Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Karo Gratuluje, chociaz to bylo wiadome ;) Teraz zdrowo sie odzywiaj i w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie młoda mamaa
KARO gratulacje, nie bądź czarnowidzem, bo jesy super!!! Aga, uszy do góry🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcięło mi posta:/ Karo czuję to, tak jak ty czułaś że się udało wczoraj wydawało mi się że jestem silna a dziś najpierw w pracy kolejna powiedziała że jest w ciąży, potem "rozmowa" z przyjaciółką, z którą sie ostatnio zupełnie nie mogę dogadać, potem zazdrosć że Tobie Karo się udało naprawdę ci gratuluję i moge sobie wyobrazić twoje szczęście w tej chwili:) ale trochę kłuje zazdrość że ja też nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo przepraszam, nie powinnam była pisać tego w ten sposób, to jest Twój dzień, pewnie najszczęśliwszy dzień w życiu i ciesze się twoim szczęściem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - nie martw sie, rozumiem cie. Ja wam wszystkim zycze tyle szczescia co mnie spotkalo, a tak wogole to jestem pewna ze wam tez sie szybko uda! NAPRAWDE!! Ale Aga - przeciez dopiero za tydzien jest termin na @ dlacdzego mowisz ze sie nie udalo? Ja trzymam kciuki, badz dobrej mysli, tak trzeba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE :):):) Oby wiecej takich wieści.... Nam wszytskim życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Karo że mnie rozumiesz:* chciałabym aby w moim przypadku sprawdziło się że do trzech razy sztuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie smutno, własnie się dowiedziałam, że była żona mojego M jest w ciąży... :( Nie chciała, wpadła... tak to juz jest. Mam z tego powodu lekki dołek, a raczej jestem zł. Idę wziąć prysznic i przespać złość. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka ja jestem wieczorami akurat dzisiaj wybylismy ale ogolnie to jestem tu caly dzien ;) Kochane, dzisiaj dostalam oferte wspolpracy z wlascicielem pewnej bardzo dobrej restauracji, bede odpowiadala za poczte e-mail,oferty itp. Praca od 10.00 rano 2-3 godzinki, narazie na probe bez umowy, bardzo dobrze platne, a potem jesli sie dogadam z szefem to da mi umowe na pol etatu :D Jestem wniebowzieta, bo za 2-3 godz dziennie tyle kasy to az niemozliwe :D No i moze przestane tak sie angazowac w te staranka, to i pewnie szybciej zaciaze :D Ogolnie jest super :) miumiumiu nie przejmuj sie ex, Ty tez bedziesz w ciazy i najwazniejsze, ze planowanej. Chociaz rozumiem Cie doskonale, jak w styczniu siostra mojego chlopa urodzila dzidzie, to plakalam na pol z radosci, bo naprawde zycze jej jak najlepiej ale musze przyznac ze tez troche mi przykro bylo ze to nie ja tam leze ;( Kurcze wiecie, ja juz odkad liceum skonczylam to czulam taki instynkt macierzynski i mimo ze wtedy jeszcze nie bylam w zwiazkach takich w ktorych chcialabym urodzic dziecko, to jak zdarzalo mi sie robic test, to modlilam sie zeby byl negatywny i jak taki byl, to mimo wszystko jakas taka przykrosc byla... Ech to sie pozwierzalam a teraz ide poczytac kafeterie, bo spac mi sie jeszcze nie chce ;) A jutro po 15.00 rozmowe mam z szefem, 3majcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczynki nie ma was a ja mam strasznego dola :( No nic ide spac, moze jutro bedzie lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Ja już od 7.30 w pracusi, ale chyba znowu będzie ....plaża :) Kamka jak tam ? Trzymam kciuki i czekam na wieści :) Może będzie dobra passa... :):):) Kamila... no to super z pracą, życie zawodowe tez jest ważne, a jak sprawia przyjemnośc i jeszcze są pieniązki to super. Czekamy na info jak poszło.... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo....no qrde...opowiadaj jak było... Tak lubie łzy szczęścia :) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Karo opowiadaj! Kamka jak tam test wyszedł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! :) :) :) Bylo SUPER!! Powiedzialam mu tak jak wam mowilam (najpierw wyniki badan z ktorych nic nie zrozumial a potem test) i taki byl szczesliwy!! malo co sie nie rozplakal, caly czas mowil ze to nie mozliwe ze nam sie tak szybko udalo, ze tak dobrze nam sie uklada! potem od razu dzwonil do babci, do mamy, itd. ale szczescie!! Poszlismy do restauracji do wszystko uczcic i caly czas mowil ze \"no niemozliwe\"!! i caly czas lezki w oczach. A jak juz poszlismy spac to nie mogl usnac i ciagle mnie budzil i sie pytal o to i tamto (apropo ciazy), taki zestresowany! mowil ze musimy sie modlic zeby szystko bylo dobrze itd... No mowie wam ale super wieczor.... :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka81
hej dziewczynki..u mnie jedna kreska...smutno mi bardzo ale co zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka - jak test, no pisz! Kamila - super z ta praca, i rzeczywiscie moze mniej bedziesz myslala o starankach, to napewno sie uda :) miumiu - nie martw sie i ty szybko bedziesz w ciazy, napewno!! no i w planowanej, to chyba jeszcze lepiej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka - a jest moze jeszcze szansa? Moze za wczesnie? jak sie czujesz? jak na @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka wiem co czujesz ja to miałam już dwa razy ale bedziemy sie starały w tym cyklu i razem bedziemy testować musimy sie trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja rowniez staram sie o dzidzi. Zapytam skromnie czy przyjmiecie mnie do swojego grona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem tyle tu już Agnieszek :D hehe żartuje jasne a który cykl sie starasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri ja sie staram dosc dlugo, bo rok z przerwami :) tzn staram sie tak nie mozna tego nazwac, wychodzilam z zalozenia \"bedzie to bedzie\" nie ma :( moze teraz sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a ile masz lat ?? a zreszta wpisz sie do tabelki. Rok to długo a masz zamiar teraz starać sie już tak jak my czy dalej jak bedzie to bedzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka - daj znac jutro czy @ przyszedl czy nie ok? pa, milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim 🌻 Karo - eehhhhhhhhhhhh zazdroszcze ;) kamka - nic się nie martw kochana, pomyśl sobie, że masz już jedno dzieciątko a my tu w większości dopiero o pierwsze się staramy. Bedzie dobrze 🌻 Agnieszka - Witaj u nas 🌻 Ja kochane byłam wczoraj u ginki - no i okazuje się, że sprawy się trochę skomplikowały przez tą prolaktynę cholerną :O Czeka mnie kolejny miesiąc monitoringu i badań - mam już trochę dosyć, no ale...czego się nie robi. Jeśli prolaktyna po raz kolejny wyjdzie mi za wysoka to zaczynam leczenie. Ginka powiedziała, że przy takim poziomie PRL można oczywiście zajść, ale szanse na donoszenie (znaczy że ciąża przetrwa pierwszy termin @) są znikome. Więc w sumie się cieszę, że nie zaszłam w tym cyklu. Mimo wszystko jest naprawdę spokojniejsza i bardziej optymistycznie nastawiona niż byłam zanim znalazłam tą moją super ginekolog. Poprzedni 3 lekarze mnie w zasadzie olali i tylko ona się zagłębiła w sprawę i okazało się, że miała nosa. Teraz jak już wiem co mi jest to można to naprawić, szczególnie że ten poziom PRL jest wyższy tylko o 2 jednostki - więc niewiele, mogło być gorzej. No miłego dnia Kochane - nowe dziewczyny dopiszcie się do tabelki jesli macie ochotę:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jakaś zniżka formy, przez te wczorajsze newsy...:( tzn te moje o ciązy ex zony mojego M jakaś jestem do d... Najgorsze, że ona NIE CHCIAŁA już więcej dzieci. :(:( Ja od jutro \"zaczynam działalność\" ...codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszko* :) Ja też dopiero wczoraj doszłam, a czuę się jak u siebie..:) Takie tu miłe ciepełko i serdeczna atmosfera. Mamy wszystkie nadzieję...że będziemy niebawem przy nadziei. A niektóre już są.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu - no tak to jest z tą formą...myśmy się miesiąc temu dowiedzeli, że siostra TZa jest w ciąży - TZ zły bo to jego mała siostra i jakiś typ odważł się jej zrobić dziecko ;) (już mu przeszło, bo chłopak miły i odpowiedzialny), a ja pomimo, że siotre jego bardzo lubię i życzę jej z całego serca jak najlepiej - no to swoje też przeryczałam - że jestem stara, że mam coraz mniej czasu, że nam się nie udało jeszcze, że jesteśmy ostatni w TZa rodzinie z "młodych" którzy nie mają jeszcze dziecka, że na pewno wszyscy po cichu uważają, że to moja wina. Czułam się normalnie jak wybrakowana i upośledzona pół-kobieta. W życiu nie wyobrażałam sobie, że to moża AŻ TAK trzepać po mózgu :O Przeszło mi dzięki Bogu póki co, ale .....rozumiem cię bardzo dobrze - szczególnie, ze to ex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.................... ...... kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3............07. 02... kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1............26.0 1... valeri..........Aga..............28.....3..........3-5.0 3....katowice Kathreen .... Kasia ...........31.....6..........13.02......Wr miumiumiu....Kasia....................1..........1-6.02. ..ok.Wawy Agnieszka*....Aga.............22.....7...........25.01.....Podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×