Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość celine7celine

Jaka karma dla kotów jest najlepsza?

Polecane posty

Gość ko11
W zasadzie taka, którą lubi kot, ale może być i taka: PURINA CAT CHOW SPECIAL CARE URINARY TRACT HEALTH, 15 KG www.dzieckoity24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za banda spaamerskich KUUUUUREW? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no właśnie dlatego badziewne kulki sa ok, bo są tak samo badziewne jak piórka, kości i pełne flaki myszowe " Nie. Piórka czy kości nie są wypchane zbożem czy soją, a flaki myszowe są nimi wypchane w stopniu minimalnym (zresztą obecne zmutowane zboże to nie jest też naturalne jedzenie dla myszy). Badziewne kulki są wypchane takim szajsem w 80% nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś z Was daje swojemu kotkowi karmę Purina FELIX http://www.purina-felix.pl/kot/ ? Mój kot nie za bardzo przepada za karmami,ale słyszałam, że karmy Puriny bardzo smakują kotom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nikt przy zdrowych zmysłach tego gfówna kotu nie da!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju tyle tego jest, że już sama nie wiem, co wybrać... do tej pory kupowałam jakieś przypadkowe karmy w supermarketach, ale ostatnio się naczytałam o składach i przeraziło mnie, co do nich dodają :( nie chcę kocurkowi robić krzywdy słabej jakości jedzeniem, więc szukam alternatywy - co myślicie o Animonda Carny? Na www.pet-net.pl są puszki 200g po 4,15zł - czy to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!! spieeeeeeeeeeeerdalaj z reklamą tego szajsu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja najczęściej dostaje Felixa- bo po prostu go zjada. Na Kiikata i łiskasa otrzepuje łapy i się obraża, więc nawet nie myślę o jego zakupie. Najlepsze jest surowe mięsko i takie staram się jej dawać min raz w tygodniu - poszatkowaną pierś z kuraka, żołądeczek kurzy lub kawałek wołowinki - dla uzupełnienia aminokwasów - tak czytałam. Z kulek ma purinę In Home, ale ostatnio jej nie smakuje, więc muszę wyrzucić. Kupiłam jakieś groszki na A., co mają 80% mięsa - je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Animondy puszki również kupowałam, bo mojej smakowały te z krewetkami - ale jak kupiłam całą paletę różnych smaków ,to przestała ją jeść. :( Felix najlepszy dla niej i już. Ale każdy kot ma swoje smaki i zasady. Za to je kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamkotenki
Jeśli chodzi o karmy mokre to używam planet pet. Kotek lubi w szczególności takie z łososiem, tuńczykiem i krewetkami. Zawsze kupuję jakąś większą ilość w Pet Station. Teraz w Warszawie sklep otworzyli na Ursynowie, więc mam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Krzywdę kotu robisz, i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lofffik
kochamkotenki - ja w Pet Station kupuję takie zestawy 4 saszetek, to jest tuńczyk z trawą morską, shirasu i tuńczyk z kurczakiem, w galaretce. Mojemu kocurowi bardzo smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobekWR
1. Karmić, jak dziecko, 2. Koty potrzebują dużo białka - więc czytać etykietki. 3. Bez konserwantów, zbóż, wypełniaczy, polepszaczy - z moich analiz wynika, iż są karmy mokre do 96% mięsa bez zbóż np. SavannaPet potem idą takie marki, jak: Applaw, 75%, Carny 68% , Gimpet ok 48%. W wielu znanych markach: Royal Canin to trudno nawet określić ile oni tam wrzucają białka zwierzęcego. Większość popularnych marek to ok 4 % więc śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałabym wypowiedzieć się nt. wody: "2. Kotu NIE WOLNO podawać wody mineralnej ponieważ można zwierzakowi zaszkodzic. Koty mają tendencję do tworzenia się kryształów w układzie moczowym: po co więc zwiększać to ryzyko?" Dotyczy to wody mineralnej i tej z kranu, najlepsza jest źródlana o jak najniższej ilości minerałów, trzeba czytać etykiety, mojemu kotu to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszz3 dziś SPAMERSKA idi00tka jesteś. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety najlepszy w Whiskas jest kotek z reklamy. Produkt świetnie promowany, niestety jego jakość pozostawia wiele do życzenia. 4% mięsa, tragedia. Polecam puszki firmy Secect Gold, co prawda jedna puszka kosztuje ok. 7 zł, ale wiem za co płacę - 70% mięsa. Mój kot je dużo suchego jedzenia, więc taka puszka starcza na ok. 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście podaję swoim suchą raz mokrą z kurczaka i tuńczyka. Do tego czasami trochę mięsa z kurczaka jak zostaje i tyle. Po za tym same sobie polują na podwórku :) ale czytając to chyba zacznę zwracać uwagę na firmę. W końcu kocie zdrowie jest ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomii
Dla każdego kotka faktycznie inna karma będzie dobra. Ważne, aby nie kupować takiej karmy, jak whiskas. Jeśli chodzi o suchą karmę to mój kot jest dość wybredny, niestety. Teraz używam 1st Choice Cat Finicky Chicken z Pet Station. Zawiera mięso z kurczaka i śledzia i widać, że takie połączenie kocurowi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją kupuje w zoiplus.super wybór i wysylka darmowa jak się trochę zamowi .kupuje głównie animonde , bozite, no i eksperymentuje.nie kupuje whiskasow, kitkatow i innych gowien.daje kotu często mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za bz za bzdury z wodą ? Krajowy nieoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w necie grup kociarzy (np na FB). Ja teraz kupuję Sanabelle jest o wiele lepsza niż marki występujęce w sklepach. Przeczytaj skład, zawartość mięsa. Kot jest zwierzęciem mięsożernym i jego karma powinna zawierać dużo mięsa, nie popiołu i zbóż. Cena nie zawsze odzwierciedla jakość. Ja kiedyś skorzystałam z promocji i kupiłam worek 10 kg i dostałam wielki, szczelnie zamykany pojemnik na garmę gratis. Teraz już zawsze kupuję w dużych opakowaniach (2-12 kg) i za lepszą karmę nie płacę drożej, czasem nawet jest tańsza, szukam w necie promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxa_8
Pomii – słuchaj, te karmy są bardzo dobre. Ja właśnie niedawno wróciłam ze sklepu Pet Station, który jest teraz na Czerniakowskiej. Też właśnie zakupiłam tę karmę i do tego dla dwóch kotków jeszcze zabawki, żeby im nudno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUURWOXA w*********j ze spamem tego żałosnego, drogiego sklepiczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kociak jada suchą karmę Vollmer's. Nie ma żadnych sztucznych dodatków, polepszaczy smaku ani hormonów. Żeby urozmaicić menu (chociaż karma podobno powinna wystarczyć, ale i tak wolę coś jeszcze podać), podaję też gotowane ryby i wysiewam kocią trawkę :). Kot jest zdrowy, sierść błyszcząca, więc karmę uważam za godną polecenia, na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia422
Ja od jakiegoś czasu kupuję karmę 1st choic, można ją obejrzeć/kupić np. tutaj http://naszezoo.com.pl/advanced_search_result.php?keywords=1st+choice&sStore=f6kua1ttv6dmh8p3oa29v04206 Karma jest dla kotów żyjących w różnym trybie, też dla tych które nie wychodzą z domu. Moim zdaniem to numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina9503
karma zależy od kota, ja swojemu podaje whiskas i wbrew opiniom żyje i ma się swietnie. Bardzo mu smakuje, ma piękną lsniącą sierść, tryska energią. Badania u weterynarza potwierdziły pełne zdrowie mojej kotki, więc w mojej opinii jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×