Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

A ja jeszcze nie zaczelam odstawiac kawy, moze bym powinna? No ale chyba w pracy by sie czegos domysleli Bo kazdym rankiem razem pijemy, i po obiedzie! A czesto tez pijemy szampana (kazdy kupuje po dwie butelki na swoje urodziny, itd., czesto znajduje sie okazja) i tutaj tez szybko sie kapna!! chociaz juz zaczelam marudzic ze juz nie bede pila bo mi sie cale popoludnie w glowie kreci itd. Madu - jak ci sie tak spac chce to moze dobry znak? Ja tez ostatnio zmeczona chodze ale to chyba przez komputer oczki pieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za kciuki, kochane jestescie ❤️ Co do kawy to staralam sie ale nie wychodzi mi ;/ Jak bede w ciazy, to na 100% rzuce, ale teraz jakos nie potrafie, ona mnie rano dobudza... Juz z papierosami bylo ciezko ale dalam rade, wiec powolutku, kawa tez pojdzie w odstawke ale... jeszcze nie teraz :P A ta ricore dobra jest? Czy cos w stylu zbozowej (bo ta potrafie tylko z mlekiem pic a i tak nie dziala na mnie tak jak powinna:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - powiedz, że cię zołądek zaczął boleć po kawie i bierzesz leki w związku z tym nie możesz pić alko ;) U mnie sennośc to normalny objaw, szczególnie jak taka pogoda za oknem. Dziś byłam rano na kolejnych badaniach wiec mało spałam. A tempka niestetynie wskazuje nic wesołego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madu pójdziesz na zwolnienie i będziesz spać spać spać............:) u nas ostatnio była afera z jedną dziewczyną, bo była w ciąży i źle się czuła i poszła na zwolnienie, ale będąc w 6 miesiącu lekarz stwierdził że może pracować bo wszystko jest ok, było dobrze gdyby nie rodzaj pracy, to jest praca stojąca 8 godzin się stoi i szyje, i włąsciwie stoi się na jednej nodze bo drugą się szyje, oczywiscie na 3 zmiany, i ona musiała przyjść do pracy bo nie miała zwolnienia, inny lekarz też jej nie chciał dać skoro poprzedni odmówił a w pracy nie dali jej urlopu i musiała szyć, w kończu poszła prywatnie i dostała zwolnienie bo przecież z takim brzuchem nie da rady stac i szyć, zdrowe osoby i bez ciąży mają dość, mówiła lekarzowi gdzie pracuje ale stweirdził że to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła jest ta Ricore - to mieszanka kawy z cykorii i kawy rozpuszczalnej - słaba strasznie, ale smaczna - no i mnie budzi tylko na zasadzie odruchu Pawłowa, a nie naprawdę. Zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz faktycznie powiedzieć z tym żołądkiem, kiedyś tak miałam jak piłam za dużo to mnie bolał:( i do tego powiedz że bierzesz leki i szampana tez nie możesz pić:) i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - o kurde :O współczuje. Ja tam bym chciała pracować, bo szefową mam super, pracę też git - ale jak nie dam rady to nie dam i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 24
hej,mampytanie,czy bedac w 3 tyg ciazy badanie usg wykryje to w jakims stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu i Aga - dzieki za rade, chyba cos takiego wymysle! ;) Pozatym pije kawe z mlekiem i rzeczywiscie nie jest to najlepsze na zoladek. A z tymi lekami nawet nie pomyslalam, bardzo dobry pomysl!! Aga - wspolczuje takiej meczacej pracy, ja na szczescie nie mam z tym problemu, caly dzien siedze! Chociaz ponoc siedzenie przed komputerem nie jest najlepsze w ciazy, ale nie bardzo mi sie chce wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - powinno, ale wszystko zależy od sprzętu i lekarza oczywiście - najpewniejsza będzie beta w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia czy w 3 tyg bedzie juz cos widac na usg, najlepiej zrobic badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej powiedziec ze masz problemy z zoladkiem i lekarz zabronil Ci pic kawy a do tego bierzesz na leczenie antybiotyki ktorych nie mozna laczyc z alkoholem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - powinno być widac pęcherzyk, ale jak mówię - może nie być widoczny jeśli sprzet usg jest średniej jakości i lekrz ślepy. Beta najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam ze juz po 3 tyg mozna widziec pecherzyk. Oj nie moge sie doczekac kiedy i ja bede szla na usg.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby nie było wątpliwości - 3tyg od zapłodnienia - nie od ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wlasnie to powiem : mam problemy z zoladkiem, biore leki lekarz zabronil pic kawy i alkoholu. SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez... zawsze marzyla mi sie ciaza mnoga, fajnie by bylo :P Pewnie jak zobacze na usg mojego dzidziusia to sie porycze na bank ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałam to dopiero koło 5-6 tygodnia coś widać i to nie każdy lekarz zobaczy, zostaje ci badanie krwi albo czekać:) ja niestety mam beznadziejną pracę ale nie chcę jej teraz zmieniać w związku z planowaniem ciąży, tu mam choć pewną umowę bardziej może szkodzić samo siedzenie kilka godzin niż komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu - no pewnie bo 3 tyg od miesiaczki to mniej wiecej tydzien po zaplodnieniu raczej wtedy pecherzyk nawet moze sie nie "ulokowal" w macicy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz bede w ciazy mysle ze czesto bede sobie chodzic od biura do biura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - no właśnie - poza tym nawet jeśli coś lekarz zobaczy to i tak nie założy karty ciaży póki serce nie zacznie bić. Więc sensowniej jest poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 24
3 tygodnie po zaplodnieniu,nie mam jeszcze okresu bo karmie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się poryczę:) Kamila bo zanim coś napiszesz to się okazuje że jest już kilka innych odpowiedzi:) nie nadążam za Wami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 24
a gdzie to moge zrobic,mieszkam w angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem? FAJNY MAMY TOPIC :D tak tu miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha nie mam pojęcia - u nas robią to w każdym labie. Do bety trzeba pobrac krew - może w UK gin to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 fajnie przynajmniej ze sie topic rozwija i jest z kim podzielic sie wrazeniami itp. :) Moja siostra 3 lata starala sie zajsc ze swoim chlopakiem i nic. Potem sie rozstali i ze swoim obecnym po ok 2-3 miesiacach proby zaszla a teraz nie umie zrozumiec ze tak bardzo pragne dzidzi :o krótka pamiec czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu - zgadzam sie na 100% !! :) :) :) Ewa - sa tam jakies laboratorium jakis analiz czy cos w tym stylu? We Francji nazywa sie to : Laboratorium analiz bio-medycznych, i sa takie w kazdym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×