Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Gość nastasia22
to idz na monitorig do gina,bedziesz wtedy pewna kiedy jest owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i to jest rozwiązanie bo może nie mam wcale owulacji a gdzie można zrobić badania facetowi i wogóle jakie to są badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba was wystraszyłam:( ale nie chciałam, naprawdę wróce wieczorem w lepszym nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSzym
Witajcie to i ja sie dopisuje, starania rozpocznie ok sierpnia, po przebadaniu sie dokładnym ze względu na stan zdrowia i ostatnie poronienie. Jestem mama 18 miesięcznego Kacperka, aniołka 27.01.2008r. i mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Asia - witaj 🌻 zostań z nami :) kamka - widziałam twój topic o bólach menstruacyjnych. Ja się ostatnio pytałam ginki o to - bo już 2 cykl tak mam że kilka dni po owu boli mnie jak na okres i są dwa/trzy zasadnicze wytlumaczenia: 1. albo są to bóle psychosomatyczne - występują przy ciąży urojonej - to jest naprawdę straszna sprawa i dziewczyny róbcie wszystko, żeby się nie nakręcić do takiego stanu. Przy ciąży urojonej potrafi zatrzymać się okres, zaczynają rosnąć piersi i brzuch tak jak w prawdziwej ciąży, moga wystąpć nudności - a ciąży niestety nie ma 2. W moim przypadku najprawdopodobniej rozmiar ciałka żółtego które rozpycha się w jajniku powoduje taki objaw 3. wahnięcia hormonalne - np gwałtowny spadek progestronu w II fazie cyklu. 4. bardzo rzadko się zdarza, żeby kilka dni po owu prawdziwa ciążą dawała taki objaw. Zazwyczaj jeśli jest to ciąża występuje on na dwa, trzy dni przed @. Ale wszystko możliwe :) aga kochana - każda z nas miewa takie mysłi jak ty. Przynajmniej ja tak. Ginka osatnio opowiadała mi, że ma sporo pacjentek, które są na maxa skupione na staraniach, na liczeniu dni płodnych, wyliczaniu owu, mierzeniu tempki itd. Są zdrowe a przez lata całe nie mogą zajść w ciążę. Robią tysiące badań i wszystko jest ok, a ciąży nie ma. Ostatecznie chwytają się in vitro jako jedynego rozwiązania które może pomóc. Jak już wiedzą, że będą miały in vitro - odpuszczają starania i na ogół właśnie wtedy zachodzą w ciążę.:) Ginka powiedziała, że mózg kobiety potrafi zrobić takie rzeczy z organizmem, że ona nie jest tego w stanie naukowo wytłumaczyć. Pamiętajcie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka - no weż no - zostań!!! Nie pisałam tego, żeby cię wstraszyć!! Poza tym nie iwesz czym te bóle są spowodowane - przyczyny mogą być różne, może to też być ciąża. Póki nie dostaniesz okresu nie ma co gdybać, ale też trzeba mieć nadzieję. Tylko trzeba trochę dystansu do tego wszystkiego, bo naprawdę można kota dostać. Wiem jak jest ciężko - jak opłakałam ostatnią oulację (bo akurat TZ był daleko od domu), to stwierdziłam, że mi się już na mózg zaczynają rzucać te starania i tak być nie może. Zawsze są dwie strony medalu - ta zła to że być może się nie udało, a ta dobra, że jesteśmy młode jeszcze, zawsze będzie ta następna owulacja jeśli tym razem się nie uda, wszystkie tu staramy się względnie krótko (moja gnika jak się dowiedziała, że to 3 cykl starań, to powiedziała, że to dopiero przymiarki). Rozmawiałam ostatnio o tym z TZem że co będzie jeśli naprawdę się nie uda przez lata - powiedział, że adoptujemy i tyle - to mnie uspokaja i pozwala czekać i nie poddawać się. Kochana - uszy do góry, nie masz żadnej choroby która nie pozwalała by ci zajść w ciążę i nie ma co się załamywać - z naprawdę powarznymi schorzeniami kobiety zachodzą i rodzą zdrowe dzieci i nam się uda! Wracaj szybciutko!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę ten post 3 raz bo mi nie chce wysłać:/ kamka wracaj do nas:( Asiu witaj, tylko nie bierz wszystkiego dosłownie co piszemy bo my łapiemy jakieś schizy;) ja już się czuję lepiej i się postanowiłam skupić na egz który mam za tydzień, jest to najgorszy egz w tym semestrze i mam zamiar go zaliczyć w pierwszym terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madu dzięki za te słowa:) no pewnie że nam się uda, jak nie teraz to innym razem, ale będziemy mieć te swoje ukochane i wyczekane maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, ja tylko na chwile przyszlam zerknac co tu slychac. Kamka - wracaj do nas, nie tylko o starankach umiemy rozmawaic! :) Aga - bardzo sie ciesze ze juz lepiej, skup sie na egz a my trzymamy kciuki! Madu - dzieki za dobre slowa, bardzo milo cos takiego czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzymam kciuki za egzamin ;) Asia witamy 🌼 A ja mialam dzisiaj od rana do 16 bóle brzucha jak na @ i pozniej nic, nadal mnie nic nie boli, ale czuje ze jutro dostane @ No trudno, szczerze mowiac to dopiero moj pierwszy taki cykl, w ktorym sobie obliczylam dni plodne itp, wiec spokojnie wytrzymam do kolejnego, najwyzej potem zaczne schizowac ;) A i jutro nie bede robila badania krwi ani testu, poczekam powiedmy do czwartku chociaz cos czuje ze jutro mnie krew zaleje :P A teraz spadam na filmik z moim Kochaniem, milego wieczorka wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem za bardzo co znaczy \"szczopiłaś\", ale jesli chodzi o ściganie cię na innych topikach, żebyś tu wróciła to owszem - szczopiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka - pisz i śmiało nas zanudzaj ile chcesz :) co za numer? Właśnie byłam na topicu o śmiesznych wpadkach podaczas porodów :D Uśmiałam sie po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się wkurzył? Z mojego kobiecego punktu widzenia - zarysowany zderzak to....zarysowany zderzak - żaden dramat :) ale rozumiem, że panowie mogą na to patrzeć ciut inaczej - mój by pewnie piany dostał najpierw, a potem zbijałby się ze mnie, że to na pewno ten niedobry i wredny garaż mnie zaatakował. ;) Dobrze, że wam się nic nie stało - resztę da się naprawić nie? Wiec się nie smutaj 🌻 A test kupiłaś? Bedziesz sikać? Zeby nie było dziewczyny, że ja taki kozak jestem z tym luźnym podejściem - nie jestem. Ostatnio mi się tak zluzowało, ale jeszcze tydzień temu miałam ostrą schizę - więc doskonale rozumiem. Nie wykluczone, że za parę dni sama będę znów stękać, że się nie udało :O Test sprzed miesiąca ogłądałam prawie, że pod lupą pod różnymi kątami czy aby na pewno czegoś tam nie widać. Pozytywy póki co wychodzą mi tylko na testach owulacyjnych i te dwie kreski to zaiste miły widok :) żeby tylko były na innym teście... p.s. odnosicie nogi do gory po przytulanku ?:D bo ja podnoszę i większość moich psiapsiół co zaszła, zaszły z podniesionymi nogami. Za pierwszym razem dostaliśmy z TZem takiej głupawki jak zarzuciłam z \"gracją\" nogami w górę, że mało co się nie posikałam ze śmiechu ;) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌼 Jak mowilam wczoraj poznym wieczorem dostalam @ :( I teraz nie wiem ile dni mam liczyc cykl bo raz jest 26 a teraz wyszlo 28 :o Ide dzisiaj do fryzjera, zrobie soboie baljaz, po drodze wstapie do apteki po testy owulacyjne i od dzisiaj zaczelam brac ten olejek, zobaczymy jak to bedzie, w sumie tak sobie mysle ze dobrze moze ze jednak to nie ten miesiac, bo na poczatku strasznie chorowalam i bralam antybiotyki wiec moze lepiej, bo jeszcze cos dzidzi mogloby byc (trzeba znalezc pozytyw ;) ) "Test sprzed miesiąca ogłądałam prawie, że pod lupą pod różnymi kątami czy aby na pewno czegoś tam nie widać." madu mialam tak samo :D a nawet zostawilam na dluzej niz 3 min bo moze akurat jeszcze nei zalapal :D hehe ;) Ja nóg do góry ni epodnosiłam, jako ze mam tylozgiecie macicy lekarz powiedzial ze jakbym miala problem z zajsciem to po wszystkim mam sie polozyc na brzuchu, ale kurcze moze sprobuje z podnoszeniem nog ;) Kamka nie przejmuj sie, mysle ze maz zrozumie, nie zrobi,las tego naumyslnie! Kazdemu sie moze zdarzyc, glowa do gory 🌼 no i powiedz nam jak test wyszedl. A ja zaraz uaktualniam tabelke... Powiedzcie mi kiedy wy zaczynacie testowac owulacje? Czujecie cos czy korzystacie z kalendarzyka tak na oko? Bo ja nie mam zadnych objawow owulacji i nie wiem kiedy mam tych testow zaczac uzywac, tym bardziej ze teraz mialam taki dlugi cykl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1...........09.02 ......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25......4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29......3............07. 02 kamka82......Kamila...........25......1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia...........26......1............26.0 1 valeri..........Aga..............28......2...........1-3 .02....katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Kamila - przy tyłozgięciu może nie podnoś tak jak gin radzi :) ;) Wahnięcia między 26 a 28 dni to absolutna norma - pewnie napiszesz zaraz, że zawsze miałaś 26 dni, ale pamiętaj że organizm kobiety to nie maszyna. Z tego co pamiętam jeśli różnica przekracza 10 dni wtedy można mówic o nieregularnym cyklu. Wiec niczym się nie przejmuj. Ja testowanie zaczynałam ostatnie 2 cykle w 10 dc. (mam 27 - 30 dniowe cykle). Tez nie miałam nigdy żadnych objawów owu, ale po temperaturze widzę, że coś się szykuje. Zazwyczaj w okolicy 10 dc tempka powoli spada i pojawia się płodny śluz. Jeśli nie mierzysz tempki możesz poznać po śluzie ze coś się szykuje. 10 dc zawsze wychodził mi negatyw a 13 dc już pozytyw. Ostatni monitoring określił, że owu miałam z 14dc na 15 dc. Tu masz taką tabeleczkę która pokazuje jak zachowuje się stężenie poziomu LH w trakcie cyklu: http://www.npr.prolife.pl/plansza_13.htm z tabelki widać że następuje tuż przed owu. Powodzenia :) A co u reszty? Śpią wszyscy jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu wielkie dzieki ;) Ten cykl zaczne naprawde solidnie ;) Dziewczyny pewnie zawalone praca i nie maja czasu nawet sie odezwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Ja o malo co nie kupilam dzisiaj testu, no ale sie jeszcze wstrzymam, moze wieczorzem kupie. I sobie tak mowie ze jak wyjdzie negatywny to koniec, nie bede robic az 2/3 dni po spodziewanym @.. Bo tez za bardzo z tym wszystkim schyzuje.. moj organizm zachowuje sie jak na @, ale to niby za wczesnie wiec chyba duzo jest z ta psychika.. Ja tez nozki do gory trzymalam, bo denerwowalo mnie ze wszystko po stosunku ze mnie \"wyplywalo\", no wiem ze nie wszystko ale tak mi sie wydawalo ze jest wiecej szans do zaplodnienia.. Ale ponoc to nie jest tak i wogole nie ma wiecej szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka - witaj 🌻 słyszłam tylko coś o zasinieniu warg sromowych...o pochwie nic. 4 dni masz jeszcze do @ - to NIE czekamy na @ w tym samym czasie :) Zderzak to żadna kara tylko nerwy - dobrze, że małż nie marudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kamka! Ja nic o czyms takim nie slyszalam, ale nie szukam juz innych objawow bo zwariuje ;) Jak maz wczoraj sie nie zdenerwowal o zderzak to chyba juz sie nie zdenerwuje, ale dobrze ze mu od razu powiedzialas to chociaz oswoi sie z ta mysla! jesli chodzi o test, to ja chyba poczekam do srody, na necie znalazlam takie testy ktore mozna robic 3 dni przed @ wiec akurat! Moze dzisiaj kupie jak znajde, ale poczekam do srody rano, po wstaniu. Ale jak nie wyjdzie w tym cyklu to ja przestaje wszystko obliczac od nastepnego, bo chyba tak bedzie lepiej. Dlatego testow owulacyjnych narazie nie bede kupowac, moze za kilka miesiecy jak sie tak dlugo nie uda.. Ale wierze ze sie uda :) tak jak i wam!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie trwa @ ale już nie moge doczekać się dni płodnych bo chce dać z siebie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1...........09.02 ......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25......4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29......3............07. 02 kamka82......Kamila...........25......1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia...........26......1............26.0 1 valeri..........Aga..............28......3........................katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Valeri! Dac ze siebie wszystko mowisz? :):) Ja nie moge sie doczekac soboty, to cale czekanie mnie dobija, chcialabym juz wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak będzie choćbyśmy się starały nie wiadomo jak żeby o tym nie myśleć hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, moja najczestsza mysl ostatnio : \"tylko o tym nie myslec, tylko o tym nie myslec...\" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) Ja wlasnie wrocilam od fryzjera z pieknym balejazem :D Tzn. mi sie podoba, w porownaniu z moim naturalnym kolorem wlosow ktory mialam wczesniej ;) Czekam teraz na mojego Miska, niech on oceni :D Najwazniejsze ze sie dobrze poczulam, mimo ze brzuch mnei cholernie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kamila, fajnie ze humorek Ci sie poprawil :) Ja siedze w pracy i....nuda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - u mnie tez nudy ;) chyba się urwę wczesniej, bo to nie podbna żeby się tak mordować w poniedziałek. :) Kamila - ja tez ostatnio byłam u fryzjera - opitoliłam sobie grzywkę i humor mi się od razu poprawił :) Kamka - wiesz co może siknij na test jednak...? skoro aż tak, źle jest :( Póki co nie pozstaje ci nic innego jak no spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka - wcale nie jestes okropna przeciez my do tego tutaj jestesmy! Mnie tez brzuch boli jak na @ juz od 2 dni, ale to dziwne bo o wiele za wczesnie i dlatego pisalam ze pewnie wyobraznia za duzo tutaj spisuje! A po testy juz dwa razy mialam isc ale w koncu nie poszlam. Pewnie kupie wieczorem i zrobie jutro rano albo w srode. Ja nie wiem dlaczego ale cos czuje jakby sie udalo.. bezsens to jest kompletny bo przeciez nigdy nie bylam w ciazy i wogole, no ale czuje sie jakos dziwnie.. napewno bedzie za kilka dni rozczarowanie no ale takie juz jest zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna młoda mamaa
Cześć dziewczyny Jeśli mogę to się przyłączę. Mam 25 lat i pod koniec 2007 roku urodziłam synka. Jak na razie u mnie na starania rzecz jasna za wcześnie, ale przyznam, że rozmyślam nad ciążą na koniec 2008 roku. Szczerze mówiąc to biję się z myślami, czy dam radę, czy nie lepsza większa różnica wieku, ale przyznam, że marzy mi się różnica ok. 2 lat pomiędzy dziećmi. Jesli mogę to dołączam i kibicuję już starającym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×