Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motylek*

Operacja oczu

Polecane posty

Gość waszsz
niezła strona, przynajmniej jest dużo kompleksowych wiadomości, bo od lekarzy niewiele się można dowiedzieć. ja też szukałem jakichkolwiek info w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woleksasdaa
ja robiłam u dr zdzitowieckiego i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkopię temat bo jestem torchę spanikowana - ktos miał robiony zabieg takim laserem? http://www.polandoptical.pl/katalog,Lasery_okulistyczne.html Pytam bo operacja za tydzien, czy to boli? Długo trwa? Czy potem długo się leży w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaBF
Moja mama miała zabieg w Centre de la Vision . Wszystko trwało bardzo krótko, może nawet kilkanaście minut - nie pamiętam dokładnie. Po zabiegu miała chwile odpoczynku i zabrałam ją z bratem do domu. Nie było żadnych komplikacji. Przez parę dni mama bardzo na siebie uważała i staraliśmy się we wszystkim ją wyręczać ale po dwóch tygodniach była już w pełni sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaGG
Witajcie widzę , że piszecie tutaj o operacji zaćmy , czy ktoś z was robił ją w tej klinice http://www.okolaser.com.pl ?? Bo moja mama ma mieć operację ale nie wiemy gdzie ją wykonać . A czytałam , że ta klinika ma dobre opinie . Zna ją ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż miał operację zaćmy na WIM-e w Warszawie na ul.Szaserów.I wyobraźcie sobie ze wszczepili mu dwie rożne soczewki róznych firm o różnych parametrach.To tak jakby do okularow wstawić dwa różne szkła różnych firm.Sprawdzajcie i pytajcie czy na pewno przy operacji zaćmy wszczepiaja wam i waszym bliskim soczewki tej samej firmy o tym samym standarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wątek został odświeżony, więc dorzucam swoje trzy grosze na temat operacji zaćmy ;) Polecam One Day Clinic - są alternatywą dla NFZ i dzięki dyrektywie transgranicznej można leczyć się w Czechach - krótsze kolejki - gwarancja do 30 dni :) Warto odwiedzić ich stronę http://www.onedayclinic.pl/ tam są wszystkie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam na http://lepiejzobacz.cz/ o leczeniu transgranicznym. W ramach refundacji przez polskie NFZ, można wyjechać do renomowanej kliniki w Czechach i poddać się operacji na kataraktę. Na zabieg czeka się ok. 2 tygodnie od wizyty kwalifikacyjnej w Polsce. Zabiegi w Czechach przeprowadzają polscy lekarze, pacjent ma zagwarantowaną np. opiekę pozabiegową, leki osłonowe w cenie leczenia etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam szybko zdecydować się na operację oczu i z polecenia wybrałam usługi dr Agnieszki Mielnik-Mierzwiśnkiej. Efekty zabiegu są bardzo dobre i znowu mogę się cieszyć dobrym wzrokiem. Polecam usługi tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eppka
ja z kolei długo sie zastanawiałam nad operacją wzroku i zdecydowałam się zrobić Lentivu w Rzeszowie i szczerze mówiąc bardzo się cieszę ze podjęłam się tego. Teraz już z głowy mam noszenie okularów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka

Eppka ja jestem właśnie po korekcji wzroku metodą lentivu i jest super :):) Ja miałam zabieg w Optegrze w Katowicach. Miałam wadę -6, więc teraz czuję mega różnicę, wstaję bez okularów i wszystko widzę. Zabieg był bez bólu, zero komplikacji, nie wiem czemu tak czekałam z tą korekcję, trzeba było dużo szybciej już się zdecydować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Centre de la Vision w Krakowie to dobry adres - słyszałam wiele dobrego. Szczególnie na temat leczenia zaćmy. Mąż mojej koleżanki z kolei robił tam laserowa korekcję wzroku.  Mają tam naprawdę dobrych fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×