Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Start - Luty08!! Która z was ma zamiar do maja zrzucić 10kg? Zapraszam kochane!!

Polecane posty

Skorzystalam po czesci z tej diety bo wcale nie lubie byc na diecie.Zaczelam od 19 stycznia czyli dwa tyg temu, szwagierka namowila mnie ze od dzis koniecznie cwiczymy i malo jemy.Od dwoch tyg biegalam z nia lub bardzo szybko chodzilam do ok 5 km nie jadlysmy sniadan albo owoce na sniadanie-obiad to zawsze byly warzywa, nieraz bylo mi slabo to do warzyw dodawalam ser feta lub miesko a kolacja nieraz byla w postaci chleba chrupkiego a nieraz nie bylo jej wcale ale za to wypijalam wode moze z 3 kufle od piwka .Codziennie przez te dwa tyg cwiczylysmy po pol godz na tylek na biodra na nogi na brzuch wszystkiego po 50 razy spokojnie bez pospiechu.Teraz biegam w domu hihi bo szwagierka wyjechala za granice i biegam od pokoju do pokoju.Mieszkam sama wiec nikt mnie nie widzi heh.W ciagu tych dwu tyg schudlam ponad 5 kg.W pasie odeszlo mi 8 cm a biodrach 4 cm a boczki znikaja powoli bo z 77 zjechaly do 72 wiec jest juz ok.Diete mojej szwagierki wyzej podana stosuje z 4 razy w tyg reszte wg mojego ciala.czuje ze brakuje mi bialka to jem ale w malych ilosciach.Za 12 dni przyjezdza moj mąż, mam nadzieje ze zauwazy zmiany.Jak wyjezdzal wazylam 55 kg dzis rano waga pokazala 49 kg.On nic nie wie o diecie to niespodzainka.Najgorzej jak wcale nie zauwazy hihii Trzymam diete caly czas bo chce dojsc do 47 kg.Wazylam juz tyle kiedys jak pracowalam i czulam sie w tej wadze swietnie wiec duzo mi nie zostalo.Ale kochane ruch daje efekty.Jeszcze dwa tyg temu mialam cellulit na bruchu i wszedzie a teraz jak cwicze i biegam czy skacze czy tancze byle z godzine to robic-widac efekty.brzuch jedrniejszy pupa ksztaltna anogi hmmm w koncu fajne miesnie sie rysuja .Pozdrawiam Kobietki i trzymam za Was kciuki uda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta bez sniadan???bezsens..jojo murowane Co to za dieta jedzac nas niadanie owoce same a na obiad warzywa:P to jakas głodowa przynajmniej jak dla mnie;)ale to moje skromne zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat nie jadam snaidan bo nie lubie nigdy nie jadlam ale szwagierka jada na sniadanie owoce na obiad warzywa doslownie mozna sie opychac nimi a zaleta tej deity jest taka ze nie musisz rezygnowac z dan ulubionych.Np jesli wie ze wieczorem ma ochote zjesc ciasto nawet 5 kawalkow to je tylko ciasto jesli chce zjesc chleb z szynka itp to je tylko chleb jesli mam ochote na kebab to zjem tylko to a nie ze do tego jeszcze np piwo.Chodzi o to ze to nie jest glodowka jesli ktos lubi owoce i warzywa to nie widze problemu mozna jesc ich do woli az sie poczujesz najedzona a wieczorem szalenstwo.Nie wiem jak u innych ale moja szwagierka probowala juz wielu diet i zawsze schudla a potem jojo a na tej jest zadowolona bo utzrymuje ta wage tyle ze zmienila styl odzywiania a rzeczy tuczace pozwala sobie wieczorem dlatego zeby miedzy nastepnym pisilkiem a szalenstwem bylo 8 godz przerwy.Nie wiem jak podziala to na innych ale jak patrze na nia i widze rozmiar 36 z rozmiaru 42 to widze efekty.I zyje obok niej i wiem ze ona sie nie glodzi.Poprostu przestrzega tego ze jak je to nie wszystko na raz tylko osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczacy_trzydziecha
ja dzis koncze "trzynastke", jutro daje sobie luz (ale bez przesady) a od poniedzialku bede do was zagladac. Kupilam sobie ocet jablkowy i mam zamiar go pic. Do tego brakuje mi sniadan wiec bede jadla obfite sniadania, male obiady, a na kolacje przekaski. Acha wzrost 175 waga wyjsciowa 66,6 dzis rano 62,2 cel 58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz;) dla mnie kebab wieczorem itp to zabójstwo:P przeciez nalezy wieczorem jak najmniej jesc a wlasnie w ciagu dnia wiecej sniadanie zjedz sam obiadem sie podziel z przyjacielem kolacje oddaj wrogowi:) ta dieta ktora opisujez wg mnie jest dziwna ona do konca zycia bedzie sie tak odzywiac??? same warzywa owoce ??i czasem kebab:o przecie to nie ma sensu.. no ale jak tam chcecie;) ja pozostaje przy swoich zasadach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu jak tam u Ciebie??:) gdzie sie wszystkie podziewacie??wczoraj tak gwarno tu było;) czyzby juz Wam minely chęci po jednym dniu i topik padnie:P:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzilo o to ze raz na jakis czas kebab podalam przyklad bo akurat ja lubie kebab chodzi o to ze owoce i warzywa to przeciez norema nie ma w tym nic dziwnego ale wieczor mozna jesc co sie chce ALE TYLKO JEDNA RZECZ na drugi dzien moze to byc co innego, nie musisz wieczorem sie obzerac ale wątpie czy wytrzymasz jedzac rano cos tuczacego 8 godz po tym przerwy i nic do ust nie wlozysz to lepiej chyba wieczor bo spisz.Macie swoje zasady to dobrze ja podalam tylko moja diete i nikogo nie namawiam do niej chcialam tylko potwierdzic ze ona dziala i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga dwa tyg temu to biodra 97, talia 75 teraz talia 67 a biodra 93 waga sprzed dwu tyg to 55 kg a teraz 49 kg ruch+ ograniczenia jedzenia efekt gwaramtowany bez glodzenia -owoce warzywa i dodatek ktory sie bardzo lubi -uwazam ze to nie jest glodzenie caly czas najadam sie do pelna i co 2 godz moge to powtarzac papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia:) jak bedziesz tak jest do konca zycia to wage utrzymasz:) ale jesli zaczniesz normalnie jesc to jojo napewno Cie dopadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pozwolicie to podepne sie pod wasz topik, bo na tym na ktorym jestem cos cichutko ... ja marze o tym, by po pierwsze zejsc ponizej nieszczesnych 60kg., a po drugie dotrzec do 54-55kg., po trzecie utrzymac wage :) plan jest prosty - nie jem kolacji, za to wypijam wode, sok pomidorowy albo kefir ! dla mnie to bardzo duza zmiana, poniewaz kolacja to u mnie najbardziej obfity i kaloryczny posilek ze wzgledu na prace i wogole :P ale czas to zmienic i jak widac od poniedzialu mam juz malutki sukcesik ...ale to dopiero poczatek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) cóż za pracowity dzień;) najpierw byłam 2godziny w pracy, potem 1,5godz na siłowni (w tym bez mała 11km na orbiterku;P), potem wróciłam do domciu, obiadek malutki i sprzatanie... eh... jestem padnięta!!! Dziewyczyny co ile się ważycie? ja mam postanowienie w każdy piątek, ale jednak zwykle ważę sie częściej (ocieram się o paranoje;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nona --> ja waze sie co tydzien, teraz zwazylam sie po 5 dniach ale to byl wyjatek (poniewaz ustalilam sobie piatki a zaczelam wlasciwie w niedziele) ja caly dzien spedzilam w domciu (nie liczac krotkich zakupow) bo jestem przeziebiona :( jutro chyba podobnie, plus chociaz taki, ze nie mam apetytu i wlasciwie to mogloby tak zostac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja załozylam sobie, ze po poscie mam miec 72 i zwaze sie dopiero po poscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thinnessss
dziewc\zyny moge sie przylonczyc?>ptrzebuje jakiegos topiku ktory nie upadnie163 02.02-58kg cel-1-54 cel-2-51 cel-3-49 UDA MI SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jojo????? a co to??????? predzej na glodowce lub glodzeni bedzie jojo ale ja sie odzywiam normalnie-owoce lubie warzywa lubie no i tez wszystkie cuda swiata -co to za meka ???Jesli w kazdym dniu moge jesc wszystko na co mam ochote byle pozniej byla ta wymagana przerwa-no chyba ze nie potrafisz sie obejsc bez zarcia w ciagu dnia a owoce to dla ciebie katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca szczęścia
Cześć dziewczynki chcę się do was przyłączyć :) Mam 23 lata i 67kg wagi :( moim celem jest 59 do 16 marca 2008 to jest dzień moich imienin :) chce sobie sprawić prezent, który naprawde mnie ucieszy :) mam nadzieje ze dam rade chce ćwiczyć w domu 40min codziennie, plywac 2x w tygodniu, jesc tylko lekkostrawne potrawy i mam 1 specyfik nazywa sie 4.3.2.1 Trzymam za was wszystkie kciuki :)!!!! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, ze grono nam sie powieksza :) ja obecnie pisze na 2 topikach, bo boje sie co bedzie jesli ktorys padnie ...wiecie jak to z tymi topikami jest ... ja bede sie meldowac codzinnie lub co drugi dzien wieczorem, bo cale dnie spedzam w pracy :-o ale chetnie was poczytam, wiec piszcie duzo :) teraz juz uciekam, dobrej nocki papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to czy topic upadnie zależy tylko od nas!!! ja dziś tak niedzielnie... czyli kacykowo;P właśnie podliczyłam kalorie i zmieściłam się w 700 (z czego połowa to kawa;D) no i liczę to odkąd się obudziłam po raz pierwszy a nie od północy;) ćwiczyłam dziś mało... gdzieś o 16 jak się przebudziłam wzięłam prysznic i jakieś 30minut się gimnastykowałam... Weekend absolutnie jest za krótki!!! Teraz wzięłam się za moją \"pracę domową\". W pracy zamierzam zjawić się o 11, a koło 15 mykam na siłownię... A jak tam u was???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie srednio na jeża;) dzis prawie caly dzien rpzespalam bo jakos mnie przeziebienie łapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dieta trwa. strsasznie tu cicho , niema co podczytywać. debat też brak - a ja jakos prowadzic ich nie umiem :P:) pozdrawiam Was cieplo zycze sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane, przepraszam za moją nieobecność ale jak zwykle w tygodniu - nie mam czasu :( A czas na to aby pewnie żeby dłużej posiedzieć na kafe pewnie jak większość z was znajdę dopiero w weekend. U mnie z dieta OK :D Gdy znajdę chwilę, to przeczytam co już napisałyście, bo nawet na to nie miałam czasu..... Topic nie upadnie ;) Choćbym miała sama z sobą pisać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_krakow_
no to ja tez tu przechodze bo inny topic upadl:( w grupie razniej...:) mam silna wole ale wsparcie na forum tez moze sie przydac. ja jestem na diecie SB dzisiaj I dzien. jest to moja pierwsza dieta w zyciu i wydaje mi sie racjonalna:) chcialabym schudnac kilka kg--ile??? sama nie wiem:) ile sie da:) teraz mam 74. jak bedzie 65 to bedzie super. jestem bardzo wysoka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalko a jaki masz wzrost? pytam bo ja z wagi 74 kg startowałam chudnę powoli, ale ju zcoś widać, teraz ważę 69 jestem niska, 161 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_krakow_
do warta grzechu- mam 182cm albo nawet wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_krakow_
przepraszam ten post u gory mial byc do EtaMania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora 🖐️ jestem padnieta i troche dzisiaj przegielam w ciagu dnia z jedzonkiem ale za to rezim wieczorny trzymam :D debaty debatami, wiec jak tam u was dziewczyny z cellulitem ? ja niestety takowy posiadam :-o , troche na posladkach i troche na gornej czesci ud, w sumie to rozwazam kupienie jakiegos dobrego kosmetyku ... mozecie cos polecic? moze macie swoje sprawdzone sposoby walki z tym paskudztwem i ogolnie cos na pojedrnienie ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×