Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

znowu nikogo nie ma:( no nic popisze sama ze sobą;) ogólnie u mnie jest do bani, praca jak zwykle:O, dziecka mnie ma, obrona będzie przełożona.... no tym weselu na które idziemy panna młoda będzie z brzuszkiem :( i dołek jeszcze większy, cholera mnie bierze bo my 2 lata po ślubie chcemy bobasa i nic, oni się znają kilka miesięcy i wpadka i przyśpieszony ślub:( kurcze żebym się chociaż realizowała w pracy zawodowej to miała bym jakiś cel a tak??? dobra już nie marudze i idę spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Lejdis :) ja juz wyturlalam się z dolka - dzieki za mile slowa kochane 🌻. Siedze i tyram, same nudy. @ już ma 3 dni opóźnienia :O jakoś nie jestem pozytywnie nastawiona i czuje że prędzej mi kaktus na dloni wyrosnie, niz zajde w ciążę... Co tam u was? Straszna tu cisza, a kurcze jak ktos wczesniej zauważyl to dopiero polowa 2008 roku - mamy jeszcze kupe czasu. Włąsnie sobie uświadomilam, że jak nie zaciążę w czerwcu to już nie urodzę przed 30stką, ale ...kto by się tam przejmowal cyferkami ?:) Brzuszki jak tam u was? Melcia i matali - wrócilam niedawno z Podlasia ❤️ - cudnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madu 3 dni i nie zrobiłaś testu?? niezła jesteś;) a tak na serio to po pewnym czasie się obojętnieje na takie szczegóły.... ja chciałam urodzić mając 25 lat więc mam jeszcze max 2 miesiące na zajście w ciążę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....10..........30. 05.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 ..... 3 ........1.06 ? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolskie kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Właśnie uaktualniłam tabelkę. Pozdrawiam Was mocno🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna🌼co się z Tobą dzieje?Nie widzę Cię na żadnym topiku.Odezwij się jak będziesz mogła.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczynki:) szkoda że topik upada:( ja się chyba zaczynam nakręcać bo dziś w pracy czułam kucie w podbrzuszu i od razu głupie myśli że może jednak:O a przecież wiem ze niestety nie:( idę spać, na szczęście już ostatnia nocka mineła bo mam na dziś urlop bo jutro rano uczelnia czeka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Jak tam dzień Wam mija? Madu - jak tam? No 3 dni spóźnienia to juz coś. Daj znać bo strasznie ciekawa jestem 🌼 wiem, że z kazdym miesiącem traci się coraz więcej wiary w to, że sie uda, ale przecież musi się wkońcu udać ! Tym bardziej, ze Tobie nic w zasadzie nie dolega. Badania są ok. Wszystko tak jak ma być, no tylko ta prolaktyna na górnej granicy, ale to tak naprawdę drobnostka. Trzymam kcuiki! Miumiu co słychac kochana? ❤️ Aga hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uaktualniam tabelkę niestety :( aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....11..........01. 07.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 ..... 3 ........1.06 ? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolskie kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pisalam ostatnio o tym ze wyluzowałam ze staraniami no i zadziałało :) nie dostałam okresu wiec pomyslalam zrobie test co mi tam no i wyszły dwie ładne kreski. Jeszcze nie moge za bradzo w to uwierzyc ale ciesze sie strasznie. Moze kazda z was powinna sobie zrobic taka przerwe nie myslec o staraniach i wtedy sie uda. Jestem troche zmeczona bo mam dalej nadgodziny. W nastepnym tygodniu zrobie jeszcze raz test dla pewnosci i wybiore sie do lekarza. pozdrowionka i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta gratuluję:) nareszcie coś zaczyna się dziac na topiku i może ta dolna tabelka szybciutko się rozrośnie tak jak ta górna:) skoro trzeba sie wyluzować to niestety nigdy nie zajdę bo mam teraz stresy przez te zakichane studia:( a jak z objawami przed okresem u Ciebie było? wiesz chodzi mi o brzuch piersi itp... coś kuło, bolało? czy nic nie czułaś?? ja jestem kilka dni po owulacji i trochę czuję brzuch, a to podobno wcale dobrze nie wróży:O zresztą miałam już cykle ze coś czułam i że nie mi nie było i zarówno w jednym jak i w drugim przypadki dzidzi nie było:( jeszcze raz gratuluję mamusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ❤️ Bardzo serdecznie Ci Kochana G*R*A*T*U*L*U*J*E !!!!!!! No super jakiś ruch w interesie, że tk powiem hihi 🌻 Jednak jak ta psycha na nas działa...aż strach. Teraz wakacje...posypią się dzieciaczki oj posypią :))) Madunia...zatestuj nie trzymaj nas w niepewności 👄❤️ Dziewczynki; Aga, Kathreenka, Melacia..Anna...❤️👄 calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. aga25_ jesli chodzi o objawy to pare razy zrobiło mi sie nie dobrze w pracy. Bolały mnie piersi i dalej bolą. A i brzuch mnie bolał jak na okres ale rozmawialm z kolezankami i one tez tak miały i słyszałam ze na poczatku brzuch boli bardzo czesto. Musze sie wybrac do lekarza zeby miec pewnosc ze wszystko w porzadku. Wtedy bede juz bardziej spokojna. Madu trzymam kciuki a i reszcie udanych staranych. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie niestety piersi nie bolą zresztą wogóle o czym ja mówię:O przeciez wiem ze tym razem nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25_ wiesz kazdy moze miec inne objawy. Nie mysl o tym za duzo jak @ nie przyjdzie w terminie to wtedy zrob test. Bedzie dobrze mi sie udało w 6 cyklu. od 4 cyklu mialam przerwe wiec trzeba sie wyluzowac i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak ale jakoś nie łudzę się.. ostatnio tyle mi sie problemów nazbierało że już nie wiem co jest dla mnie najtrudniejsze do przetrwania:( 21 czerwca podobno mamy mieć imprezę zakładową więc się upiję i odstresuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta gratuluje ;) Co do bólu brzucha to tez miewalam delikatny, i gin powiedziala ze to moga byc normalne objawy ale nie musza, wiec dla pewnosci przepisala mi luteine, prawdopodobnie niepotrzebnie ale lepiej dmuchac na zimne ;) Madu jak test?! Buzka dziewczyny 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA3395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA3395
WITAM,przypadkiem weszłam na kafe i siedze od 2 godzin i czytam...nie moge sie oderwac ,jestescie niesamowite wszystkie,ja jestem 30 letnia mama chlopca i dziewczynki i zaluje ze nie znalazlam takich kobiet jak wy gdy staralam sie o córe,było mi bardzo potrzebne takie wsparcie i zrozumienie chociaztrwalo to tylko (albo aż)pol roku,na pewno bedezagladac do was .trzymam kciuki za przyszle brzuszki i te z fasolka w środku:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny jeszcze nie moge w to uwierzyc, w przyszlym tygodniu wybiore sie do lekarza zeby miec 100% pewnosci, no i ze wszytsko jest ok. Ciekawe co sie z Madu dzieje bo jej nie było juz dawno u nas. Anka3395 czesc, no bardzo pomogl ten topik kazda z nas ma swoje dobre i lepsze dni a tutaj zawsze mozna z kims porozmawiac i wymienic sie doswiadczeniami. odwiedzaj nas ty jako doswiadczona mama mozesz nam dac tez zawsze jakies dobre rady. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miałyście chyba fajniutki weekend skoro nikogo nie było:) ja teraz miałam weekend na uczelni, pisałam że miałam przekładać obronę na wrzesień, promotor się zdziwił bo mam gotową pracę tylko trzeba dodać książek:O znalazłam jeszcze kilka w czytelni i planuję pojechać sprawdzić je, i tak pomyślałam że może udałoby mi się to dokończyć, no ale potem będzie problem ze złożeniem, bo dopiero w sobotę by mi to podpisał a potem musiałabym pojechać do bibliotek podbić kartę odejścia i do dziekanatu który jest otwarty w godz 9-13 gdy ja będę mieć pierwsza zmianę:O zreszta nie wiem czy się z tym wyrobię poza tym mam jeszcze egz za tydzień, poza tym nie mam wolnego tylko chodzę jeszcze do pracy a ostatnio czuję sie okropnie, jestem ostatnio przemęczona, i ciągle chce mi się spać, myślałam że to przez te noce ale w piątek rano wróciłam po nocy przespałam cały dzień a potem na noc nie szłam tylko poszłam spać no i cały weekend siedziałam a nie stałam ale i tak jestem osłabiona:O może to przez pogodę marzę żeby był już lipiec, żeby mieć chociaż spokój ze studiami... miłego dnia 🖐️ Madu coś już wiadomo co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) samanta - moje🌻 OGROMNE GRATULACJE LISICO :) 🌻 U mnie po staremu - @ przylazła jak zwykle, lekko opóźniona, ale jest. TZ własnie jechał z pracy z testem, jak przyszła - nie zdążyłam nawet siknąć (więc mam test w zapasie na przyszłość ;)). nie powiem, że się nie spodziewałam, bo oczywiście się spodziewałam w tej materii póki co życie nie jest mnie w stanie zaskoczyć. Zaraz uzupełnię tabelkę. Poza tym naprawdę myślałyście, że jak zobaczę 2 kreski na teście to nie przylecę tu, żeby wam o tym napisać? ;) Co tam u was? kathreen? miu? reszta dziewczynek? brzuszki jak wy tam? Karo ty pewnie już duża co?:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane... Madunia...cmok ❤️ no szkoda trochę, powiem, że już się podkręciłam, że może, może... no cóż, teraz trzeba dalej do przodu... 🌻 Ja miałam milusi weekend, pogoda cudna, leżałam sobie na tarasie, czytałam gazetki, napawałam widokiem mojej krwawicy pt ogródek :P M... ze zdwojoną siła nagle przyparł na mnie atak...i nawołuje do powrotu :P Żartuje trochę, ale to fakt...M chce, stara się, drąży, prosi, perswaduje itd... Cięzko mi znowu jemu zaufać, uwierzyć, że nie zrobi mi znowu tego samego. Kocham nad życie, ale trzymam się dzielnie, bo nie wiem czy chcę ciagle i w kółko przezywć to samo... A nie wierzę w zmiany, jego zmiany :O:O Chciałabym podjąc jakąs decyzję taką na 100% w te albo we wte...ale jakoś tak tkwię w zawieszeniu... Całusy Kochane...chyba piękny czerwiec Nam się szykuje. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta no gratulacje!!! Kolejna ciężarówka na naszym topiku. Zobaczcie -jednak ta psychika potrafi blokować, aż trudno w to uwierzyć jak bardzo. Samanta a jak było u Ciebie powiedz? Codzienne staranka, co drugie dzień czy po prostu - kiedy przyjdzie ochota? ;-) Madu.. ❤️no kurcze juz myślałam.. ale nic trudno - na każdego przyjdzie pora. Miu ❤️ 🌼 widzę wzrost temperatury. Rozumiem Cię doskonale, pewnie takie słowa cieszą i wogóle lecz gdyby padły jakieś konkretne deklaracje poczułabys się pewniej...no zobaczymy co będzie dalej.Jestem nadal dobrej myśli ;-) Ja postanowiłam na własną ręke wykonac badanie hsg - duzo mi ono powie i będę wiedziała na czym stoję. Może uda mi się jeszcze przed wyjazdem na wczasy. We Wrocławiu kosztuje ono 400 zł. Na kasę chorych moge zrobić, ale po wakacjach.Wole jednak mieć szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta po długiej przerwie. Nie było mnie tu trochę, bo po pierwsze długi weekend, który sobie i tak jeszcze o kilka dni przedłużyliśmy, a po drugie szkolenie. Samanta - wielkie gratulacje :-) :-) :-) Zgadzam się z Wami, że istotne, aby nie myśleć obsesyjnie o dziecku, ale zdrugiej strony zauważyłam, że im bliżej @ to takie myśli jednak przychodzą czy się udało. Mój M ma nadzieje, że nasz weekend pozwolił się odstresować i się udało. NO, ale zobaczymy. Jak na razie nie widzę żadnych objawów (oprócz urojonych), sądzę że nie będzie to ten miesiąc. Jakoś myślę, że następny będzie pomyślny. Na razie w panikę nie wpadadam. Obiecałam sobie, że za 2 mies jak dalej bedzie zero rezultatu zrobię badania i mój M też. No, zobaczymy, Aga - głowa do góry. Ciąża u każdego przebiega inaczej, więc objawów możesz nie mieć takich jak inni. A widzę ze znowu w doły popadasz. Może wybierz się do lekarza i poproś o jakieś lekkie proszki na uspokojenie. Miumiu pozotywnych rozmyślań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje Drogie...muszę Wam sie pochwalić....dziś n dwóch testach ujrzałam 2 KRESKI....rany ale się ciesze, ale w doln tabelkę wpisze sie po pierwszej wizycie u lekarza planuje ją tak za ok 2-3 tygodnie...jak narazie zadnych objawów oprócz braku @ nie ma:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina no rewelacja, trzymam kciuki!!!! Dziewczęta, gdzie jesteście. Topic obumiera :-(( :-(( :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina moje gratulacje ! 🌼 no tak, lato sie zbliza, ptaszki spiewaja to i w ciąże łatwiej zajść ;) Czego pozostałym dziewczynkom rowniez zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×