Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Aga -> przede wszystkim serdeczne, chociaż spóźnione życzenia z okazji rocznicy 🌻 Też mam tak samo jak Ty z tym spaniem, dziś obudził mnie mąż i mówi, że już prawie 8, nie słyszałam budzika chociaż zwykle budzę się zanim zadzwoni :P Chyba sobie kawkę zaaplikuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka -> powodzenia u dentysty :-) Co do cichych dni to coś ostatnio dziewczyny wspominały, że najlepszy to jest seks na zgodę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Jak mówiłam juz wczesniej-Po 3 latach staran zaszłam w ciąze i niestety poroniłam-ciąza biochemiczna.Boje sie kolejnych staran zeby sytuacja sie nie powtórzyła a z tego co czytałam to biochemiczne maja to do siebie ze czesto sie powtarzaja Czy komus udało sie za drugim razem po biochemicznej dotrzymac ciązę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem już po wizycie u stomatologa :-D. Niestety czekają mnie jeszcze 4 wizyty :-(. Co do cichych dni, to jest już lepiej i obyło się bez seksu :-D. Chyba to słoneczko dobrze na nas podziałało. Dzisiaj u dentysty spotkałam panią 2w1, leczyła ząbki po mnie, może to dobra wróżba, wszędzie brzuszki spotykam :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to super, dzieki za wiadomość :) A ja wlasnie dostałam pocztą książeczkę o Emmie i zaraz zamierzam się nią rozkoszować na balkoniku z lekką nutką kofeiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Sylka zrobisz ząbki i będziesz miała spokój na jakiś czas. Ja tez nie lubie wizyt u stomatologa, ale kto lubi..? U mnie dzisiaj od rana staranka idą pełną parą nawet nie grymasiłam, że mężus o 6 rano mnie dopadł ;-) Wczoraj dostałam zastrzyk z pregnylu i podobno w przciągu 24-36 godzin powinny popekac pęcherzyki. W poniedziałek na kontrolę czy popękały. Madu, Miumiu helou! Godzie jesteście? Dawno tez Melci nie było. Mart - jeszcze 2 dni i wszystko się wyklaruje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie jesteście???? u nas dziś świeci sliczne słonko, szkoda tylko że ide do pracy a tam go nie ma, ale ja nie marudzę;) ogólnie ostatnio humor mi dopisuje, nawet w pracy pomimo że jest nieciekawie codziennie dostajemy opiernicz i to nie z naszej winy to się z tego śmiejemy:) mnie podtrzymuje na duchu fakt że jeszcze troszkę i będę szukac czegoś nowego i mam nadzieję że znajdę jedynie nastrój psuje mi fakt mojej pracy magisterskiej która jest w toku i nie wiem jak ją ruszyć :O dziś nareszcie jestem w miare wyspana, wreszcie po wstaniu po ponad 9 godz snu oczy mi się nie kleją;) no ale po sobocie znów będę odsypiać cały tydzień, ale to nie ważne byleby tylko wesele było super:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaneczki :) Duzo wczoraj nie napisyłayście :) nadrobiłam szybciutko. Ja wczoraj trochę miałam pracy w pracy a po południu do wieczora, Polsko- ...... rozmowy ostatniej szansy :( Mój M się postarał i już wynajął mieszkanie, podpisał umowę itd. Super... No i co teraz....a teraz mój mądry M co robi???? Żałuje oczywiście, tylko co mi z tego. I jak te dwa głąby siedzimy wieczorem przy kompach i klikamy do siebie...zamiast hmmmmm ten, tego, tamtego hihi Jak Kathreenka ❤️ uprawiać poletko 🌻 :):):) Uprosiłam też wizytę u terapeuty...nie ma co czekać, ciężko idzie dogadywanie się, a dla mnie taka wyprowadzka to gwóżdź do trumny....Strasznie to znoszę. No, ale....jest jakieś...światełko w tunelu... No i te staranka :(:(:( czy ja mam jakąś szansę na cokolwiek :( ???? Miłego dzionka Kochane 🌻❤️:) Alez cudne słońce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen aż sie sama sobie dziwię że mi tak wesoło:) teraz n\mam drugą zmianę której tak nie lubię ale zaczęłam jeździć autem do pracy i szybciej jestem w domu i mam wiecej czasu dla męża:) i nawet dołów nie łapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu cieżka sprawa z tym twoim M. z jednej strony żałuje a z drugiej robi wszystko na odwrót... może faktycznie terapeuta coś tu pomoże tego Ci życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu kochana fajnie, że jesteś ❤️ Cieszę się, że wszystko wraca na właściwy tor. No szkoda, że wynajął to mieszkanko bo po co - prawda? Miumiu skarbie pewnie, że masz szansę! 🌼 Jak tylko się pogodzicie to proszę staranka uskuteczniać. A z tego co pamiętam, to za jakiś czas zaczną Ci się dni płodne prawda? ;-) Poletko uprawiam oj.. uprawiam może cos wkońcu urośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktahreenka... dzięki Kochana...a ja ciagle goopia marzycielka jestem...i żyję nadzieją, że będzie superancko :P i ten mój optymizm wrodzony.... kaze mi wierzyć :):):) Bo wiara czyni cuda...ale niepokalane poczęcie zdarzyło się raz :P a tu trzeba cudu przy współpracy :):) Skrobnęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
A ja własnie wróciłam z badan znowu na beta hcg i teraz mam nadzieje ze juz spadło najlepiej do zera.Doły mnie wzieły w tym labolatorium bo babka mnie juz zna a nie wiedziała ze wtedy spadło.Mówiła mi ze warto tez zrobic jakies badania genetyczne dla meza ale nie zdazyłam nic wiecej sie dowiedziec bo załapałam doła czułam ze mi łzy ciekna wiec wolałam jak najszybciej juz wyjść. Po południu ide na wizyte do mojej gin i mam nadzieje ze cos mi wyjaśni i sprawdzi czy wszystko sie oczyściło(choć pewnie nie bo krwawienia jeszcze mam)i obym nie musiała iśc jeszcze na zabieg do szpitala!Trzymajcie sie gwiazdeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, Miumiu,no widzę Kochana, że chyba facet przemyślał swoje błędy. Sądzę, że terapia to dobry krok, przede wszystkim do wzajemnego zrozumienia. Gdybyś była zainteresowana, mogę dać Ci namiary. Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że wszyscy chyba potrzebujemy terapeuty, by zrozumieć się wzajemnie i poszerzyć swój myślowy horyzont. Ja ze swoim M ciągle walczę, czasem ani trochę mnie nie rozumie. Ja nadal żle się czuję i biorę antybiotyki na moje dolegliwości, ale mój M zamiast poświęcić mi choć trochę czasu, jak taka zdechła jestem woli TV pooglądać, albo czymś innym się zająć :-( :-(.. Efekt: dwudniowa kłótnia. Chyba potrzebujemy negocjatora, aby dogadać się z facetami... Albo, żeby chociaż ten program jak Niania dla dzieci dla nich ruszył, jak wcześniej proponowano..... ana razie nic nie słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait, o rany, przykra ta cała sytuacja... nawet nie wiem, co powiedzieć... Może faktycznie poróbcie badania (w W-wie Novum sie tym zajmuje, a na Żelaznej można zbadać nasienie) i poczekajcie co powiedzą lekarze. Nie martw się za wczasu... trzymaj się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, bardzo proszę o uaktualnianie tabelki. W szczególnośc tych ???, dziewczyny, gdzie jesteście???? Kait, dodasz się? kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....6.........10.05.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....6...........03. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........8.04... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................3.......... 23.04 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy...../ ??? ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie / ???? samanta27...Agnieszka........27.....4.. przerwa / ??????? melcia24......Kasia.............24.....2............4.05 ....podlasie anna6889......Ania.............39.....4...........ok.19.05. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05......śląskie Martt...........Marta...........27.....9..........26. 04....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. .....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka...noramlnie świete słowa....:O Taki negocjator, ktos kto pomoże zrozumieć...bo może faceci dokładnie tak samo uważają, że oni nas nie mogą zrozumieć...że to my jesteśmy....z Wenus :P A ta Niania to fajna sprawa :) popatrzcie co ona z dziećmi robi dosłownie przez kilka dni tzn ona pokazuje jakich "narzędzi" uzyć aby był efekt. Tak samo myslę jest w relacjach...ja z moim M krecimy się wokół własnej osi, wokół siebie, a nie umiemy chwycić się za rękę i iśc do przodu. Ciagly rung... :(:( Ja tak nie chcę... Kait Kochanie... ja mam nadzieję, że nie będziesz musiała mieć czyszczenia. ą to oczyszczanie takie samoistne to i 2-3 tygodnie może być... Trzym sie Słońce :):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak negocjator to fajne określenie - ktoś, kto \" przetłumaczy\" nasz język i nasze słowa na ich ;-) Tłumacz przysięgły ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście ze swoim sie już dogadujemy i często nawet udaje nam się uniknąć cichych dni bo któreś rzuca hasło: \"a mielismy się nie gniewać\" i wtedy się tulimy i jest ok:) ale to zrobiły lata praktyki bo jesteśmy już 9 rok razem, a jak się poznaliśmy to ja byłam gówniara miałam 16lat i przy nim właściwie dorosłam:) ale są jeszcze pewne kwestie które superniania mogłaby rozwiązać:P niedługo zmykam do pracy więc dopiero jutro wpadnę tutaj więc życzę miłego dnia👄🖐️ ps. Kathreen owocnych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki do mnie dzisiaj przyszła planowana @....zmieniam tabeleczką... Nie wiem co mam wpisac w cyklach :P bo tak naprawdę to były tylko 2...a od 2 jest posucha :O niestety.... kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....6.........10.05.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....6...........03. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........8.04... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy...../ ??? ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie / ???? samanta27...Agnieszka........27.....4.. przerwa / ??????? melcia24......Kasia.............24.....2............4.05 ....podlasie anna6889......Ania.............39.....4...........ok.19. 05. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05......śląskie Martt...........Marta...........27.....9..........26. 04....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. .....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka...jesli możesz i masz kogoś fajnego to daj mi proszę namiar. W moim opisie masz mailka. Z góry dzieki 🌻🌻cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....6.........10.05.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....6...........03. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........8.04... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................3.......... 23.04 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy...../ ??? ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie / ???? samanta27...Agnieszka........27.....4.. przerwa Irlandia melcia24......Kasia.............24.....2............4.05 ....podlasie anna6889......Ania.............39.....4...........ok.19. 05. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05......śląskie Martt...........Marta...........27.....9..........26. 04....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. .....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Hej dziewczyny Kait bardzo mi przykro pewnie Ci teraz ciezko. Ja dawno nic nie pisalam bo jakos mam juz dosyc wszytskiego. Niby sie nie staram ale oczywiscie jak sie zbliza @ to mysle a moze sie jednak udało. Oczywiscie nie wytrzymalam bo @ powinna teoretycznie byc wczoraj a dzisiaj nie było wiec zrobiłam test no i jedna kreska jak zawsze. Wiec teraz tylko czekam az przyjdzie w Niedziele lece z M na wycieczke mialo byc milo ale chyba nie bedzie bo bede wkurzona bo oczywiscie na sam wyjazd dostane @ i do zab mnie boli. Ogolnie mam juz dosyc. Miumiumiu mam nadzieje ze Ci sie ułozy z M tzreba byc dobrej mysli. Dziewczyny a ktoras z was stosuje testy owulacyjne? Moja kolezanka za drugim razem zaszla stosujac testy. Sama juz nie wiem co mozna uzywac zeby tylko pomogło. Pozdrowionka ale sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
dzieki wam dziewczynki za dobre słowa kurcze pomaga mi to troche jak sie tak wypisze tutaj Ja juz robiłam badania i nasienia i mój M brał witaminki i testy stosowałam ....itd teraz ta biochemiczna...ech A mam małe pytanko z chcecia sie dopisze do waszej listy tylko musze prosic o małe wyjasnienie;)! rubryka to nick jak sie domyslałm:)pozniej piszecie wiek,na koncu miasto a ta 2 wczesniej nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
odezwe sie po wizycie u gina;)pozdrawiam buziaki dla was kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Kait 🌼 czekamy na wiadomości Samanta jeśli chodzi o testy owu. to ja osobiście nie robiłam. Temp. też nie mierzyłam, ale chyba jeśli miałabym wybrać to bardziej wiarygodną mertodą byłoby dla mnie mierzenie temp. MAdu gdzie Cie wcięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane dziewczynki :) Kathreen - fakt, dawno mnie tu nie było. Czasem podczytuję sobie Was po kryjomu z pracy. Teraz mam jeszcze jedna dziewczyne w pokoju i nie chcę zeby zobaczyła temat topiku :P na razie wolę nie rozpowiadać tego w firmie. A po pracy biegnę szybciutko do domku bo remoncik mały mamy i trzeba kontrolować co się dzieję. I tak mija dzień za dniem... Aga - z pisaniem pracy mam tak samo jak Ty, nie mam weny ani czasu. Przelożyłam obronę na czerwiec. Miumiu przesyłam buziaki na pocieszenie, mam nadziję że wszystko się ułoży i wszystkie założymy topik \"szczęśliwe mamusie\" :) :) pamiętaj, że masz nas i zawsze możesz na nas liczyć!! Kathreenko trzymam mocnooo kciuki oby ten miesiąc okazał się szczęśliwy :) Ja osobiście jak poprzednio nie patrzę na dni płodne czy nie, kochamy się codziennie lub co dwa dni więc chyba muszę trafić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×