Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasetka17

Mam pytanie do chłopców - czy nosicie rajstopy pod spodniami?

Polecane posty

Gość gość
Ale te rajstopy ,rajtuzy maja przesrane .Kiedys za moich czasów lata 60 chłopak w rajtuzach był czestym widokiemi dość często w samych rajtuzach niedopomyslenia w obecnych czasach .Dzis chłopiec czy to w rajstopach czy rajtuzach pochodzi z biednej rodziny patologicznej bo jak tak można synowi kazac ubrać rajstopy nieważne ze na dworze mroz do szkoły ma bliso a ci co dojezdzaja również ich rodziice dostosowują się do ich potrzeb to z ejeden z drugim się przeziębi i dużo kasy później wydadzą na leki nieważne ważne zetatus z mamusa dumni ze wychowują twardziela a nie jakas ciote co rajtuzy ma na sobie .Synus rosnie sobie a kiedyś jzu jako dorosły zacznie odwiedzać medykow coraz częściej rozne dolegliwości miedzy innymi punkcja zatok bardzo przyjemny zabieg akurat ja tego niiedoswiadczylem ale slyszalem co nieco na te przyjemnsc bo ja pochodze z tej patologicznej rdziny i c***a według niektórych jestem bojako dziecko nosiłem rajtuzy baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Nesteruk
Witam. Mam na imię Michał, 41 lat i zawsze od najmłodszych lat chodziłem w rajtuzach lub rajstopach. Mimo, iż mieszkam w małym mieście Kluczbork w województwie Opolskim, a może dlatego dalej noszę rajtuzy albo rajstopy. Koledzy wiedzą i jakoś im to nie przeszkadza. To naprawdę żaden wstyd. Chłopaki zakładajcie i nosie rajtuzy od przedszkola do dorosłych włącznie. Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rajtuzy pod warunkiem ze to takie grube to nic innego jak kalesony ze skarpetą. Zdarzało mi się ubierać nawet bedąc już doroslym i u mnie w domu sensacji z tego nie było. Teraz chlopaka w rajtuzach czy kalesonach to od razu go wyzwą. Po co ubieracie kurtki ,czapki itp. W nogi mają wystarczyć spodnie.? Jeszcze jeansy które w ogóle nie grzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dorosłym facetem i czyto rajstopy czy rajtuzy mowa tu o bawełnianych niesa u mnie tematem tabu.Od najmłodszych lat nosiłem rajtuzy i jakos ujemnie niewplynelo na mnie jestem normalnym facetem krew plynie mi we wlasciwym kierunku.Jakąś godzine temu wrucilem do domu z zakupow w miescie (od paru lat mieszkam na wsi )odwiedziłem kilka sklepow pończoszniczych niema jeszcze typowo zimowych rajtuz ale w jednym sklepie udało mi się juz je kupic prywatny producent sa to rajtuzy bawełniane w prazki jasnobezowei ciemnobezowe w stylu retro tzn prazki w części majtkowej gdzies do polowy ud sa trochę szersze a od polowy ud do stop prazki sa węższe z klinem w tyle dwie prażkiplaski szewrozmiar 178 stopa wyprofilowana kupiłem 20 par cena 15 zl ale warto zwazywszy ze ciężko dostać takie produkty .Wubieglym roku kupiłem pare par na prube i zadowolony byłem i jestem w dalszym ciągu mi sluza.Mieszkajac na wsi mam ten komfort ze mogę po dwozre chodzic w samych rajtuzach mieszkam z dala od siedlisk ludzkich wiec i nikomu niezucam się w oczy a tym samym mam swobode poruszania .przejze za chwile swoje rajtuzy zakupione w ubiegłych latach które sa jeszcze do użytku a mam ich sporo cztery pelne szuflady Milego popołudnia zycze .Acha zapomniałem dodac niewiem jak możnaby to zrobić i się pokazac w samych rajtuzach mam dużo zdjęć jak jestemubrany w rajtuzy i poruszam się w plenerze ale niewiem specjalnie jak too zrobić żeby umiescic swoje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zszokowana jestem tymi wszystkimi wypowiedziami.mam troje dzieci dwie córeczki i synka ,odpowiednio dziewczynki w wieku 14 13 lat i synus 12 jakos niezauwazyla tego problemu z rajstopami u nich.Przychodzi jesien robi się chłodno moje dzieci same zakladaja rajstopy nie musze im o tym przypominać .Synek poprosil mnie czy mogłabym mu kupic nowe rajstopy bo te które wyciagnol z swojej szuflady sa na niego za male miał je ubrane na sobie faktycznie w kroczku było widać ze sa male mowie kochanie niema tego zlego co by na dobre niewyszlo zawolalam dziewczynki powiedzialm o fakcie za chwile obie przyniosły swoje rajstopki z których powyrastaly a synus był zadowolony otzrymal od siostrzyczek 12 par prawie ze nowych rajstop a ze kolory typowo dziewczęce niewiedz eproblemu on rowneiz zdjol te które miał na sobie i zalozyl jeden z tych które otrzyma od siostrzyczek ,były rózowe a miał isc do kolegi mowie mu kochanie a może bys w innym kolorz ezalozyl on do mnie mamusiu przecież pod spodniami niewidac i zadowlolony poszedł do kolegi .Sadze ze w dużej miezre zależy od atmosfery jaka panuje w domu cooreczki jak już synus poszedł przyniosły jeszcze kilka par swoich bawełnianych rajtuz polozyly mu na kzresle jak wrocil za chwile wyszedł taki zadowolony z swojego pokoju i zapytal to dla mnie córeczki się usmiechnely i powiedziały z etak dla ciebie odpowiedzia dziekujje podszedł doo każdej i dal im buziaka mi i mezowi również .tak ze bynajmniej w moim domu rajstopki czy rajtuzki w sunka niesa tematem tabu mój mąż rowneiz zakalda rajstopy jak temperatura spada poniżej zera .Po domu mój synus chodzi w samych rajstopkach bywa ze i na dwor czasami wyjdzie w rajstopkach jak mu się niechce spodni zalozyc .Środowisko w którym zyjemy również nierob problemu z rajstop u chlopcow nieraz koledzy syna jak go odwiedzja maja na sobie czy to rajstopy czy rajtuzy niesposob tego zauwazyc zwłaszcza zima u na w domu jest cieplo i bywa ze sciagaja spodnie i w samych rajstopkach siedza Sadze ze albo rodzice chcą na sile z dzieci zrobić dorosłych zabierając im beztroskie dzieciństwo .Miłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat, kochana zone i dzieci. Zima czesto chodze w getrach lub rajstopach pod spodniami. Naprawde nie widze w tym nic zlego. Dobre rajstopy to takie ktore sie nie sciagaja i nie sa za ciasne ale za to ogrzewaja nogi i nie krepuja ruchow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł13

Z racji ze mam dwie starsze siostry rajstopy w naszym domu sa na porządku dziennym,nikt z tego powodu nierobi problemów.Moje siostry powyrastały ze swoich rajstop a ze sa w dobrym stanie ja je otrzymuje do noszenia.Własnie wczoraj siostry robily przegląd swojej garderoby no i otrzymałem od nich 12 par prawie nowych rajstop ,podziękowałem im będę miał co zakladac a w naszym  domu panuje taka tradycja że od września zakłada się już rajstopy pod spodnie,po domu chodzimy w samych rajstopach.Oprócz rajstop od siostr mama co roku dokupuje mi nowe które mogę sobie sam wybierac idąc z mamą na zakup.No i jak co roku w swieta dostaje zawsze kilkanasie par nowych rajtuz bawełnianych w prezentach .Czytajac tu co niektóre wypowiedzi jestem zszokowany ze rajtuzy u chłopca to cos gorszego ze tylko zboki je noszą.Nieprawdą jest, mam paru kolegow którzy również nosza rajstopy Inieraz jak się odwidzamy zwłaszcza zima jak a domach naszych jest goraco sciagamy spodnei i w samych rajtuzach siedzimy .A co  co uwazaja ze chłopak w rajtuzach to cos gorszego ich sprawa ja się tym w ogóle nieprzejmuje  .Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Nesteruk

Mam 42 lata i w dalszym ciągu noszę bawełniane rajtuzy albo cienkie rajstopy w zależności od temperatury na dworze. Jeśli jest bardzo zimno to ubieram bawełniane rajtuzy ( te grubsze ) . Są one o tyle wygodniejsze od getrów, że nie trzeba dodatkowo ubierać skarpetek, które byłoby trzeba nakładać na getry, a tak stanowią one jedną całość i nie ma problemu. Jeśli natomiast jest umiarkowanie chłodno to zakładam te cienkie rajstopy, a później w ciągu dnia, gdy się ociepli to na to nawet krótkie spodenki. Kolory , które przeważnie noszę to czarne, granatowe, szare. a jeśli chodzi o te cienkie rajstopy, to zakładam jasno beżowe ( bardziej przezroczyste ). Nie widzę żadnego problemu w noszeniu rajtuz lub rajstop przez chłopców. Pozdrawiam redagujących oraz Redakcję Serwisu. Michał Nesteruk z Kluczborka ( Opolskie )  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony LGBT

ja noszę cieliste rajstopki do mini spódniczki i szpilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony LGBT

a jak czasem nie ubiorę rajstop ani majtek do miniówki to mi kindybał dynda na widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Nesteruk

W takim razie dżony załóż kalesony 😂😂🤣 Ja i tak będę chodził w rajstopach, czy ci się to podoba czy nie... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×