Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Witam was wszystkie :) postanowiłam do was dolaczyc mam nadziej ze nie macie nic przeciwko temu ?? Zaczynam 3 cykl staran. Do niedawna myslalam ze zajsc w ciaze to zadna sztuka ?? a tu niestety. Nie wiem juz co o tym myslec mam nadzieje ze z nami jest wszystko w porzadku :( jeszcze nie byłam u gina ,ale postanowilam sie wybrac w tym miesiącu. Od 8 lat bralam tabletki pól roku temu postanowilam z tym skonczyc. Mam nieregularny okres raz co 23-28 i jest mi ciezko wyliczyc dni plodne . Musze sie kogos poradzic bo zwariuje . Jesli pozwolicie dopisze sie do tabelki . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
witaj hugisia w sród nas miło że sie dołączyłaś witamy w naszej "internetowej rodzince":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka - my w cyklu w którym zaszłam w ciąże też zachowaliśmy post, tyle że od początku cyklu. Staraliśmy się żeby plemniczki były dorodne :) zaczęliśmy staranka dopiero w dni płodne, mieliśmy co 2 dni - w praktyce wyszło co 1,5 ale poskutkowało. Do tego podkarmiałam męża ciastkami owsianymi bo tam dużo cynku. Może coś w tym jest, że lepiej podhodować żeby plemniki były silne i dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matai - masz rację, dlatego ten fakt postanowiłam odnotować, bo może coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam:( kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....3............30.0 5 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....4.........ok.19.05 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....10..........30. 05.....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. ....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie nie udało się ale o dziwo nie ryczałam bo wcześniej mierzyłam temperaturkę i spadła więc już wiedziałam w tym miesiącu planuję trochę poposcić ale tylko kilka dni bo nie wytrzymam np miesiąca, mi jak brakuje seksu to jestem zła rozdrażniona i wiecznie się kłócimy a to też nie wpłynie dobrze na starania... ja bym się załamała jakby moja siostra zaszła w ciążę ma 3 dzieci i wystarczy, nie zniosła bym widoku ciąży na codzień a potem niemowlaka...wyprowadziłabym się... teraz już naprawdę nie wierzę że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugosia witaj w gromadzie🌼 kamila przykro mi.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Aga, Kamila przykro mi, ze jednak przyszła :( Witaj, Hugosia i pisz z nami:) Pozwolę się dopisac do tabelki kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....3............30.0 5 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....4.........ok.19.05 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....10..........30. 05.....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. ....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Pozdrawiam i miłego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
aga25- nie martw sie kochana wiem jak to jest ale głowa do góry trzeba wierzyc że będzie dobrze ja czekam na jeszcze jedna @ w czerwcu i pozniej znowu zaczynam starania choc pewnie znowu będe sie bac zeby wszystko było ok ..ale w końcu u nas tez przecież musi byc dobrze nie?!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Jak tam po weekendzie, piękniusio było.. pogoda cudna, wszytsko kwitnie albo zaraz będzie, aż chce się żyć. Chociaz ja chyba załapałam doła... :O Dołuje mnie ta sytuacja z M, brak strania, mało...brak jego w domu...To wynajete mieszkanie, w którym wczoraj byłam, bo pojechałam mu życzenia urodzinowe złożyć. Wkurza mnie to i jak o tym myślę adrenalina mi rośnie na maksa :(:(:( Sylka...Kochanie bardzo się cieszę i serdecznie Ci gratuluję, Twojemu M oczywiście też :):) To musi być wspaniałe przezycie...dbaj o siebie, bo teraz potrzebujesz dużo dbania i dopieszczania :P Całuję mocno ❤️❤️ Miłego dziona Lejdis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie i dziekuje za miłe przyjecie :) . W piątek dotałam @ :( . Ale była dziwna mialam ja tylko dwa dni a zawsze trwa tydzien . Hmmmmm. Zobaczymy . Dopisuje sie do tabelki kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....3............30.0 5 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....4.........ok.19.05 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....10..........30. 05.....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. ....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 ..... 3 ........1.06 ? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugosia taki krótki i skąpy okres czasem nie jest okresem tylko plamieniem które moze wystapić w ciaży, ja bym chyba dla pewności zrobiła test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj puściutko na forum,ojojojoj.....co tam u Was panienki słychac?!ja po wzorajszym mega długiam spacerze z narzeczonym i synkiem jestem kompletnie wyczerpana dziś na dzien dobry musiałam sprzątac bo troszke sie błagan zrobił a dla mnie to wyzwanie,i takie spacer i takie sprzątanie bo po wypadku czekam na rekonstrukcje kolana;/i teraz zaczeło mnie ostatnio włąsnie coraz bardziej boleć,byłam w szpitalu i powiedzieli zę niestety ale nie jest ono juz stabilne i musze zacząć nosić stabilizator no i własnie tak z M rozmawialiśmy czy by nie przerwac starań o dzidzie ze wzglądu na stan kolana;(ale w sumie to nie o tym chciałam sie rozpisac;)bo mam do Was dziewczynki pytanie...pojawiło sie takie łądne słoneczko i czas zacząc odkrywac troszke ciała,nie jestem małym grubskiem wiec jeszcze wolno mi nosic krótsze spódniczki czy spodenki ale takie co chociaż tyłek zakrywaja nie takie a \'la paski szersze do spodni i chciałabym sie dowiedziec co radzicie na ujędrnienie skóry po zimie i na mały cellulit bo chyba coś tam sie zaczyn robić w kierunku tego na moich udach...acha,tylko nie dietki błagam bo silnej woli nie mam:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
hej mam pytanko dlaczego 6 dni po spodziewanej @ test wykazal 1 kreseczke robilam test bobo-test mimo ze pisze ze mozna robic o kazdej porze dnia. zrobilam z drugiego moczu nie tego rannego a dalej nie mam @ jutro rano robie test mam nadzieje ze beda 2 kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....3............30.0 5 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....4.........ok.19.05 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....10..........30. 05.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 ..... 3 ........1.06 ? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża........wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina - ja używam kosmetyków różnych firm, które mają w nazwie SLIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela napisz jak tam poranny teścik, tylko on rozwije twoje wątpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie tu pusto:( katarina niestety sama mam problem ze skórą celulitem i ogólnie sylwetką więc za bardzo ci nie poradzę ale wydaje mi się że każdy balsam coś pomoze przy regularnym stosowaniu Sylka ładny wpisik w dolnej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
niestety po raz drugi 1kreseczka :( nie wiem juz dlaczego ;/ nigdy mi sie okres nie spoznial ;/ od 10lat jak byl regularny tak teraz nie ma go wogole ;/a test wykazuje 1 kreseczke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela albo jeszcze jest za mało hormonu wykrywanego przez test albo owulacja była przesunieta i okres się opóźnia ja jak zaczęłam staranka to na początku miałam nieregularne okresy pewnie przez stres, im bardziej chcemy żeby nie nadszedł tym więcej się spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela - musisz jeszcze poczekać, albo na @ albo na zrobienie za parę dni kolejnego testu, jak do jutra rana nie dostaniesz @ sprawdz jaką masz temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
gdzie mam sprawdzic temperature...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela - ja zwyczajnie zmierzyłam temperaturę pod pachą i miałam 37,1 nie będąc chora, a moja normalna to 36,6, za parę dni testem potwierdziłam ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mierzenie temperatury coś da, bo ona spada przeważnie dzień przed lub w dzień okresu choc w ciaży powinna być koło 37,2-3 wiec może jednak coś ci to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że kilka dni przed @ ja tez miałam 37,1 a potem spadła więc to nie jest pewna odpowiedź gdybyś mierzyła cały cykl to wiedziałabyś ile dni już jest wysoka i wtedy to mogłaby być odpowiedź czy jesteś w ciąży czy nie najpewniej zrobić badanie krwi albo cierpliwie czekać i jak najmniej stresu bo to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, ale jeżeli już jest około 36,6 to znaczy że @ przyjdzie, a jak około 37 to można mieć jeszcze nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak poniżej 37 raczej szanse są bardzo niewielkie Angela ale najlepiej jest mierzyć temperature w pochwie tuż po przebudzeniu, przygotuj wiec termometr wieczorem żebyś rano nie musiała szukać go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczynki :) Hej Angela 🌻 Faktycznie pusto tu u nas ostatnio...mam nadzieję, że z resztą wszytsko OKI. Buziaki ślę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odezwijcie się:) dajcie choc znak życia, najlepiej podwójnego:) mykam do pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
hej jak mierzylam ostatnio temp to mialam 37.2 - 37.5 i okresu nie widac... ale to pod pachą wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×