Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Hej Kobietki :) wszystkiego najlepszego! Mnie mój mężuś powitał rano wielkim bukietem tulipanów więc dzionek zaczełam z uśmiechem na buzi. Asiu no przykro mi bardzo, ale za to na następną wiosnę możesz mieć dzidziusia :) Lecę zaraz do centrum handlowego z mężem i jego kartą kredytową hihi w końcu dziś moje święto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ashia przykro mi:( ja sie wybrałam na zakupy i poszalałam z ciuszkami, kupiłam sobie też ładna bieliznę tyle że to bardziej dla męża radocha niż dla mnie:P mnie czasem piersi bolą przy dotyku czasem nawet jak nie dotykam, no i brzuch czasem kuje jajnik, a czasem mam uczucie podobne do tego jak w trakcie @ tylko o wiele słabsze kiedyś mierzyłam temp regularnie bo to była dla mnie metoda zapobiegania ciąży ale na czas starań zaprzestałam bo nie chciałam żeby to było wyliczane, ale u mnie też temp spadała przed @, jutro rano zmierzę jak będzie poniżej 37 to koniec nadziei, jak będzie wyższa to może się skuszę na teścik:) choć z drugiej strony całą noc nie spałam a dziś w dzień tylko od 13 do 16 więc nie wiem czy to nie zaburzy pomiaru nadzieję ciągle mam bo w poprzednich cyklach miałam mocne uczucie że się nie udało a teraz tego nie ma, teraz czuję co innego.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie zwracajcie uwagi na pomarańczki, bo zawsze coś głupiego piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia..przykro mi :( 🌻 Niby plan masz na marzec, to jeszcze czas, ale jakby było juz teraz nie byłoby źle :P Melcia super dzionek masz...na mnie szczególnie by zadziałała ta karta kredytowa, hehe :P Ja dzisiaj jestem pracus... ze 3 godziny robiłam porządki wiposenne w ogrodzie i naprawdę widac tu wiosne 🌻 Przyciełam róż, clematisy i wszytsko co się tnie na wiosnę...tym razem pamiętałam, że bez i hortensję tnie się jesienią, bo jak na wiosne to nie zakwitną :):) W zeszłym roku nie zakwitły, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu to zaszalałaś dziś wśród kwiatów:) ja nie lubię tego typu rzeczy, mogłabym obsiać cały ogródek trawą i było by ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Wszystkiego dobrego z okazji świeta bab 🌻 🌻 🌻 Miumiumiu , znasz sie na ogrdnictwie? My od niedawna mamy własny domek, ale ogrodu jeszcze nie ruszalismy, nie wiem jak sie za to zabrać. Wiem na pewno ze chciałabym takie pnące róże, no i jakieś ładne kolorowe krzewy. Duża buźka dla Was. PS. Nadal trzymam kciuki za testujące na dniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może gdybym miała własny dom to może inaczej by to było, a mieszkam z siostrą i jej rodziną no i siostra wiele rzeczy robi po swojemu i ja nie czuję się u siebie, pomimo iż to mój dom rodzinny i nie mam ochoty na takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu zazdroszczę ogródka Aga trzymam kciuki 🌼 Asia troszkę szkoda ale jak ma być Dzidzia na wiosnę to pełny luzik Ja też dostałam dziś piękny bukiet tulipanów :) :) :) Miłego wieczorku paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa...nie było rady, musiałam sie nauczyc...i chyba juz trochę wiem :):) W każdym razie ja swój stworzyłam...od klepiska...dosłownie, a teraz jest ładnie 🌻 Jakbyś cos chciała wiedziec to pytaj (mój mail jest w opisie). Aga...podziwiam, ja bym chyba zaciukała gdyby mi ktos w moim domku zarządzał...tu ja zarządzam :) Agusia 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kobietki 🌼... Dzisiaj mam piękne słoneczko za oknem...mam nadzieję,że Wy też....przeziębienie trzyma mnie jeszcze ale już troszkę lepiej, jutro chyba wezmę sobie wolny dzień :) :) :) Miłej , słonecznej niedzieli pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miumiumiu no właśnie w tym problem z eto nie jest mój dom, prawnie jest zapisany na siostrę ja mam tylko prawo dożywotniego mieszkania w nim:( więc lipa... dzis postanowiłam zmierzyć temperaturę no i jest 36.8 a to znaczy że jutro będzie 36.4 i @ nadejdzie jutro lub pojutrze:( znów to samo.... jesli widziałam u siebie jakieś objawy ciąży to po prostu chciałam je widzieć... zaczynam myślec nad lekarzem, tylko po pierwsze nie wiem jakiego ginekologa wybrać nie chcę trafić do jakiegoś młota który będzie miał wszystko gdzieś:( jak się zarejestruje to mnie pewnie przyjmie za jakieś 3 tygodnie, czyli już będzie po staraniach no i nie wiem czy wtedy badania hormonów itp mają sens??? a tak wogóle to takie badania się robi rano na czczo czy mozne też po południu?? bo ja pracuję na różne zmiany i nie zawsze moge rano tak strasznie chce mi się wyć.......:(czemu to tak bardzo boli????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia...:) i wszystkie Dziewczynki...ja też mam słoneczko i tez wam życzę pieknej, słonecznej niedzieli 🌻 Aga... no to faktycznie, teraz rozumiem...:( z tym domkiem. To nie jest komfortowa sytuacja, współczuję. ja nigdy temp nie mierzyłam, ale widze, że to od razu wyjasnia wiele rzeczy.... Co do gina. Badania z krwi na hormony mozna robić cały dzień, nie trzeba być na czczo, trzeba tylko być w konkretnym dniu cyklu, mnie lekarz kazał zrobić w 3dc, ale to wypadła niedziela, więc byłam w 4. To jest pierwsze badanko, które trzeba zrobić...tak myśle, bo jak czegos jest za dużo, albo czegos za mało to możesz dobrze celowac w owu a i tak nic z tego nie będzie... Ja chodzę prywatnie do Gina i wizyty u niego tez ą wazne, aby były tak w 12 dc, żeby sprawdził czy jest jajeczko ( mój od razu robi usg) i wtedy wiadomo czy jest owu, czy jajeczko jest dostatecznie duże, czy pęka... Aha i ja z reguły umawiam wczesniej kilkla terminów wizyt, żebym miała pewność, że będę mogła przyjśc w 12 dc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - jak masz dziś 37,8 to nie oznacza wcale że jutro będzie niższa. Temp nie jest cały czas taka sama tylko waha się w pewnych granicach. A 37,8 to dosyć wysoka temp przynajmniej jak u mnie - choć każda kobieta jest inna. A co do mierzenia temperatury to nie trzeba koniecznie rano, ważne żeby była mierzona po 4-5 godz snu i o tej samej porze. Możesz w jednym tygodniu jak masz na noc mierzyć np o 15,00, a w kolejnym jak masz przykładowo na rano mierzyć o 4 rano, tylko oczywiście musisz zaznaczać o jakiej godz mierzysz i porównywać temp tylko w obrębie danego tyg. Nie załamuj się przedwcześnie bo na pewno jesteś w ciąży, przecież masz takie same kucia jak ja, a ja czuję że jestem, nawet udało mi się do tego męża przekonać, dziś nawet specjalnie po folik do centrum pojechał bo się skończył:) I do tego sam z siebie zobowiązał się że komp swój wyniesie z sypialni bo to dla dzidzi niezdrowo. Aisha - bardzo mi przykro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja nie zawsze bym mogła przyjść w konkretnym dniu cyklu:( teraz dostanę okres(nawet nie wiem kiedy) no i powinnam iść w trakcie okresu??? bo 3dc to jeszcze jest.. kurczę tylko to prywatnie będzie sporo kosztować, nie zarabiam kokosów... a znowu państwowo jak się zarejestruję to mnie pewnie przyjmie za 2-3 tygodnie, bez sensu... nie wiem co mam robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mataii ja teraz nie mierzyłam tylko dzis ale wcześniej mierzyłam blisko 2 lata i u mnie wysoka temperatura była na poziomie 37-37,1 a 36,8 była pod koniec cyklu to była już spadkowa przed @ więc raczej jestem tego pewna a te objawy to pewnie były na @ wiem że można mierzyć w różnych porach bo sama tak mierzyłam pracując na 3 zmiany no ale to sie raczej zgadzało rano byłam jeszcze szczęśliwa bo mojemu mężowi się śniło NASZE dziecko a potem zmierzyłam tempkę no i koniec szczęścia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - ja obecnie nie mam jeszcze gina, ale wcześniej jak chodziłam to państwowo i wizyty miałam za 2 -3 dni a i widziałam ze dziewczyny bez rejestracji na bieżąco tego samego dnia przyjmują. Tak że nie ma na to reguły. Zależy od lekarza. Popytaj, poszukaj. Teraz szukam gina i chyba się jednak na państwowego zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Agusia co z @?? Chyba nie dostalaś, co ?? :) Mam nadzieję że masz w brzuszku już swoj Skarbik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - wiem że ciężko będzie jeśli się okaże że to jednak nie ciąża, ale nie wiesz tego na pewno, poczekaj do jutra, zmierzysz temp i może akurat wzrośnie. Wiem że ciężko Ci teraz, przepuszczam że jak u mnie temp spadnie to będę w podobnym stanie. Ale nie możemy się załamywać. Nawet jak teraz się nie uda to przed nami tyle dużych zdrowych jajeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Agusia co z @?? ja chyba też najpierw poszukam państwowo bo prywatnie trochę za drogo, każda wizyta kosztuje poza tym dodatkowe badania, może jakieś leki, no nie wiem, nie wiem czy mnie będzie na to stać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii Aga nie mam jeszcze @ ale złudzeń też nie przewiduje że wieczorkiem dotrze a najpóźniej jutro rano no ...ALE LUZIK nie martwię się bo za mało było staranek( mój M się rozchorował)w \"te dni\" choć co tych dni to pewna nie jestem bo wyliczyłam je sobie na kalkulatorze na internecie a Wiecie same jak to z tym jest.Postanowiłam ,że jak do lipca nie będzie fasoleczki to idę do lekarza robię badania itp.....buźka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Uaktualniam tabelke Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29......2............08.03 . .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. ...dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04....śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zagladałam klika dni ale miałam bardzo dużo pracy, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet - trochę spóźnione :] oby się nam wszystkim spełniło marzenie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj tez słoneczko Agusia79 trzymam kciuki zeby @ nie przyszła. Jak tam spedziłyscie Dzien Kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak wam mija niedziela?? ja już się trochę uspokoiłam wyryczałam i @ przyjme spokojnie bo swoje przepłakałam już. jutro jadę do dentysty i może zajrzę do przychodni sprawdzić na kiedy można by się zarejestrować do ginekologa, teraz miała bym czas to będę mieć @ a potem pierwsza zmiana i za bardzo mi nie pasuje, bo po pracy to jak pójdę ani się nie mam gdzie umyć ani przebrać:/ lipa po prostu, potem święta i noce w pracy, kurczę nie będzie to łatwe, no ale jakoś może to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia79 - może nie pytam na forum ale niecierpliwie czekam na wieści {kwiatek], Chciałabym żeby już jak najwięcej z nas było w dolnej tabelce. Ania741 - powodzenia i trzymam kciuki 🌼 Aga25 - pamiętaj że musisz powiedzieć dentyście że możesz być w ciąży to Ci da specjalne znieczulenie bez adrenaliny. Samanta - dzień kobiet jak każda sobota tyle że badylka dostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę mieć borowanego zęba i pewnie mi da trutkę jak ostatnio to ma coś wspólnego z ciążą??? czy chodzi ci o znieczulenie do rwania zęba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×