Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ogiko

sculptra kto to robi? bruzdy i wypelniacze twarzy

Polecane posty

Jeśli zależy wam na naturalnie wyglądającej twarzy a nie efekcie napompowanych polików lub ściągniętej maski, to bardzo polecam ten preparat. W moim przypadku były to dwa zabiegi u wspaniałej i sympatycznej p. Doktor z Wrocławia. Moja twarz nabierała objętości stopniowo, naturalnie a efekty są widoczne!!!. Po zabiegu nie miałam żadnych siniaczków i szczerze mówiąc mogłabym pójść do pracy, gdybym nie wzięła wolnego piątku :) Codziennie masowałam twarz, nie mam żadnych podskórnych grudek. Gdy coś wyczułam, rozmasowywałam i ginęło. Ale trzeba tu być obowiązkowym i regularnie wykonywać masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la femme
Miłe Panie, marzę o sculptrze od pewnego czasu, ale powstrzymuje mnie strach przed powikłaniami, które mogą się pojawić po latach! Jeśli robiłyście zabiegi ok 2 lata temu proszę napiszcie jakie macie odczucia teraz. Czy wszystko ok, czy nie miałyście innych powikłań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam grudy, a robiłam u chwalonej tutaj p. doktor,pojawiły mi się po ponad 1 roku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie chce nic mówić, ale chyba ta pani doktor niezbyt dobrze wstrzyknęła ci preparat. Sam preparat nie ma prawa się zgrudkować, no chyba że ktoś niezbyt dobrze go zaaplikuje pod skórę. Ale nie załamuj się, jest sporo innych specjalistów, którzy są naprawdę dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już dwa razy wypełniałam bruzdy nosowo wargowe....w ub. tygodniu zrobiłam całe czoło kwasem....nie miałam żadnych siniaków na czole....nie wiem czy to zasługa lekarza ,który podawał kwas hialuronowy? W bruzdach nosowo-wagowych siniaki były i opuchniecie też dodam tylko,że czoło ostrzykiwał mi inny lekarz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już dwa razy wypełniałam bruzdy nosowo wargowe....w ub. tygodniu zrobiłam całe czoło kwasem....nie miałam żadnych siniaków na czole....nie wiem czy to zasługa lekarza ,który podawał kwas hialuronowy? W bruzdach nosowo-wagowych siniaki były i opuchniecie też dodam tylko,że czoło ostrzykiwał mi inny lekarz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_kwach
Wszystko super, ale powiem Wam dziewczyny, że tutaj ten zabieg nie utrzyma się Wam dłużej niż rok.A wiem jak to boli jak już mija ten czas, wypełniacz się wchłania i NASA twarz znowu wraca do wyglądu sprzed zabiegu. Teraz jak byłam u swoje Pani doktor,która ostatnio robiła mi volumetrie powiedziała mi o fajnym nowym wypełniaczu Ellanse.W duzym skrócie-to polimerowy wypełniacz. Wiecie, że utrzymuje się on nawet do 3 latOj też byłam w szoku jak się dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
W Elite sculptra kosztuje 1800zł. Wiec mysle ze jak na stolice to jest to bardzo korzystna cena.Musiałam juz to zrobic to bo jestem młoda a juz taka pomarszczona.Wiadomo ze skóra po zabiegu jest troszke opuchnieta,ale wszystko sie super rozchodzi.Poelcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saturatttka
A czy słyszałyście o tych dziwnych koreańskich czy chińskich wypełniaczach ? Matko,chyba z 10 razy bym sie wcześniej zastanowiła niż zrobiła taki zabieg,bo to przecież nie dość ze płacimy za to ceny podobne do naszych wypełniaczy to jeszcze nie wiadomo co to jest.wiecie o czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
Nie zawuwazyliscie ze teraz te ceny zabiegów z roku na rok sa coraz niższe? Kiedys jeszcze oscylowały w granica 5tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudkaa
no to dziewczyna na co sie w takim razie zdecydowac jak chce wypelnic bruzdy wargowo-nosowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może mezo ?
A moze własnie taka dziewczyna moze sie zdecydować np. na zabieg taki jak chociazby cytocare ? To jest połaczenie soli mineralnych,witamin,oczywiscie kwasu hialuronowego,które biorewitalizują skóre,odżywiaja,i co wazne dla nas kobiet przede wszystkim wygładzja zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rudka
A czy rudka słyszalas moze o wypełniaczu Perfectha Derm Subskin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po roku (od drugiego zabiegu) informuję wszystkie zainteresowane Panie, że nie miałam i nie mam żadnych grud, ani innych powikłań. Niestety, efekt też zaczął ustępować.. i zastanawiam się, co dalej. To samo od nowa? Jeszcze za wcześnie na lifting, a wypełniacze są, jak dla mnie, zbyt "krótkodystansowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JO-A-N-N-A
Ja jestem po trzech zabiegach Sculptrą, a mam już ponad 60 lat na karku i jestem bardzo zadowolona z efektu. Siniaczki miałam tylko po drugim zabiegu, ale też nie mam do nich skłonności. Ale przede wszystkim zmobilizowałam się do wejścia na fora, żeby dopytać, co wy zrobiłybyście dalej na moim miejscu? Toksyny botulinowej nie mogę, bo robią mi się obrzęki, ale bardzo spodobało mi się, że można tak odmłodzić się i chciałabym czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrin_e
haha, jak nie możesz toksyny to co Ci więcej zostało? może dolina łez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alica123456
ja się zastanawiam nad Sculptrą. U mojej mamy są super efekty, a robiła zabieg koło 50 tki. Ja mam 30+ i jeszcze w sumie młodo wyglądam, ale tak profilaktycznie bym chciała. Myślicie, ze warto w moim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ,że na sculptrę to trochę za wczesnie,ale wszystko zalezy od stanu Twojej skóry . Ja jestem po trzech zabiegach i zaczynam widzieć powoli efekty. Skóra zrobiła się jędra i taka " gęsta " ale jestem już dawno po 40-stce . Po 30 -tce robiłam mezoterapię i ewentualnie wypełniacze i to na tamten czas w zupełności mi wystarczało . Ale jestem zdania,że zabiegi dostosowuje się do stanu skóry ,a nie do wieku -więc myślę,że najlepiej doradzi Ci w tej sprawie DOBRY lekarz. Zyczę dużo uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellinka
ja poki co wybrałam narazie zabieg wypełniajacy Perfectha Derm Subskin i mija 10mc a mnie nic nie zmienia sie jesli chodzi o wyglad twarzy.Zabieg sie udał i mysle ze ponownie go zrobie skoro jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty hellinka
skończ z reklamą i czuwaj nad tym co piszesz w różnych wątkach na ten sam temat. To jak, w końcu jesteś 6 czy 10 miesięcy po tym wspaniałym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alica123456
Eor... hmmmm.... zastanawiam się, bo mam możliwość zrobienia zabiegu taniej, duuuużo taniej, a patrząc na moją mamę, to kurcze, naprawdę super :) Aha... bo Sculptra to chyba jedyny kwas l-polimlekowy na rynku, tak? Innych nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślicznotka1111
Zamiast obstrzykiwac sie i wygladac coraz to pelniej i prawie jak rybka nadymana powietrzem , sprobujcie elektrostymulacji przy uzyciu programu viso , wtedy miesnie same zaczna pracowac na poprawienie owalu twarzy bardzo naturalny zabieg duzo nie kosztuje a efekty? uwierzcie nieskonczona ilosc razy lepsze od botoksow i kwasow ktoe wstrzykuje sie pod skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alica 123456 absolutnie rozumiem,że zabieg Cię kusi ,ale dalej uważam,że na sculptrę to jeszcze raczej masz czas . A co mówi lekarz na stan Twojej skóry ? Czy faktycznie jest wskazane uzupełnienie objętości tkanek ,poprawa jędrności ? Nie rób zabiegu tylko dlatego ,że u Mamy jest fajny efekt,czy dlatego ze masz dobrą ofertę cenową . Najpierw proponuje konsultację lekarską ,najlepiej NIE u tego samego lekarza ,który proponuje Ci tą super okazje cenowa na sculptrę :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledziiszka
Najlepsze są wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, RESTYLANE, PERLANE, TEoSYA L...Kwas to naturalny składnik naszego organizmu. Zależy gdzie kto szuka kliniki, ja mam doświadczenia z gabinetem we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robila ktoras volume u
Andrzeja Kepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Hej dziewczyny, kobiety, koleżanki:) Jestem już dojrzałą kobietą i moja skóra na twarzy pozostawia wiele do życzenia. Chcę coś z nią zrobić i to jak najszybciej wiec pytam czy naparwdę polecacie sculptrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllli
Ja robiłam wypełnienie perfectha.Ale to był taki wybór całkowicie przypadkowy,poniewaz namówił mnie na niego lekarz.Na pewno tutaj przewazyło to ze efekt zabiegu ma sie utrzymac przez 16mc.A wiadomo ze jak sie za cos płaci to najlepiej zeby efekt byl jednak z nami na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja,jestem 50+
Na dniach poddam sie zabiegowi sculptry na twarz, dużo czytałam na temat roznych wypełniaczy i doszłam do wnisku,że jednak ten zabieg będzie dla mnie najodpowiedniejszy. Sculptra jest odpowiednio przygotowywana i podawana w żależnosci od stanu wyglądu/skóry/ pacjetki. Jeśli lekarz dobrze przygotuje preparat i dobrze wykona zabieg to,podobno moze sie utrzymać w twarzy do ponad 2-ch lat. Wszystko zależy od umiejętności lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×