Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Hej Rhyme :) Jeszcze jestem :) ...cieszę że widzę Cię w lepszym nastroju :) Chyba właśnie do pracy dotarłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie jem śniadanie:) Ciekawe czy moja woda by Ci sie spodobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda ostatnio przestałem używać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dopiero wstałam, moze ktoś się zlituje i zaparzy i pyszna kawkę?? NIe mogę się obudzić :/ Jak nastroje kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samacznego :) Tego nie wiem:) ... ostatnio Lacoste mnie zaintrygowało ;) Ale to już przeszłość ;)To nie mój życiowy zapach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme a dlaczego ???Od jutra zmiana nawyku ;) Fanaberia ... kawkę prawie 2 godziny temu wypiłam .... teraz to już powinnam za pracę sie wziaść :D Mo ze Rhyme zaparzy i z Tobą wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ja dzisiaj mam wolne bo jutro znowu egzamin i muszę sie chociaż trochę przygotować :( Rhyme też chyba juz pił kawke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach też jest cooool .... :) 🖐️ fanaberia 🖐️ rhyme wiem wiem pomorzanka, tylko tak czasem jednak ten temat mnie intryguje ;) a\'propos lacosty - u mnie wszyscy tym pachna i już nie mogę ... jeden zapach szczególnie utkwił mi w pamięci - nie wiem co to jest, ale dla mnie pachnie jak sosna z nadmorskich wydm ... ehh, piękny to był taniec :) leele, ale na bank będzie lepiej tylko spokój może nas uratować :) leele a może wystukasz do mnie na gadulca? :) na razie mili moi - szefostwo zabiera mi modema mam nadzieję, że jeszcze się uda zajrzeć bo potem to dopiero poniedziałek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam farenheita Christiana Diora.. a bo mi przestało zależeć:) Dziewczynki zdradzic Wam mój mały sekret:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fanaberia:) nie odpisałaś mi wczoraj:) Hej przebiśnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie ochotę pobawić się w recenzentki moje Drogie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme wczoraj nie miałam juz siły nawet wysłas maila:( Ale dzisiaj wysłałam Ci mój nr gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, Leele co powiecie na wymiane nr gg?? Przebiśnieg i Rhyme juz mają mój nr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamiętam swojego to jak wróce dzis do domu napisze do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie ma chętnych do recenzowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme jestem, jestem chętna ale najpierw śniadanko a potem jestem zwarta i gotowa :) Tylko jeszcze nie wiem co mam recenzować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym polega dowcip:) bo widzisz pare lat temu miałem taki okres ze pisałem. Coś w rodzaju opowiadań:) i zaczynam czuc potrzebe aby znów coś napisać:) I jakbyście miały ochotę to mogłybyście być moimi recenzentkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochani..... :) widzicie mówilam,że dzisiaj bedzie nowy dzień,świeci słoneczko,wszystkim widzę humorki dopisuja i tak ma być cieszę się arturo.... że sie uśmiechasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciekawe czy Ci sie spodoba to co ja pisze:) Makarenka - hej:) nowy dzień, nowe wyzwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia mam nadzieje że mnie tez zaprosisz do waszego grona- tzn tak szczerze to my z rhyme i pomorzanka już mamy swoje gg takze jak coś to Leele i ty byście podały i komplet mamy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak napisze, bo to co pisałem dawniej przepadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme ,przypomniałeś mi no właśnie miałam Ci powiedziec żebyś zaczął pisać .Ja mam z najgorszego chyba z 80 stron nastukanych w wordze - co sie dzieje , jak sie czuję i moje przemyślenia .... Kiedyś to sobie znowu przeczytam ... teraz zaczynam cieszyć sie zyciem :) Z zapachem niech Ci się na nowo za chce ... :D To też strategia w dojściu do formy - kobiety cos o tym wiedzą ;) Makarenka witaj Ty niepoprawna optymistko :) mamy tak samo :) i obie te same problemy ale ja też wierzę że wszystko sie odwróci :) Fanaberia - moje gg jest pod nickiem :)Podrzuć coś z tej kuchni ;) -bo jeszcze śniadanka nie jadłam :D Przebiśnieg - też mnie jakiś czas temu pewnie zapach zaintrygował ...niestety nie wiem co to było, ale jeszcze czasami gdzieś w mojej śwaidomosci pojawia się . Tak samo jak w wspomnienie o Nim ... A nie masz w domku łącza ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleja nie pisze o swoich uczuciach Pomorzanko:) To wychodziło coś w rodzaju powieści wtedy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka :) -optymistka zawsze i wszedzie,jest mi z tym lżej i dzieki temu umiem sie śmiać... hahahahaahaahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych zapachów, arturo... dziewczyny tu maja racje,nie ma to jak facet, który dba o siebie i pachnie nęcąco,bosiuuu wiekszości z nas sie nogi uginają wtedy hahahahahahahaahaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×