Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Wysoką masz temperaturę, więc możesz mieć jeszcze nadzieję. Ja mierzyłam pod pachą i moje 37 potwierdziło pozniej testem ciąże. Pozostaje Ci czekać i jak @ nie przyjdzie za parę dni ponowić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
moze ja po prostu zle wykonuje ten test... zreszta czego oczekiwac po blądyce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Miu ❤️ skrobnęłam Umnieś spadek formy , jakiś chwilowy dołek. Byłam wczoraj u lekarza (5dc). Nie przespisał mi clo bo powiedzial, że to już za późno - no dobra - wkońcu to lekarz i chyba wie co robi? Czytałam, że dziewczyny nieraz biorą od 5 dc, no ale mniejsza... Przepisał mi za to bromergon. Ostrzegł mnie, że poczatkowo mogę się po nim źle się czuć i miał rację. Głowa mnie boli od rana.Jakaś taka do niczego jestem.Jutro ide do niego i zobaczymy co dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreenko...wrescie się odezwałaś :) ja tez Kochana zaliczam doła...choc pogoda piękna i słońce zazwyczaj mnie dobrze nastraja. Brałam bromergon...i zaczynałam od 1/4 tabletki raz dziennie na noc. To było na zbicie prolaktyny...bo niby w normie, ale jak się chce dzidzię to jednak trzeba zbić :) Faktycznie....bolała głowa i samopoczucie u mnie było fatalne... A potem te całe zawirowania związkowe i przestalam brać...:O Ale u mnie w pracy dziewczyny biorą.... i w drugiej części cyklu luteinę. Kathreenko jutro skrobnę, bo mam kociołek :P Trzym się Słonko 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Miumiu ❤️ 🌼 no to mamy obie humorek do bani ;-( dzięki za info o bromergonie. Ja tez niby nie mam przekroczonej prolaktyny, ale miałam 2 razy delikatny mlekotok.. Głowa mnie nap... rza jak nie wiem po tym jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laseczki, widzę, że nastroje to dzisiaj nie najlepsze. Ja tez w niezbyt dobrej formie - mam @, planowaną bo ten mies sobie odpuscilam z uwagi na leki. miumiu, Kochana u Ciebie to na zmiane dołki i górki... Chyba hormonki to też się wahają??? A Jak efekty terapii? Sylka - wreszcie uzupełniona pięknie tabelka ;-)))) A to już po raz 2-gi bedziesz mamą. SUper. Ile czekaliście poprzednim razem? Agela - zrob sobie test krwi, daje 100%. Z temperaturą to jest różnie Katrhreenko, przetrzymaj ten ból... Robiłaś sobie badania? czy ten gin twoj daje ci co uzna za stosowne?? Szkoda mi, że tak źle leki przyjmujesz. U mnie tez zawsze był z tym kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka - za pierwszym razem czekałam 4 lub 5 razy dokładnie nie pamiętam, bo wtedy nie liczyłam cykli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Sylka GRATULACJE !! szczęściara z Ciebie :) I ja mam kiepski humorek :( wykryto u mnie paciorkowca w jamie ustnej. Od dziecka miałam problem z migdałami i gardłem, ciągłe anginy i bóle gardła. W końcu okazuję się, że to wszystko przez te bakterie ehhh teraz pewnie będą faszerować mnie antybiotykami co wiążę się z przerwą w starankach... ciekawe na ile miesięcy... w czwartek mam wizytę u lekarza więc wszystkiego się dowiem. P.S taki ze mnie kierowca, że wczoraj o mało tir mi w dupke nie wjechał - wymusiłam pierszeństwo hihi ale strachu się najadałam :P Dziś na allegro zamówiłam sobie zielony listek początkującego kierowcy. Niech uważają na mnie na drogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
Hej dziewczyny :) mierzylam rano temperature pod pachą i mialam 37,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Angela zrób badanie krwi i będziesz wszystko wiedziała Melcia :D ze mnie też taki dobry kierowca;) wczoraj mnie też głowa bolała ale dzis jest na szczęście lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ANGELA żeby potwierdzić ciąże temperaturą trzeba po pierwsze mierzyć ją cały cykl,ja też ostatnio zrobiłam sobie nadzieje bo miałam 37,7 w dniu spodziewanej @ a jej nie było no i przyszła następnego dnia,poza tym temperature mierzy sie w pochwie bo tylko stamtąd mozesz uzyskac wiarygodny wynik bo pod pacha wystarczy ze organizm zareaguje na taka pogode jak teraz i ta tempka jest wyższa,zmierz sobie teraz temp w pochwie i jak bedzie powyżej 37 to zrób betke...trzymam kciukersy:D u mnie ze starankami niestety ale trzeba bedzie troszke wyluzowac ze względu na zdrowie ewentulnego mleństwa ponieważ teraz zaczynm naswietlanie nogi,znaczy sie dowapnianie na magtroniku po wypadku ale to bedzie tylko 10 zabiegów i bede mogła dalej sie starac...z moja nogą a rczej z jej mięśniami nie jest dobrze,mam odwapnienie i zanik 3mięśni trzymających kolano więc teraz dzień w dzień jeżdże na rehabilitacje;( i mam dietke rozpisana ale przynajmniej troszke sie wyrobie na wakacje;) pozdrawiam dziewczynki i odzywajcie sie częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda84
Bardzo chcę dzidziusia ale mam problem z zajściem w ciążę ! Od 5 miesięcy bardzo intenstywnie z mężem nad tym pracujęmy i co NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy nie prowadziłam kalendarzyka, nie mierzyłam temperaturki, moje cykle nie są do końca regularne przeważnie 27 ale zdarza się 24 lub 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda84
DZIEWCZYNY POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc...MAGDA z zajściem w ciążę nie jest tak łatwo;(też tak n początku myslałm,byłam bezposrednio po odstawieniu tabletek anty co powinno niby ułatwić zaciążenie ale niestety...na moje szcześćie mam terz regularne cykle,znaczy sie 3 były zobaczymy jak bezie dalej:)nie starajcie sie za intensywnie z mężęm bo plemniki będą \"słabej jakośći\".lekarze radza co dwa dni w okolicach owulacji a do tego czasu troszke na wstrzymanie:D tutj koleżanka ostatnio 2 razy z mężem sie pstarała w ciągu całegocyklu i zadziałało co bardzo nas dobrze nastroiło:D tk po 6 nieudanych cyklach wybierz sie poprostu do gina i powiedz mu co i jak,pewnie najpierw trzeba bedzie uregulowac cykl zeby było możliwe obliczenieowulacji...trzymaj sie i sie odzywaj...tutaj znajdziesz pocieszenie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda84
Tak tu masz rację ! Nigdy nie pisałam na takim forum ale im nas więcej tym łatwiej a od Was można się dowiedzieć różnych ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda przede wszystkim wrzuć na luz, im bardziej chcesz tym trudniej, taka jest prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
Sylka28H to juz 11 dzien bez @ ... pozatym u mnie nie zapowiada sie na @ bo nie mam zadnych oznak zeby miala przyjsc....a pozatym zawsze mialam napięcia przedmiesiączkowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane 🌼 Witam nowe dziewczynki 🌼 Ja jestem 2 dni przed @ a mam zero objawów i oczywiscie dzisiaj sie juz nakrecilam, ze moze jednak sie udalo ;) Zwykle 3-4 dni przed @ mam napiecie przedmiesiaczkowe, jajniki daja znac o sobie a poki co cisza, wiec postanowilam sobie zmierzyc temperaturke rano i wyszlo mi 37,1 mierzylam w pochwie. No i nie wiem co mam myslec, test ktory mi wyszedl negatywnie robilam rowno w 6 dzien po owulacji wiec sobie tlumacze ze moze to za wczesnie dlatego nic nie pokazał. Z dziwnych objawów to piersi mam nienaturalnie duze, wieksze niz zawsze przed okresem. No i kurcze nie wiem juz co myslec, pozostaje mi czekac do soboty, jak do tej pory nie bede miala objawow @ to zrobie sobie test. A z takich przyziemnych spraw to planujemy sobie kupic ogródek dzialkowy i wlasnie dzisiaj chodzilismy i rozwieszalismy ogloszenia, mam nadzieje ze cos z tego bedzie ;) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela - skoro miałaś regularne cykle a teraz takie spóznienie to możesz mieć nadzieję, zmierz sobie jeszcze tempkę jutro rano, a jak dalej bedzie podwyższona to kup ponownie test, powinien coś wykazać, ja polecam płytkowe testy (strumieniowych nigdy nie umiałam zrobić). Wiem, że dziewczyny Ci piszą, aby tempkę mierzyć w pochwie, ale jak chodziłam przed ślubem na nauki naturalnego planowania rodziny, to prowadzący mówił, że można mierzyć temeraturę zwyczajnie pod pachą lub pod językiem. Ważne, aby mierzyć w tym samym miejscu, o stałej porze i cały cykl, wtedy skok jest już wymowny. Napisz koniecznie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanko do Was kobietki ...czy przygotowujac sie do ciazy zmieniacie diete? czy zaczynacie dbac jakos szczegolnie o wasze ciało; basen?silownia?joga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela...
witam was dziewczyny ;) no dzisiaj znowu 37,4 ... i 12 dzien bez @ a noi zeby tez nie bylo zbyt wielkich ojawow jak na to zebym miala byc w ciazy tez nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela to moze zrob sobie badanie krwi, bedziesz miala pewnosc. Ja dzisiaj tez 37,1 nadzieja coraz wieksza ;) Milego dnia wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Angela-dobrze koleżanki mówią zrób sobie badanie z krwi na hcg.Wtedy wszystko będzie jasne.Poza tym jak pamietam ja najpierw zrobiłam tez test zaraz po tym jak nie dostałam @ i wyszedł negatywny ale za jakiś tydzień powtorzyłam i juz był pozytywny.Badanie z krwi jest najpewniejsze. Ja narazie odpuściłam wszelkie starania chcę poczekac do @ w czerwcu i zobaczyć czy wszystko wróciło do normy.W poniedziałek wybieram się do innego lekarza zobaczymy czy kaze mi zrobic jakieś dodatkowe badania czy tez powie że tak sie stało i trzeba sie dalej starać.zobaczymy Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
na badanie krwi lekarz nie chce mi dac skierowania.... powiedzial ze jak test bedzie pozytywny to wtedy da mi skierowanie zeby potwierdzic ciąze a mowi ze teraz szkoda 40zl na badanie ;/ a pozniej bede miec za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
u mnie hcg kosztuje cos koło 35 zł ale nawet gdyby kosztowało 50 to chyba bym zrobiła prywatnie bo by mnie skrecało poprostu i nie załowałabym na to pieniedzy.Ale to twój wybór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamila trzymam kciuki:) ale coś czuję że się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
mnie tez nie jest szkoda pieniędzy... ale u mnie nie ma gdzie tego zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela - myslę, że niedługo się wszystko wyjaśni. Może zrób jutro jescze raz test ciążowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym dla pewności udała się do lekarza, skoro test jest negatywny a okres spóźnia się dość długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×