Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Wrocilam wlasnie z zakupow, Salfazin kupiony OEPAROL rowniez, a i kupilam ricore, zaraz wyprobuje smak ;) No i powoli sie zbieram na egzamin, ech slabo to widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie kamila nie podchodz tak do tego! Wszystko bedzie ok. Bylam wlasnie cos zjesc i pilam kole, i sie tak zastanawialam : czy podczas ciazy mozna pic kole?? chyba raczej tylko bezkafeiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo raczej nie mozna nic kofeinowego (powiedziala pijac cos a'la redbull) :P A ja kurcze uwielbiam cole i te napoje z tauryna :o no nic trzeba powoli sie przestawiac na zdrowsze jedzonko ;) Dobra ja uciekam, bo jeszcze do Gliwic trzeba dojechac ;) A wy nie rozpisujcie sie za duzo, cobym nie miala kilku stron czytania jak wroce ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu KOCHAM cole (ale pijam tylko light, bo inaczej tylabym kilogram na tydzien!!) Trzeba bedzie sie odzwyczaic kiedy (mam nadzieje) zajde w ciaze.. Ale to nic, dla dzidziusia wszystko bym zrobila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszki jestes tu ? I jak, robilas badania?? Potwierdzily mam nadzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? ;) Ja juz wrocilam... Tak jak sie spodziewalam, 1,5 zadania na 5 zrobilam, wiec kolejny termin za jakis tydzien, ale teraz nie popuszcze, mam nadzieje, ze da normalne zadania. I cos zaczyna mnie coraz mocniej brzuszek pobolewac, a @ jak nie bylo tak nie ma :o Co porabiacie w ten piekny wieczor? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodziewalam sie ok 1-3.02 bo mam cykl 25-26 dniowy, ale wczoraj zobaczylam ze mam uplawy zabarwione na czerwono, wiec w tabelce uaktualnilam, ze staram sie kolejny (4) cykl i podalam date nastepnego @ Tyle ze do tej pory nie mam @ co wlasnie mnie dziwi ale dziewczyny pisaly ze mialy podobnie, wiec chyba nie powinnam si eniczego obawiac, tym bardziej ze powoli zaczyna mnie brzuch bolec tak na @ Zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka z pracy 8 miesiecy temu urodzila synka. A tak to bylo ze starala sie juz 5ty cykl, i myslala ze znow sie nie udalo bo dostala cos co uznala za @. Lecz trwal on dluzej a bylo bardzo malo krwi. Wiec troche sie zmartwila i poszla do gin, ktora jej powiedziala ze jest w ciazy! Nie wiem jaka byla przyczyna tego krwawienia, wiem tylko ze byla 1 miesiac na zwolnieniu, miala odpoczywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila82 - szkoda ze sie egzamin nie udal ale to nic, uda sie nastepnym razem! (jak tak pisze to tak jakbym pisala o naszych starankach..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Karo 🌼 A wiecie, ostatni @ jaki mialam trwal 5 dni (zawsze jest to minimum 6) i nie byl tak obfity jak zwykle... No i teraz znowu jakos cos tak dziwnie, bo niby w poludnie byly bole takie okresowe, a teraz nic, siedze i mam dobry humorek wiec nie wiem o co chodzi... Dzisiaj juz powinnam @ dostac a nawet mi sie te uplawy zabarwione skonczyly... Kurcze ciekawe co sprawia, ze tak dzienie organizm reaguje na staranka. Oczywiscie jak glupia mam jeszcze nadzieje (minimalna ale jest) ze to moze jednak ciaza :o wiem, glupia jestem, 2 testy wykazaly ze nici z tego a ja dalej wierze naiwnie, pewnie jutro sie obudze z @ :o Denerwuja mnie te objawy, bo juz sie pogodzilam ze to jeszcze nie teraz a takie dziwne rzeczy powoduja ze mysle ze moje jednak.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już się melduję wczoraj do 22 byłam w pracy i dopiero dziś mm dostęp do kafe:) nie spisałyście się od wczoraj;) ale dobrze bo nie mam dużo czytania:) jutro mam 2 egzaminy i mam duże obawy bo nic nie umiem, przez to się stresuję i to źle wpływa na moje starania, wczoraj się zakończyły u mnie dni płodne i teraz pozostaje czekać ale ja już czuję że się nie udało:( super z tą adopcją:) też o tym myślałam ale finansowo nie stoimy na tyle że to się mogło udać, nie mamy swojego mieszkania i na razie nie ma na to szans:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 nie podchodz do tego, ze sie pewnie nie udalo ;) Przede wszystkim pozytywne myslenie a tak jeszcze bardziej sie stresujesz ;) Napewno sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! :) Ja w pracy od dziewiatej mialam troszke robotki ale zrobie sobie chwilke przerwy :) Ja jak mowie o adopcji to raczej nie odrazu, ale jak bedziemy miec juz swoje dzieci, troszke odchowane itd. Wiec i finansowo moze sie polepszyc (mam nadzieje ze nie pogorszyc!! ;) ) Ja tez teraz czekam (tzn NIEczekam) na @ ktory ma NIE-byc 9tego. A ja raz mysle ze sie napewno nie udalo a na drugi dzien cos czuje ze sie udalo wiec chyba po prostu musze przestac o ty myslec!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dwa razy się sparzyłam to dlatego teraz wiem ze się nie udało, do tego ta sesja, jutro jade na egz na które praktycznie nic nie umiem, na jeden mam ściąge na drugi koleżanka mi skseruje ściągę i tyle, potem jeszcze za tydzień ostatni najgorszy, pisanie pracy magisterskiej, ciągłe zmęczenie fizyczne pracą, problemy z przyjaciółką:( to wszystko ma niestety wpływ na moje starania i to negatywny wpływ:( dobrze ze z mężem układa nam się super:) choć tyle dobrego my niestety nie mamy szans na własne M, mąż ma na umowie najniższą krajową(pracuje u prywaciarza więc rozumiecie) ja też i to jeszcze umowa tylko na 2 lata, więc ani odłożyć kilkadziesiat tysięcy nie ma z czego a kredytu zaden bank nam nie da:( nawet gdybyśmy chcieli się zadłużyć na 30 lat, mieszkamy z moją mamą, siostrą i jej cąłą rodziną, nawet nie chcę myśleć jakby to było z dzieckiem, w końcu dziecko potrzebuje ciszy i spokoju a moja rodzinka od rana do wieczora robi okropny hałas, nawet jak pracuję w nocy to żeby w dzień się przespać musze używać stopery do uszu:( do bani nie?? mam dziś marudny nastrój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do adopcji, to tez mysle tak jak wy, czyli za jakis czas, nie wiem jak bede wychowywala swoje dzieci wiec boje sie brac te sierotki zeby nie daj Boze jeszcze je skrzywdzic :o A ja @ nadal nie mam i zaczynam wierzyc ze moze jednak, bo wedlug moich cyklow 26-dniowych wczoraj powinnam dostac... A dzisiaj znowu zero sluzu, brzuch nie boli, kurcze coo jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila nie nakręcaj się bo jeśli masz dostać @ to ci się tylko niepotrzebnie spóźni, zaparz sobie pyszną herbatkę i pomyśl o wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis zaczynam nowy cykl starań :( Kupiłam już sobie olej z wisiołka zobaczymy czy zadział :) Co do mieszkania to ja tez jeszcze tułam się od jednego mieszkania do drugiego dopiero w czerwcu mamy się przeprowadzać na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeri fajnie z tym mieszkaniem:) odkąd zaczęliśmy starania to moje życie to czekanie na @ albo owulację, paranoja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 a nie mozesz sie starac o mieszkanie z urzedu? U nas przynajmniej jest tak, ze sklada sie wniosek do urzedu miasta i czeeeeka. Moj TZ zlozyl wniosek jakies 7-8 lat temu i zapomnial, dopiero jak ja sie pojawilam w jego zyciu to mu przypomnialam :) Zalezalo nam na konkretnej dzielnicy wiec jak tylko 2 pokojowe sie pojawilo na liscie, od razu bylismy chetni no i sie udalo i teraz remontujemy juz kilka miesiecy (remont kapitalny) ale polowie marca mam nadzieje sie juz w prowadzic ;) Fajnie jak bym juz bylo w stanie blogoslawionym, bo wiedzialabym jak urzadzic drugi pokoik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dziś już zmykam, trzeba ściagę wyciąć itp;) potem do pracy jutro o 9 i 11 mam egzaminy więc trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga staram sie nie nakrecac ale to nie zawsze takie latwe :P Ja tez kupilam ten oleje z wiesiolka wczoraj, ale poki nie dostane @ to wstrzymam sie z jego braniem, skoro mowilyscie ze powoduje skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila to jest mieszkanie na własność czy wynajęte?? z tym jest problem bo ja mieszkam na wsi i tu nie ma mieszkań, a raczej nie dostanę mieszkania w mieście jeśli tam nie jestem zameldowana a wogóle to gdzie się udać z taką sprawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila wiem ze to nie takie proste, teraz tobie to mówię a za parę dni będe zachowywać się tak samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×