Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

w Wa-wie tez przyjemnie.. ;) polaziłabym teraz po polach mokotowskich albo nad wisłę poszła. ech... a tu tkwić trzeba w tych betonach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy stąd nie wyjdę... Lady venero--> jeśli jesteś z Warszawy napisz do Marii Antoniny, gdzieś na 10-11 stronce podała swojego maila, Ona jest pomysłodawczynią grupy wsparcia, pozdrawiam:) Idę w cholerę :) Pomorzanka, będe ok 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lady:) ja do pól mokotowskich mam 3 przystanki:) uciekamy na spacer:)? nawet w zasadzie je widzę z okna swojego biura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to warszawiacy maja najłatwiej .. chyba najwiecej jest tutaj z Wawki osób :) Lady - porwij Rhyme i idżcie sobie na spacer :) Leele ... ja jeszcze o tej porze na pewno będę :) Kafe uzależnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W sumie to warszawiacy maja najłatwiej .." mogłabyś rozwinąć skarbie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka - wiem o tym:) juz jakiś czas temu zauważyłem to:) kurcze wyjżałem przez okno i naprawde widać pola ode mnie:) Wisłe zesztą tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę .. rhyme ja też niedaleko pól pracuję ;) ale jakieś 6 przystanków tramwajem więc blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo .. sam Komiczne sie pojawił :D W wielkiej aglomeracji , łatwiej kogoś poznać ... tym bardziej że na kafe sporo warszawiaków jest . Na etapie "skarba" to my jeszcze na pewno nie jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka nie martw się ! rozkręcimy ten topic i zorganizujemy kolo wsparcia na pomorzu. głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy Jana Pawła a Ty:)? moze jakbyśmy wyjrzeli przez okna to byśmy się zobaczyli hihi:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na etapie "skarba" to my jeszcze na pewno nie jesteśmy" ja ze wszystkimi kobietami jestem na tym etapie, tylko część jeszcze o tym nie wie ;) i czemu "sam komiczne" ??? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taka wielka i szacowna persona gwiazda kafe zaszczyciła obecnością nasze skromne grono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marynarska a Pola Mokotowskie to jednak \"troche\" nie bardzo blisko... ale do Galerii Mokotów zawsze mozesz wyskoczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne ... czasami trafiamy na siebie :P ... Zreszta jesteś tu ogólnie znaną osobą :)Nawet lubię Twój styl i co piszesz:) Ale nie słodzę Ci wiecej bo nie chcę dołanczać do Twego haremu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Boski i Jedyny
ja ze świty komiczne'go - przyjmiecie mnie też? ;) błaaaagam!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka to nie jest tak źle - nie jesteś sama! jest tatusiek a z czasem jeszcze znajdzie się jakaś zbłąkana istota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falliczna świadomość
pomorzanka i nie dołANczaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - marynarska jest blisko pól, no chyba, że dla ciebie 10 minut jazdy to szmat drogi... rhyme - chętnie bym zawagarowała bo lubię tak czasem spontanicznie narozrabiać ;) ale dziś muszę pozostac w mej twierdzy ;( ciężki ddzień. zaraz będę musiała was opuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słownik ortograficzny komuś sie włączył :P Zawsze mam problem z tym wyrazem problem - dołączać oczywiście :P Dziękuję za erratę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na Śląsku sama... saneczkowa poszła nauczać ... a może tak wielu z W-wy bo tak wielu tam samotnych? pomorzanka uciekaj do tej apteki :) lady 🖐️ i grono panów sie powiększa o ile dobrze widzę? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut jazdy to jest wieczorem z Grójeckiej do Grochowskiej np... a nie mozna powiedziec, zeby to było blisko :P ale dobrze juz sie nie czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×