka dni a tym razem nic!!! ani tego ani tego, tylko czyściutki śluz, a zawsze odkąd pamiętam miałam te dodatkowe objawy, może ne będzie owulacji?? tak podobno też się zdarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - mozliwe tez ze mialas owulacje ale sie obyla bez bolu. Kamila - a o ktorej masz ten egzamin? Tez slyszalam ze najwiecej kobiet w 4tym cyklu staran zachodzi w ciaze, wiec tak Kamila : wszystko przed toba :) :) A wlasnie sobie obliczylam ze jak mi sie w tym cyklu nie uda to moze w nastepnym i akurat bedzie na urodziny meza :) pocieszam sie jak moge.. i na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak, studiuje informatyke. Tez zaluje, bo pracy dorywczej nie moge w zawodzie znalezc, jak bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, zrobilam wszystkie zadania, które wymyslil sobie informatyk a i tak faceta przyjeli ;/ Poza tym za wiele sie nie nauczylam na tych studiach tak szczerze mowiac. Ja jak zdam ten egzamin i obronie prace to bede miala tytul inzyniera, ale od roku jakos sie staram o niego i nici. Ten egzamin zdaje jeszcze polowa mojego roku i sobie z nim dac rady nie umiemy ;/ No nic mam nadzieje ze dzisiaj sie uda ;) Co do owulacji to ja w ogole nie mam objawów :o dlatego musze kupic sobie te testy owulacyjne, moze to cos da. A od dzisiaj bede faszerowala mojego lubego witaminami, cynkami i co tam sie tylko jeszcze nawinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo egzamin mam o 16.00 :o Dzieki za pocieszenie, tez mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda, musi sie udac! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam tytuł inżyniera i właściwie nic konkretnego się nie nauczyłam na tych studiach, wszystkiego po trochę było zamiast węższej specjalności:/ było minęło... Uwaga! dziś o 16 trzymamy kciuki za Kamilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga mi również miło cię poznać :) Madu a to nie wiedziałam że ten olej z wisiolka bierze sie tylko do owu dobrze wiedziec a na cere też mi się przyda :) A ile kosztuje i ile tam jest kapsułek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy trzymam - to ja nie wiem czy ja bede mogła pracować z zaciśnietymi kciukiami - chyba sobie wezmę wolne ;) na dodatek masakrycznie wprost chce mi się spać a jest dopiero 10.00 :O chyba bez kawy się nie obejdzie a tak dzielnie mi szło odstawienie kawy a dziś taki klops. uzupełniam tab NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @....miasto Karo91........Karolina..........23.....1......... ...09.02......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25......4.......... .25.02....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1.......... ....... aga25_........Agnieszka.......25.....3........... ..12.02.....podkarpacie madu..........Asia..............29......3......... ...07.02...podbeskidzie kamka82......Kamila...........25......1.............6 -.02...łódz/gdynia gruszka❤️....Sylwia...........26......1......... ....26.01 valeri..........Aga..............28......2....... ......1-3.02....katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dodam - że Oeparol jest droższy niż Gal ale kaps. mają większą zawartość oleju i to dlatego - Gala trzebaby jeść więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To muszę zapamietać tą nazwe żeby w aptece się nie pomylić. A ja kawy nie piję już od dwóch miesięcy pije tylko zbożową albo bezkofeinową choć czasami tej normalnej bardzo mi brakuje.... ale ona i tak na mnie nie działała hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jakiś czas temu przerzuciłam na Ricore, ale mam takie dni jak dziś że wymiękam (nawet nie chce myślec o tym co będzie w ciąży ze spaniem), ogólnie non stop chodzę nieprzytomna. Jak zajdę to pójde spać i obudzę sie pewnie po porodzie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ograniczam kawę i myślałam że to będzie trudniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×