Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Pewnie ze wytrzymasz, wystarczy ze Ty sie nie umiesz w pracy skupic, nie rob tego mezowi :D madu, kamka a wy tez juz chyba spokojnie mozecie testowac? Kiedy bedziecie to robic? Ja w waszym dniu cyklu bylam juz po 3 testach hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymam wytrzymam.. ja przerwe na lunch mam od 13stej do 14stej, a mysle ze meza nie bedzie blisko biura (on jest kierownikiem budowy, jezdzi od jednej do drugiej i tak w kolko). a te bole to sa troszke lzejsze niz te na okres, bardzo slabe ale sa. I sa nadal. Aha i jeszcze jedno: piersi mnie bola, ale czasem wiecej a czasem mniej. Jak mialam na miesiaczke to mnie bolaly i kropka. A teraz od kilku dni bola, a na przyklad po prysznici troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila - ja w tym miesiącu nie testuje - tempka mi mówi, że nie ma co. Dziś co prawda trochę zwrosła ale nie aż na tylę, żeby mnie przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziewczyny kiedy testujecie? Ja z badaniem krwi chyba poczekam do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu, ano tak...mój syn studiuje :) ale troszkę wcześniej Go miałam bo tak wyszło i bardzo Go kocham, ale teraz chcę mieć z samego chcenia :):):) poprostu z potrzeby...OGROMNEJ Ale tutaj dzisiaj miło...to Karo chyba taki gorący nastrój wprowadziła.... dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) naprawde nie ma za co! zycze wam naprawde tego samego szczescia.. ale sie ciesze...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu zadzwonilam do laboratorium, jestem umowiona na sobote o 9tej a wyniki beda dopiero we WTOREK!!! Matko ta Francja mnie dobija............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze lepiej poczekac do jutra, bo jak jest przed spodziwanym @ to lepiej robic raniutko, pierwsze siusiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale się będzie dzisiaj u Karo działo...:):):) ile radości i emocji :) Faaaaaaaaaajnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu \"podglądam\" Was z ciekawością, ale jakoś nie miałam odwagi napisać. Jak przeczytałam dzisiaj wiadomość o ciąży Karo91 to nie mogłam się postrzymać żev\\by jej nie pogratulować!!! Może przyniesie mi szczęśćie - oby. Staram się już 6 cykl i narazie nic.. Karo - musisz być przeszczęśliwa! Gratuluję Wam - bo już jesteście we dwójkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mysl o tym kamka, napewno go nie zawiedziesz, nawet jezeli musialby pocdzekac do marca.. to przeciez nie twoja wina jesli sie tym razem nie udalo! Ale zycze dwoch krzeseczek jutro!! :) strasznie bym sie cieszyla!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kathreen. Jestem strasznie szczesliwa, ale tak naprawde to chyba dojdzie do mnie kiedy zobacze wyniki badania bety hcg. :) :) :) Co zrobic by was zarazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj robiłam sobie badania na hormony....12 lutego mam iśc sprawdzić pęcherzyk. Moje pierwsze staranko :) Ale to chyba byłby cud Boże, gdyby tak...no, ale co, pomazyć można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - witaj 🌻 miumiumiu - będziesz sprawdzała czy jest jakis dominujący tego 12 ? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kathreen 🖐️🌼 Kamka ja sie urodzilam w grudniu, nie jest on taki zly ;) Ale mimo wszystko jutro bede trzymala kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu tak....ale ja dotychczas z tym nie miałam problemu :) zawsze był dominujący jakiś. Tylko już się martwię czy akurat TERAZ jakj a już chcę się postarać, to będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w koncu znalazlam laboratorium kolo biura gdzie mozna isc kiedy sie chce i powiedziala mi ze jak przyjde dzisiaj w poludnie to beda wyniki wieczorem!!! ALE SIE CIESZE!! juz bede na pewno wiedziala wieczorem! To jak powiem mezowi bede juz pewna na 100%!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) (mam nadzieje! :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu - będzie będzie na pewno :) tez to sprawdzałam w ostatnim cyklu i tez się stresowałam :) Ale był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka urodzilam sie 20 grudnia ;) Hehe ale i tak fajne podobienstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w firmie starających jest troszkę... i tak sobie mailujemy na ten temat, hehe Jak kiedyś Admin nam to dorwie, to będzie :) No cóż, ale to są zyciowe ważne sprawy i bardzo łączą ludzi...nie tylko tych dwoje starających się jak widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka no bez dziecka troszke swieta bylyby smutne, chociaz przezyc napewno by sie dalo ;) Ale doskonale Cie rozumiem ;) Mi tam obojetne, swieta nie swieta, byleby jak najszybciej móc juz tulic dzidziusia... Jejku normalnie łzy mam w oczach jak sobie pomysle o tym :( Tak bardzo chcialabym juz zaciążyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy tylko 3 kobietki (liczac mnie), jedna w moim wieku ale chlopaka nie ma to daleko jej do staranek, a druga urodzila rok temu synka i wlasnie rozmawialismy o tym, ale teraz ma wolne caly tydzien. Ale sie ucieszy kiedy jej powiem w poniedzialek. Ona starala sie 5 miesiecy. Po trzech latach tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - nie martw sie za niedlugo twoja kolej jestem tego pewna!! 4 cylk staran ponoc najszczesliwszy, pamietaj o tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem w pracy i nie nadążam was czytać :D Wszyscy jestesmy podekscytowani ciążą Karo co dopiero jak ich bedzie więcej a mam nadzieje że będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1........... ......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3............07. 02 kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1............26.0 1 valeri..........Aga..............28.....3..........3-5.03 ....katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeri czyli za miesiac razem testujemy ;) Oby szczesliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×