Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

ewa był gdzieś topic o anglii czy irlandii, poszukaj a jak nie to załóż nowy, na pewno ktoś się znajdzie i ci odpowie madu masz rację miło tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - Aga ma racje, widzialam juz tutaj kilka razy dziewczyny z UK w ciazy, powinny wiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 24
a po jakim czasie najwczesniej wystepuja objawy,czy to moze roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze topik sie tak rozwija ale jest ktos kogo to nie bedzie cieszyc : moj szef, jakzobaczy w jakim tempie ja ostatnio pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy sa rożne niektóre dziewczyny wogóle ich nie mają każda przechodzi przez to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołądka mialo byc :P A ja zaczynam sie obawiac, wczoraj pod wieczor zauwazylam zze mam zabarwiony sluz i dzisiaj tez tak mam ale okresu nie dostalam. Nigdy wczesniej tak nie mialam, zawsze kilka godzin po sluzie mialam okres a tu ani bolu brzucha ani okresu no i te dziwnie wygladajacy sluz :o Mam nadzieje ze to nie cos zlego, zaczynam sie bac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila no właśnie nikt cię nie zrozumie tak dobrze jak inna starająca się:) z moim mężem to sobie nie pogadam zbytnio, bo jak zaczynamy rozmawiać to mi się robi przykro i ryczę a on nie lubi jak płaczę, zresztą teraz jak mam drugą zmianę to się mijamy i muszę go budzić o północy na małe co nieco;) ale nie będzie wtedy rozmawiać, bo on wstaje przed 6 a z kobietami to tak fajnie się rozmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila poprzedni cykl tak miałam w poniedziałek rano odrobinka różowego śluzu potem koniec, dopiero we wtorek wieczorem trochę więcej a normalny okres dopiero od środy, i wcześniej tak nigdy nie miałam, wogóle odkąd się staramy mam takie objawy dziwne jakich wcześniej nie było, albo ich nie zauważałam cierpliwości dziewczyno, nic innego ci nie pozostaje a tak z innej beczki jadłyście dziś pączki??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 zjadłam i chyba na tym poprzestanę choć pyszny był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba???;) ja jeszcze nie ale wszystko przede mną bo mama robi(ale mi dobrze;)) choć nie powinnam bo mi się ostatnio przytyło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 dzieki, bo juz sie przestraszylam, w sumie to dziwne ze tak nasze organizmy reaguja na staranka ;) Paczkow nie jadlam, przydaloby mi sie jeszcze pare kilo zrzucic, poki co nie odchudzam sie bo skoro sie staramy o dzidzie to troche bez sensu, ale zrezygnowalam z bomb kalorycznych i zlodyczy, wiec nie wiem czy sobie dzisiaj na pączusia pozwole, a bardzo lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też teraz zauważam rzeczy na które wcześniej nie zwracałam uwagi. To jest właśnie dziwne teraz czuje jak bolą mnie piersi wcześniej też czułam ale nie moge stwierdzić czy bolało mocno czy słabiej. Śluz no miałam bo miałam ale za bardzo też się na to nie zwracało uwagi nie ?? a teraz to inaczej się na to patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj nie ma paczkow :(:(:(:( Czytalam gdzies ze duzo ciazy nawet kobiety nie zauwazaja bo duzo ich ginie po kilku dniach bo sa zle rozwiniete czy cos takiego, tzn kijanki i jajeczko sie zchodza razem ale i tak nic z tego, jakies \"naturalne sertowanie\" I to dlatego trzeba sie kilka razy czasami starac. Sluszeliscie o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha - wyszło mi, że jestem w ciąży, dziecko ma skośne oczy a ojem jest bill clinton :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Karo słyszalam - dlatego nie jest zalecane robienie testu przed spodziewaną @ bo może wyjść pozytyw, a potem wielkie rozczarowanie kiedy @ jednak nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha!! Trzy razy zrobilam i trzy razy wyszlo ze jestem w ciazy! Niezle, ale z glupoty mozna sie cieszyc!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby za tydzien tescik z apteki tak wyszedl to by bylo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też pasuje trochę zrzucić, bo ostatnio mi przybyło chyba z 5 kg:/ ale boję się żeby nie namieszać w organizmie za bardzo i tak przez te stresy mam wydłużone cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o tym slyszalam. Ciekawe co jest tego przyczyna? A co do tego sluzu to ja naprawde wczesniej go nie mialam, nie dlatego ze nie zwracalam uwagi, mysle ze to bym zauwazyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się nie śmiejcie ale mi wyszło że mam dziewczynkę z ....papieżem!! choc nie wiem czy się śmiać czy płakać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wyszlo ze bede miala dziewczynke :D super, tylko ten tatus nie bardzo mi odpowiadal, wyszedl mi jakis miesniak w slynnym stroju z filmu Borat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o tym i się zastanawiam czy nie miałam tego ostatnio, bo miałam dość duże skrzepy krwi a wcześniej aż takich nie miała, choć może to dlatego że okres się spóźnił o tydzień sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiej plci chcielibyscie dzidzie? Wiadomo, ze przede wszystkim zeby bylo zdrowe a plec to drugorzedna sprawa, ale macie jakies typy? Ja chcialabym blizniaki, chlopca i dziewczynke :P Jakby bylo jedno to dziewczynke, jakos mam wrazenie ze chlopca trudniej wychowac na czlowieka :P Oczywiscie jak bedzie chlopczyk to nie bede rozczarowana absolutnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×