Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esther20

kłykciny i seks co robic?

Polecane posty

Gość blema

Dziękuję, zamówię test i wyikonam. Ogólnie rozmawiałam wczoraj z chłopakiem i powiedziałam mu o wszystkim. Nie chciałam go okłamywać bo jesteśmy ze sobą w powazniejszym związku. Na szczęście wszystko przeanalizował oraz został ze mną. Nawet do lekarza chce ze mną iść. Sama również dowiedziałam się, że mam hpv jak mi wyskoczyły kłykciny, kto wie ile lat z tym wirusiskiem chodziłam. Masz podejrzenia od kogo sie zaraziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekzielony

dziewczyny wiele ludzi nosi w sobie wirusa i jest tego kompletnie nieswiadomym.. ja sie dowiedzialam o nim jak zrobilam profilaktyczną cytologię, wynik wyszedl nieprawidlowy wiec lekarz zalecil kolejne badania. mialam jeszcze kolposkopie ktora potwierdzila obecnosc wirusa. mam dwa typy zmian cin1. Za radą lekarza zaczelam stosowac zel papilocare ktory ma pomoc zwalczyc organizm i cofnac zmiany w szyjce jakie juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blema

W takim razie może powinnaś wykonać róznię inne badania? A chlamydie, opryszczki..itp? Jesteś pewna, ze Cię tym nie zaraził? Nie chce Cię tutaj straszyć ale niekiedy choroby przebigają bezobjawowo i potem dopiero objawiają się ze zdwojoną siłą. Jeśli zaraził Cię hpv to powinnaś sie przebadać również i na inne choroby: https://drwenerolog.pl/kategoria-produktu/panele/ Też jest taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blema

W takim razie może powinnaś wykonać róznię inne badania? A chlamydie, opryszczki..itp? Jesteś pewna, ze Cię tym nie zaraził? Nie chce Cię tutaj straszyć ale niekiedy choroby przebigają bezobjawowo i potem dopiero objawiają się ze zdwojoną siłą. Jeśli zaraził Cię hpv to powinnaś sie przebadać również i na inne choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×