Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagulele

test krwi hcg -ciąża????

Polecane posty

Gość mpsg
to jest 100% pewna ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpsg
a moze ktos sie orientuje ktory to byl by tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpsg
a co jezeli tydzien temu poziom hcg wynosil 7156,80 a dzis juz tylko4073,10.bardzo prosze o pilna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśka@
Witam.. może tutaj ktoś udzieli mi jakiejś odpowiedzi.. wczoraj byłam u pani gin. która stwierdziła powiększoną macicę oraz zasinienie szyjki czy coś takiego po czym, zrobiła mi USG.. niestety nic nie wykazało :( ..dodam że pare dni wcześniej robiłam 2 testy ciążowe i dały wynik pozytywny.. Dziś zrobiłam BETE i wyszła 354.. Czy mogę się już cieszyć czy jeszcze za szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśka@
Dzięki za odpowiedź.. Bete powtórze.. mam nadzieję, że będzie wyższa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśka@
Tak jak mówiłam, zrobiłam kolejne badanie krwi dziś w południe.. Wynik: 912,40 !!!!! TERAZ MOGĘ SIĘ JUŻ NAPRAWDE CIESZYĆ I TROSZCZYĆ O MOJĄ FASOLKĘ... :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty2012
Hej, mój test pokazał wynik pozytywny, a wynik beta hcg to 42mlU/ml. Czy to oznacza ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak wynik 42
to ciąża. Na wyniku masz podane normy labolatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty2012
dzięki za odpowiedź. Też tak myślę, ale wg norm laboratorium, ciąże oznacza dopiero wynik 215. A jak pracującą tam kobietkę zapytałam, to stwierdziła, że to nie jest ciąża. Dodam jeszcze, że na testach ciążowych pasek testowy był bardzo blady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu dziewczyna dodaj zdjecie i opis do badania hcg agaciskolodz.blogspot.com/2013/07/poziom-hormonu-hcg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo1990
a ja wczoraj zrobiłam hcg i wyszło mi 942... nie mogę w to uwierzyć, bo bardzo się pilnowaliśmy,ale chyba niemożliwe by wynik był tak wysoki z innych powodów? patrząc na poprzednie wpisy to jakos 2-3 tydzień... łaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie :) Niedawno robiłam test ciążowy domowego sposobu pojawiły się 2 kreski następnie lekarz skierował mnie na test Beta HCG wynik wynosił 11.71 czy to potwierdza ciążę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o jak najszybszą wiadomość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marryjuana
Wynik powyżej 5 potwierdza ciążę, u Ciebie to jeszcze baaardzo wcześniutka ciąża, poczekaj trochę, powtórz betę za jakiś czas. Ja się ucieszyłam, gdy miałam 40, 3 dni później 70, a tydzień później niestety poroniłam, co się bardzo często zdarza, a czego Tobie nie życzę, ale lepiej na początku podchodzić do tego "na chłodno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wynik 1450 oznacza ciaze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patix
na wyniku wyszło mi 13,38 co to oznacza ??? ze jestem czy nie w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,to wczesna ciaza.Powtorz bete za 48 h,powinna wzrosnac o minimum 66%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj odebrałam wynik 216 mlU/ml ale w normach pod spodem wpisane jest 4-5 tydz 1500-23000 5-6 tydz 3400-135300 i tak dalej oznacza to że jestem w ciąży czy nie prosze o pilną odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie bardzo się cieszę, a który tydzień może to być z moich obliczeń wynika że właśnie 4-5 tydz, wg tych rozpisek sam początek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin1982
odebrałam wyniki badania we krwi wynik to 103 mlU/ml co to oznacza jestem w ciazy? pomózcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin1982
odebrałam wyniki badania we krwi wynik to 103 mlU/ml co to oznacza jestem w ciazy? pomózcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin1982
bardzo ci dziekuje a ty tez starasz sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin1982
naprawde ten wynik to ciąza? niemoge uwierzyc.........103. te wyniki sa takie pokickane zamiast napisac negatywny lub pozytywny to tam jakies wyliczanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest badanie tylko potwierdzające lub wykluczające ciążę, ale również mówi o tym czy ciąża rozwija się prawidłowa, czy jest to ciąża mnoga lub pozamaciczna oraz jest to marker nowotworowy. Odnalezienie informacji o normach w Google zajmuje kilka chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×