Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ogiko

sculptra kto to robi? bruzdy i wypelniacze twarzy

Polecane posty

Gość odpowiadam Frankusia
Ja także mam skłonności do pekania naczyniek krwionośnych i muszę powiedzieć,że przy każdym wypełniaczu np. botox,kwas hialuronowy,też przez kilak dni miałam siniaki i rwiaki lecz po paru dniach to zeszłó,ale utrzymuje się około 5 dni. Nie martw się i jakoś przetrwaj ten trudny dla Ciebie okres.Pozdrawia PS.Napisz później,czy wszystko doszło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olszóweczka
A często się robią te grudki??? Bo moja znajoma mówi, że ona nie miała żadnych powikłań tylko że tzreba się masować intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasija
@ Olszóweczka: Co do grudek po Sculptrze - warto wykonać zabieg u doświadczonego lekarza, to znacznie redukuje ryzyko ich powstania. Po zabiegu bardzo ważny jest regularny masaż, nawet jeśli boli, to dodatkowo zapobiegnie ich powstaniu, ewentualnie rozbije te, które będą. @ Frankusia: Problemy z krzepliwością krwi można korygować. Jeśli krew długo krzepnie, warto uzupełnić niedobory witaminy K, występującej w warzywach kapustnych. Na sińce mogą pomóc okłady z lodu, albo świeżego liścia kapusty. Wiele wskazówek dotyczących pielęgnacji cery naczynkowej znajdziesz w tym artykule: http://dermedicus.pl/blog/index.php/2012/04/laserowe-zamykanie-naczynek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleik
anwa, dziwi mnie twoja opinia, skoro byłaś w bellisanie to moze napisz dokladnie CO bylo nie tak? zazwyczaj ludzie, którzy są niezadowoleni, opisuja szczegolowo dlaczego sa niezadowoleni. No chyba, ze tak naprawde nawet nie byli w gabinecie, o ktorym mowia... Co do mnie - korzystalam ze sculptry wlasnie u kolodziejczaka, minelo 7 tygodni i widze juz efekty zabiegu. Sama sculptra byla podzielona na 2 etapy, pozniej przez kilka tygodni przychodzilam jeszcze na masowanie miejsc, w ktorych lekarz wstrzykiwal sculptre. Zabieg polecam, bo widac ogromna roznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza39
Mam 39 lat lat i jestem po dwoch zabiegach z Sculptra i nie zauwazylam żadnych efektow ubocznych ani tez odmladzajacych )-: Nie wiem , moze sie pojawią za 10 lat (-: Pragne zaznaczyc ze robilam to w renomowanym gabinecie i u bardzo doswiadczonego lekarza , ktory sam stwierdzil, ze efektu nie ma i zaproponowal trzeci zabieg ...ale mysle ,ze po trzecim tez nie bedzie szalu tylko 2000 zl mniej Nie wiem co o tym sadzic - jak wiadac opinie sa bardzo rozne - ale jednak z przewaga negatywnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrristinka
Dziewczyny w tym miesiącu- jesli jesteście z Krakowa to mozecie skorzystać z oferty salonu Bona Dea. Tutaj 6, 13, 20, 27 i 28 grudnia odbędzie się WYPEŁNIACZ DAY. W te dni cena 1 ml wypełniacza będzie wynosić w BONA DEA 1000 zł (tj. 100 zł za 0,1 ml)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam ostatnio z usług doktor Nielepkowicz w gabinecie Perfect Glamour, jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, efektów, jak i samego gabinetu. Zdecydowanie mogę z czystym sercem polecić wszystkim z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybbbkowska
Ja zapisałam sie teraz na wypełnienei zmarszczek i volumetrie policzków do salonu Bona Dea w Krakowie. Po 35 roku życia jednak czas coś z tym zrobic, a mysle ze taki zabieg na pewno przyniesie konkretne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraa2
ja osobiście bardzo sobie cenię ten zabieg, ponieważ bez porównania "podciągnął" mi twarz - skóra jest zebrana, a nie jakaś taka wiotka jak była wcześniej! ja osobiście mam bardzo dobre doświadczenia ze sculptra, oczywiście to tez kwestia lekarza (u mnie Jola Siedlecka Dawidko), ale sam zabieg - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miraa2
Proszę napisz,jak długo utrzymuje się efekt po sculptrze i co miałaś wypełniane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking lekarzy. Jak wybrać dobrego specjalistę i nie dać się oszukać? http://goo.gl/sXx5Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia222
No nie wiem,ale skoro zabiegi z kwasu hialauronowego daja takie pozytywne efekty,to tez i tabletki moga sie okazac skuteczne,chociaz nie wierze w to az tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku kompletnie się nie sprawdziło czekałam na efekt ale sie nie doczekałam ale za to po pół roku od zabiegu zaczeły pojawiac się grutki potem więcej i teraz jest dwa lata po zabiegu i nie mogę dodtykać twarzy bo nie wierzę co tam mam wyczówam je mam ich kilka na policzkach na jednej i drugiej stronie. Pasmo grudek spowodowało że mam dodatkowe zagłębienia i wybrzuszenia na twarzy wyglądam 10 lat starzej ,mogę usunąć chirurgicznie usłyszałam pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinterpretacja
Dziewczyny, które miały grudki dajcie znać co u Was, czy coś sie poprawiło lub czy macie jakieś sprawdzone metody na rozbijanie grudek. Ja jestem trzeci dzień po zabiegu i powiem szczerze ze zaczynam miec wątpliwości jak to u mnie bedzie... Tuż po byłam strasznie spuchnieta. Dzisiaj mija trzeci dzień a na jednym z policzkow mam jakby zgrubienie, nie jest to jeszcze grudka ale , coś jakby nagromadzenie preparatu... Masuje bardzo mocno ale nie moge tego tak do końca rozbić... Skore mam bardzo wrażliwa i jestem już strasznie od tego malowania podrażniona. Dodam tylko ze mój preparat był rozpuszczamy aż 10 dni w 8ml wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed 20 laty już był na rrynku kw.polimlekowy , ale liczba nieporządanych efektów spowodowała że po krótkiej chwili został ponownie "odkryty". Podobnie jak protezy pokryte pp. Ten preparat nie odmładza skóry tylko poprzez drażniące działanie powoduje rozplem tk. łącznej czyli kolagenu inaczej blizny. Wielokrotnie pozostawia ziarniniaki , jeżeli powstaną to należy pilnie usunć je chir. Przestrzegam przed sterydami , pomogą na krótko ale odległe wyniki takiej kuracji mogą być opłakane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle nie zrozumiałam twojej odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinterpretacja
Podciągam temat. Rema, rzepa i inne dziewczyny dajcie znać co u Was czy poradzilyscie sobie z grudkami. Na amerykańskim forum realself wyczytałam ze tamtejsi lekarze ostrzykuja grudki solą fizjologiczna, sterydem Kenalog ( który jest podobno porokrotnie silniejszy niż zwykle sterydy a także jakimś środkiem który sie nazywa 5fu , jest to jak sie dowiedziałam od znajomego lekarza chemioterapeutyk, czyli bardzo poważny lek, no ale według amerykańskich lekarzy wypowiadających sie na forum realself , działa. Jesli chodzi o mnie to jestem już prawie trzy tygodnie po i wiem na pewno ze kolejnego zabiegu nie zrobię. Modlę sie tylko zeby wszystko sie dobrze dla mnie skończyło. Ja mam troche nietypowy problem bo cały czas mimo upływu czasu jestem lekko obrzeknieta. Nie wiem moze za dużo sie masowalam. W każdym razie jestem teraz na etapie schizy czy nie mam jakiejś atypowej reakcji, alergii na sculptre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj mój post z 26 . 11. jak próbuję pomóc opisując powikłania to agresja i odsądzanie od czci i wiary . Zrozumiesz skąd masz te problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinterpretacja
Ja byłam wobec Ciebie w którymś momencie agresywna lub odsadzalam cię od czci i wiary... chyba coś złe zrozumiałaś... Szukam kontaktu z osobami które robiły sculptre, miały grudki i chce dowiedzieć sie jak sobie z nimi poradziły... co do tego co napisałaś ze sculptra to newfill , to wiem o tym, wiem bardzo dużo o sculptrze, przeczytałem setki opinii na amerykańskim portalu realself kopalnia wiedzy,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCULPTRA 12
Nadinterpretacja, znalazłam takie coś w necie odnośnie grudek: "grudki to tak naprawdę nagromadzony kolagen. Mogą się pojawić, bo w tym miejscu Twój organizm mógł naprodukować więcej kolagenu. Winą moze też być masowanie, ale skoro wiesz, że się masowalaś to... Z tego co mówiła mi moja Pani Doktor podczas wizyty to jest kilka metod by walczyć z grudkami: - podanie soli fizjologicznej w to miejsce co "rozpuszcza" grudkę - wstrzyknięcie w to miejsce sterydu - leczenie częstotliwością radiową". O soli fizjologicznej wspominała także moja pani doktor (ja sculptre robiłam w gabinecie pani Kasi Nielepkowicz we Wrocławiu), ale akurat mi się żadne grudki nie porobiły. Miałam co prawda lekki obrzęk twarzy po zabiegu, ale to normalne objawy pozabiegowe. Po 2-3 dniach wszystko było już ok. Nie wiem, czy to kwestia organizmu, czy też złego wstrzyknięcia... Poszperam jeszcze w necie, może uda mi się coś więcej znaleźć. Daj znać, czy udało Ci się tych grudek pozbyć;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś to próbuje leczyć w ten sposób to na pewno o chirurgii ma pojęcie zbliżone do (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj post na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Bardzo prosze o tym jak sculptra wplywa na stan twarzy. Jestem zapisana na promocje w Warszawie u dr.Rogali. Cena bardzo umiarkowana, obawy pozostaja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinka64
Ja w ramach prezentu noworocznego zapisalam sie na wypelniacze bo od slonca porobily mi sie zmarszczki , szczegolnie glebokie wkolo oczu :( W miejscu gdzioe bylam pracowali na wypelniaczach Neauvia bo glownie o nie mi chodzilo bo maja linie ORGANIC zupelnie nieszkodliwa dla organizmu a dajace super rezultaty. Zabieg nie byl bolesny bo igly bardzo cieniutkie, zmarszczki pieknie sie wypelnily efekt bardzo naturalny nie ma mowy o jakis zgrubieniach do tego psychicznie siper sie czuje bo ladnie wygladam i nie musze myslec czy bylo to zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merlinka gdzie robilas te wypelniacze Neauvia, sporo o nich czytalam bo naprawde zrobilo sie o nich glosno szczegolnie o tych organic, a sam zabieg bolal? na stronie zasnaczono ze igly sa ciensze niz inne, mozesz sie podzielin doswiadzceniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virago
ja jak dotąd robiłąm wypełnienie policzków preparatem princess voume .(zawsze u Dr mirackiego w beautymed) Zawsze byłam zadowolona z efektów .Ale faktycznie ostatnio mówi mi o nowym preparacie na rynku neuvia .Chyba nastętpnym razem spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz wro
We wrocławiu koszt to ok 1200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , i co próbowałaś tego preparatu ? bo sama jestem ciekawa .Sporo poczytałam o tym zabiegu i o klinice Beautymed i wydaje się wszystko spoko .Czekam na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Dziewczyny, wiekrzosc opini tu pisanych to jest reklama. Nie wierze ze normalna kobieta czytajace krytyke sckulptury bedzie sie dawala opszczykiwac, albo zyjecie jeszcze za stodolom i wiezycie w cuda. Sckultura jest tak samo niebezpieczna jak byl i jest aqumid. Jezeli dzisiaj jeszcze nie widzicie skutkow ubocznych to poczujecie je po roku. Uczcie sie na bledach innych i niepiszcie glupot ze u was wszystko jest super jak jestescie tydien czy miesiac po zabiegu. zgloscie sie po roku jak wasze porzedniczki. Nie jestem ani Lekarzem ani kosmetyczka, ale prowadzilam strone www.beauty-spionin.de i zlikwidowalam ja bo nie moglam juz w moim forum zniesc tych alarmujacych wezwan kobiet o pomoc po spieprzonych zabiegach. Zanim zrobicie jakis zabieg, zbierajcie wszystkie informacje o tym zabiegu, a przedewszystkim negatywne. Pozdrawiam was serdecznie z Augsburga i zycze wam bardziej realistycznego podejcia do sprawy odmladzania. Ja z moich obserwacji zauwazylam ze te osoby wygladaja bardzo mlodo, ktore sie mlodo poruszaja sa ciekawskie i wesole, sa poprostu fizycznie i psychicznie mlode. "Posranej miny nic nie zmieni i nie podniesie kacikow ust jak sie jest ciagle niezadowolonym". Pracujcie nad mloda psychika a na poprawki poczekajcie tak jak ja, jak beda sprawdzone. Sorry za moje bledy, ale pisze na niemieckiej tastaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×