Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spikke

SMOCZEK USPOKAJAJĄCY - JAKI POLECACI?

Polecane posty

Gość tylko te
Tylko i wyłącznie MAMbaby START (0-2) Malutkie, zgrabniutkie, wkłada się je obojętnie którą stroną, do tego mają świetny wygląd ;) I uspokajają dziecko. Pasują nawet dla najdrobniejszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do pierwszego dziecka mialam nuki ale w porzadku ojazaly sie tez aventy teraz nie wiem na co sie zdecydowac tyle tego do wyboru nuk lovi avent tomi tipi i jeszcze inne. Ale chyba postawie na suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam smoczki formy Yoomi. Smoczki yoomi kształtem przypominają pierś matki, co ułatwia przejście z karmienia piersią na karmienie butelką lub karmienie mieszane. Zamawiałam takie na stronie gumowakaczuszka.pl Przesyłka przychodzi bardzo szybko a ceny o wiele lepsze niż w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krucia6
też najpierw miałam nuki, ale niestety do końca się sprawdziły. Potem kupiłam z suavinexu i dla mnie są bez porównami. jedyny minus bardzo ciężko je dostać, widziałam je ostatnio w kinderland24 ale nie wiem czy są dalej dostepne. Kiedyś bodajże były też w piotrze i pawle ale teraz już na pewno ich tam nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka900
Warto zerknąć sobie tutaj - http://bebele.pl/sklep,kategorie,kat,27-smoczki_i_gryzaki.html . Można znaleźć tam smoczki i gryzaki takich producentów jak Nuk, Mam Baby, Avent czy Tomme Tippee . Do wyboru do koloru.:) Ja ogólnie polecałabym markę Nuk bądź Avent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_W
Ja ostatnio trafiłam na markę Lipinipi. Mają silikonowe smoczki, takie anatomiczne raczej. Moja córcia jest zachwycona, w ogóle się nie odciskają, mają dużo dziurek. Silikon wydaje się być trwały. Wcześniej był nuk, ale się nie sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak0512
Polecam smoczek firmy Canpol babies z serii owocowej. Wykonany jest z silikonu i ma anatomiczny kształt. Córeczka bardzo go lubi i chętnie z nim zasypia. Łatwo się go myje, a kolorowy emblemat na tarczce nawet po spotkaniu ze szczotką do mycia nie traci swych barw. Mamy również do kompletu pojemniczek na przechowywanie smoka. Jest lekki, solidnie wykonany i można go podpiąć zarówno do torby jak i do wózka. Jest z nami zawsze i wszędzie, "dba" o naszego smoka aby się nie zabrudził w podróży. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie również egzamin zdaje smoczek z canpol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlightlessBird
U nas idealnie sprawdzają się smoczki marki Canpol. Mamy ten z serii owoce, wersja dla dziewczynki - wisienki. Mają one anatomiczny kształt, a to jedyny, który moja córka lubi i akceptuje. Smoczki są ładne, solidnie wykonane, a do tego cena nie jest zbyt wygórowana. Posiadamy również pojemnik na smoczek z tej samej serii i idealnie sprawdza się podczas wypadów na miasto - smoczek jest zawsze pod ręką, a do tego mam pewność, że jest zawsze czysty i gotowy do użycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grey12
ja nie wiedziałam, ktory wybrać, więc wybrałam ten, co mi się najbardziej podobał:) www.happybabby.pl/smoczki-i-gryzaki/smoczki-uspokajajace/philips-avent---smoczek-uspokajajacy-i-love-papakiss-me-6-18-miesiecy-2-szt,p9666pewnie wszystkie mają podobne właściwosci. Tania to rzecz, więc można dobierać pod kolor ubranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smoczki philipsa są najlepsze a do tego mega urocze! teraz przeglądam jaki mają duży wybór na tej stronie. Zakochałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tundra12
jako kotoliczka wybrałam ten :) happybabby.pl/smoczki-i-gryzaki/smoczki-uspokajajace/canpol---smoczek-uspokajajacy-silikonowy-anatomiczny-zoo-0-6-miesiecy,p10582 Kotek troche za sprawą dzidziusia zaniedbany, musi się zadowolić mniejszą ilością głasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno cos ciekawego wybierzesz u www.esska.com.pl bardzo szeroka oferta smoczkow dla dzieciakow w każdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno w tym temacie moge polecic smoczek uspokajajacy firmy www.esska.com.pl jest to skandynawska firma, ktorej wszystkie produkty sa calkowicie bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie w temacie akcesoriow dla dzieciakow to polecałbym mocno firme www.esska.com.pl swietna jakość i przede wszystkim atrakcyjne ceny, które w naszym kraju maja na pewno największe znaczenie w bardzo wielu przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy taki z osłonką - polecam, świetny jest! www.babymama.pl/smoczek-z-oslonka-niebieski-0-6mc-iiamo-p4714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie posprawdzaj na http://babymama.pl/ - ja ostatnio w dużej paczce zamówiłam ich 5 sztuk (razem z masą innych pierdół). Mają teraz kod rabatowy na wszystkie produkty, więc warto. W ogóle przyszło następnego dnia, świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×