Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
Zauważyłem, lady venera. Ale ja zapytuję w tej konkretnej sprawie. Jak mi to wytumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ja, np. lady venera, jestem dość atrakcyjnym facetem i nigdy nie mogłem narzekać na powodzenie u kobiet. Na zasadzie prostej analogii wyobrażam sobie, że atrakcyjna kobieta nie ma żadnego problemu ze znalezieniem sobie odpowiedniego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss...
a co wy jestescie z jednego miasta? rhyme widze ze zaczyan sie spotykac po koolei z laskami z cafe oczywiscie nie kwestionuje tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to wytłumaczyć. nie mnie oceniać czy jestem ładna, pociągająca i intrygująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A komu to oceniać, Lady venera? Ja mam to zrobić? Przecież nie znam Cię zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałem Ci na skrzynkę namiar. Odezwij sie jesli mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss...
pseldonim--> no tak ona siebie oceni i powie ze jest lada a potem zobaczysz jej foto i stwierdzisz ze przesadzila pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseldonim ja też nie miałam problemu ze znalezieniem faceta. sęk w tym, że trafił się gość bez kręgosłupa i zaraz potem następny też z problemem. dlugo byłam w związku i wyszłam z wprawy - muszę sobie przypomnieć jak się flirtuje z kimś nowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssss - nie powiedziałam, że jestem ładna - nie wkładaj mi w usta słów których nie powiedziałam. i pamiętaj nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A po co oszukiwać? Skoro się nie jest ciekawym fizycznie człowiekiem, to i tak prawda wyjdzie na jaw. Kłamstwo ma krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Kolejne pytanie, Lady venera. Na jakiego czorta zawracasz sobie głowę facetami bez kręgosłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss...
lady venera nie krzycz na mnie bo stoje po twojej stronie przeczytaj uwaznie co napisalam podalam przyklad ze np ty powiesz ze jestes ladna a on stwierdzi inaczej to mialo byc do tego co napisal pseldonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ale dlaczego miałby stwierdzić coś innego, jeśli kobieta rzeczywiście jest ładna? Gdzie tu miejsce na jakieś wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseldonim - czasem tak bywa, że kręgosłup mozna stracić przez chwilę słabości i głupoty. i od tej właśnie chwili juz nie zawracam sobie głowy tym panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss...
ty stwierdzilas ze nie tobie oceniac a on zapytal a komu z sugestia ze jednaK to ty nie kto inny. Pseldonim co ty wogole piszesz a jesli ktos uwaza sie za ladna kbiete to czemu ma klamac? ktos inny moze stwierdzic inaczej ale to wszystko jest subiektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ale piękno to jest pojęcie względne i tyczy się to aparycji panów jak i pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss...
pseldonim ale ladne jest to co sie komu podoba czyz nie? to co tobie sie podoba nie koniecznie komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Na mój gust, obaj Twoi byli kawalerowie, Lady Venera, kręgosłupa nie mieli od samego początku. Trudno zatem tracić coś, czego się nigdy nie posiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseldonim -> nie wszystko jest tylko czarne i białe. i za mało wiesz, żeby oceniać kim byli moi kawalerowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ładne podoba się wszystkim, sss. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Wiem, że nie posiadali kręgosłupa, Lady Venera. A to oznacza, że sporo już o nich wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A relatywizować można w nieskończoność. Można, tylko czasu szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Lady Venera? Zróbmy eksperyment mały. Zakochaj się we mnie na próbę. Ja posiadam solidny kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Skoro można mieszkać ze sobą na próbę, to i kochać na próbę można, Lady Venera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×