Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość celine7celine

Jaka karma dla kotów jest najlepsza?

Polecane posty

Gość Kaja

A co do bozity to uczula psy ? Moj psiak ma prawie na każda karmę uczulenie a szczególnie na zboża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingullaWwa
Dnia 28.12.2018 o 21:07, Gość Z.J.C. napisał:

Nie zesrajcie się z tą Bozitą, czyżby komuś płaciła za nachalną reklamę?;) Oba moje koty miały po niej wymioty, skład też pozostawia wiele do życzenia.

A możesz napisać coś więcej, co konkretnie w składzie jest nie tak? Ja się właśnie zastanawiałam nad zmianą karmy i nie ukrywam ta karma była w mojej czołówce pewniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

U mnie i u mojej mamy króluje bozite . Nasze koty bardzo ja lubią i widząc ze im służy a dla nas ważnego jest to ze nie zawiera konserwantow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaa23

Moja mama swojej kici kupowała bozite i jak teraz ja zostałam kocia mama to tez ja zaczęłam kupować i mojemu kotu tez podpasowala . Najważniejsze jest tez to ze maja dobry skład bez konserwantow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy testowalas juz jakies karmy? u mnie bylo wiele testow, juz myslalam ze nigdy moja kicia nie zaakceptuje zadnej karmy, od pewnego czasu kupujemy wlasnie bozite, przeczytalam o niej na tym forum, zamowilam zestaw startowy i do tej pory zastala juz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonika88
Dnia 28.12.2018 o 21:07, Gość Z.J.C. napisał:

 

Ja po przeczytaniu kilku postów zaczęłam kupować Bozitę,  nawet nie zwracałam uwagi a jest w moim zoologu na osiedlu i bardzo nam podpasowała, teraz kupujemy już tylko tą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

My tą ostatnio testujemy https://www.bozita.pl/karma-dla-kot%C3%B3w/feline-function/karma-sucha-grain-free-single-protein-chicken  nawet smakuje:) chociaż kociak wybredny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena

My kupujemy Bozita Feline Indoor & Sterilised i moja kicia się nią zajada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Bozita wiadomo najlepszy wybór, skład ma świetny, odpowiedni no i jednak to szwedzka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

musi miec dobry sklad, i smakowac kociakowi zeby chcial ja jesc. i ja taka znalazlam. u mnie kroluje bozita. moj kot uwielbiia ta z lososiem, bardzo sie nia zajada. a mnie to cieszy bo wiem ze je dobrze i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

A jaka bozite byście poleciły dla starszego kotka ? Ja tez mam bozite ale dla juniora ale mama szuka dla swojego seniora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Też z Bozity można kupić dobrą karmę dla starszego kociaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Jak dla mnie najlepsza jest bozita . Karma ma dobra jakość i witaminy niezbędne dla kotków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja podaję kotu mokrą karmę Bozita, nasz kot ją woli bardziej niż karmy od znanych producentów, zresztą jak patrzę na skład i jakość Bozity to się wcale nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

u mnie sprawdzila sie bozita, zona ciagle szukala jakis karm bo mielismy problemy z kotem, strasznie gubil siersc i ciagle jakas biegunka. o bozicie dowiedziala sie tutaj na forum i tak z nami zostala, wszystkie problemy zniknely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościonka

my też ostatnio zmieniliśmy na markę Bozita, długo studiowałam skład, wydaje się lepszy niż wiele innych, nawet z tej wyższej półki, kotom też posmakowała, więc na ten moment polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

Jak dla mnie ta i ta karma nie ma dobrego składu. Ja wole trochę dołożyć grosza na bozite a wiedzieć ze karma jest zrobiona ze składników najwyższej jakosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellaaa

Moj kociak toleruje tylko bozite po innych od razu ma  objawy alergii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaKa

A jak ta alergia się objawia?? myślisz że to jakiś składnik karmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też słyszałam o karmie Bozita, u mnie w markecie jej nie ma, bo sprawdzałam... gdzie ją można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggata

Najlepiej i najwygodniej kupować przez internet, czasem można trafic na fajne promocje, albo po prostu zrobić sobie większy zapas karm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bozita -  w ofercie są produkty bezzbożowe, bezpszeniczne ale także takie, które pszenicę i inne zboża jak np ryż czy kukurydza zawierają, karmy nie zawierają antybiotyków, GMO, soi, cukru, sztucznych dodatków czy tez barwników, u moich psiaków się sprawdziły. Wszystkie karmy suche dla psów i kotów posiadają Gwarancję smaku producenta – otwarte opakowanie z paragonem można zwrócić do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.01.2019 o 09:28, Gość Gosia napisał:

U mnie i u mojej mamy króluje bozite . Nasze koty bardzo ja lubią i widząc ze im służy a dla nas ważnego jest to ze nie zawiera konserwantow .

 

To jest karma Bozita, co do reszty wszystko się zgadza 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja zamawiam ze strony Bozita https://www.bozita.pl/karma-dla-kotów/
znajdziesz tu wiele rodzajów dobrej jakości karmy, zero sztucznych dodatków, zapychaczy czy antybiotyków, a to bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Royal Canin - nie jest na pewno najtańsza, ale ma znacznie lepszy skład niż sporo droższych, reklamowanych w telewizji karm. Ja zamawiam przez internet, w sferisie, zarówno suchą jak i mokrą, za przesyłkę całego zestawu płacę tylko raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska

Dla mnie najlepsza jest bozita. Ma dużo mięsa w sobie i witamin .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia

U nas super się sprawdza właśnie karma z bozity :) a szczególnie ta z łososiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

A gdzie ta bozite można kupić ? Jest w zoologicznych. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgh

Naprawdę mnie to śmieszy. większość ludzi tutaj to 15 letnie dzieci które się naczytały o 'składzie' i teraz tylko patrz na skład patrz na skład.  a co wy wiecie o składzie. nawet karmy za 30zł/kg mają  składzie ryż, kukurydzę, mączkę, groszek, itd. Nie ma na rynku karmy w 100% z mięsa. ok te tańsze mają 4% mięsa i są kiepskie. Ale skąd pomysł że ptaki czy myszy to 100% mięsa? kot zjada bebechy, kości, futro, pióra, pazury, oraz cały syf i pasożyty które miała ofiara. mieliśmy kota żył 20 lat na kitekacie bo wtedy było tylko to dla nas dostępne. a już najbardziej mnie rozwala jak 15 latki sie naczytał.y i powtarzają uuuu ta karma zła, weterynarz ją reklamuje bo ma za to kasę iuuuuuujujuju MASZ DOWODY DZIECKO???? MASZ??? tak masz - BO PRZECZYTAŁAŚ GDZIEŚ W NECIE OD KOGOŚ BO ON TAK MÓWIŁ I INNI TAK MÓWILI I WSZYSCY TAK MÓWIĄ.......... uwierz i gdyby koty umierały po danej karmie to firmie już by w ciągu tych 10 lat dawno zbankrutowała

a co do 'ooo kot nie może jesć suchej karmy bo jest sucha i nie ma wody i nerki chore' to kurde pomyśl i dolej wody do karmy!!!!!!! zrób mu zupę z tej karmy suchej i będzie mieć więcej wody niż mokra z puszki, trudne?????? a do mokrej karmy dolewaj wody jako sos i problem że kot mało pije rozwiązany jezu ludzie.........

zrozumcie karma to jakieś 40% zdrowia kota. 60% to ruch, polowanie, zabawa, cisza spokój, sen, rytm dobory, brak stresu. jeśli wasz kot żre karmę za 100zł a cały dzień tylko śpi albo cały dzień tylko ganiają go rozwrzeszczane dzieci albo pies, jeśli myjecie dom chemikaliami i kot to wdycha i zlizuje z łap z podłogi, jeśli ciągle siedzi w hałasie i zamieszaniu albo pół doby jest sam, to na pewno nawet karma za 200zł go nie uratuje i będzie chory.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×