Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ogiko

sculptra kto to robi? bruzdy i wypelniacze twarzy

Polecane posty

Gość gość
witam, ja mialam wypelnienie i modelowanie ust kwasem hialuronowym w amaryllisie w bytomiu i jestem bardzo zadowolona, zaplacilam malo bo tylko 700 zł!!! za jakies 6-7 msc znowu sie umowie na zabieg bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annicka 69
pogodna bzdury pisze :-) robię sculptrę od trzech lat, co 8-10 miesięcy. Skóra nabrała spręzystości, gęstości, podniósł się owal twarzy i nie wygląda to sztucznie tylko naturalnie. mam wypoczętą, nie zmęczoną buzię. Polecam szczerze każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja wypełniałam 3 tygodnie temu bruzdy, zmarszczkę na czole i pod oczami, jestem zachwycona z efektów, wyglądam super wszyscy mnie pytają czy z wakacji wróciłam bo tak ślicznie wyglądam, dużo dobrego robią te wypełniacze pod warunkiem że są dobrze zrobione, ja robiłam w bytomskiej klinice Amaryllis. Polecam i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaKo7877
Zdecydowałam sie napisać teraz bo dopiero teraz widać efekt :-) Po 7 msc od 1 sculptry . Miałam robiona w wawie na Mokotowie . Przyszłam na wypełnienie policzkow kwasem hialuronowym ale Pani doktor / dermatolog i lekarz med estet/ zaproponowała 2 opcje kwas i sculptre opowiadając o każdym z nich . W końcu wybrałam drugi , przekonał mnie efekt ciagłego odnawiania sie komórek no i naturalność / stopniowy efekt / po 1 zabiegu w styczniu do końca marca nie było widać efektów :( ale byłam uprzedzona o tym . W kwietniu miałam drugi / tez za 2500 zł / i dopiero w czerwcu zauważyłam wypełnienie dołów w policzkach o które mi chodziło i ogólnie bardziej wyprasowana i jędrna skore twarzy . Tez okolice oczu dolinę łez . Wszystko :-) W sumie powinnam iść na jeszcze 1 zabieg zeby było na maxa idealnie ale na razie nie mam funduszy wiec pewnie nazbieram i znowu w zimę pójdę . Fajny efekt , nic złego sie nie dzieje polecam Plus tez za podejście do klienta , czas , delikatność , wyrozumiałość no i inf o tym ze sama lekarka ma ten sam wypelnicz od kilku lat i pokazanie jak to wyglada w jej twarzy :) Także nie bałam sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morwa1234
2 dni temu miałam zabieg z użyciem sculptry. I jak to ja, najpierw pozwoliłam sobie to wstrzyknąć, a potem poczytałam - i włos mi się zjeżył. Z niedowierzaniem tylko czytałam posty o 1,2 ampułkach co 3 miesiące. Mnie lekarka wstrzyknęła pól ampułki na boki i dół twarzy, i na następny zabieg zaprosiła dopiero po pół roku. Boję się tych grudek jak cholera i nie wiem czy w ogóle pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelll 789
Na sculptrę trzeba iść przede wszystkim do UCZCIWEGO lekarza. Preparat jest rozpuszczany na kilka dni przed podaniem, czasami podawana jest nie cała fiolka - i tu właśnie doktorki lubią przykombinować, albo jak mają już rozpuszczony preparat namawiają pacjentki na ten zabieg, albo z jednej fiolki robią dwie (a kro ich sprawdzi?) albo podają preparat zbyt dawno rozpuszczony, który po prostu nie zadziała. Zrobiłam i żałuję, bo jakoś w uczciwość lekarzy nie wierzę a poza tym na efekt mam czekać 6 miesięcy , który znika po roku - to jaka to jest trwałość? pół roku! lepiej zdecydować się na wypełniacz, przynajmniej wiem, że otwierają to przy mnie i wstrzykują w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaria521
A mi lekarz z kliniki Profemed polecił crystalis - podobno najdłużej sie utrzymuje. Ktoś z Was cos o nim słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no profemed to dobra klinika wiec pewnie wiedza co polecaja, ja juz tam korzystalam z jednej uslugi i na pewno wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda1987
ja z zona w profemedzie korzystałem z 2 usług, moge polecic Koniec rozmowy na czacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tam maja dobre oferty wiec jak sie jeszcze wahasz to na spokojnie skorzystaj z tamtych uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Profemedzie skończ z tą żałosną reklamą. Kiepsko z wami skoro musicie korzystać z tak nędznej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam robiona sculpture w zeszłym roku chodziło mi wylacznie o naturalny look i jestem nia zachwycona. Skora jest wypoczęta, gęstsza a co najlepsze zmiany nie następują z dnia na dzien a stopniowo a do tego zachowana jest "własna twarz". Nie wyglada sie jak z taśmociągu po botoksie i kwasie hialuronowym. Fakt one działa szybko ale wbrew pozorom kwas pomimo ze jest w naszej skórze stwarza wylacznie prowizoryczne wypelnienia w skórze. Sculptra pobudza produkcje kolagenu i wypełnia naturalnie powstałe z wiekiem ubytki. Jedyna wada chyba jest wylacznie sumienne masowanie skory po zabiegu i cierpliwość w oczekiwaniu na efekty. W chwili obecnej zapisałam sie na kolejny zabieg. Z całego serca polecam ten zabieg tym ktorym zależy na naturalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam słowa poprzedniczki...jestem po 3 zabiegach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_dziewczyna
Na zmarszczki i ogólnie poprawę wyglądu skóry podobno dobra jest mezoterapia igłowa. Podoba mi się to, że efekt jest szybko widoczny i nie ma żadnych niepożądanych efektów, jedynie chwilowe zaczerwienienie. Zabieg robią w Krakowie w tym gabinecie http://www.rubinkiewiczmed.pl/mezoterapia-iglowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Politańska
Zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, wolumetria, mezoterapia itp.) do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabiegi dzięki temu są komfortowe i bezbolesne. Oferuję konkurencyjne i uczciwe ceny. Po więcej info i zdjęcia zapraszam na stronę fb:www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakich wypełniaczy używacie do twarzy, ale ja osobiście polecam kwas hialuronowy, bo po nim twarz nie jest tak sztuczna jak po botoksie. Jak chciałam usunąć zmarszczki to pani doktor z SCM estetic w Krakowie powiedziała, że botoks nie jest mi potrzebny. Poszłam za jej radą i faktycznie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 48
Boże jestem już po.Po przeczytaniu prawie wszystkich postów nie spałam do 4 rano ale poszłam nie odpuściłam mimo że stres miotał mną po całym ciele.Posmarowana maścią znieczulającą czekałam na pierwsze wkłucie bo myślałam że mogę tego nie przetrzymać. Jakie było moje rozczarowanie , przechodziłam w swoim życiu o wiele większe bóle.Nie było tak strasznie a jeszcze P.dr. cudowna kobieta dużo zrobiła i wielka w tym jej zasługa .Dziękuję z całego serca Pani dr.Romie Zielińskiej z Krakowa.Oby każdy lekarz miał tyle empatii dla pacjenta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rany Julek
Cytat
Dnia 18.09.2010 o 20:16, Gość estem po powiększeniu napisał:

W srode zaszalałam i powiekszyłam sobie usta. A teraz chyba wciągnęłam sie i chcę poprawic sobie poliki. Usta powiekszyła mi pani doktor w Zielonej Górze w Gejszy, na Lisowskiego, jechałam z wielkim strachem a okazało sie, ze to nic takiego. Zabieg 15-minutowy i koniec. Wypytałam pania doktor o policzki. Skulptra to kwas polimlekowy, który wypełnia policzki i naturalnie nadbudowuje braki w policzkach, też ujedrnia skórę, co moze u mnie nie jest problemem bo jestem osoba młoda, ale mam płaską twarz, z policzkami wyglądałabym ładniej. To jest jedna opcja. Druga opcja to kwas hialuronowy, efekt jest od razu, szybki zabieg jak powiekszenie ust, ale nie ma tej naturalnej nadbudowy brakujących części policzka. Trzecia opcja to własny tłuszcz, przeniesiona częśc mojego ciała z jednego miejsca w drugie. Naturalne, swoje, jak przeszczep włosów. Nie ma na głowie to pobiorą z cipki i wszczepia na głowę i rosną długo, długo. To samo z tłuszczemi sie za zabieg a nie za ilosc ampułek. Tłuszcz raz kosztuje 1000zł i można go przeszczepic dużo. Ten tłuszcz do mnie najbardziej przemawia. Czy któraś miała robione tłuszczem?

 

Co ty za glupoty piszesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę! Dziewczyny które miały skutki uboczne i które je zwalczyły odezwijcie się żeby pomóc innym dziewczynom !!! 👄👄👄 Głównie chodzi o sculptra

Edytowano przez Minionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam wykonywany zabieg Sculptra w Magnopere w Krakowie i nie żałuję. Zabieg wykonywała mi dr Roma Zielińska i mogę polecić. Super doktor i personel 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×