Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość celine7celine

Jaka karma dla kotów jest najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
ja daję kotu karmę whiskas, ale dodaję im też do jedzonka taki preparat z alg morskich Alg Borje. Nie tylko działa wzmacniająco, odzywczo na organizm ale zauważyłam że skończyły się problemy skórne mojego pupilka http://sklep.alg-borje.pl/ Spokojnie zjada bo to proszek, dosypuję go do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojego kociaka karmię karmą marki naturest i widzę że dobrze trafiłam z wyborem bo się nią zajada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewunnia dziś NIe reklamuj góooowna, to raz - a RC to góowno. A dwa: najbardziej pożądane jest karmienie surowym mięsem czyli dieta BARF a nie podawanie szajsu typu rc napchanego zbożami i soją (widziałaś gdzieś kota pasącego się na pszenicy?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmienie kota tylko surowym mięsem też nie jest zdrowe. Nawet ze względu na pasożyty, które mogą się w nim znaleźć. Ja u swojego weterynarza http://weterynaria.slask.pl/ kupuję specjalną karmę. Kot jest zdrowy i nie szoruje brzuchem po podłodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzko określić bo to zależy jaki kot, ile waży w jakim stanie zdrowotnym jest. Moim kotom weterynarz dobierał karmę a do tego daje im takie przysmaki Snack Skin & Coat Cat od vetexpert które pomagają w uzyskaniu lśniącej sierści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniaa2
Ja sobie eksperymentuje z karmami dla moich kotów jedne smakuja bardziej, inne mniej jednak ostatnio zamowilam bodajze Bit Care z oferty https://zoocare.pl/pl/c/Karma-mokra/27 i widac, ze im bardzo smakuje takze poki co nie zmieniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43331
Tutaj https://royalcanin.pl/blog/jak-karmic-kota-czyli-mity-w-zywieniu-kotow-i-ich-konsekwencje-zdrowotne/ znalazłam fajny artykuł na temat żywienia kotów. Przeczytajcie sobie,bo jest wiele mitów ktore nie są prawdziwe a wiele osób o tym nie wie. A jak chcemy żeby nasz kot był duży i zdrowy to odpowiednia dieta to przecież podstawowa sprawa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania82w
Najlepsza jest ta niereklamowana jak dla mnie. Ja karmę przeważnie zamawiam online na https://zoocare.pl/ chociaż mam pewność że płace za jakość a nie za reklamę. Mój kot jest po niej bardzo radosny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może trochę inaczej nie o karmie a o wodzie bardziej ostatnio odkryłem jakie właściwości ma Lourdes Detox Aqua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylka23
Najlepsza to taka, która jest oparta na naturalnych składnikach w sklepie https://zoocare.pl/ znajdziecie dużo takiej karmy ja zrezygnowałam z podawania swojej kotce tych popularnych karm jak whiskas bo czytałam na ten temat i maja duzo sztucznych skladnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza karma dla kota to MYSZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sznupa http://sznupa.pl posiadają karmę dedykowaną specjalnie pod rasę i to właśnie w ich ofertę staram się celować. Dla mojego małego Kiciusia kupuję karmę ROYAL CANIN BRITISH SHORTHAIR, właśnie z ich oferty. Gdy tylko wyjmuję jedzonko z szafy to nie może się doczekać i merda ogonkiem aż w końcu pozwolę mu skosztować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna zaczęłam kupować karme z firmy BOZITA i jestem mega zadowolona :) no może nie ja tylko mój kocurek:) karma zwiera dużo mięsa . Nie zawierają GMO, soi, cukru,sztucznych dodatków i barwników . Zapobiegają rozwiniesz alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgooskak88
A gdzie kupujesz te karmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te karmy z BOZITA można zamówić na www.bozita.pl i masz gwarancje jakości. Możesz zawsze zwrócić gdyby coś było nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
Mój kot kiedyś źle znosił te wszystkie chemie, które się znajdowały w sklepowych karmach :/ gdzieś właśnie na forum wyczytałam o tej karmie Bozita i postanowiłam wypróbować. Składa się w 100% z naturalnych składników i chyba dlatego mój kociak ją polubił. Najbardziej przepada za tą w galaretce z kurczakiem i z łososiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku kupowałam te karmy z marketów ale widziałam ze kici nie sluza . Poszłam do weterynarza i kazał mi kupić BOZITE. Zamówiłam w necie i okazała się strzałem w dziesiątkę . Dieta dla zwierzęcia robi cuda . Widzę jak mój kot teraz jest żywy i energiczny a do tego ma lśniąca sierść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
U nas też się sprawdziła ta szwedzka karma. Wcześniej mój kot nie był taki skory na suchą karmę a Bozitą się zajada aż mu się uszy trzęsą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauulllaa7888
Szwedzka jakość wiadomo. Mój kociak tez zajada się karmami Bozita, najbardziej chyba lubi kawałki w sosie z królikiem i z kurczakiem i indykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweeelinnkawwa
A gdzie kupic tą karmę? I jaką wybrać na pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karme możesz kupić na zooplus.pl albo na najlepszekarmy.pl . Na stronie Bozita.pl możesz poczytać sobie składy i wybrać ten najlepszy dla twojego pupilu . Nie ma co pisać i wybierać jaka najlepsza ponieważ każde zwierzątko ma swoje upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozita to szwedzki odpowiednik polskiego whiskasa, nie kupujcie tego syfu.do tego firma kłamie na etykietach, produkty na szwedzkim rynku maja 4 % mięsa, a na polski piszą 90 % firma była niejednokrotnie pytania o te rozbieżność i nigdy nie wyjaśniła o co chodzi. Ponadto polska bozita została poddana badaniom i wyszło że etykieta kłamie, a produkt nie ma 90 % mięsa. Poczytajcie wątkek na miau.pl o bozicie, tam jest to opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym Ty mówisz?? Gdzie jest tak napisane? Chciałbym przeczytać ten artykuł. Akurat trochę się znam na karmach i Bozita wychodzi całkiem nieźle wśród innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdego kotka różne karmy są dobre . Ważne żeby była zdrowa a dieta zbilansowana . My używamy Bozity . Jest bez GMO i Szewcka firma która ja produkuje daje gwarancje jakości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy Bozitę :) tylko, że z Bozity kupujemy akurat suchą karmę bo innej kot nie chciał jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×