Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Wlaśnie ciekawe co tam u Elmirki - byłaś na Becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do Was i przysnęłam z laptopikiem w łóżku :P ja dziś leżę i objadam się ciachem z wczorajszych imienin mamusi, a przydałoby się zrzucić parę kilo na wiosnę, oj przydałoby się. Jednak to takie ciężkie, nie umiem sie odchudzać :P Ciekawe co to będzie w ciąży, będę wcinała non stop łakocie tłumacząc sobie, że to dzidzia moja głodna hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plaża się zakończyła, poza tym ja mam pracusię falami...:) Teraz smigam troszkę, ale i tak Was ciągle mam na oku ;) a co...., hehe Skoro tak o Świetach troszkę to wklejam Wam moją sałatkę i naprawdę z czystym sercem polecam bo jest przbojowa... troszkę czasu wymaga, ale za to jakie wrażenie robi...i wyglądem i dla podniebienia...jak czego będzie brakowało to nie ma sprawy i tak będzie pyszota. Super sałatka Kasi 🌻 🌻 🌻 sałatkę układamy pięterkami na dużym, naprawdę sporym talerzu: sałata lodowa (1/2 główki) 2 cukinie pokrojone w plasterki grilowane (mogą być usmażone na oliwie z oliwek) 2 papryki pokrojone w kostkę grilowane (mogą być usmażone na oliwie z oliwek) pomidory suszone pokrojone na połówki (kupuję w słoiku w zalewie z oleju) pomidorki koktajlowe (w zależności od wielkości dzielę na połówki lub ćwiarteczki) 4-5 cebul (zależy od wielkości) w piórka grilowane (mogą być usmażone na oliwie z oliwek) czosneczek egzotyczny (kupuję gotowy w słoiczku) płatki sera parmezan 2 piersi kurczaka grilowane (mogą być usmazone na oliwie z oliwek) *kurczaka wczesniej dzielę, piersi wzdłóż tak aby wyszły cieniutkie części nacieram oliwą z oliwek, przyprawami różnymi jak kto lubi i pastą pomidorową...dobrze, aby przed grilowaniem/smażeniem dzień wcześniej w takij zalewie poleżał, mięsko staje się aromatyczne i kruchutkie* posypuję prażonymi pestkami ze słonecznika lub z dyni (nie prażone też są dobre) :)) dekoruję na wierzchu rukolą SOS: kupuję sos carry firmy develay, albo do sosu vinegret dodaję majonez i przyprawę carry (tez jest dobre). Sosikiem skropuję kazde pięterko, a na koniec polewam talerz naokoło. Sałatka jest naprawdę przepyszna.. jak kurczaczek jest jeszcze ciepły to nawet można ją potraktować jako danie główne... np z ryżem :) SMACZNEGO mniam mnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melcia24 - dzięki za przywitanie 🌻 a jeśli chodzi o zrzucanie kilogramów, to ja też mam z nimi problem. Ale zaczęłam chodzić na rolletic. Gorąco polecam. Super urządzenie, rozmasowuje Ci wszystkie mięśnie, redukuje celulitis i ujędrnia skórę. Super, na początku bardzo boli, ale później ciał się przyzwyczaja. :) I co najważniejsze TO DZIAŁA :) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu sałatka brzmi zachecająco ;-) Co do odchudzania to ja chciałabym sie nie tyle odchudzić co utwardzić i ujędrnić. W zeszłym roku w Egipcie widziałam taka dziewczynę, aż sama spoglądałam w jej strone bo tak przykuwała wzrok. Nie jakaś tam chuda, taka normalna a może ciut więcej niż normalnaPupę miała sporą, ale dziewczyny taaaka \"apetyczna\"!! Ciałko gładkie, jędrne no bajka! Ja się nosiłam z zamiarem chodzenia na jakiś sport od paru miesięcy. Tak dla siebie, dla rozruszania kości. No i wczoraj był mój pierwszy raz ;-) Nawet nie jest tak żle z zakwasami, głównie mam na ramionach i plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KObiety Zapomniałyście o mnie?? Byłam wczoraj u lekarza, na USG jeszcze nic nie widać bo to od zapłodnienia wg moich obliczeń ok 2,5 tyg a od początku cyklu 4, 5 tyg.Ale zbadał mnie i według badania powiedział ,że wygląda na ciążę ja dla pewności zrobiłam dziś HCG po południu odbieram wynik.DZIEWCZYNY JAK TO NIE DZIECKO TO SIę ZAłAMIę !!!!!!!!!AHA mówiłam ginowi o plamieniu tym co miałam i dał mi luteinę dopochwowo. Poza tym czuję się dobrze-żadnych mdłości itp....... Elmirka GRATULUJę !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Agusia - mea culpa kajam sie z tą tabelką :O Bardzo Cię kochana przepraszam, ale ja ostatnio głowy nie mam i umknęłaś mi z tabelki. 2,5 tyg to bardzo wcześnie, zdziwiłabym sie gdyby było juz coś widać. Więc nic się nie martw, musi minąć troche czasu nim na USG będzie coś widać - zobaczysz za 4-5 tyg będzie juz serduszko! ❤️ Daj nzac jak Ci beta wyjdzie. Naprawiam tabelkę - kurcze całkiem fajnie zaczyna wyglądać :) kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... . ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża . ....łódzkie Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża . .....młp 🌻 Miumiumiu - sałatka pyszności. Właśnie się tak zastanawiam nad menu swiatecznym i chyba zrobie barszcz biały, schab pieczony ze śliwkami i mazurek + oczywiście jakieś jajeczka w majonezie i właśnie sałatka... Ma ktos jeszcze jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt - byałam kiedyś na jednym masażu Rolletic'iem. Fajna sprawa :) Tylko mnie wszystko swędziało po tym masażu, nie wiem czy to kwestia dresu w jaki byłam odziana czy co, ale normalnie drapałam się jak małpa po wszystkim. Długo juz chodzisz? Kiedy zauważyłaś pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia nie ma sprawy Kochana Dam znać oczywiście co do wyniku ......a teraz idę leżakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia no co ty, oczywiście że o Tobie nie zapomniałyśmy :) Czekamy z niecierpiliwością na wynik hcg. Masz już jakieś objawy typowo ciążowe typu - ból piersi, sutków, podbrzusza, senność itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, postanowiłam się do was przyłączyć ponieważ mam podobny cel jak wy, a mianowicie od tygodnia staramy się z mężem o drugie dziecko. Chętnie jeżeli pozwolicie będę brała udział w dyskusjach na waszym topiku:-). Może na początek napiszę coś o sobie, mam 27 lat i jestem mamą 4 miesięcznej Oli. Macierzyństwo tak dodało mi skrzydeł, że postanowiłam (oczywiście z pomocą męża :-D ) starać się o rodzeństwo dla naszej małej pociechy. Nasze starania trwają dopiero tydzień, a przy pierwszej ciąży czekałam 3 m-ce nim odkryłam, że zostanę mamą. PS. Widziałam tabelkę i szczerze pisząc uwielbiam tabelki :-D, ale nie za bardzo wiem co każde pole oznacza, więc jeżeli któraś może coś więcej napisać, to pozniej się dopiszę. PS\'. Trochę czasu minie nim nadrobię zaległości, ale obiecuję teraz być na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie Sylka! Tabelka oznacza po koleii nick, lata, ilość cykli w których staramy się o dziecko, datę następnego okresu oraz miasto z którego pochodzimy. Kopiujesz, dopisujesz siebie i wklejasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen28 dziękuję za objasnienie co do tabelki, oczywiście się wpisuje kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... . ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....1............18.03....wielkopolskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża . ....łódzkie Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża . .....młp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje serdecznie za zyczonka :) Co me oczeta widza trzecia ciaza??!!! Taka posucha byla a teraz prosze.Moje staranaka dopiero za kilka mc.... nie zdziwie sie jak sama tu zostane :( Tak sobie mysle ze na wiosne bedzie sie dzialo bo wiadomo czlowiek taki usmiechniety, zrelaksowany chodzi...posypie sie oj posypie i tego Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylka :) Widzę, że we dwie czekamy z niecierpliwością do 18 marca, żeby @ nie przyszła. Mam nadziję, że nam się poszczęści za pierwszym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! Hanna nie miałam żadnych wskazań od lekarza- te tabletki są bez recepty, a przeczytałam o nich gdzieś na necie. Ja na bete nie idę bo niestety teraz nie dam rady bo pracuje na rano a po pracy nie zdąże, ale teraz jestem jakoś wewnętrznie spokojna. Mam zamiar w przyszłym tygodniu powtórzyć test, a później pójde do lekarza. O ile nie odstanę okresu, ale mam nadzieję że 3x blade kreseczki jednak nie są przypadkiem- oby:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melcia - pamiętam jeszcze czasy wczesno licealne jak robiłam test w obawie, czy aby nie jestem w ciąży bo 5 dni miesiączka już się spóznia, wtedy okropnia się bałam wyniku pozytywnego, a teraz z utęsknięniem się czeka na te dwie kreski na teście:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też parę razy się zdarzyło robić test z obawą, czy nie jestem w ciąży. A teraz chyba się popłaczę jak nie będzie 2 kreseczek :( do szczęścia brakuje mi tylko i wyłącznie dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melcia - na pewno się uda, zobaczymy może miesiąc po miesiącu będą przybywać na topiku nowe oczekujące mamy. Podobno ciąża nie jest zarazliwa, ale napiszę wam, że przy pierwszej mojej ciąży jak informację puściłam w eter to po miesiącu w ciąży była męża kuzynka, za dwa miesiące jej siostra, za pół roku rodzi moja kumpela, na koniec roku inna kuzynka męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madu- ja chodzę na rolletic 2 miesiące i już po 2 tyg. było widać efekty :) Z boczków ubyło 4 cm :) Jupi :) Skóra naprawde wygląda ładniej :) Agusia a konkretnie ten wynik oznacza, że ... ? :) Elmirka - gratuluję :) Mam nadzieję, że druga tabelka będzie się szybciutko zapełniać :)Gratuluję wszystkim dziewczynom z drugiej tabelki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt co to jest ten roletic i ile kosztuje? Ja mam karnet na silownie i basen i....nie widzieli mnie tam od grudnia WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, gratulacje 🌻 🌻 🌻 Dziewczynki ten wynik, zresztą bardzo dobry bez względu na normy laboratorium, bo są różne, oznacza pękną ciąże :D :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - GRATULACJE 🌻 piekna beta :) wyszedł 2-3 tc - czyli wszystko git :) Martt- hm to może ja wróce na ten Rolletić? :D Nie swędziało cie nic po masażu? Skóra znaczy się? Raz w tyg chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu dokładnie to 3 tydzień ciąży-w tamtym m-cu było barrdzoo mało staranek więc wiem to dokładnie .JESTEM SZCZęśLIWA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×