Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

wiecie co jest najlepsze- pisałyście wcześniej o wyluzowaniu- i u mnie chyba tylko to zadziałało- przestałam kompletnie myśleć o ciąży- myślałam o tym gdzie pojedziemy na wakacje, myslałam o zmianie pracy. A jak widziałam matki z dzieckiem to nie zwracałam na nie uwagi- myślałam sobie że "mnie to nie obchodzi" zaczęłam też myśleć o pozytywnych stronach nie bycia w ciąży- tzn tak sobie to poukładałam w głowie, że starałam się znaleźć jakąś radość w takim życiu- jakby nie miało yć dziecka- i się udało a w zeszłym cyklu jak dostałam okres to ryczałam strasznie i nie wierzyłam że się kiedyś uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elmirka85 Gratulacje wpisz sie do tabelki brzuszkow, widze ze coraz wiecej brzuszkow mamy tez bym chciala sie wyluzowac. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka to superrr ale jak pamiętam to już byłaś w dolnej tabelce Ania i Mataii mam nadzieję,że będziemy razem listopadóweczki 2008!!:) U mnie ok, choć odczuwam większe zmęczenie i po pracy leżę sobie często, a po Świętach jestem umówiona na Usg.......no i moja pięcioletnia córeczka barrrdzoooo ucieszyła się z RODZEńSTWA ❤️ ❤️ ❤️ Jestem bardzo szczęśliwa czego i Wam wszystkim życzę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta trochę to dziwnie napisałaś że martwiłabyś się że dostałaś @ a miałaś owulację, przecież owulacje ma się co miesiąc a testy pozwalają określić kiedy ona jest, ja rezygnuję bo skoro i tak się kochamy codziennie to jest bez sensu dziewczyny ja właśnie postanowiłam że tez muszę zrzucić kilka kg, do tej pory sobie wmawiałam że nie moge się odchudzac bo staram się o dziecko i spokojnie jadłam co chciałam tyjąc, i w ten sposób mam kilka kg za dużo:/ za miesiąc mam wesele a we wszystkim wyglądam jak mała tłusta kulka i koniec z tym nie będzie to żadna ostra dieta ale trzeba się wziać za siebie w dziecko wierzę coraz mniej więc choć będę mieć lepszą figurę... Elmirka gratuluję:) kamka wydaje mi się że tobie jest troszkę łatwiej bo masz już jedno dziecko.... jak się czeka na pierwsze to jest jeszcze niepewnosć czy wogóle kiedykolwiek będzie...... miłego wieczorku dziewczyny miumiumiu Agusia gdzie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Agusia o tobie myślałam jak ty pisałaś do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka - GRATULACJE :)))) Tak się cieszę :))) No ta druga tabelka się powiększa i powiększa :) Grejt :))))) aga - nie trać nadziei :))) mamusia - szansa jest, może miałaś później owulację tak jak napisała aga i w momencie kiedy robiłas test poziom hcg był niewyczuwalny dla zwykłego testu. Aga dobrze radzi idź na bete do przychodni pewność wtedy będziesz miała. A ja wziełam się wczoraj za okna i oczywiście mnie przewiało i pęcherz mnie zaczyna boleć. Normalnie wiedziałam, że tak będzie. Ten mój pęcherz do silnych nie należy po przebytych anginach. Innym po wycięciu migdałów rzuca się na płuca i oskrzela, a mi się rzuciło na pęcherz. Jak zaczęłam na niego chorować po przewlekłych anginach, tak teraz wystarczy że troszkę przemarznę i od razu pęcherz. Lipa. Ja od dzisiaj do jutra jestem słomiana wdowa. Mąż pojechał do Krakowa i Warszawy w delegację. Teraz pewnie będzie tak jeździł. Bo można powiedzieć, że dostał awans. Więc idę zmyć naczynia i kładę się pod kołderkę :) A poza tym oznaki nadchodzącej @ są coraz bardziej dosadne. Ale mnie to już nie rusza. Zaparłam się i tyle :) aaaa wiecie co, wczoraj byłam na rolleticku i po nim weszłam na taką platforme trzęsącą. Maaaatko jak mnie wytrzęsło. Nie wiedziałam, że skóra może tak latać na wszystkie strony :) Śmiałam się niesamowicie :) Ale się odprężyłam przynajmniej :) Zmykam zmywać Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka- gratulacje będziesz mamą :) Agusia- ja też ostatnio ciągle zmęczona, teraz też dopiero wstałam bo zdrzemnęłam się 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ochotę na jakies zajęcia ruchowe ale pracuję na zmiany i to nie jest zbyt mozliwe do tego pracuję w innej miejscowosci niż mieszkam i trace trochę czasu na dojazdy ale spróbuję coś w domku się poruszać moze doda mi to energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - samancie chodzilo o to, że nie chce robić testów owulacyjnych, bo będzie wiedziała kiedy ma owulację i rozczarowanie będzie większe jak dostanie @. Ja też to przeżywałam dlatego dałam sobie spokój z testami. Owukacja była jak trza i co z tego jak i tak w ciążę nie zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dolnej tabelce byłam bo jak napisałam o tych słabych kreseczkach na testach to dziewczynki od razu wysnuły wnioski że to ciąża i mnie tam same wpisały:-) a ja nie byłam jakoś pewna, wręcz przeciwnie- wolałam się nie cieszyć bo bałam się rozczarować no i jakoś w tym cyklu w ogóle nie czułam że mogła się udać, nawet kochaliśmy się żadziej niż ostatnio,więc jestem w szoku pozytywnym oczywiście aga 25 Ciebie szczególnie chciałam pocieszyć i przesyłam ci uściski, bo troszkę jak pisałaś o sobie to widziałam pewne podobieństwa- tzn chodzi mi o pracę, bo ja też mam nie ciekawą- tzn stanowisko w papierach ładnie wygląda i nie przemęczam się ale zarobki są marne. No i dostałam propozycję nowej pracy ale się nie zdecydowałam bo w aktualnej za dokładne 2 miesiące mam podpisać umowę na czas nieokreślony mam tylko nadzieję że do tego czasu będzie wszystko w porządku i nie bede musiała iść na zwolnienie, bp wolałabym żeby do tego czasu nikt w pracy nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirko może własnie to ci pomogło że kochaliście się rzadziej i nie myślałaś o tym:) ja mam prace fizyczną i mnie trochę męczy i nie dosypiam bo to praca na 3 zmiany ale trudno się mówi, nie każdy ma to przeznaczone aby mieć dzieci:( mam kochanego męża i on jest moim szczęściem:) brak dziecka boli ale pewnie nie można mieć wszystkiego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - ja też w dziwnych godz pracuje. Ty masz o tyle dobrze że cały tydzień na tą samą godzinę pracujesz, ja mam różnie, np pn na 7 wt na 11 a śr nr 13, Strasznie to męczące jest bo człowiek się rozregulowuje. Ale co zrobić, na razie muszę pracować. Praca co prawda biurowa, ale 8 godz przed kompem też nie jest zbyt korzystne. Do tego ciągle przychodzą niezadowoleni klienci bo zajmuję się reklamacjami więc praca dosyć stresująca. Nie smuć się i Twój czas na 🌼 dzidzię🌼 nadejdzie. Pomyśl że dzidziuś już gdzieś na Ciebie czeka, czeka na odpowiedni czas żeby przyjść. Ja tak sobie myślałam przez ostatni rok jak musiałam ciągle odkładać ciąże ze względów na stan zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mataii :) a ja już mam plamienia, bardzo słabiutkie ale są. Myślę, że rano pojawi się normalny ores :( Uciekam już do łóżeczka. Życzę dobrej nocki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie pisz proszę tak, bo aż się poryczałam... Jakbym słuchała siebie ;-((( Zacznij myśleć pozytywnie. Ja zapisuję sięna jogę - relaksuje. Obiecuję sobie ćwiczyć codziennie, żyć zdrowo i choć trochę poluzować. ... Spróbuj i Ty relaksik jakis i na pewno się uda. Medycyna jest bardzo roziwnięta. A w jakim wieku jestes? i ile czasu próbujesz? Wszyskim zafasolkowanym dużo zdrowia!!!!!!i szczęsliwego oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka🌼 moje gratulacje,bo teraz to juz jestes pewna. Ja mam zamiar jutro rano zrobic test,ale nie wiem czy to ma sens ,bo własnie przed chwilą ,jak byłam w toalecie,to pojawił się jakiś różowy śluz.Nie czuję się tak jakbym miała dostać @ ,wiec nie wiem sama co o tym myśleć.Czy któras z Wasna początku ciąży też miała takie lekkie plamienia?Już sama nie wiem czy testować czy nie. Pozdrawiam i cieszę się ,że przybywa brzuszków.Jak mnie nie uda się w tym miesiącu ,to będę próbować dalej,choć wiem ,że najpierw będzie wieeeeeeelki dół,ale potem minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25_ chodziłomi o to uzywajac testow owulacyjnych bylabym bardziej nastawiona ze powinno sie uda bo przeciez byl sex w trakcie owulacji. znam siebie i wiem ze to by nie pomogło bo zaczeł bym sie martwic ze cos jest nie tak albo obwiniac meza wiec postanowilam ze biore tylko folik i nic wiecje nie mierze temp i nie uzywam testow owulacyjnych. aga25_ bedzie dobrze wszytskiemusismy w to wierzyc moze jak wyjedziesz na miesiac miodowy to bedziesz zrelaksowana i sie uda. a co do tych zbednych kilogramow to mi sie tez troche nazbierało prasuje na dwie zmiany wiec jem nie regularnie i nie zawsze zdrowe jedenie bo tak jest szybciej. tez musze sie wziasc za sibie bo jak zajde wciaze to bede wygladac jak kuleczka. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Mimo, że pada śnieg u nas na topiku czuć już wiosnę. Bociany krążą :D:D:D Ale fajnie, mam nadzieję, ze coraz więcej brzuszków się pojawi, no i może mnie sie uda załapać ;) Elmirka 🌻 gratulacje ogromne!! Aga, głowa do góry, ja rozumiem zmienić tok myślenia, ale nie na taki jak Twój kochana. Wszystko sie może zdarzyć przecież, jesteście młodzi, zdrowi, kochacie się, to i maluszek znajdzie porę na przyjście do Was. Melciu, tak mi przykro :( Anna 🌻 ja tak nie miałam, ale skoro może być i normalny okres, to plamienie tez. Czytałam na jakimś topiku, ze dziewczyna tak miała, tylko plamienie, a potem cisza, czekała na @, w końcu po paru dniach test i ciąża. Chciałabym, żeby Ci się udało, jak okaże się ze to ciąża, to idź do lekarza, bo plamienie wskazuje na słaby progesteron i trzeba go wspomóc duphastonem lub luteiną. Trzymaj się cieplutko :) Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po pierwsze Elmirka - G R A T U L A C J E :-D, zgadzam się, że luz i rzadszy seksik, ale typujący w płodne dni daje lepsze efekty. Teraz dbaj o siebie i fasolkę bo pogoda padkudna sprzyja przeziębienią i innym chorobą. Agusia79 - twoja córka ma 5 latek? Szukam prezentu dla córki sąsiadki ( też ma 5 lat), która obdarowała mnie mnóstwem rzeczy dla mojej 4 miesiecznej córki. Nie mam pomysłów. Co sprawia najwięcej radości twojej córeczce, jakie zabawki? Poradz proszę. aga25 - masz rację jak się ma jedno dziecko jest łatwiej, ale nawet te z jednym trochę czekały na to pierwsze, więc wiedzą co czujesz. Będę Cię na odległość wspierać, abyś kobitko doła nie złapała. Martt - ja akcje okna miałam w poniedziałek, a jak skończyłam lunął deszcz:-D. Też od tego dnia czuję, że mnie coś łapię, kicham, główka boli:-(. Dziewczyny cieszę się, że część z was zmieniła już nastawienie, optynistką wszystko lepiej w życiu wychodzi, tak trzymać. ps. A ja dzisiaj mam wizytę u dentysty, strasznie się boję:-(. Może wyda się wam to dziwne, ale porodu mniej się bałam ( wspomnienia dobre) niż dentysty. I chyba tak już mi zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Piękny dzionek za oknem :) Słoneczko świeci, ale coś czuję, że jak wyjdę to mróz rzuci mi się w twarz :) Hehe Miłego dzionka Wam życzę i odezwę się s pracy :) Przyesyłam każdej z Was troszkę słoneczka ode mnie :) \ | / --- O --- / | \ Mam nadzieję, że wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt, gdzie Ty mieszkasz, skoro masz tak piękną pogodę. U mnie za oknem śnieg z deszczem... ;-( aż Ci zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielkopolskim też od rana słoneczko;-). No i dentysta odłożony do kwietnia. Nawet prywatnie nie chciała mnie moja dentystka przyjąć. Aż mi się wierzyć nie chce, ze takie tam kolejki. Chyba będę musiała ją zamienić na lepszy model :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie pogoda taka sama jak moje samopoczucie, czyli beznadziejna :( Uaktualniam tabelkę. Robię przerwę miesięczną ze względu na wyjazd za granicę mojego M. Mam nadziję, że już w 2009 roku uda mi się urodzić dzidziusia... kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... . ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............przerwa.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2............12.0 4....wielkopolskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża . ....łódzkie Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża . .....młp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melcia - szkoda że się nie udało;) Sylka - rzeczywiście długie kolejki u dentysty, ja mam podobnie z dermatologiem - chciała mnie na maj umówić - nieźle nie. Więc niestety muszę chodzić prywatnie. Ale nawet prywatnie nie było łatwo się dostać i zostałam dopisana nadprogramowo tylko ze względu na to że powiedziałam że jestem prawdopodobnie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, trzeba się z tym pogodzić i dalej się starać. Na pewno kiedyś się uda nam wszystkim :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY U MNIE TEŻ SZARO Z PERSPEKTYWAMI NA DZIDZIE. WREDOTA MI SIE SPÓŹNIŁA DWA DNI.I DZIŚ SIE POKAZAŁA. NA DODATEK TA POGODA MNIE DOBIJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×