Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość tatuś
Wiem. Też tak znajomi mówią, ale nie chcę iść na zwolnienie. Poza tym ostatnio czytałem że przepisywanie antybiotyków przez lekarzy jest nadużywane przez nich bo bardzo często w ogóle nie są potrzebne. Tylko tak u nas jest, że jak aspiryna nie pomaga to zaraz jakiś antybiotyk. Katar mam taki wręcz ropny choć przechodzi już, ale czuję się fatalnie. Jak ci minął dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś jak byś zrobił przegląd stron to być zobaczył ze głównie na kafe :) Wykorzystuje ze szefowej nie ma :classic_cool: Masz w domu wodę utlenioną ? Jeśli masz ... nalej do szklanki letniej wody i dodaj trzy łyżki wody utlenionej . I płucz tym gardło . Ale jak dla mnie to jednak antybiotyk juz powinieneś wziąść - ale lekarzem to ja nie jestem :) Lojka - jeśli napisał w mailu że jet ok , to chyba nie myśli o tym żeby dać Ci kosza . Spotkaj sie , porozmawiajcie ,bo bez tego będziesz żyła w niewiedzy snując domysły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
lojka5 - raczej nie chodzi o kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Pomorzanko :) Właśnie przeglądam strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnei sie boję, prosiłam o kontakt na gg ale milczy. Nic ani SMS , maila, który wyjaśniłby o co chodzi. No i dodam, zę po spotkaniu zapropnowałam, ze jeśli chce mozemy zostać znajomymi. To nie była randka, tylko takie spotkanie przy piwie. Głupieje. MAm sie umówić? I ja pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
lojka - włącz sobie numer zastrzeżony u siebie w telefonie i zadzwoń do niego. Spytaj się go. Dobrze ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatusiu, pozna mnie pogłosie, zresztą dlaczego komuś obcemu miałby opowiadać co in chce? Po co mam jechać nie rozumiem. Gdyby chciał sie spotykać wysłałby jakiś SMS a tak nie mam żadnych sygnałów że chciałby to dalej ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka - rzeczywiście dziwne .Sprobuj skonaktować sie z nim jeszcze raz .. i jeśli będzie cisza to daj spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze lojka ze przestałaś to traktowac w kategorii przyjaźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam kogoś poznać a on raczej dla siebie dziewczyny. Moje domysły nic mi nie pomogą a wysyłć maila na które nie odpowiada? palnie wiesz jesteś fajna ale nie dla mnie. W co ja sie wpakowałam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka - jak sie nie odzywa to olej sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Loika - pozna cię, oczywiście bo chodzi o to, że mógłby nie odbierać gdyby wyświetlał jemu by się twój numer. Pozna cię a ty go się prosto z mostu zapytaj co jest grane. Zrób tak a nie pożałujesz takiego rozwiązania. :) Pomorzanka - bardzo dużo tego jest choć tylko twoje wpisy czytam bo piszesz dość zwięźle i inteligentnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tatusiu , myślę że mądra rada ale z takim pytaniem zwyczajnie boję sie zadzwonić. Lepiej mi napisać maila.Gos będę miała taki drętwy. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Ja na sms nie odpowiedział to na maila tym bardziej. Zresztą faceci są specjalistami od głupich wykrętów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś , nie jestem w formie .Najczęściej sporo piszę , tylko dzisiaj mam troszke pustkę w głowie - pewnie przez temperaturę . Jeszcze tylko psa przewietrzę i wskakuję do łózeczka - oczywiście z laptopem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Kichnąłem i 'k' mi uciekło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Pomorzanka - to miłe że z laptopem. Zgodzę się z tobą, że to być może od gorączki. Choć ja w przypadku gorączki chcę myśleć logicznie a myślę raczej abstrakcyjnie pływając gdzieś i błądząc myślami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaryzykuję i spotkam sie ale sprawę jeszcze przemyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
🖐️ Wszystkim:) widze, ze w ciagu dnia dyskusja kwitla wielce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Dzień dobry saneczkowa damo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Gdzie moja miła Pomorzanko idziesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tej porze to jak zwykle przelotem :D Ale pies wywietrzony , dziciaki najedzone ... jeszcze kilka drobiazgów i zalegne w łózeczku :) Laptopik będzie mnie rozgrzewał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Jakiego masz psa ? W jakim wieku masz dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
11 lat. To już niedługo zacznie się jego burzliwy okres w życiu :) Trudny egzamin cię czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×