Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

hi hi wyszły 3 z Robertem De Niro:) Lubię go)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Americam Gangster , Jestem legendą , Projekt:Monsters, Jeszcze raz ,Lejdis, Piła4- do czwartku to leci .Sprawdzę jeszcze w środę -będzie repertuar na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdis jest ponoć smieszny:) choc mnie kusi tez ten Gangster:) Piła raczej odpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że się wam wcinam. chciałabym zapytać czy byliście moze na rezerwacie? chciałabym się wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest to jeszcze raz:)? Lady - nie wcinasz się:) Jesteś pelnoprawnym rozmówcą:) A co to film:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - polska komedia romantyczna :) Lady - niestety w kinie byłam jakieś 8 lat temu :O ... Nie mam pojęcia co to za film ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezerwat to film o w-wskiej pradze. skoro nie byliście to pójdę, zaryzykuję i jeśli będziecie chcieli to się wypowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to muszę myśleć o jak najszybszym wykurowaniu się :O kicham coraz częsciej :O W razie czego chyba z mamą pogadam o sobocie - jeśli nie znajdzie 1000 wymówek to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam na dzisiaj :) I najchęniej poszłabym do domku , ale do 15 muszę wytrzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spokojne praca :) Nie wyobrażam sobie żyć w pośpiechu , w nerwach ... tudzież z cyferkami ;) Lubie ją - choć jest monotonna :) Dlaczego zaskoczyłam ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaskoczona bo zupełnie się tego nie spodziewałam. no i z chemii zawsze byłam dnem. nigdy nie mogłam tych moli, uzupełniania równań. czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz praca w labolatorium rzadko wymaga jakis skomplikowanych obliczeń . Wszystko robią maszyny . Ja z zamiłowania jestem raczej biolożką - ale pracę mam bardziej z pogranicza chemii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracowałem tylko byłem na obiadku:) samotny kawaler musi się stołować na mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme ... a ja po raz kolejny tłumaczę G. że to już jest koniec :D ... nie wiem jakos to do faceta nie dociera ;) Smaczny chociaż był ten obiadek ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm. brzmi to wszystko interesująco. z jednej strony to fajnie bo nie masz nawału pracy non stop. pomorzanko czy u ciebie pogoda tez się psuje? chmury jakieś się rozpanoszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - musisz byc konsekwentna, faceci czasem są namolni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - dalej pięknie jest :) Nie ma ani jednej chmurki :) Nie zawsze u mnie w pracy to wygada tak jak dzisiaj ..ale generalnie jest luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - od dłuższego czasu jestem stanowcza .Ale on swoje ,ja swoje ... ale co mu zostało .. pogadać juz tylko na gg sobie może . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę Ci powiedzieć ze tak nie umiem... Nie to nie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mówię - "nie" :) Rozmów nie muszę urywać , bo polubiłam go ale związek z nim jest nierelny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×