Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darietta

problem z reklamacją obuwia czy ktos może cos poradzić

Polecane posty

Gość moja reklamacje
na buty REEBOK za 300 zl !!!! tez odrzucili, zapietki przetarly sie po miesiacu!!! nigdy wiecej nie kupie i nich butow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
Zgodnie z Ustawą z 27.07.2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej , klient traci prawo do swoich roszczeń jeżeli nie zgłosi wykrytych wad przed upływem 2 miesięcy od daty zauważenia uszkodzeń.z tego co widzę reklamowałas buty w styczniu 2008 a wade zauważyłaś miesiąc po zakupie tzn. listopad 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam problem z zareklamowaniem butow. w koncu poszlam do szewca bo szkoda mi bylo butow. zanosze do je do www.cezarszczecin.pl . Naprawiaja buty bardzo tanio i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepszym pomysłem będzie oddanie obuwia do zakładu, który doprowadzi je do porządku. Co jesteście w stanie polecić? Interesują mnie okolice Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinieneś zainteresować się ofertą szczecińskiego Cezar http://cezarszczecin.pl/. Ich specjalność to nie tylko naprawa obuwia, ale również dorabianie kluczy czy naprawa zamków. Jest to zdecydowanie grupa profesjonalistów, która za swoje fachowe usługi nie bierze sporo pieniędzy. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjazalewska88

Moje niestety były już po gwarancji.. Jedyną opcją było zanieść je do kogoś, kto będzie miał pojęcie jak je naprawić. Padło na www.cezarpoznan.pl i jestem bardzo zadowolona. Cenowo wyszło konkurencyjnie, a buty trzymają się do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×