Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagulele

test krwi hcg -ciąża????

Polecane posty

Gość gość
Odebrałam wyniki i mam 77419,5 mUl/ml , co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Odebrałam wyniki i mam 77419,5 mUl/ml , co to oznacza?" Ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale który to ma być tydzień/ miesiąc? Nie mogę odszyfrować tych wyników jakoś... 0,2-1 tydzien: 5-50 1-2 tydzien: 50-500 2-3 tydzien: 100-5000 3-4 tydzien: 500-10000 4-5 tydzien: 1000-50000 5-6 tydzien: 10000-100000 6-8 tydzien: 15000-200000 2-3 miesiac: 10000-100000 wygląda na to że od 6 tygodnia do 3 miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie jezeli wyszzlo ze jestem w ciazyokolo 4,5 tydzień a mam wkladke czy to zagraża ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny ☺W kwietniu tego roku poronilam niestety ciaze w 6 tygodniu. Po lyzeczkowaniu lekarz stwierdzil, ze mam torbiele na obu jajnikach. Po szpitalu poszlam na wizyte kontrolna. Lekarz kazal poczekac jeszcze dwa miesiac i zobaczyc czy torbiele sie same wchlona. Minelo 5 miesiecy od szpitala i lekarz zalecil mi laparoskopie. Ostatnia @ byla dosc skapa wiec pomyslalam, ze jestem w ciazy, zrobilam test i wyszly 2 kreski, a po pol h druga kreska zniknela. Pomyslalam, ze test musial byc zly. Teraz jednak zastanawia mnie czy to moze byc ciaza, bo lekarz kazal mi zrobic przed zabiegiem bete??? Czy to normalne??? Nie zapytalam lekarza, bo zestresowalam sie wiadomoscia o zabiegu. Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje? Z gory dziekuje za rzeczowe i sensowe odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny ☺W kwietniu tego roku poronilam niestety ciaze w 6 tygodniu. Po lyzeczkowaniu lekarz stwierdzil, ze mam torbiele na obu jajnikach. Po szpitalu poszlam na wizyte kontrolna. Lekarz kazal poczekac jeszcze dwa miesiac i zobaczyc czy torbiele sie same wchlona. Minelo 5 miesiecy od szpitala i lekarz zalecil mi laparoskopie. Ostatnia @ byla dosc skapa wiec pomyslalam, ze jestem w ciazy, zrobilam test i wyszly 2 kreski, a po pol h druga kreska zniknela. Pomyslalam, ze test musial byc zly. Teraz jednak zastanawia mnie czy to moze byc ciaza, bo lekarz kazal mi zrobic przed zabiegiem bete??? Czy to normalne??? Nie zapytalam lekarza, bo zestresowalam sie wiadomoscia o zabiegu. Czy ktoras z Was miala taka sytuacje? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 sierpnia okres 7dni cykle miewam 26-28 dni stosunek 29 sierpnia bez wystrysku w srodku wogole nie bylo wytrysku 4 wrzesnia czyli wczoraj robilam bete negatywne czy wiarygodny czy mozliwe ze wczesnie zrobilam test z krwi czy mam go powtorzyc po 48godz bo objawy mam jak na okres na ciaze byloby za wczesnie nie wiem chce poradzic sie was odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po niespełna tygodniu od współżycia nawet beta nie wykaże ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
pomocy!!! zrobiłam tersty ciązowe wszytskie wyszły pozytywne.. wczoraj zaczełam plamic wiec udałam sie do lekarza po usg okazało sie że lakarz nie jest jeszcze w stanie rozpoznac ciązy wiec wysłał mnie na badanie hcg wynik wyszedł 58 czy to jest ciąża ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórz 2 betę po 48 godz. od pierwszej. TRzeba sprawdzić czy rośnie. Jeden wynik nic nie mówi. Który to tydzień ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
no własnie nie wiem który to tydzien ale napeno sam paczątek mysle ze moze drugi trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 91
Hej dziewczyny, zrobiłam beta hcg w pon wyszlo mi ponad 200,a p 3 dniach zrobilam ponownie i bylo ponad 600. Lekarz nie potwierdza ciąży, bo jest za wczesnie. Jak pytalam o wiarygodnosc testu to mowil ze jeszcze nic nie wiadomo, ani jaki mam normalnie ten poziom zeby sie odniesc do wyniku. Nie wiem co mam o tym myslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMKF
witam jestem po pierwszej insyminacji była robiona 18.09.17 nie wytrzymałam i zrobiłam test 23.09 strumieniowy ktory wykrywa ciaze od 10mIU/ml wyszly dwie kreski tylko ta jedna taka bardzo delikatna dzis 25.09 zrobilam badanie krwi B-HCG i wyszło 1,20mIU/ml co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, bo najczulsze testy wykrywają ciąże przy 10 jednostkach. Powtórz betę za 48 h i zobacz wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też o czułości 25 pokazał druga jasna kreskę przy becie 10. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagamopomoc
Hej, dziewczyny staram się o dziecko od dłuższego czasu. Kochałam się z mężem 9 i 12 grudnia. 12 grudnia miałam owulacje. Dzisiaj zrobiłam beta hcg z krwi i wynik jest <0,2 . Co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze nie jestes w ciazy.. ciaza jest powyzej 5 jednostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evehegrat coś tam : masz, 40 lat i NARZECZONEGO od, 20 ????? To może z nim coś jest nie tak,nie z tobąniech zrobi badania albo zmień narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś robiłam hcg czy wynik 3789, 000 oznacza ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×