Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Byliście kiedyś w sex shopie?

Polecane posty

Nie mam pojęcia gdzie u mnie w mieście jest sklep z militariami , natomiast sex shop kojarzę :P I to nawet kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgd
kazdy zboczuch wie gdzie sa sekshopy..i to nawet kilka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze czy pojadę tam sama czy uda mi się namówić jakąś koleżankę, ale obawiam się że żadna nie będzie chciała wejść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherowy berecik567
a tfuu zlikwidowac te paskudztwa lepiej isc pomodlic sie do kosciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska666
bylam sex sex sex sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze regularnie do sex shopu po sexy bielizne, kajdanki kupilam kiedys, wibrator, husteczki do wibratora, pare innych cudow... Nie wstydze sie bo tutaj za granica jest zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrin25
ja kiedyś byłam ale zrobiłam tam zakupy,kupiłam parę gadżetów na Początku siew wstydziłam ale teraz robię zakupy bez oporu też tam wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stera
Do takiego zwykłego raczej bym nie wstąpiła. NIe jest to kwestia wstydu tylko estetyki. Nie znosze takiego tradycyjnego erotycznego paździerza. Powoli jednak zaczynają się na przykład pojawiać nietypowe sklepy ( np secret place w Warszawie), których wystrój można określić jako elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyblondi
ja się zawsze wstydziłam wchodzić do takich miejsc, ale coraz częściej noszę się z zamiarem, żeby takie miejsce odwiedzić staera a możesz napisać coś więcej na temat tego sklepu?? np. jaki mają asortyment ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stera
No nie ma się czego wstydzić, naprawdę. To sklep jak każdy inny. Jeśli chodzi o asortyment to w tym sklepie różne rzeczy mają, na przykład wibratory marki Leo, lubrykanty ( ekskluzywne) , kosmetyki specjalne ( np takie do masażu). Jak będziesz w pobliżu to zajrzyj, będziesz mile zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyblondi
no no no, ciekawie ciekawie, kusisz kusisz, chyba się wybiorę do tego secret place i zobaczę co oni tam mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stera
:) Gdyby kuszenie było przedmiotem w szkole miałabym z niego szóstkę:) A tak na poważnie, to serio się przejdź. Nawet z chłopakiem ( będzie tym fajniej). szkoda,że takich sklepów jest w sumie tak mało. No i przydałoby się jeszcze jakieś muzeum erotyki- to byłby odjazd, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze ceny mają w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię tego typu zakupy w internecie. Na stronie sexy-shop.pl sklep zapewnia szybka dostawę a co najważniesze robi to bardzo dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×