Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

miumiumiu - fajjjjny ten sklap tchibo!Gites portki tam znalazlam - chyba kupie! i pidżamke maja tam fajną z tej wiosennej kolekcji. Kathreen - widzisz tak to jest z tym allegro - jeszcze nigdy nie kupowalam tam żadnych ciuchów - zwykle ksiazki kupuję i tez sie troche wahałam. Tymaczsem problem się sam rowiązał dzieki welurowi. ;) Chyba w weekend skocze na jakies cichowe zakupy - 100 lat nie byłam. Ostatnim razem chyba w okolicach czerwca zeszłego roku. jestem chyba mało typową kobieta bo kupowanie ciuchow mnie irytuje - zazwyczaj jak juz musze iść kupic cos z ubrania to wchodzę, wybieram, przymierzam, kupuje i wychodzę. A już nie daj Boże jak z TZem musze iść na zakupy ciuchowe - on to normalnie jak rasowa baba się zachowuje - musi oblecieć wszystkie sklepy, żeby się zastanowic co chce, a potem wraca do wybranych spędza w nich kilka godzin i wybiera. Masakra normalnie. Za to ja odbijam sobie w księgarniach i drogeriach kosmetycznych :D ashia - trzymam kciuki!! ❤️ Dziewczyny jeszcze 2 h i weeeeeeeeeeeeeeeeeeeekend! p.s. z tym Prosiaczkiem to niedługo bedzie na serio jesli czegoś ze sobą nie zrobię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melcia ta @ będzie na bank!!! nie liczę na nic nie mam żadnych przeczuć a samopoczucie takie jak zawsze przed@ spoko wiedziałam,że tym razem się nie udało ale trzymam kciuki za inne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam drogerie Madu. Super Pharm - rossmann. Jak tylko pokazuje się nowa gazetka to studiuję co mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu :):) cieszę się, że Ci się cos spodobało w Tchibo...:) Tam co poniedziałek jest nowa kolekcja. Jeju ja mam jeszcze godzinkę HURRRRRRAAAAAAA !!!!! Kathreenko widzisz..papierka jeszcze nie dostałam, ale się szykuje :P dostałam cynk :P Co do allegro...ja tam duzo bardzo kupuję. Własnie zakupiłam sobie czapkę spydera na narty :P wiosna juz co prawda, ale dobra cena była i kolorem mi pasowała...hehe Też często kupuję rózne okazy roslinek, które są trudne do dostania w sklepach ogrodniczych. Juz kilka mi rosnie w ogórdku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Miumiu - ciesze się baaardzo ❤️ no już chyba moge gratulować :-) Jesli chodzi o Allegro to ja pisałam głównie o ciuszkach, że boję się kupowac w ciemno. Ale tez kupiłam parę rzeczy, głównie do domu. Ostatnio fajne firanki (typu spagetti), ale najpierw obcykałam je w OBI-im. No i kocyk bałam się trochę ale jest rewelacyjny w dotyku polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen :):):) jeszcze papiórka ni ma, hehe Ale dzięki :P Ja tez często zobaczę coś w sklepie i konktretnej rzeczy szukam na allegro. Lubię sobie tam szpewrać i wyszukiwać...:) Jutro Dzień Kobiet... w tym roku taki będzie nijaki, bo to sobota i nie ma mnie w pracy.... A moje chłopaki w domu nie uznają...mówią, że ja mam dzień kobiet caly rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahahahaha No pięęęękny...ten bukiecik :):):) 1967 ... 🌻 Duża Buźka CMOK 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajny bukiet, ale tylko bukiet bo facet nie w moim stylu:P madu przykro mi że znów się nie udało:( ale nie trać nadziei nie wiem co mam myśleć bo dziś napisałam smska do mojej przyjaciółki że wprawdzie do @ jest kilka dni ale czuje brzuch, to nie jest ból ale czasem zakują jajniki a czasem po prostu czuję brzuch na dole cały. po prostu czuję ale to nie jest taki zwyczajny ból, ale tak jakby ból... kurcze nie umiem tego opisać no i ona mi odpisała że rozmawiała kiedys z jakimś lekarzem i jej powiedział że nie powinno nic boleć, bo jeśli boli to na pewno dziecka nie ma:( do tej pory czułam i wierzyłam że będzie ok ale teraz to ze mnie wyparowało, może ona ma rację to tylko moje pragnienia były... ale myślałam że może coś tam w brzuszku dobrego dzieje....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy dziewczyny w tamtym roku kupiły wódkę i wlały do coli i w pracy piły!! tyle że ja pracuję na produkcji szyjąc!!! i można sobie rękę zaszyć jak się w głowie zakręci:p a mój mężczyzna też nie pali się do takich świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - mnie brzuch bolal kilka dni, od poczatku (kilka dni przed terminem niespodziewanej miesiaczki) do kilka dni po terminie. To normalne, w razie ciazy szystko sie tam "przestawia" hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślałam, no ale po tym co ona mi powiedziała to się przestraszyłam że jednak to źle że coś tam czuję.... i w gazecie wyczyłam jeszcze o siateczce żyłek na piersiach niebieskich ale i ....czerwonych! nie wiem moze takich jak pisałam kiedyś?? i jak mam nie mieć nadziei skoro zaczynam mieć objawy?? wiem że to może być też na @ no ale przez cos takiego nadzieja rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - trzymam kciuki.. oby oby oby!!!!!!!! Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem okres mam mieć gdzieś wtorek-środa ale już mnie kręci żeby zrobić teścik:) tylko normalnie przespaną noc będę mieć dopiero z soboty na niedzielę i chciałam wtedy, bo gdyby był jakimś cudem był pozytywny to będę mogła się podzielić tym z G. bo potem od poniedziałku mam drugą zmianę i rano jak wstaję to jego już nie ma a jak wracam to już śpi i go budzę więc tak trochę nie będzie sytuacji, choć nie wiem czy to testowanie ma wogóle sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa🌼 Aga - mi ostatnio kuje ciągle w jednym miejscu trochę niżej niż jajnik ale nie po środku tylko bardziej w lewą stronę. Ja do @ mam jeszcze 7 dni. Miumiumiu - gratuluje awansu i podwyżki, też mam dostać ale tylko podwyżkę, choć na razie dostałam dziś tylko nieoficjalną informację od kierownika. Ale zarabiam tak mało że pewnie i podwyżka będzie malutka :) Madu - szkoda że nie wyszło tym razem, pamiętaj teraz o wiesiołku lub siemieniu lnianym. Ashia Aga - trzymam kciuki za dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii, Aga...:):) 🌻... trzymam mocno kciuki, niech wreszcie przybedzie nam brzuszkow...Biedna Karo taka samotna :P Mataii, ja tez jeszcze o awansie i podwyzce to tak nie wiem oficjalnie, tylko doniesiono mi, hehe Ale ciagle czekam na namacalny dowod w formie nowego angazu....w domku nawet nic nie powiedzialam jeszcze...:):) Troche mam z moim M na pienku...ja totak czasami mysle , ze my jestesmy typowa wloska rodzina, jak bardzo sie kochaja tak bardzo sie sprzeczaja...hihi A teraz wszyscy w domu, kazde przy swoim kompie i tlko klikanie sie niesie echem po domu..:) No nic...przezyjemy...oby do staranek przeszlo...hehe Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wsparcie :-) Obiecałam sobie poczekać z testem do niedzieli. O ile wcześniej nie pojawi się @. Zabieram się zaraz za szybkie ogarnięcie mieszkanka, a potem uciekam do łóżka z moim ukochanym Stargate Atlantis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia :) trzymam kciuki...pisz koniecznie jak zatestujesz...jak nie zatestujesz tez pisz...:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkiego najlepszego z okazji dnia KOBIET:) życzę wam abyście niedługo mogły świętować również dzień matki:) mataii mnie też kuje po lewej stronie:) więc moze jednak.... dzis w nocy w pracy dostałyśmy bombonierki od dyrektora (szkoda tylko ze nie jem słodyczy w poście:/ a do końca postu znając mojego mężusia zostanie pudełko:P) a w busie kierowca rozdawał cukierki:) na razie nie planuję kłaść się spać bo wybieram się na zakupy, zresztą wczoraj długo spałam i czuję sie nawet ok:) ashia trzymam kciuki za dwie kreseczki:) ja już bym chciała wiedzieć bo ta niepewność jest denerwująca, ale to chyba tak specjalnie żebyśmy się uczyły cierpliwości bo przy dziecku potrzeba jej bardzo wiele:) życze udanego dnia wpadnę wieczorkiem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki Mam dla Was zyczonka 🌻 Podebrałam z innego topiku ale bardzo mi sie podobało... Przyjmij życzenia babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech Twój dzień cały będzie radosny, trzymaj sie babo aby do wiosny. Całuję Was ciepło 👄👄👄👄👄👄👄 Lecę zaraz do ogródka robic porządki, popodcinac co trzeba...:):) To dla mnie taki namacalny znak, że wiosna już...tuź tuż 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam z okazji naszego święta dużych bolących piersi i jeszcze większego brzuszka ze słodkim pakunkiem w środeczku. Aga to zastanawiające że mamy podobne objawy....;) Mnie dziś dzień powitał bólem piersi jak przed samą @ a tu jeszcze 6 dni. Ciekawa jestem jaki będzie u Ciebie wynik testu. A mierzysz codziennie temp? U mnie na 3 -4 dni przed @ temp zaczyna spadać, jak nie spadnie temp do następnego weekendu to myślę że pójdę od razu na test z krwi żeby na święta mieć 100% pewność. U mnie w pracy chodziło wczoraj trzech panów w czerni (wyglądali jak z filmu gangsterskiego) i rozdawali tulipany, a ja mojego tulipana zapomniałam zabrać do domku....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu - ja też z mężem często siedzimy każde przy swoim kompie w innym pokoju. Takie czasy. Ale zawsze można na gg pogadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii...hahaha, mój jak siedzi na dole a ja na gorze, to czasami mi sms-y śle, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha112
A ile wy kochane macie lat ? Po 30, kolo 30 i wielkie starania o ciaze.A nie wiecie ze kobieta jest najbardziej plodna w wieku 21 - 25 lat.No ale tak: najpierw studia, potem 3 podyplomowki,slub,praca mieszkanie,samochod.I caly czas na tabletkach.A natura jest natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście tę beznadziejną Kachę????? co Ona może o nas wiedzieć pomyliły ci się kobieto topiki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i życż Wam wszystkiego dobrego z okazji naszego święta. mataii🌼aga25🌼 piszecie o kłuciu w dole brzucha,ja też miałam,ale tak 11 dni przed@ teraz to ustało a zostało 8 dni.Trzymam kciuki,bo jeżelu u Was okaże się ,że to było właśnie to ,to może i u mnie się uda. Buziaczki dla wszystkich!!! Jakaś zarozumiała ta kacha,ale nie ma co zwracać uwagi na takie pisanie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Niestety dzień kobiet powitałam @. Cóż może to i dobrze bo chciałabym, żeby dzidzia najwcześniej w marcu się urodziła więc jest jeszcze szansa by nad tym popracować :-) Nie załamuję się chociaż nie ukrywam, że było mi trochę smutno. Spędziłam ponad 5h w pracy, potem kawka i deserek z koleżanką wróciłam do domu padnięta i powitał mnie jedynie kot. Mąż z kolegami na uczelni, siostra męża wybyła na całonocną imprezę więc chwilowo cieszę się tą ciszą. Głowa mi pęka, lodówka prawie pusta,bałagan w mieszkaniu (nie wielki, do wytrzymania, ale jednak). Najgorsze jest jednak to, że właściwie sama nie wiem czego chcę taki mam wredny humor dzisiaj :P Mam nadzieję, że u Was Dzień Kobiet wygląda choć trochę lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) wszystkiego najlepszego! Mnie mój mężuś powitał rano wielkim bukietem tulipanów więc dzionek zaczełam z uśmiechem na buzi. Asiu no przykro mi bardzo, ale za to na następną wiosnę możesz mieć dzidziusia :) Lecę zaraz do centrum handlowego z mężem i jego kartą kredytową hihi w końcu dziś moje święto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×