Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasetka17

Mam pytanie do chłopców - czy nosicie rajstopy pod spodniami?

Polecane posty

Gość gość
Co za popaprańcy nikogo niepowinno interesować co ma się pod spodniami każdy rodzaj bielizny zima jest wskazany żeby było cieplo czy rajtuzy kalesowny czy diabli wiedza co jeszcze to jest osobista sprawa każdego z nas .PS ja osobiście preferuje cieple bawełniane rajtuzy czy sa lepsze to już moja osobista sprawa a nie kogos nikt mi w spodnie zagladal niebedzie miego dnia Paweł15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Paweł. Rajstopy to tylko bielizna, która ma chronić przed zimnem. Też noszę bawełniane rajstopy, a jestem nastolatkiem. Mam ten komfort, że w domu nikt, nawet siostra mi nie dokucza, z resztą sama też jeszcze zakłada takie. W szkole też nie jestem jedyny, ale nikt z chłopaków noszacych rajstopy jak ja nie afiszuje się tym, ani też specjalnie nie interesuje się co akurat ma ubrane kolega. Z resztą, gdyby rajstopy bawełniane były przeznaczone tylko dla dziewczyn, albo małych dzieci, to po co są produkowane rajstopy z chłopięcymi motywami i to w rozmiarach nawet do 146, albo po co są produkowane gładkie bawełniane rajstopy o rozmiarach do 158 i to w kolorach pasujących do chłopaka?? Mam tu na myśli czarny, albo szary czy brązowy. To wszystko są dowody na to,że nikogo nie powinno dziwić że chłopak mający nawet 14, czy wiecej lat ubiera nie tylko chłopięce bawełniane getry, czy kalesony, ale też takie rajstopy, bo w danej sytuacji są praktyczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła zima więc zacząłem ubierać pod spodnie coś dodatkowego. Raz są to bawelniane getry albo spodnie z dresu a kiedy indziej właśnie rajstopy, tez bawelniane. Jakoś tak wyszło że do teraz jeszcze je mam bo z nich nie wyroslem. Nie mam młodszego rodzeństwa i niema komu ich dać a wyrzucić tez szkoda. Mama juz tok temu mnie pytała czy ma je zabrać, bo nie chce żebym je nosił jak nie chce bo się wstydzę. Ale wtedy powiedziałem ze niema sprawy i zrobiliśmy przegląd szafki. Wtedy te najbardziej znoszone rzeczywiście poleciały do wora ze szmatami a zostawiłem sobie sześć par takich największych i najlepszych. Właśnie te mam do teraz i na taką pogodę jak jest teraz, śnieg i wgl. zimno jak mam wyjść z domu żeby np. iść na górki z kolegami albo coś w tym rodzaju to jedynie w rajstopach pod spodniami, bo przynajmniej wiem ze z chwile nie będę miał gołych łydek i śniegu w butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesien przyszla jak na razie jest cieplo ale już przejzalem swoja szuflade z rajtuzami jest ich sporo i jak na razie niewiele podrosłem od ubiegłego rok wiec będą na mnie dobre zauwazylem tez ze jest kilka par nowych mama mi je kupila bedac w Niemczech u nas takich niema sama szazyzna a mi nieprzeszkadza co mam nasobie czy chłopak musi nosic tylko i wyłącznie czarne ,brazowe ,granatowe czy bezowe ja lube te zywe kolory mam i biale zielone niebieskie napomknolem kiedyś mamie ze chialbym rozowe w końcu jak będę w nich chodzil po domu nikt niebedzie mne ogladal a jak wyjde na dwor będą ukryte pod spodniami no i mama kupila mi takie sa super takie mięciutkie w dotyku te nasze krajowe nieumywaja się do tamtych zza odry mamy jesien cieple dni sa jeszcze a mi się już mzay żeby zalozyc już rajtuzy po domu już w nich chodze mieszkam w dużym domu i zaczyna już w nim byc chłodno a janarazie nezanoosi się na to żeby mama napalila w centralnym sam moglbym ale mama mi mowi jak ci zimno ubiez sobie rajtuzki dres i po sprawie a ajk chcesz to zaloz sobie dwie pary rajtuz sami mieszkamy w tym dużym domu mama i ja ok koncze chyba zejde do kotłowni i napale w piecu bo jak się siedzi bez ruchy to zaczyna być chłodno narka wszystkim Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę rajstopy i bardzo mnie to p[odnieca (mam 13 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak, że te wasze rajstopy do których sobie usilnie uzurpujecie wyłączne prawo są kozackie i krew mnie zalewa jak widzę, że tylko męscy fetyszyści posuną się do noszenia. Są ciepłe, miłe w dotyku, dla niektórych komfortowe i ładne. I co z tego, że facet dla tych 4 powodów je nosi? Ja bym na Twoim miejscu postawił mu granicę, żeby nosił tylko te gładkie i ciepłe i jako mężczyzna który jest zapewne jest wrażliwy na piękno zachwycał się przede wszystkim Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi zapewne o kalesony męskie tak? Ja osobiście jestem zmarzluchem więc zimą jak jest mróz i chce mi się iść na spacer to zakładam kalesony bo nie mam zamiaru dygotać z zimna podczas kiedy powinienem cieszyć się spacerem i relaksować. Komfort, po prostu komfort się kłania bo jest nam ciepło (a pęcherz przeziębić nie jest trudno w zimę) a nie tam od razu że wstyd bo założyłem kalesony itp itd. Do kościoła w zimę zawsze zakładam kalesony bo nasz kościół jest z zbudowany z kamienia więc zimą jest naprawdę zimno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polotoki
Jeśli facet ma nogi, to co dziwnego że jak lubi to zakłada rajstopy? Nogi nie posiadają tylko kobiety. Dziwne byłoby gdyby zakładał biustonosz nie mając piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o jakich rajstopach tu mowa, takie przezroczyste nosi moja laska a dla chłopaków są leginsy sportowe jakieś, w decathlonie albo jakim martesie tego pełno jest,jakoś nie wierzę że ktoś nosi damskie rajstopy chyba że ma jakiś fetysz ,prędzej bym stringi założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi dzień swiat i się nudzisz jeżeli masz dziewczyne o ile to prawda to się nia zajmnij uda sciska ma chec a ty zajmujesz se nie tym co trzeba wesloych swiat a może już ci niechce tego to daj namiary pomoge dziewczynie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy nie są tylko przezroczyste. Ja tam nadal wolę rajstopy od kaleson. Po co mam nosić droższe i brzydsze kalesony jak mogę kupić (tzw. damskie - ale tylko dlatego, że tzw. męskie są 3 razy droższe za ten tytuł) rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po swietach przybylo mi sporo nowych bawełnianych rajtuz będę miał co wycierać dostałem pod choinke jak co roku to już norma w paczkach od mamy dwu ciotek i babci nowe bawełniane rajtuzy razem jest tego 18 par sa trochę na wyrost ale tak zawsze jest z mysla ze podrosnę i do następnych swiat będą na mnie dobre od mamy dostałem granatowe bezowe popielate w prazki a od ciotek ibabci rozne sa i czerowne rozowe biale one zawsze mi takie kupuja mowia ze to w końcu sa rajtuzy które nosze pod spodnie a po domu nikt obcy mnie niewidzi mi obojętne sa kolory ważne zebym miał cieplo pod pupa Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajstop nie, ale jak jest mróz na dworze to zakładam takie cieńsze kalesony i jest mi wtedy cieplo, gdy inni szczękaja zębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mroz na dworze a ja w grubych bawełnianych rajtuzach cieplutko w nozki dres jednoczęściowy czapka welniana kurtka buty rękawiczki i ide w plener powdychac jodu oddychasz na dworze i kleby pary wydobywają się z buzi jak z komina lokomotywy pozdrawiam wszystkich Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nigdy nie chodziłam w rajstopach ale dzisiaj musowo założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naleze do tej części chlopcow którzy na codzien nosza rajtuzy ,rajstopy mnie mama niewypuscilaby z domu jakbym niemial na sobie rajtuz,rajstop tzn rajstopy sa według mnie takie do gora 70 denz mikrofibry poniżej tej normy nienosze mama mi na to niepozwala no i oczywiście rajtuzy te bawełniane . W rajtuzach czy tez rajstopach chodze przez okragly rok tak ama kaze wiec ja niemam nic do powiedzenia i nieprubuje się nawet sprzeciwiać mamie .Mamusia mowi mi z eona wie najlepiej w czym mi będzie wygodnie dokupuje mi co rusz nowe rajstopy czy rajtuzy z których wyrosłem a ja z checia w nich chodze jak tylko wroce ze szkoły przebieram się tzn sciagam spodnie i reszte dnia chodze w samych rajstopach rajtuzach w zaleznosci od temperaturyw tym roku skoncze 15 lat i w dalszym ciągu będę nosil czy to rajstopy z mikrofibry czy tez bawełniane rajtuzy bywa ze i latem chodze w bawelninych jeżeli przez pare dni pada deszcz i temperatura się ochładza to by było na tyle Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dorosłym facetem i również nosze rajtuzy oczywiście mowa jest o bawełnianych tych typowo damskich raczej nie niebardzo mi odpowiadają dolna granica to 40den kryjące sa super jako ochrona przed chlodem mecze się jzu tak od dzieciństwa jakos niempglem się ich pozbyć nieczuje się z tgo powodu gorszy krew plynie mi we wlasciwym kierunku miłego dnia zytcze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zapewne masz na imię Paweł a Twoja mama to Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqw
Ja nosze na balet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kraver-w-sieci.blog.pl zapraszam do śledzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffia
ja noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chłopakiem i noszę rajstopy a co komu do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam13lat rajstopy bawenianie biae czerwone granatowe siurek robi się twardy pierwsy raz wylecialomi w rajtuzyczerwone jak mialm12lat nie wiedziałem co się dzieje teraz bardzo lubiechodzocwrajstopach mogechodzic cale lato gdy byli zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaTomek
Hejka. Mam na imię Kasia. Mam 15 lat i chodzę do 2 gim. Trafiłam tutaj zupełnie przypadkowo ale myślałam że to będzie trochę związane ze mną. Ja urodziłam się chłopcem, ale jak zaczęły mi rosnąć piersi ciocia z Panią doktor stwierdziły że lepiej będzie dla mnie jak będę dziewczynką. Miałam wtedy 10-11 lat jakoś. Rajstopy są u mnie obowiązkowe co dzień, jak i inne tego typu rzeczy, bo męskich ciuchów mam całkowity zakaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Tomek takie pier/doły to możesz w przedszkolu opowiadac o ile ci w nie ktoś uwieży .Proponuje wejść na drzewo liscie liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtaki sobie
Tak ja noszę są bardzo sexi jak ubieram to mi staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×