Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ogiko

sculptra kto to robi? bruzdy i wypelniacze twarzy

Polecane posty

Gość Prawie Starsza Pani
No właśnie, jeśli dobrze dobierze, jeśli dobrze poda, jeśli będzie to dobry lekarz, jeśli..... Znasz takiego w Polsce? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No i ja się zastanawiał nad Sculptrą i gdzieś tam coś czytałam ale wolałabym uzyskać jednak opinie osób, które już miały takie zabiegi. Wiecie takie sybiektywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
a czy któraś z Was robiła to w Otwocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Czy można łączyć zabieg sculptry z kwasem hialuronowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można ,ale z kwasem niskousieciowionym - takim ,który używamy do mezoterapi i to też nie podczas jednego zabiegu . No chyba ze robisz sculptrę na twarz ,a pod oczy mezo . Jeżeli chodzi o kwasy do wypełnień,to zalecane jest wykonanie takiego zabiegu po osiągnięciu ostatecznych efektów skulptry . Czyli należy poczekać od ostatniego zabiegu (zawzwyczaj trzeciego ) ok 2-3 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apollina___
asia49 weź se wyjmij te chomiki z buzi i daj im zjeść.To jet niestosowne,aby zjadać chomiki i to jeszcze 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tessssssssssssssss
moze podajcie namiary na dobrego lekarza i koszty,ja czytalam o Dr.Kepa z Wroclawia ponoc jest dobry, wyklada i uczy innych wlasnie na temat scuptry, ktos robil u niego?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
ja miałam zabieg sculptrą w projekcie i jestem zadowolona czekam na efekty i zobaczymy do znalezienia odpowiedzialnego profesjonalnego lekarza to moze warto poczytać pozbierać opinie no a reszta to chyba kwestia szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam wolumetrię u dr Andrzeja Kępa. Z tego co wiem, to raczej odradza sculptrę, bo pytałam. Twierdził, że mogą pojawiać się grudki. W efekcie zrobiłam volume. Jestem bardzo zadowolona, efekt naturalny, widoczny zaraz po zabiegu. Twarz wygląda na 10 lat młodszą. Poza tym robiłam u niego usta i botox. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pierwszy raz byłam u niego w Esenzza na Kamiennej we Wrocławiu. Kolejne zabiegi robiłam u niego w Świdnicy, bo mam bliżej. Wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea 65
Ja powiększałam policzki u doktora Kęckiego w Opolu 1ampułka Voluma. Nie polecał mi Sculptry ale nie dla tego że są grudki tylko według niego u mnie lepiej było dać kwas hialuronowy. Używa kaniulek i nie ma sinców,trochę to nie przyjemne ale coż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaba73
do Dorotea 65 jak oceniasz dr Kęckiego? Czy orientowałaś się jak to wygląda u innych lekarzy w Opolu? I jakie ceny? z góry dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asetnaa
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i chyba obawiałabym się tego zabiegu. Ale też potrzebuję pilnej poprawy. Tylko co wybrać??? A może Thermolifting twarzy BIORAD ??? Ale ten zabieg nie ma żadnego forum, tylko reklamówki, więc znowu nie wiem. Czy któraś z Was coś o tym słyszała? A może laser??? Proszę Rzepko, powiedz jak się masz i czy jest lepiej? I czy myślałaś o innych zabiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya81
hej, ja mam 31 lat i strasznie wiotką skórę na twarzy, zwsze miałam smutaski w kącikach ust, które z wiekiem się powiększają, do tego schudlam sporo więc bruzdy nosowo wargowe mam dość widoczne... Myśle o sculptrze, żeby ujędrnić moją twarz, policzki po są obwisłe i płaskie jak cała twarz, a może jakaś inna metoda, pomocy, bo nie mogę na siebie patrzeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya81
hej, ja mam 31 lat i strasznie wiotką skórę na twarzy, zwsze miałam smutaski w kącikach ust, które z wiekiem się powiększają, do tego schudlam sporo więc bruzdy nosowo wargowe mam dość widoczne... Myśle o sculptrze, żeby ujędrnić moją twarz, policzki po są obwisłe i płaskie jak cała twarz, a może jakaś inna metoda, pomocy, bo nie mogę na siebie patrzeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50już
Witajcie Czy któraś miała kwas polimlekowy w projekcie ,,Mój wehikuł...Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Pani odnośnie zabiegu Sculptry to pamiętajmy, iż zabieg ten nie wykonuje się jednorazowo - a najczęściej 3-6 zabiegów w 4-6 tygodniowych odstępach. Nie jest to wypełniacz a substancja (kwas polimlekowy) która pobudza skórę do produkcji kolagenu - dzięki niej twarz młodnieje. Początkowe wrażenie wolumetryczne jest sposodowane tym, iż preparat przed podaniem rozpuszcza się i tym samym ma większą objętość. Następnie jest wchłaniany przez komórki i wówczas wydaje się, że efektu powrócił do stanu sprzed ostrzyknięcia. Dopiero po pewnym czasie następuje wytworzenie białek odpowiedzialnych za przywrócenie jędrności i gęstości skórze. http://www.botokspoznan.pl/sculptra.html Zabieg ten zaleca się zwykle kobietą po 35 roku życia. Najczęstsze zastosowanie to twarz, szyja, dłonie. W Nas aktualnie koszt tego zabiegu to 1100 zł, natomiast z tego co obserwuje większość pacjentek i tak wstępnie decyduje się na zabiegi laserowe, a dopiero później stosuje Sculptrę czy też kwas hialuronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Ja jestem po całej terapii w projekcie i własnie zaczynam kolejną na inną okolicę. Ja jako tako na codzień zerkając do lustra nie widziałam efektów, ale rodzinka która zjechała sie na święta pytała cóż tak wymłodniałam i wypiękniałam. Och jak się cieszyłąm:) Całe święta latałam nad ziemią. No a teraz kolejna czesć mojego ciałą idzie do poprawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminelle
Jestem 7 tyg. po zabiegu sculptrą i dopiero teraz zaczynam zauważać efekty. Skóra stała się jędrniejsza, policzki uniosły się. Cały czas masuję 2 razy dziennie po 5 min. Planuję kolejny zabieg za 1-2 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
A gdzie robiłaś sculptrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminelle
W Rzeszowie w Akademii Dermatologii Estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algra
Do REMY. Proszę o odezwanie się jestem bardzo zainteresowana czy może już w jakiś sposob pozbyłaś się tego paskudztwa bo ja miałam jeden zabieg na szyję i po ok 8 m-cach pojawiły się grudy nie mogę się tego pozbyć mimo ostrzykiwań sterydem może wypowie się ktoś kto miał ten problem biegam po całym internecie i nigdzie nie znalazłam nikogo kto jest po takich przejściach błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miunila
Zabieg sculptry można wykorzystywać na dwa sposoby, służy albo likwidacji zmarszczek albo pomaga w korekcji owalu twarzy. Zabieg mogą wykonywać tylko certyfikowani lekarze, więc radziłabym poszukać kogoś z certyfikatem polskiego towarzystwa medycyny estetycznej. Ja jestem z Warszawy i z tego, co słyszałam od znajomych dr Kołodziejczak w Bellisanie ma taki certyfikat i wykonują u nich sculptrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie polecam dr Kołodziejczaka.i nie ze słyszenia od znajomych ale z autopsji. ma po prostu okropny nawyk (nie) higieniczny.,,i z nowościami jest mocno na bakier,wprowadza do oferty,ćwiczy na pacjentach-nie zawsze z dobrym skutkiem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anwa Planowałam wybrać się do Kołodzejczaka, ale trochę mnie nastraszyłaś i teraz nie wiem sama do kogo iść. kogo bys poleciła z warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olszóweczka
No z tego co wiem od mojej znajomej to w Time Clinic w Warszawie również wykonują takie zabiegi. Co do lekarza to też posiada certyfikat i to chyba nawet ze szkolenia Sculptry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka53
Robiłam sculptrę 2 razy. Efekty są widoczne, owal twarzy podniesiony, skóra jędrniejsza. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, Dwa tygodnie po drugiej sculptrze zaczęły puchnąć mi dolne powieki i powstały tzw worki pod oczami. Pani doktor dermatolog stwierdziła, że w wyniku działania sculptry przesunęły się woreczki tłuszczowe umiejscowione pierwotnie w górnych partiach policzka. Czy ktoś z was miał podobny problem i co robić, aby pozbyć się tej opuchlizny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algra
Bardzo proszę osoby które mają guzki po sculprze o wypowiedź jak sobie z tym okrutnym problemem radzą. czy może są jakieś pozytywne zmiany w wyglądzie. na ten temat jest b. mało informacji i porad w necie proszę o wypowiedzi na ten temat . uważam iż poddać się zabiegowi wstrzyknięcia preparatu sculpra to nie jest problem , ale ogromnym problemem jest późniejsza walka z efektami ubocznymi. pozdrawiam wszystkie panie które dbają oswój atrakcyjny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli powstają "guziki" - czyli ziarniniaki to można je usiłować rozpuścić - jeżeli są w miarę świeże. Jeżeli nie to pozostaje usunięcie chirurgiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,szukam pomocy od osob bardziej doswiadczonych w stosowaniu roznych wypelniaczy ,otoz dwa dni temu zdecydowalam sie na zabieg nawilzajacy mezoterapie iglowa wygladzajacy zabieg kwasem viscoderm wokol oczu rowniez pod oczy ampulka 0.5 ml Efekt byl taki ze popekaly mi naczynka pod oczami pod jednym mniej pod drugim bardziej wiec wygladam jakby mnie ktos pobil pod oczami kosmetyczka powiedziala mi ze prawdopodobnie mam problemy z krzepliwoscia krwi stad takie since i rozlanie krwi pod skora poniewaz robi to od 5 lat i wczesniej u nikogo nie bylo az takich siniakow ,ja generalnie mam cieniutka skore pod oczami i kiedy sie usmiecham brzydko sie marszczy,troche sie przerailam swojego wygladu po oraz kazala mi masowac teraz po dwoch dnia since sa ciut bledsze ale wciaz musze robic mocny kamuflarz by nie straszyc na ulicy wczesniej moglam bez problemu wyjsc bez makijazu .Zastanawiam sie czy to normalna reakcja i ona nie mogla tego przewidziec ze naczynka popekaja czy moze to wynika z jej braku kompetencji i jak dlugo te siniaki beda schodzic Jesli chodzi o efekt zabiegu to narazie niewiele widac oprocz popuchnietej posiniaczonej skory dodam ze mam 32 lata i niewielkie zmarszczki mimiczne i lekkie since pod generalnie staram sie dbac o siebie i prowadzic higieniczny tryb zycia ale ten wyglad mnie przeraza zamiast poprawy tylko sobie pogorszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×